Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nightshade

SCHUDNĄĆ DO ŚWIĄT -5KG!!! Zapraszam :)

Polecane posty

a ja w ramach prezentu na Dzień Kobiet zjadłam sobie właśnie trochę popcornu :p dobrze, że się opanowałam jak zobaczyłam ile to cholerstwo ma kalorii :O poza tym dzień minął ok, bez wpadek ( no poza tym popcornem, ale to zamierzone było :p ) miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) Coś cicho na forum- mam nadzieję, że dalej walczycie ze swoimi pokusami! Ja wczoraj z okazji dnia kobiet zjadłam mały kawałeczek tortu z bitą śmietaną i owocami ;/ ale oprócz tego dieta utrzymana :P ogólnie dziennie mniej więcej 0,20 kg chudnę więc jest ok :) a jak u Was waga spada? Chciałam Wam polecić tą herbatę feyian tea - jest niemożliwa...u mnie po 3 dniach stosowania zaparć brak! kupiłam na allegro tą za 12 zł (najtańszą), żeby spróbować i jest naprawdę rewelacyjna. Zamówiłam dzisiaj kolejną, na wszelki wypadek jakby brakło ich za jakiś czas :) Ogólnie wypijam ją wieczorem chwilę przed spaniem a rano lecę do toalety.. :P Kto nie pił niech próbuje :) Na mnie wcześniej nic na przeczyszczenia nie działo- to pierwsze cudo, po którym widać efekty! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak to miło przeczytac, ze nie tylko ja wczoraj zgrzeszyłam :P u mnie brak spadku wagi niestety i juz się z tym pogodziłam :o no, ale trwam dalej....:) dziś dużo sobie czytałam o SB i postanowiłam od razu wypróbować, serene63 pozazdrościłam Ci ;) tak więc dałam sobie weekend na opanowanie reguł itp. i od poniedziałku startuje..... może pomoże, a może nie, oby tylko nie zaszkodziła :P tak więc dziś dzień coś a'la SB tzn: Śniadanie : ser chudy z pomidorkiem Przekąska : kilka orzechów włoskich Obiad: jajecznica z pieczarkami Kolacja : miała być ryba, ale jestem tak zapchana, że nie dałam rady, na to konto serek 0% z aromatem waniliowym, słodzikiem i kakao :) nie pamiętam już kiedy ostatnio tyle zjadłam..... szok to dla mnie, że na tym się chudnie tak więc weekend robię a'la SB, w niedziele mam spotkanie, więc nie chcę na starcie grzeszyć i od poniedziałku zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightshade ciesze sie ze zaczniesz sb , jak bedziesz sie trzymac regul to na pewno schudniesz:) ja oprocz wagi , mierze sie w obwodach dla porownania ja jeszcze biore asystor slim j mam mniejszy apetyt ;, po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 dzięki :) napewno skorzystam :) jednak mam szczerze takie mieszane uczucia, bo u mnie dieta to zawsze znaczyło mało kalorii i chodzenie głodnym, a dziś to wręcz mam wyrzuty sumienia, że tyle zjadłam :o no ale tyle się naczytałam o jej działaniu, że postanowiłam spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spruboj jak bedziesz sie trzymac zasad to na pewno schudniesz, to ze bedzwiecej nie znaczy ze przytyjesz , tylko trzymaj sie zasad 14 dni przeleci a potem juz tylko lepiej jak wpiszesz w gogle south beach to ci sie wyswietli mnostwo stron z pzrepisami ,i zasadami diety i poczytaj , tylko na niektorych stronach jest 5 posilkow, a ma byc 6 ten szosty to deser tak samo w 2 fazie tez jest 6 posilkow, dopiero w 3 fazie sa 4 posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że im więcej czytam tym chyba mniej wiem, bo tyle jest różniących się od siebie wersji i opinii... jedni mówią, że to i tamto można, a inni, że nie.... zgłupiałam już całkiem :o serene jak to z tymi jogurtami w końcu.... można czy nie?! i jeśli tak to czy taki zwykły naturalny np. danone bez dodatku cukru czy musi być 0% ? i o kotlety sojewe spytam, bo bardzo.... co z nimi, bo też czytałam różne opinie :o ugotowałam zupkę właśnie: soczewica, cebula, pieczarki, papryka, fasola czerwona i koncentrat pomidorowy... pyyycha :) może być na I faze ? przepraszam za ten natłok pytań, ale czuję się jeszcze zielona w temacie, mam nadzieję, że mi pomożesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy pija te jogurty naturalne ja mam w ksiazce ze nie mozna zacytuje z ksiazki w fazie 1 unikaj wszystkich produktow nabialowych wyklucz miedzy innymi: jogurty ,swieze lody i mrozone mleko niskotluszczowe, 0% ( mozna odtluszczone); mleko sojowe i tyle o maslance nie pisze ani o kefirze,, no ale pisze ze wyklucz wszystkie wg ksiazki kawa i herbata tylko bezkofeinowa jak uwazasz, niektore dziewczyny jedza i pija te joguty inne nie, ja kupilam sobie wapno w tabletkach, ale zdarza sie ze zjadlam troche serka homogenizowanego zs slodzikiem ale to 2 razy chyba poprzednio jak bylam na sb to tzrymalam sie bardzo ksziacki, bez 1 grszeszka sie obylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kotlety sojowe ale bez panierki jak sa takie / mleko