Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

dokładnie ;) ja tam się waga nie przejmuje.. jeszcze biorąc pod uwagę fakt, ze mi pewnie prawie 10kg to same cycki ważą :P bo mam bardzo duży biust co mnie aż tak nie cieszy jak mojego m.., a przy dwójce to się nalatam- szybko pójdzie w dół.. jak co to fitness i basen z dzieciakami to wyciągnie to co zjadlam za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudzień_85 przemówień tabelke to możesz się do nas dopisać ;) i przy okazji aktualizuje o imię u siebie ;)) Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........płeć nieznana Blondi.......tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia......tp. 1.11.........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Leonka5-11......tp. 5.11.........1 ciąża.........Leonard......Warszawa 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp.6.11........2ciąża..........dziewczynka- Judyta Bianka.... Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11........1 ciąża ......prawdop.dziewczynka kasika26............tp. 21.11.......1 ciąza.........płeć nieznana idris...........tp.22.11.......1ciąża.........dziewczyn ka.....Warszawa GosiaqKR.......tp. 23.11.......1 ciąża.........dziewczynka....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża......... Maksymilian Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą.........prwdop.dziewczynka karolaina83......tp.10.11......1 ciąża......synek Jakub/Piotr Szczecin madziolek_17......tp.05.11.....2ciąża........dziewczynk a.....Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po 5 tygodniach przybyło 3 kilo i boje się co będzie dalej a jeszcze 10 tyg Ja po wizycie i była ona tym razem rutynowa bez badania na fotelu i bez USG ale zapisała mnie na 17 wiec może wtedy dowiem się co będzie na 100% bo ostatno nie była przekonana co do córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę Was poustawiałam drogie Panie :) bo się bałagan zrobił,,,,, nikogo nie usunęłam, ustawiłam terminami,,,, więc jak coś to szukać się terminami w tabelce. przy okazji też się zaktualizowałam :) Mam nadzieje że jej nie poprzewraca po dodaniu. P.S. Dziewczyny z tabelki ,( nowe zresztą też ) które były aktywne na początku a teraz zamilkły - dajcie znać co u Was !!! Jeśli jeszcze nas czytacie. Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30...............tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.......tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Leonka5-11........tp. 5.11........1 ciąża..........Leonard......Warszawa madziolek_17......tp. 5.11........2ciąża..........dziewczynka.....Poznań 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp. 6.11........2ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11....... 1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana idris..................tp. 22.11.......1ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian Anka271112........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości policzyłam jak się ma wśród nas stosunek płci naszych pociech , i nie licząc oczywiście tych które nie uzupełniły tego elementu, wyszło mi że będzie 8 synków i 7 córeczek ,,,, :) prawie remis....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKR ja czytam Was często, jednak nie mam czasu pisać regularnie w związku z tym ciężko się wkręcić w jakąś dyskusję... ale przeżywam wszystko co piszecie! Dużo zdrowia dla wszystkich listopadowych mam! :) P.S. Będę miała syna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje Listopadowa,,,,, :D aaaa tam ciężko się wkręcić,,, przecież piszemy o tym co dotyczy Nas wszystkich :P zawsze można dodać swoje spostrzeżenia,,,, chociaż czasami coś napisz,,,, bo sporo z Nas zamilkło i się czasami zastanawiam czy wszystko z Wami kobitki , i z dzidziami Waszymi ok ??? Pozdrawiam nieaktywne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie dziewczynę o Nicku Mamajuleczki,,,, chyba przez przypadek jak łaziłam po innych tematach trafiłam na wątek http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5331195 wszystko mi się zgadza ,,,, Do Mamajuleczki , jeśli to Ty ,,,,, to myślę że dziewczyny by Cię nie skrytykowały i możesz całkiem śmiało się podzielić swoim problemem z Nami. Ja i tak trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię i mam nadzieję że to chwilowy stan i że Jednak jak maluch przyjdzie na świat to będzie wszystko dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 6 kg, 27 tydzień, i 168. Waga sprzed ciąży 68 kg. Uważam że nie ma się co zbytnio