Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nightshade

SCHUDNĄĆ DO ŚWIĄT -5KG!!! Zapraszam :)

Polecane posty

Czy ta cisza to przez weekend?? No bo chyba się nie wycofałyście Dziewczyny? Ja na śniadanie miałam olet z dwóch jajek z roztopionym plasterkiem sera i łyżeczką otrębów + parówka :) Polecam bo smaczne i syci na bardzo długo! Czy ważycie się codziennie? Ja postanowiłam zapisywać raz w tygodniu i poza tym sprawdzać wymiary. Często jest tak, że waga stoi a cm lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Ja wczoraj trochę zawaliłam tzn. niby żadnej pokusie nie uległam, ale sporo tego wczoraj było plus alkohol :( dziś samopoczucie fatalne i tyle z tego :o narazie jeszcze nic nie jadłam, bo dopiero co zległam z łóżka.... w ramach pokuty dziś będzie bardzo mało kalorycznie :) tjulip ja się codziennie waże.... taka moja mała obsesja :p a wymiary będę sprawdzać raz w tygodniu Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś cichutko.... :( dzisiejszy dzień zaliczony.... dietka plus trochę ćwiczeń czyli dobrze jest :) pogoda coraz ładniejsza dziś zrobiliśmy sobie z rodzinką pierwszego grilla w tym sezonie w ramach obiadku, ale na szczęście chudziutko było dziś u mnie u mnie...na śniadanie zupa warzywna, obiad grillowana pierś z kurczaka i pomidorki, a na kolację jogurt naturalny z ziarnami zbóż i jabłko... na dziś koniec jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :) Niedziela w miarę spokojna :) Kawałek ciasta od teściowej jedynie- ale bez kremów i śmietany więc do wybaczenia :) Oprócz tego koło południa pierwszy posiłek ( niedziela w pracy niestety) i obiadokolacja o 19.00 dopiero więc teraz nie mogę iść szybko spać, żeby mi się trochę poukładało :) wypiłam butelkę wody i pół litra zielonej herbaty :) Ogólnie waga baaardzo powoli - ale leci w dół :) Uwielbiam gdy jest choć trochę mniej na wyświetlaczu :) aaaa i co najlepsze herbatka FEIYAN TEA już wczoraj została do mnie wysłana - więc czekam na to cudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! gratuluję takiej silnej woli. ja niestety przez weekend nieźle sobie dogodziłam. dziś znów mam brzuch jak balon, a wyrzuty sumienia jeszcze większe. w sobotę i niedzielę wciągnęłam obiad składający się z trzech dań. tak się najadłam, że hej. a później winko, wczoraj wieczorem piwko i solone orzeszki :/ ale jestem głupia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mieszaniec55 nie tylko Ty sobie dogodziłaś... ja sobotę zawaliłam jak byłam w gościach, a wczoraj jeszcze o 22 podjadłam... co prawda płatków fitness, ale sporo ich było :o skutek taki, że dzis na wadze trochę więcej niż w sobotę :( berta-ja mi też ostatnio powoli te kilogramy zlatują... w pierwszym tygodniu było najwięcej, teraz znając życie, będzie 1 kg tygodniowo, ale nawet jak tak będzie to cel zostanie osiągnięty do Świąt, więc nie jest zle :) dzisiaj narazie zjadłam jogurt jagodowy 0% i mam za sobą 4 h latania z grabkami i miotłą po podwórku i ogrodzie, robiłam wiosenne porządki wiec i kalorii trochę spadło przy okazji :) muszę jechac jeszcze na zakupy dla siebie, bo mi się zapasy jedzenia powoli kończą :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zaczynam się martwić, że nie uda mi się zrzucić do świąt nawet 2 kg :/ muszę zakupić wagę, by ważyć się częściej. ostatnio robiłam to jeszcze w styczniu, tak więc nawet nie wiem ile dokładnie teraz ważę. ale na pewno nie mniej :/ ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzień super.... dużo ruchu plus mało kalorii, jestem z siebie zadowolona :) mieszaniec55 nie łam się, będzie dobrze :) a zakup wagi to dobry pomysł, jak będziesz widziała, ze waga spada to będziesz miała większą mobilizacje.... mnie to nawet cieszy jak widzę ubytek 0,2 kg :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też dzisiaj mało kalorii i troszeczkę ruchu więc również zaliczam dzień do udanych :) do tego przyszła dzisiaj ta magiczna herbata na odchudzanie :D wypiłam przed chwilą pierwszy kubek i zobaczymy z czasem czy jakoś pomaga :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to zawaliłam trochę wczoraj. Zważyłam sie niepotrzebnie i zamiast spadku zobaczyłam wzrost. Noż cholera! Machnęłam ręką na dietę i zjadłam chyba z 6 kasztanków :O :O I to przed snem! :O Wyrzuty sumienia miałam taaaaaaaaaaaakie :O No nic. Dziś też jest dzień. Trzeba się podnieść i otrzepać i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip ja dziś wchodzę na wagę, a tam 1 kg.... ale do przodu :o :o ja już tego nie pojmuje, moze dlatego, że jestem przed @ :o tak czy siak bardzo mało motywujace :o a było już 65 z kawałkiem... musze stopke zmienić w takim razie :( żeby z jednym głupim kilogramem już 2 tydzień walczyć :( :( narazie spróbuje omijać wagę z daleka.... przynajmniej do piątku... o ile wytrzymam :o Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja tez zmienilam stopke ale na minusie 3 kg ( choc jutro mam miec @) wiec dziwne, ale zobaczymy po @ ( ale wazenie dopiero zatydzien ) pozdrawiam i tzrymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
