Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Chciałam Wam właśnie pokazać pokój Filipa po remoncie mam nadzieję że się otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokój rewelacja a gdzie kupiłaś te meble bo nie pamiętam ale sąsuper i ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna to tak samo jak u mnie z plcia hehe tez wszytko rozowe mam i tak czy siak dzieciatko w rozowym bedzie przywiezione ze szpitala :) ale przeczucie mialam na poczatku ze bedzie chlopak potem lekarz powiedzial ze dziewczynka i sie przestawilam a teraz taki news ze ho ho, ciagle mysle jakie imie dam i nie wiem... moze mikołaj ale nie wiem... Azja sliczny pokoik, mam taki sam zielony kolor scian u siebie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej wszystko mam uniwersalne wózek też taki będzie bo chcemy jeszcze jedno kiedyś i wtedy już będę miała spory zapas bez względu na to co będzie Też jestem ciekawa czy u mnie nie będzie niespodzianki chociaż wychodzi dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny to macie przeboje z tymi waszymi pociechami. U mnie jakby się urodził chłopiec zamiast dziewczynki jakoś bym to zniosła, ogólnie nie przepadam za kolorem różowym więc go unikałam w ciuszkach dla dziecka. Mam kilka rzeczy, bo podobał mi się krój i albo coś było mega słodkie :-), ale większość rzeczy to raczej kremowe, białe, żółte. Co do imienia mi się Mikołaj bardzo podoba, więc polecam :-). 🌼 Azja to chyba Filipek jest przeszczęśliwy. I taki porządek i przyjemne jasne kolory. Teraz mam w jednym pokoju kompletny pierdol#%$# tak więc patrzę z zazdrością :-). 🌼 I zazdroszczę wszystkim mamom które są w 35 tygodniu, że już coraz bliżej malutkich pociech. Hmm ogólnie taka zazdrośnica jestem ;-), ale pozytywnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa1111 z tym wysokim CRP męczyłam się w pierwszej ciąży a że podwyższone to okazało się przypadkiem. Myślę że zrobię sobie sama , kosztuje 6 zł i będę miała święty spokój albo dopiero się zacznie, w każdym bądź razie najgorsza jest niewiedza. Azaja1212 pokój śliczny i co najważniejsze to jasny. Widzę tutaj wykładzinę "ulice" chłopcy podobno je uwielbiają :) Wyprawka u nas głównie jest uniwersalna , tylko pare rzeczy typowo dla chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest też 35 i dobrze że mam termin na początek listopada bo też bym była zazdrosna że większość będzie się już cieszyć swoimi pociechami a ja nie więc rozumię te które są u nas a mają na październik A co się dzieje z dagnies chyba wszystko u niej ok i nie jest w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja pokoik śliczny i kolorek tez mam taki w moim salonowo-sypialnianym pokoju, w nowym domu tez myśle na wymalowaniem takiego koloru chłopakom kiedyś tylko mysle dodac jeszcze pomarańczowa sciane ,lub turkusowa a meble tez nad takimi myslałam bardzo fajne, ja kupiłam Oliwierkowi łózko w kolorze własnie takiej zieleni cos takiego ...http://allegro.pl/show_item.php?item=2575458507, tyle ze ja narazie je musze postawic w naszym salonie-sypialni ,wiec praktycznie dookoła łozka bo mamy dwa pokoje i kuchnie ale mały cały czas sie w nocy budzi , zobaczymy jak to bedzie funkcjonowało do listopada jeszcze troche czasu , wiec jak juz spodoba mu sie samemu w końcu spanie bez budzenia , a ma 3 latka , to przeniosę go do córki pokoju ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja wysokie CRP miałam całą poprzednią ciaze i teraz tez mam. Badania mialam różne robione i nic z nich nie wyszło, podobno taki mój urok. CRP mam ok 15-20. Dla świętego spokoju zrób sobie sama to badanie, dziwne, że lekarka Ci nie zleciła.. 