przejmować pod warunkiem, że się w miarę rozsądnie odżywiamy, gorzej jak się niepotrzebnie obżeramy. Ja liczę, że mi waga spadnie po porodzie i w czasie karmienia a do wiosny się jakoś doprowadzę do porządku, uważam że to plus rodzenia w zimę :-). Witam nowe i osoby które dawno się nie udzielały,a ze względu iż nie jestem od początku na forum są jak nowe:-). Dziewczyny mam nadzieje, że po porodach odezwiecie się, że znajdziemy chwilkę czasu i nasze forum zmieni troszkę styl:-) Leonka, wiem że praski jest wyremontowany, ma całkiem dobry sprzęt, dobrych lekarzy, co do reszty się nie interesowałam bo męża nie będzie przy porodzie. Ja chce urodzić i szybko wyjść :-), nie muszę mieć jakiś nadzwyczajnych warunków, koleżanka mi go b. polecała. chociaż ten na inflanckiej zapowiada się super. Jak spotkam kumpelę, to zapytam się jej dokładnie, bo jeszcze się aż tak b. nie interesowałam tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też uaktualnię tabelkę bo płeć już znamy ::) Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża..........córeczka Madzia :) Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30...............tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.......tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Leonka5-11........tp. 5.11........1 ciąża..........Leonard......Warszawa madziolek_17......tp. 5.11........2ciąża..........dziewczynka.....Poznań 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp. 6.11........2ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11....... 1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana idris..................tp. 22.11.......1ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian Anka271112........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to strasznie gorąco i nic mi się nie chce. Synek po antybiotyku na szczęście lepszy w nocy nie miał już gorączki. patisonek87 widzę że masz synka równo miesiąc starszego od naszego Filipa powiedz czy Twój synek już dobrze korzysta z toalety bo nasz jeszcze kiedykolwiek się osika jak go nie przypilnuję i nie wiem jaki jest dobry sposób żeby go nauczyć, bo tu niby wszystko rozumie a z sikaniem problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża..........córeczka Madzia Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30...............tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.......tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Leonka5-11........tp. 5.11........1 ciąża..........Leonard......Warszawa madziolek_17......tp. 5.11........2ciąża..........dziewczynka.....Poznań 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp. 6.11........2ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11....... 1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana idris..................tp. 22.11.......1ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian Anka271112........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża..........córeczka Madzia Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30...............tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.......tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.......tp.3.11.........1 ciąża........prawdop.dziewczynka Leonka5-11........tp. 5.11........1 ciąża..........Leonard......Warszawa madziolek_17......tp. 5.11........2ciąża..........dziewczynka.....Poznań 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp. 6.11........2ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11....... 1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana idris..................tp. 22.11.......1ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian Anka271112........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża..........córeczka Madzia Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30...............tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.......tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.......tp.3.11.........1 ciąża........prawdop.dziewczynka Poznań Leonka5-11........tp. 5.11........1 ciąża..........Leonard......Warszawa madziolek_17......tp. 5.11........2ciąża..........dziewczynka.....Poznań 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp. 6.11........2ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11....... 1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana idris..................tp. 22.11.......1ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian Anka271112........