Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

ewela No właśnie chyba nawet coś takiego też zawsze robiłam dodając sporo czosnku więc jakbym miała teraz z niego zrezygnować to już nie byłoby to ;) Nie wiem czy dodawałam serek, cholera nie pamiętam kompletnie a dawno nie robiłam :D Poszukam przepisu który od razu jest bez czosnku bo może inny bezpieczny składnik do smaku będzie podany... ooo chyba natki pietruszki ja jeszcze sporo dawałam to akurat spoko mogę, ale kurde i tak śmietany nie mam teraz :O Młody odleciał już, mam nadzieje że pośpi teraz i da mi ogarnąć i na spokojnie z młodą się pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja byłam w szpitalu pojechałam wczoraj rano bo chlusnęło coś ze mnie myślałam, że to wody są i pojechaliśmy na miejscu okazało się, że to tylko śluz ale w ilościach ogromnych i zostawili mnie na obserwacji robili kilkakrotnie KTG i wszystko ok bez skurczy więc dziś do domku i tak też już jestem u siebie na włościach :D Szyjkę mam na maxa skróconą i wygładzoną z rozwarciem aż na opuszek hehe :P No ale wszystko może się rozwinąć ... Ogólnie wrażenie ze szpitala (a pojechałam tam gdzie chcę rodzić) bardzo pozytywne jeśli chodzi o wizualny wygląd szpitala i oddziału oraz pracowników. Teraz idę coś zjeść później nadrobię co napisałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam dokladnie to samo... lecialo ze mnie 4 dni wodą i pojechalam na pogotowie . tam badanie ginekologiczne , usg i KTG i wszystko wporzadku szyjka zamknieta nic sie nie dzieje lekarz powiedzial ze to dalsza czes czopa mi odchodzi.. dziwne ze w postaci cieklej wody no ale coz :d zostalam wyslana do domu :P dzis po nocy znow mokra ale bez zadncyh skurczy i innych objawow porodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) 11.11 o godzinie 14 urodziłam córeczkę Julkę, 3350g i 53 cm:) jak już pisałam od piątku byłam w szpitalu i odchodził mi właśnie tak jak u Ciebie listopadowa taki wodnisty śluz, ale z domieszką krwi, robili ktg 2 razy dziennie a z soboty na niedzielę zaczęły się skurcze, ale dość słabe, nieregularne. rozwarcie na 2 cm i nie chciało postępować. no ale że trafiłam na super położną i lekarkę to o 11.45 wzięły mnie na porodówkę podały kroplówkę z oxytocyną, a o 14 już maleńka była na świecie:) pierwsze dwa dni miałam problem z pokarmem i musiałam dokarmiać, ale teraz jest już ok:) mąż jednak był przy porodzie a jego obecność i pomoc naprawdę była dla mnie bardzo ważna...:) miałyśmy wyjść we wtorek ale Julka miała podwyższone crp, podejrzewali jakiś stan zapalny, ale na drugi dzień skontrolowali, było ok i nas wypuścili:) poród i połóg wyobrażałam sobie dużo gorzej...odpukać:) mimo, że byłam nacięta i jeszcze pękłam, bo mała rodziła się z piąstką przy buźce....podajcie maila to wrzucę jakieś fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyk gratulacje no to teraz się posypie Mblondi ja makaron jem bez sosu tylko mleko albo ser biały ja jestem bardzo ostrożna bo starsza dała mi tak popalić że teraz nie szaleje z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁ. /RP.........IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ............................................................ ....................................... Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś.......4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia ......Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................... Poznań ulna30.............03.11/29.10.....3020g/54cm/SN......M i łosz....3 dzieci... 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............ ada1305..........10.11/01.11......3050g/56cm/SN...Emilia, Maria..............Wolsztyn patisonek87......06.11/02.11.......3725g/...../SN....dzie wcz ynka.. Dorian..Anglia Justyna1991.....03.11/05.11.......3590g/52cm/CC.....Alan. ................Poznań MalaBlondynka...01.11/06.11.......3200g/57cm/SN....Artur. ......2 dzieci....Wrocław JeszczeTroszke...8.11/11.11.....3600g/59cm/SN .....Maja.............Poznań(okolice) justyk89............16.11/11.11.....3550g/53cm/SN......Julia.......... Nika89..................../12.11......3500g/55cm/SN...Kac per ek........................ martarta..........17.11/14.11..... 3800g/58cm/SN.......Michał...................... Krucha2007.......17.11/14.11..... 3450g/55cm/SN.......Natalia......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁ. /RP.........IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ............................................................ ....................................... Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś.......4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia ......Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................... Poznań ulna30.............03.11/29.10.....3020g/54cm/SN......M i łosz....3 dzieci... 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............ ada1305..........10.11/01.11......3050g/56cm/SN...Emilia, Maria..............Wolsztyn patisonek87......06.11/02.11.......3725g/...../SN....dzie wcz ynka.. Dorian..Anglia Justyna1991.....03.11/05.11.......3590g/52cm/CC.....Alan. ................Poznań MalaBlondynka...01.11/06.11.......3200g/57cm/SN....Artur. ......2 dzieci....Wrocław JeszczeTroszke...08.11/11.11.....3600g/59cm/SN .......Maja........Poznań(okolice) justyk89........... 16.11/11.11.....3350g/53cm/SN.......Julka...................... Nika89..................../12.11......3500g/55cm/SN........Kacperek................... martarta..........17.11/14.11..... 3800g/58cm/SN.......Michał...................... Krucha2007.......17.11/14.11..... 3450g/55cm/SN.......Natalia......