witam, dziewczyny!!! widze ze dobrze wam idzie :) ja tam jakiejs drastycznej diety nie stosuje, po prostu sie staram mniej jesc, ale z ciekawosci was podczytuje :) ja wczoraj bylam az 2 h na fitnessie, w sumie nie bylo zle, dzis ide znowu conajmniej na godzinke,a moze i 2 zobaczymy.... ciezko mi jest drastycznie ograniczyc jedzenie, wiec wole wiecej sie ruszac. dziewczyny, mam takie pytanie, a macie moze cellulit i co robicie zeby byl mniej widoczny, ja wlasnie mam na dupsku czerwona glinke pod folia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
az sie zaraz przed kapiela zwaze z ciekawosci, bo ostatnio sie nie waze, bardziej patrze na wymiary, bo wiadomo miesnie troche waza, a ja cwicze regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) masz fajnie ze cwiczysz tyle, wiadomo ze jak sie cwiczy to waga nie wazna jest az tak ale wazne sa wymiary powodzenia a co do celulitu to nie wiem bo nie mialam nigdy ja to bym chciala juz nie chudnac tylko takie z kilka cm zmniejszyc jeszcze ale nie moge brzuszkow robic ani za bardzo cwizcys wiec lipaaaaaaaaa na calego pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
no i sie zwazylam... 66kg przy 180cm. jestem po snadaniu i przed okresem.. ale i tak z 5kg nalezy zrzucic, bo jak waze w okolicach 60kg, to wygladam najlepiej. Ale super ze nigdy nie mialas cellulitu!!! zazdroszcze!! mi sie pojawil 1,5roku temu jak przytylam, nie jest jakis straszny, ale i tak mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
nie jestem gruba, ale mam boczki, wiec jakos tam super nie jest, ale ja to lubie sie czepiac swojego wygladu, wiec dla dobrego samopoczucia wole troche zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
mimo wysokiego wzrsotu, mam dosc drobne kosci, wiec nawet jak mam niby wage w porzadku to i tak troche sadelka mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boczki zniknely ale na brzuchu troche zostalo, tez jestem drobnej kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene i Pani Dż - gratulacje! Kurcze, Serene, muszę poczytać o tej diecie plaż południa. No bo jeśli to co teraz robię przynosi tak opłakane efekty, to może znak, że należy coś zmienić. Chociaż u mnie problem polega na tym, że nie potrafię jeść monotonnie. Kiedy odmawiam sobie czegoś przez dłuższy czas to potem rzucam się na to jak głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sb nie jest monotonna 14 dni dasz rade a naztepne 14 juz jest o wiele wiecej zarcia:) dzięki za gratki:) moja kolezanka tez sie odchudza , ma troche wiecej do schudniecia, i schudla wiecej odemnie a jest o 1 dzien mniej na sb dziala dieta i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) serene63 również gratuluje, już niewiele Ci zostało do celu :) :) :) też muszę poczytać o tej diecie, bo u mnie coś ostatnio brak spadku wagi :o Pani Dż... zazdroszczę kondycji... 2 h na fitnesie, woow :) dla mnie 20 minut to męczarnia :o Ja po obiadokolacji już... obiadu nie jadłam, bo wpadłam w wir porządków i zapomniałam całkiem o jedzeniu :) tak więc dzisiaj zjadłam duży jogurt bananowy ( trochę miał kalorii, ale cóż jakoś tak smaka miałam ;) ) i teraz warzywa z patelni z szynką i białym serem a na deser kilka truskawek.... jestem pełna :) o dziwo nawet dziś sporo wody wypiłam, bo w butelce 1,5 litra już niewiele zostało, ale planuje ją opróżnić do końca dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pod koniec kolejnego dnia odchudzania :D u mnie póki co sukcesy w odchudzaniu - chociaż dzisiaj dostałam @ i mam strasznie spuchnięty brzuch ;/ za chwilę wypiję super chińską herbatkę :D a jak u Was?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzis dostaalm @ i zcuje sie jak balonik jestem przez to zla iw sciekla:) i jeszcze ciagnie mnie do slodkiego, ojej :) maskra a jak u was dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj stosuje asystor slim zobaczymy za pare dni jak działa i zcy wogle dziaal , jak na rzaie to wieczorem po zazyciu tabletki nie czuje glodu wogole i jakbym pojadła na maksa a zjadlam tylko serek naturalny homo milego wieczorku dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczoraj nie miałam czasu, żeby coś napisać... cały dzień taki zalatany miałam, że padłam wieczorem :) Dietkę trzymam nadal, poprawiłam się w końcu z piciem wody, jestem z siebie zadowolona.... tylko niestety waga mi stanęła i a sumie od soboty do dnia dzisiejszego nic sie nie zmieniło :( w obwodach również bez zmian :O bardzo mało motywujące :O no nic, ale trzymam się dalej..... już kilka razy próbowałam się odchudzać i wiecie co.... nigdy nie mogę zejść poniżej 64.... mój organizm mówi wtedy STOP, waga ani drgnie, a ja się zniechęcałam i sobie odpuszczałam :o tym razem się nie poddam choćby nie wiem co :) może niedługo coś się ruszy na wadze :) Miłego Dnia dziewczyny i dużo pozytywnych myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) kolejne wejście na wagę zakończone sukcesem :) niestety nic po sobie nie czuję - przez @ czuję się jak ogromny balon, brzuch mnie boli i nie mogę przez to ćwiczyć! ;/ i do tego ciągle mi niedobrze jak coś zjem :/ Muszę przeżyć te kilka dni katorgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dziewczyny w dniu naszego swieta ja sobie z tej okazji strzeliłam z=capuucino z czekolada a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×