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyłam jaką gafę popełniłam :) w odpowiedzi na post Życiowej Optymistki ,,, Tobie oczywiście kochana gratuluje synka :) nie wiem dlaczego jak odpowiadałam wpisałam "Listopadaowa ..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze sobie coś dodam :) Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30...............tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.......tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.......tp.3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań Leonka5-11........tp. 5.11........1 ciąża..........Leonard......Warszawa madziolek_17......tp. 5.11........2ciąża..........dziewczynka.....Poznań 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp. 6.11........2ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11....... 1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana idris..................tp. 22.11.......1ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża......... Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian Anka271112........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja, moj nosi pielucho-majty jeszcze.. z siusianiem zawsze wola, nawet jak jestesmy na spacerze.. ale to tak od miesiaca dopiero bo wczesniej zdazylo mu sie bawic czy zapatrzec na bajke to lal pod siebie.. ale za chinskiego pieruna nie chce grubszej sprawy na nocnik zalatwiac :/ nic, czekam az bedzie gotowy... Bohr sie tylko tych cofek w rozwoju.. bo czytalam, ze sporo dzieci tak reaguje po pojawieniu się rodzeństwa.. bo ja mu tłumaczę, ze będzie dzidzia, i mówię, ze będziemy mieli taka mała dziewczynkę w domu jak Jagodka itd to totalnie mnie ignoruje i jakby to wogole go nie obchodziło albo co gorsza nie rozumiał co mówię.. zabieram go ze sobą na spotkania do midwife, także słyszy bicie serduszka, pokazuje mu filmiki na youtubie, razem kupujemy rzeczy i nic.. strasznie się boje jego reakcji.. :/ ja wszystkich mam nie znam i nie kojarze, bo dość późno do forum dolaczylam.. ale faktycznie czasem tu pustka taka.. a po porodach to pewnie jeszcze mniej aktywne będziemy.. no bo jak tu czas znaleźć.. te co maja już dzieci to przy nich się musza nabiegac jeszcze a pierworodki bedą się w nowa role wdrażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy dwójce to na pewno będzie mniej czasu, ale fajnie jakby każda z nas napisała chociaż, że jest zajęta, poród ok, dzidziuś kochany cokolwiek. Jeżeli terminy będą podobne do tych wyznaczonych to do mojej daty spora część aktywnych forumowi-czek się wykruszy. Więc gdy niektóre z was będą już miały swe pociechy na rączkach inne będą jeszcze je nosić w brzuszku. Ja już nie mogę się doczekać porodu w sumie patrząc na całą ciążę czas szybko mija, ale jakoś teraz jestem bardziej niecierpliwa. Póki co dzisiaj zrobiłam wielkie zakupy dla moich obecnych dzieci, czyli dwóch niesfornych fretek, ale zrobiłam na zapas, więc do listopada wystarczy, a nawet do końca roku. Niestety są zaniedbane i pewnie w tej kwestii nic do grudnia się nie zmieni :/. Och kiedy zrobi się chłodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati , ja mogę Ci tylko powiedzieć jaki sposób na " grubszą sprawę " znalazłam na dziewczynkę którą się opiekowałam,,,, Też miałam tak że siku już sama wołała, czasami się jej zdarzało zapomnieć, ale zawsze miałam ubrania na zmianę na spacerze, także bez pieluch, zwłaszcza jak ciepło było, tak żeby poczuła że jak zrobi siusiu to się mokro zrobi, i wtedy wie że coś nie tak, a jak pójdzie w pieluchę to nawet nie poczuje że siku zrobiła. A z kupą to było tak że za pierona do nocnika nie chciała zrobić, czasami ją z godzinę wytrzymałam na nocniku bo widziałam po niej że ją zbiera i nic,,,, albo puszczałam po domu w samej bluzce, nocnik obok i czaiłam,,,, owszem udało mi się ją kilka razy tym sposobem w ostatniej chwili posadzić na nocnik, ale pochwały jak kupka wylądowała w nocniku nic nie dawały, sama nie chciała za pierona, a wystarczyło że jej tylko pieluchę ubrałam od razu była kupa w majtach.... Prawie jak Pomysłowy Dobromir , siedziałam i aż żarówka się zapalała żeby wymyślić jakiś sposób na nią, i pewnego pięknego dnia wymyśliłam takie coś,,,, wzięłam małą, posadziłam na nocnik, obok niej lalę na " nocniku " ( jakąś plastikową miseczkę wzięłam ) i mówię że lala robi razem z nią kupę,,,,, po chwili podrzucałam do miseczki suszoną śliwkę ( albo coś co będzie przypominało kupę :D ) i lali klaskałam, mówiłam że dobra lala , głaskałam po głowie itp,,,, i zaglądałam do nocnika małej, a tam pusto, wzruszałam ramionami i mówiłam jej jak się