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYK GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Też zrobiłam tabelkę, ale chyba złą wagę wpisałam, to może umieść trzecią by później można było kopiować najświeższą bez błędu. Czekamy na fotki: Listopadowe_eM@wp.pl. Ależ ta dolna tabela coraz ładniej wygląda. 🌼 No i mi przeszło, wzięłam kąpiel i jak ręką odjął. Nawet się wygoliłam, bo już ostatnio złapałam lenia w tej kwestii, wypielęgnowałam nogi jestem z siebie dumna :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , ja już byłam z rana na KTG w szpitalu gdzie chcę rodzić :) od razu Pani doktor mnie zbadała i ,,,,,,, zostało mi poczekać tylko na skurcze lub odejście wód ,,,,wszystko przygotowane , przynajmniej tak stwierdziła :) szyjka baaaaardzo króciutka, nisko i plamienie z gęstym , galaretowatym śluzem,,,, z jej tonu mogłam wywnioskować że nie doczekam do następnego KTG ( na środę mam ) , ale ja bym wolała żeby młoda jednak do piątku poczekała i załapała się na znak strzelca , bo nie chcę żeby skorpionica była :) ,,, także dziś pełna mobilizacja , musze przygotować wszystko na tip top a później będę już tylko leżała :) Jeszcze byłam w tym szpitalu co leżałam odwiedzić jedną z dziewczyn, bo już tylko jedna została,,,, z rana wstałam zrobiłam jej sałatkę zieloną , bo ta szpitalna dieta jest tak jałowa że szok. Poprawia się jej troszkę więc mam nadzieję że wyjdzie po weekendzie :) No i oczywiście gratulacje dla nowych mamusiek :) co wchodzę to jakaś się nowa pojawia :) dzieciątka na poczcie - słodkości ,,,, już się sama swojego doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martynaaa_19, No to jest nas już trzy :-), mi czop odszedł rozwarcie na 2 cm i nic. Jakieś bóle od czasu do czasu, ale jak pisałam już sobie odpuściłam gorączkowe czekanie. Teraz czekam w spokoju i relaksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zeby mała była strzelcem .. ale kochana strzelec jest w środe juz od 22.11 mamy znak strzelca :P wiec nie bój żaby XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam idris , tak ale byłam na pogotowiu bo myslalam ze sacza sie wody .. a to niby czop choc powatpiewam w to i szyjka niby nie naruszona .. nic praktycznie mi nie powiedzieli ... na ktg wsio okej :d Tosia jest juz dużą dziewuszką i strasznie napiera na szyjke co juz nieraz baardzo pobolewa i kłuje :D chcialabym juz urodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyk gratuluję!:-) 🌼 Do rozpakowanych mam: czy Wasze maleństwa też często mają czkawkę? Bo moja Majka ma i baaardzo często i właśnie zastanawiam się co może być powodem i czy to nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 gi to czwartek,,,, a różnie piszą ,,, w jednych że od 22 a w innych od 23 więc lepiej do tego piątku poczekać ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do czwartku ;d ja juz bym w srode chciala haha xD ... nie napewno od 22 :) bo moja przyjaciolka jest 22 i jest strzelcem :D spokojnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Gratuluję Justyk! następna rozpakowana, tylko tak dalej 🌼 Jak już zaczęłyście o znakach zodiaku - ja bym chciała urodzić jeszcze w skorpionie :) Sama jestem skorpionką i uważam, że to bardzo fajny znak, za to krąży o nim dużo mitów... No ale to Antek musiałby się pośpieszyć i w ciągu tygodnia wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie chce zeby moja Antosia sie nie spieszyla ale co mi z tego ..... jesli urodzi sie skorpionem to tez zadna roznica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:)wysłałam fotki:) proszę o zwrotnego maila z hasłem ,też chciałabym zobaczyć wasze skarbki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do JeszczeTroszke mój mały ma codziennie prawie czkawkę nawet po 2 razy i zazwyczaj po karmieniu jak powietrza się nałyka ale mojemu maluszkowi pomaga przegotowana woda podaję mu kilka łyków i od razu przechodzi bo tak to się męczy bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nosicie Maluchy po karmieniu? Ulewają czy coś? Pamiętam to ze szkoły rodzenia, że noszenie "na ramieniu" zapobiega ulewaniu, może też i czkawce..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam prezent od ojca kupił spacerówke z fotelikiem i bazą do samochodu wszystko przyszło ładnie zapakowane w pudełku (ojciec nie mieszka w Polsce) nówka. Tylko jest jeden mały problem to wózek dla dziewczynki różowy z kwiatkami a my mamy mieć chłopaka kurcze tak mi mina zrzedła jak zobaczyłam bo wózek fajniutki tylko nie dla chłopaka i teraz niewiem co mam zrobić Tu link do niego tylko mój ma jaśniejszy róż http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=05T-000H-000K2 I teraz nie wiem co mam zrobić narazie czekam do porodu aż na 100% potwierdzi się płeć choć teraz jest że na 90 % to chłopak. Co do rozwarcia to jak mam na 1cm i nic po za tym żadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ja bym nie przywiązywała takiej wagi do koloru, tym bardziej, że jak usiądzie kwiatków nie będzie tak widać, a na daszku jest ich trochę. Zawsze możesz sprzedać na allegro a kupić nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo taką wkładkę weź do środka: http://allegro.pl/producent-materacyk-wkladka-do-wozka-wkladki-hit-i2770985010.html, coś w tym stylu wzięłam pierwszą lepszą, nie będzie kwiatków widać. Chociaż mi by było szkoda i tak bym się nie przejmowała tymi kwiatkami, jak to prezent to lepiej pomyśleć o jakimś naszyciu niż wymieniać wózek, a wygląda na fajny i zwinny. Możesz spróbować pofarbować go jakimiś specjalnymi farbami i ujednolicić kolor, no nie wiem musisz sama zdecydować, ale wózek super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×