Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nightshade

SCHUDNĄĆ DO ŚWIĄT -5KG!!! Zapraszam :)

Polecane posty

można się dołączyć?:) 1,60-64 kg :(:( a było już 58.... od dziś zaczynam, na razie kawę z mlekiem wypiłam i zapaliłam papierosa, pomaga mi to wiecie w czym, na diecie o to ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
moje wymiary to biust 89, talia 69, biodra 96, udo 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam je w sieci stokrotka 4,99 zl za 250 gr , chyba promocja, bo ostatnio placilam przwie 7 zl. kupowałam tez w sieci lewiatan i tam po 6..99 zl , sa to parowki firmy sokołow, bez fosforantów i bez glutaminianu sodu , kiedys kupowałam w sicei szubryt pod nazwa goralki, ale tam jest 70 % miesa ale tez dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
zobacze te sokolow, ja kiedys kupilam krakowski kredens parowki oficerskie i byly bardzo dobre :) 22zl za kg (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dziś urodziny
Mam dziś urodziny i też mi przyszło do głowy, żeby schudnąć pięć kg. Mam 168 cm wzrostu, ważę ok. 65,5 kg. Nie mam pomysłu jak schudnąć, w domu mam rowerek stacjonarny, nie obżeram się jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dż... , couldbebetter witam serdecznie :) couldbebetter ja też palę i wiem, że to pomaga trochę zatłumić uczucie głodu :P, kawka u mnie tez z mlekiem obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
najbardziej chce schudnac w dupsku i udach, bo cycuszki mam malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę rzucić palenie ale jeszcze nie teraz, najpierw muszę schudnąć, chociaż to nie jest dobre dla kondycji, cery itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ja pale tylko okazyjnie, bo maz pali, ale staram sie nie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś urodziny witam :) Pani Dż... u mnie tez tyłek i uda najgorsze :( couldbebetter mi chyba łatwiej byłoby się wyrzec jedzenia niż papieroska... głupi nałóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam :) choc ja jestem na sb zagladam tu bo tez moj cel 5 kg na minusie do swiat ; a to jeszcze 5 tygodni, damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berta-ja
Hej! Postanowiłam się też przyłączyć :) mam 170 cm wzrostu i obecnie ważę 64 kg:) niby waga w normie ale czuję się źle ;/ (wcześniej ważyłam ciągle 58-60 kg), ale niestety słodycze i fast foody zrobiły swoje :P Mam nadzieję, że razem uda nam się zrzucić zbędne kg :D Generalnie mój w moich planach na początek jest nie jedzenie słodyczy i kolacja 2-3 godziny przed spaniem :) i trochę więcej białka w diecie:) Pozdrawiam wszystkie wytrwałe i te mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z kompulsami, jak wpadam w kompuls (zapycham sie tak, ze wiecej juz fizycznie nie moge), to moge nie palic wtedy, nie mam ochoty. jedzenie mnie odstresowuje, wiec papierosy sa mi wtedy niepotrzebne. ale z dwojga zlego wybieram papierosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 5 kg to jak zmora.... odkąd pamiętam tyle mi do celu brakuje, schudłam juz sporo i ciągle te głupie 5 kg do szczęścia.... gorsze to niz zrzucenie pierwszych 10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightshade- wszystkiego najlepszego .100 lat i szybkiej utraty wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
a cwiczycie cos dziewczynki? bo ja przynajmniej 3 razy w tyg chodze na fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WREDNA BLONDYNECZKA
HEJ LASKI JA OD 14 LUTEGO JESTEM NA DIECIE I JUZ SCHUDLAM 6KG ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightshade masz racje ja to tez mowie najgorsze to te cholerne ostsnie 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
a ja przytylam jakos na zime rok temu i od tego czasu nie moge schudnac, a wczesniej wazylam 60kg i bylam super szczuplutka. teraz nie wygladam zle, bo jednak jestem wysoka, ale i tak zle sie z tym czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WREDNA BLONDYNECZKA
JA PRZYTYLAM JAK BYLAM POL ROKU NA L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
ale pierdolicie z tym jojo, ja jak ogranicze jedzenie to chudne (ogolnie jestem szczupla ale sa okazje na ktore chce byc chuda :D) gowno prawda ze sie rozwala metabolizm, zawsze jak jem tyle ile mam ochote to waze tak jak teraz, a jak jem mniej to zawsze chiudne bez problemu, u wcale nie tyje dwa razy tylko kilka kilo do przodu mi idzie jak wpieprzam czekolade za czekolada :D takze nie pierdolcie bezmozgie stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogę się dołączyć?? Muszę zrzucić 20kg do września..z wami może mi się uda. Nie mam diety zadnej, obieram drogę więcej ruchu, więcej mniejszych posiłków i suplementy przyspieszające metabolizm. Do konca marca 10kg mniej. Moja waga to 86kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta-ja witamy :) też kiedyś wazyłam 58 kg..... 5 lat temu przed ciążą, ale byłam laska wtedy :P couldbebetter wiem co to kompulsy, sama ich doświadczam co jakiś czas i stąd te moje wloty i upadki w wadze, dlatego teraz staram sie jeść tak co 2 h, zeby nie rzucić się na jedzenie jak głupia Pani Dż... ja nie ćwicze....leń straszny ze mnie, ale chciałabym WREDNA BLONDYNECZKA gratulacje jak to zrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ja bym chciala chociaz 3kg schudnac przez 2 tyg, do powrotu meza :) ale jedzenie to moj nalog, jem na prawde czesto i duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzam się! witaj w grupie :) ja myślę nad kupnem orbiterka... jedyna forma ruchu jaką uprawiałam to gimnastyka na stepie.... może zacznę od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
a ile macie lat dziewczyny, bo wiadomo ze z wiekiem coraz trudniej jest schudnac... ja 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
ja nie jestem na jakiejś specjalnej diecie. od jakiegoś czasu stosuję tylko MŻ, i samo z siebie spadło mi dobre 6 kg. od miesiąca jeżdżę na rowerku stacjonarnym i mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się w szybszym tempie zrzucić te 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×