dziecku gada że lala grzeczna bo kupę do nocnika itp,,,,, i oczywiście mała nie została nagradzana brawami wtedy,,,, nie wiem czy powtórzyłam to 2-3 razy w przeciągu 2 dni,,,, w 3 dniu oczywiście ten sam patent mała na nocniku, lala na miseczce,,,, po chwili mała zerwała się z nocnika z uśmiechem i palcem na nocnik - ooooo jest , to wystarczyło, od tego momentu zaczęła robić już normalnie :) oczywiście wtedy jej wielkie brawa , gratulacje po dziecięcemu itp, i ogólna radość :D Jako że Ty masz chłopca, to raczej lalkami się nie bawi ale może jakiegoś ulubionego misia albo jakąś chłopięcą lakę, typu Himen czy co jest teraz modne .... może się uda też :) powodzenia życzę w każdym bądź razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś do wyznaczonego terminu równe 3 miesiące pozostały :D Oby szybko zleciały bo mi się też już niecierpliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już szybciej dwa miesiące do terminu niż trzy bo tylko14 dni u mnie już trzydziestka wybiła chociaż niepełna ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierze 176 i juz przed ciaza mi sie przytylo bo to zima byla i zawsze w zime tyje:p ale takie "tycie ciazowe" to licze odkad mnie waza u lekarza a zaczeli w 12 tygodniu dopiero a wczesniej sie nie wazylam bo nie mam wagi... teraz waze 82,5 :/ a powiem wam ze jakies tam 3-4 lata temu wazylam 86 kg :D bo sie tak spaslam hahah i to mnie pociesza ze teraz juz w sumie 7 miesiac jest i mam prawo tyc a wtedy to co, grubas bylam hihihi a teraz brzuszek jest widoczny ciazowy a nei taki spasiony tak ze w sumie nie jest az tak zle ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, to tak jak u mnie ;) ciekawe czy będziemy rodzic w ten sam dzień bo niby obie mamy na 6tego.. Gosia, ja bardzo chętnie bym ten sposób wyprobowala z tym, ze on nie akceptuje żadnych misiow, lalek.. nic z tych rzeczy :/ jak zaczynaliśmy nasz trening nocnikowy to ja nawet zakupilam dla niego lalke babyborn chłopca co by się anatomia zgadzała nawet.. zapłaciłam za lale prawie 40funtow z bajerami, ze kupę i siku robi, i swój nocnik, talerz z jedzeniem, butelka i nawet brudzacego loda miała to ja w kat rzucał.. wreszcie lalka do chrzesniaczki mojej powedrowala :/ a on teraz to tylko i wyłącznie samochody i ciuchcie- wielki fan Tomka- wiec cieżko będzie mi pokazać ze ciuchcia robi kupke na nocnik... no nic.. ja mam do niego podejście nic na sile.. na wszystko przyjdzie czas.. bo tez próbowałam go sadzac jak miał nie tega minę to potrafił i godzinę czy dwie się silowac z ta kupa a nie zrobić i dopiero jak mu pieluche zakladalam to klocek był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz często łapią mnie duszności dlatego z utęsknieniem czekam na ochłodzenie. W ogóle bardzo lubię jesień, jakoś klimatycznie mi odpowiada, uwielbiam wręcz spacery tą porą. Od poniedziałku wyraźne ochłodzenie i mam nadzieje, że tak już zostanie. Póki co mieszczę się w ciuchy nieciążowe, gdyż zawsze lubiłam luźniejsze ubrania, to teraz mam obcisłe :-). Swetry mam większe to może ze dwa sobie sprawię typowo ciążowe. Ale to dopiero w listopadzie. Ech ja zaczynam odczuwać właśnie humory III trymestru, czuje się wielka, często mam bóle pleców i minęła mi jakaś wewnętrzna euforia. U mnie 2 miesiące i 30 dni do rozwiązania. Niby 3 ale fajnie już patrzeć na tą dwójkę z przodu :-)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo mamuśki :D mi od początku ciąży przybyło 9 kg, ważyłam 51 a teraz równo 60 kg, przy wzroście 166, na razie bardzo sie nie martwię kg ,nawet sie ciesze ze w niektórych miejscach mi przybyło, słodyczy staram się nie jeść ale nie raz najdzie ochota i nie potrafie sobie odmówić ;) od paru dni chodziło za mna ciasto i w poniedziałek nie wytrzymałam i upiekłam małą blachę, zjedliśmy z mężem na kolacje ;) ciekawa jestem tylko czy bede sie miescic w spodnie z przed ciąży zastanawiam sie czy nie zacząć sobie powoli gromadzic wyprawki dla siebie do szpitala i nie wiem w ile sztuk podkładów poporodowych na łóżko się zaopatrzyć? nie orientujecie się ile się tego zużywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedynie z czego sie ciesze to ze weszło mi w piersi :) jak stoje nago przed lustrem to nie moge sie nadziwic jak mi urosły heee bo znatury mam raczej mały biust:) w sumie 10 kg na plusie i 25 tydz. ale jakos rownomiernie mi sie rozkłada wiec nie którzy sie dziwia nie nie widac tych dodatkowych kg ale zostały jeszcze 3 miesiace wiec napewno jeszcze przybedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×