Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adelllll

Agencja nieruchomości

Polecane posty

Ja korzystałam z usług firmy Góralczyk Nieruchomości, kiedy szukałam mieszkania do wynajęcia 🙂 Dzięki temu znalazłam mieszkanie w fajnej cenie i byłam spokojna, że warunki będą uczciwie, bo agencja pokazała mi tylko wartościowe, uczciwe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam mieszkanie w Szczecinie i pomagała mi agencja Świat Nieruchomości Szczecin, mega podejście do klienta, byli ze mną w stałym kontakcie i znalezli dla mnie sporo ofert 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje pytania:

 

1. Tak warto - lepiej, szybciej i bezpieczniej sprzedają mieszkania bo mają bazę gotowych klientów i sprawdzone sposoby

na przeprowadzenie transakcji. Ty robisz jeden deal raz na kilka lat. Agent kilkadziesiąt w roku.

2. Agencje pierwsze widzą oferty na rynku, bo ludzie sami się do nich zgłaszają więc jeśli dobrze dogadasz się

z agentem to będzie przesyłał Ci oferty jeszcze zanim opublikuje je w internecie.

3. Przy sprzedaży prowizję możesz zawsze doliczyć do ceny nieruchomości więc sumarycznie i tak otrzymasz

   oczekiwaną kwotę.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na rynku to wybieraj do współpracy sprawdzone agencje i unikaj promocji typu 0%, sprzedaż za 1zł

bo to często chwyty marketingowe.  Więcej informacji zobaczysz w serwisie firmy Inwestycje - Wroclaw . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę... Nie polecam korzystania z biura nieruchomości, chyba że akurat mają coś konkretnego i ktoś się godzi na prowizję za pokazanie mieszkania. Dodatkowo pośrednicy często nie chcą zejść z ceny- widzą wyłącznie atuty mieszkania, rozpływają się nad nimi a nie widzą wad.

Nawet wynajem się nie opłaca bo do kaucji trzeba dodać prowizję (kilka la temu było to ok 30% czynszu- jednorazowa opłata)

Można kupić mieszkanie bezpośrednio i coraz więcej osób tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę Wam polecić sprawdzić ofertę, z której sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonego rzeczoznawcy majątkowego w Lublinie, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę profesjonalna wycena KWT .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×