🌼 a ja dziś poprałam pościele do łóżeczka i koszule do szpitala. Zamówiłam na allegro majtki siatkowe i podkłady i powoli przymierzam się do pakowania torby :) 🌼 mała wpycha mi pupkę pod żebra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie CRP miało być do Eweli :) 🌼 Ja jutro jade na kontrolę do poradni patologii ciąży.. pewnie bede miała USG, to upewnię sie co do płci ;) ciekawe co mi tam powiedza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maguś ja mam teraz 20 i lekarz mnie trochę nastraszył ale z tego co czytałam to dopiero pow 100 może być coś groźnego więc tego się trzymam Mnie też strasznie kopie właśnie w żebra i nie mogę siedzieć ani za bardzo leżeć każda pozycja jest już nie wygodna ale lubię to szturchanie bo wiem że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów nawiedzilam mamuske :D samej mi się nudzi a tak to czas szybciej leci i w ogóle ;) Azja sliczny pokoik takie jasne i zywe kolory, synus pewnie zadowolony ;) Co do porodu to data niby wyrównała się z om ale różnie może być mam nadzieję ze żadna nie jest zla ze wybralam to forum :) no i postanowilam sobie ze w przyszłym tyg. Biorę się za pakowanie torby tzn. Za kupowanie tego wszystkiego no chyba ze macie jakiegoś jednego sprzedawcę na allegro u którego można kupić wszystko to prosiłabym o link to bym z domku zamówiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika wcale mi nie przeszkadza że jesteś z nami chodziło mi o to że ja na twoim miejscu też bym się tu wpisała bo wolę ja opowiadać o przebytym porodzie niż się denerwować i być jeszcze przed jak większość urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111ewa mi na pranatalnym w 12 tygodniu i w 24 tygodniu wychodziło wszystko tak jak z ostatniej miesiączki czyli ze teraz był by 35 tydzień a nie 38.Nawet mój ginek czytał te papiery i się dziwił i mówił,że nie mam co się martwić i on też się nie martwi bo u dziecka wszystko jest rozwinięte i takie duże a jak by coś było za małe i za duże to wtedy by trzeba było się martwić a na polnej lekarz powiedział,że z usg wychodzi górna granica normy 38tydzień i mówi,że raczej tak będzie no chyba,że dziecko jest już tak duże że ich to wszystko myli bo mój M też był klocuś jak się rodził a więc już sama nie wiem i dla tego wczoraj torbę do szpitala już spakowałam a dziś ciuszki poprałam i je poprasuję bo muszę być gotowa w razie co.Co do płci to na prenatalnym 2 razy mi mówił że na 70% dziewczynka mój ginek powiedział 2 razy też ,że na 100% dziewczynka a ten na Polnej,że chłopiec a więc czekam do porodu.My imię dla chłopca mamy bo ja od początku chciałam synka ale jak usłyszałam córka to się nastawiłam na córkę a tak zamiast Amelki będzie Alan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie ;) ja sama jestem ciekawa kiedy malemu zechce się wyjść tylko nie wcześniej niż za dwa tyg. Bo muszę zdążyć ze wszystkim :) wypilam właśnie kawke, zjadłam pyszny placuszek i spanie mnie wzięło ;) Justyna no to niezle pakuj torbę i niech czeka bo nie wiadomo kiedy dzidzius będzie chciał wyjść a przy porodzie w takim razie będzie niespodzianka ale najważniejsze ze maluszek zdrowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie najważniejsze,że maluszek zdrowy reszta jest nie ważna.Torba już spakowana a więc czekam na rozwiązanie o ile to jest 38 tydzień bo jak 35 tydzień to mam jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKR -- a wiesz, że mi też się śnią pająki ? Co to oznacza ? 🌼 Idris - wyślesz i mi Twoją listę ? - mail: luea@gazeta.pl 🌼 Czy wiecie jak często można robić USG ? Bo miałam jedno w zeszłym tygodniu nadprogramowe u tego głupiego lekarza (zresztą już mu naskrobałam opinię na portalu znany lekarz). Na kolejne mam termin na tą sobotę tak więc wychodzi, że co tydzień USG. I dlatego zastanawiam się czy go nie przesunać na jeszcze kolejny tydzień. To byłby mój 37 tydz a muszą sprawdzić czy się odwrócił głowka w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale straszycie z tą płcią ,,,, ja mam całą wyprawkę pod dziewczynkę ...:/ w czwartek idę na to ostatnie , co przepływy sprawdzają to każe babce dokładnie się przyjrzeć co do płci. ale kurde mówiła że na tym sprzęcie co oni mają jest bardzo małe , prawdopodobieństwa pomyłki, zaledwie 1 % , mój na swoim gorszym sprzęcie też dziewczynkę potwierdził,,,, kurcze .... a ja od początku jakoś mam na chłopaka i tak przeczucie . 🌼 Ja po wizycie u swojego, niby humorki ok, wszystko po przepisywał, na 20tego października mam u niego mieć USG więc jego też jeszcze o tą płeć zbałamucę :) i byłam w jednym szpitalu dziś odwiedzić bo po drodze miałam,,, przytulny i bardzo kameralny oddział :) sala do porodów rodzinnych, tylko 3 sale poporodowe, dziś mieli tylko 4 pacjentki po porodach,,,, bardzo miła Pani, udzieliła mi wyczerpujących informacji i stwierdziła że jak na 31 tydzień to mam duży brzucho :( a więc kolejny argument za tym że może być chłopiec bo chłopcy zazwyczaj są więksi. ale to w czwartek dowiem się wszystkiego pewnie . 