Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nightshade

SCHUDNĄĆ DO ŚWIĄT -5KG!!! Zapraszam :)

Polecane posty

ja to jestem chyba na tym topiku najstarsza hehe to was zaskocze w niku mam rok urodzenia , ale trzymam sie niezle, nikt mi tyle nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
serene, a to jestes w wieku mojej mamusi :) najstarsza i najszczuplejsza w tylku i udach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
ja mam 23 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszaniec55 6 kg to świetny wynik... gratulacje!!! serene63 wiek, wiekiem.... ma się tyle na ile sie człowiek czuje i to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dbam o siebie i dlatego nie jest ze mna zle :) no mam syna w wieku 28 lat i 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za rok mnie czeka 50:( i 30 rocznica slubu :) rocznica w pazdzierniku ) ale czas leci :) ja odchudzam sie od 4 lat dopiero , ale nie mam nigdy jakiejs duze nadwagi ale za\wsze cos sie uzbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
wiem, że nie zły, ale długo mi to zchodziło. zmieniłam po prostu swój tryb życia i wszystko ładnie się regulowało i spadało pewnie z 6 miesięcy. osoby, z którymi dłyugo się nie widziałam od razu zauważyły różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny damy rade te 5 kg jest wkurwiajace :) okey ja na rzaiem spadam , bede pozniej ( wyjscie z psem ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ja tak na prawde w tym roku koncze 29, ale to dopiero za pol roku, wiec na razie mam 28 , a za rok juz 30!!! troche mnie to przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 to dwie okrągłe rocznice za rok :) 30 lecie małżeństwa... pogratulować tylko :) my w tym roku 8 rocznica ślubu mieszaniec55 długo, ale napewno skutecznie pozbyłaś się tych kg i nie wrócą szybko... też bym chciała zmienić nawyki na zawsze, ale na to trzeba czasu właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dba to zawsze sie mlodziej wyglada, ja nie pale, wiec tez to duzo daje i nie palilam ( w liceum kiedys podpalalam) ale mi potem przeszlo :) na szzcescie :) wogole to jestem lajtowna i nieraz synowie mi mowia zebym pzrystospowala ale ich znajomi mnie uwielbiaja i czesto do nas pzrychodza :) slucham hip hopu , rapu czasem ide na koncert , lubie tez techno tak juz mam i tyle ,:)to mam od lat a nie nagle wiec nie gadam z nimi :) na ten temat :) dobra lecę z pieskiem i potem na zakupy , bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dż... no to ja w takim razie mam 27 jeszcze :P jeny tez mnie ta 30 przeraza... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))) 32l ..Muszę doprowadzić się do porządku. Dzisiaj robie oczyszczanie organizmu przed odchudzaniem takim konkretnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzam się! tez przed rozpoczęciem robiłam sobie takie oczyszczanie, dużo płynów, jakis jogurt itp. na wieczór Xenna, a rano czułam się jakbym kilka kg zgubiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzam się! dobry pomysł z tymi sokami... szkoda, że nie mam sokowirówki niestety, odkładam ten zakup już od nie wiem kiedy :( a co to jest ten Feiyan Tea... pierwsze słyszę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam z biegania z psem po łakach i z zakupow zjadalm bigos i za pol godzinki jeszzce do weterynarza musze wpasc n bo akurat byla przerwa i od 15 czynny , dla kotów karme kupic, wiec dzisiaj mam bieganie ciagle :) ale to spale troche kalorii i mniej bede myslała o jezdeniu :) chociaz to sb zatyka mozna sie najesc i 6 posilkow dziennie jest :) milego dnia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie wróciłam z warzywami na sok..hehe mam już wszystko!:)) Co to jest ?Feiyan tea???? Powaznie nie wiesz? Już Ci mówię - jest to bardzo dobra herbatka ziołowa...hmmm to może nie herbatka - ale w formie saszetkowanych naparów ze specjalnej mieszanki ziół. Jest rewelacyjna...jeszcze raz to napisze - rewelacyjna...ale nie można z nią przesadzać! OD lat na rynku, ale na wyspach (Anglia) w Polsce tez się w nią zaopatruję. Oryginalna kosztuje plus minus od 15 w góre..zł oczywiście wiec wydatek żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzam się! hmm... ciekawe, poczytałam trochę o tych ziółkach, ale serio nigdy nie słyszałam o nich(a myślałam, że juz wszystko wiem o wspomagaczach :P) jest na allegro kosztuje 12 zł... a w sklepie można ją dostać i w jakim ?? serene63 widzę, ze tez masz zwierzyniec w domu tak jak ja ;) uwielbiam zwierzaki ja po obiadku... tak sie tą marchewką z groszkiem zapchałam, ze piersi już nie dokończyłam ;) teraz idę małżonkowi obiad robic... kopytka sobie na dziś zażyczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzam się! tej oferty akurat nie widziałam... opłaca się nawet :) jeszcze mi tylko powiedz jakie to w smaku jest, bo ogólnie nie przepadam za ziółkami, herbatkami itp :o miałam w planach trochę ruchu tzn. tak z 30 minut na początek aerobiku na stepie, ale jakos ciężko mi tyłek podnieśc.... ale leń ze mnie :P ostatnio się zniechęciłam, bo zrobiłam sobie 3 dni po godzinie i miałam takie zakwasy, że chodzic nie mogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 ja mieszkam na wsi, więc mogę sobie zaszaleć z trzymaniem zwierząt ;) mam 3 koty, 3 psy, króliczki miniaturki, ptaszki zeberki i rybkę :P chyba wszystko wymieniłam ;) zwierzaki są kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w bloku :) ale masz fajnie :) u m nie koty nie wychodza sa 4 i sa kochane i 1 piesek suczka :) moje zwierzaki sa kochane :) uwoielbiam wszystkie , tez mialam kiedys chomik , myszoskoczki, tchorzofretke i swinke morska i inne psy ,ale juz nie zyja :( teraz mam ta 5 :) jeszcze dokarmiam takie bedomne kolo bloku bo mi ich zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 no niezły zwierzyniec się przewinął przez Twój dom ;) mnie na szczęście mąż trochę hamuje, bo pewnie przytułek by u mnie znalazły wszystkie bezpańskie koty :p zmobilizowałam się i odbębniłam 30 min ćwiczeń..... kondycji zero, myślałam, że ducha wyzionę ;) ale grunt, że wytrzymałam :D jutro też 30 minut.... jak mi zakwasy po dzisiejszym pozwolą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×