🌼 ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć,,,,zazdroszczę tym co mają na początku listopada i z końcem października termin,,,,, 🌼 ja dziś dziwne parcie czuję na dolną cz brzucha, niby się stawia, ale bardziej mi wygląda na to że to jednak maluch się pcha,,,, i trochę czuje jakby mrowienie,,,,, drażni mnie to,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Nika podaje linka do sprzedawcy u którego można kupić większość wyprawki do porodu http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1491 8399 ja zamawiałam u niego,paczka w miarę szybko dotarła 🌻 Pokoik Filipka bardzo ładny :) 🌻 ja wczoraj rozmawiałam z położną,poleciła mi co jeszcze można zażywać przy przeziębieniu i zaleciła leżeć,tak więc dziś się pobyczyłam nawet obiadu nie robiłam tylko zamówiliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie bardzo mogę nadążyć za Waszymi wpisami ale czasem czytam. Agnieszka ja u tej pani kupiłam dużo rzeczy ( dwie koszule nocne, dresy ciązowe, przescieradło i inne pierdoły) i muszę przyznać, że super sprzedawca, bo jak miałam nadpłatę to zadzwoniła i pytała co dołożyć - dołożyła kilka pieluch kolorowych i pomadkę:) Bardzo zadowolona jestem. Madziolek napisałam Ci o wyprawce na tamtym forum, może napisz mi maila to będziemy w kontakcie gdybyśmy miały tam rodzić razem aaa_wazka@o2.pl Justyna ja mam wg usg dziecko większe o 3 tygodnie ( do 4 wg jednego wymiaru) ale to wcale nie oznacza, że urodzę wcześniej tylko oznacza to , że będzie pulpecik:) W 30 tyg ważył 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pewnie nie bede miec juz usg bo nastepna wizyte mam dopiero 23 pazdziernika, a lekarz nie ma usg w gabinecie co przyjmuje tylko pietro nizej jest usg no i nie bylo ostatnio mowy o usg na raz nastepny wiec czekam do porodu i sie zobaczy jaka plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa_wazka- czyli może być tak że jestem w 35 tyg ale wg usg 38 tydzień bo dziecko jest tak duże i ich to myli tak?Ja pytałam się właśnie lekarza bo mówiłam,że mój M też do małych nie należał i teraz też szczupły nie jest i może dziecko za tatą będzie takie duże i pulchniutkie;)ale nie dostałam odpowiedzi ale jak na 35 tydzień wg OM to za dużo by dziecko nie ważyło skoro ma 2980g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna30 - kupiliśmy u tego sprzedawcy łóżko dla Filipa z tym że bez szuflady - wydaje mi się ze szuflada niszczy tylko podłogę. http://allegro.pl/baby-beds-lozka-lozko-kevin-2-180-x-80-prom-i2626042216.html wzór 31 i w sumie jestem zadowolona bo niedrogie a do tego ma podwyższenie żeby dziecko nie spadło i można wybrać jakiś fajny rysunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Piękna pogoda się nam zapowiada ja już wstałam przed 7 bo mały pospać nie dal, zjadłam sniadanko i sobie siedze ;) tak myślałam o tych terminach porodu, posprawdzalam wszystko od początku no i miedzy 25.10-7.11 urodzić muszę ;) bo taki przedział miałam na pierwszej wizycie a później już nie pamiętam więc mam nadzieję ze w tym przedziale się rozpakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Piękna pogoda się nam zapowiada ja już wstałam przed 7 bo mały pospać nie dal, zjadłam sniadanko i sobie siedze ;) tak myślałam o tych terminach porodu, posprawdzalam wszystko od początku no i miedzy 25.10-7.11 urodzić muszę ;) bo taki przedział miałam na pierwszej wizycie a później już nie pamiętam więc mam nadzieję ze w tym przedziale się rozpakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna tak właśnie jest:) Pierwsze moje dziecko też ważyło o kg więcej w 6 miesiącu niż powinno a urodził się w terminie, ale ważył 4530 kg. To są moje wyniki z 30 tyg: waga 2 kg BPD 83 - 33 tydz + 4 dni AC 287 - 32 tydz+ 5 dni HC 291 - 32 tydz + 1 tydz FL 61 - 32 tydz Wiec wg tych wyników powinnam rodzić 3 tyg wcześniej:) Także może Cię to pocieszy:) No ale kto wie może Ty akurat urodzisz wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×