sojowe w 1 fazie zabronione a soja dozwolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)--- 3 plasterki szynki plus lyzeczka chrzanu( zawin iete w liscie salaty ( takie 3 ruloniki),galareta z indyka kawa 2) orzechy wloskie, pestki slonecznika i dyni, 2 kostki czekolady gorzkiej 3)--- papryka nadziewana pieczarkami i mieskiem z kurczaka 4)- 2 plastry serz light , 250 ml soku pomidorowego 5)- tunczyk wedzony,, ,pomidor 6)-serek ricotta z olejkiem migdalowym , 2 kostki czekolady gorzkiej 90 % kakao to jest moje menu na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem kawowy z ricotty 1/ serka ricotty 1/2 nieslodzonego kakao 1/4 lyzeczki olejkuwaniliowego slodzik do smaku szczypta kawy typu expresso 4 male kawaaleczki zcekolady wymieszac razem ricotte. kakao; olejek waniliowy i slodzik.podawac schlodzony posypany kawa i starta zcekolada na grubej tarce mozna zamiast kawy dac starta skorke z cytryny lub limonki i zmieniac smaki dla mnie pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/ 2 serka ricotty )( szklanki) 1/2 lyzeczki kakao:) cos mi pouciekaly literki jak zwykle zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można tez zrobic kogel mogel z zoltek i slodzikiem a z bialek zrobic bezy ze slodzikiem z piekarnika , ja robilam z bezow taki spod a na to dawalam potem ricotee z czekolada starta i pycha ciacho, mozna zrobic takie dwa spody a do srodka mase dac i wychodzi taki a.la hiszpan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata7snk
Witam chce sie przylaczyc mam podobny cel do twojego ( 175, 68 kg a chce 63 to moja najlepsza waga czyli tez 5kg) oprocz diety malo kcal to tez cwiczysz czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata7snk
dodam ze juz od ponad tyg ogranicam jedzenie + rowerek pare razy jak na razie po 1 cm mniej kolacja dzis kasza jecznienna + kiszone ogurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 dzięki kochana, że rozwiałaś moje wątpliwości i za te super przepisy... kto by pomyślał, że na diecie można sobie, aż tak dogadzać :) szukałam dzisiaj tej ricotty, ale mieszkam w małej miejscowości i nigdzie nie mogłam znalezć :( za to zakupiłam inne produkty potrzebne do dietki :) muszę się wybrać do większegomarketu, tam pewnie dostanę :) dziś zjadłam : 1 : serek z ogórkiem 2. pestki słonecznika ( ok.2 łyżeczki) 3. zupa zoczewicy 4. orzechy 6 szt. 5. grillowana pierś, pomidory 6. jeszcze się zastanawiam :p nie wiem dlaczego, ale strasznie mam brzuch wzdęty od tego jedzenia :( organizm chyba szok przeżywa, że w końcu dostał tyle dobrego ;) beata7snk witam Cię bardzo serdecznie :) fajnie, że się przyłączyłaś :) ja nie ćwiczę raczej, bo leniuchem jestem strasznym do ćwiczeń itp.... no raz na jakiś czas tam mi się zdarzy :p ja od poniedziałku zaczynam już ściśle SB, bo bardzo mi ta dietka podpasowała z jedzeniem, zobaczymy jaki spadek wagi na niej będzie.... narazie nie ważyłam się od czwartku chyba, bo waga mi się zatrzymała i od prawie 2 tygodni ani drgnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata7snk
to podobno tak jest ze pierwszy tydzien widac efekty a potem to troszke wolniej leci bo sie organizm przyzwyczaja moze tez zaczne sb i ide jutro kupic...... hula-hop ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata7snk
a i zamiat sie ważyć bardziej miarodajne jest mierzenie obwodow na wadze nadal mam tyle samo ale jak sie zmierze to - 1 cm, tylko zawsze trzeba sie mierzyc idealnie w tych samych miejscach np udo mierze zawsze 25 cm w dół od wyrostka kolczystego biodra itp i jak na dzien wczorajszy to biust -97 biodra-97 talia - 79 udo - 55 A jak tam wsze obecne wymiary ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny witam nowa kolezanke Beatke :) Nightshade CIESZE SIE ZE PODOBA CI SIE SB :) JA DZIS BYLAM W GALEII I DLATEGO POX=ZNIEJ JESTEM , ZAKUPILAM PLASZZCYK TRENCZ STALOWO-POPIELATY I ROZMIAR 38 ( DEKO LUZNY) W 36 WESZLAM ALE NA STYK A WIADOMO COS TRZEBA POD SPODEM UBRAC JESzcze chyba schudlam jeszzce we wttorek wazenie w sklepie mi powiedzialaekspedientka ale pani szczupla :0 eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu 13 dzien 1--- omlet z 2 jajek z pomidorem 2--- 25 szt pistacji 3---gazpacho,,,, oliwki 10 szt 4-kotlet z udzca cielecy, salatka warzywna- wlasnej roboty bez cuktu 5---mozarella; oliwa z oliwek ogorek kiszony 6-ricotta kawowy deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wczoraj nie pisałam, bo mnie nie było cały dzień.... nie będe nawet dnia wczorajszego komentować, bo 10 h siedzenia przy stole w gościach zrobiło swoje :o no, ale wiedziałam, że mnie to czeka, dlatego od dziś chciałam zacząć SB... I JAK WCZEŚNIEJ POWIEDZIAŁAM TAK UROCZYŚCIE OŚWIADCZAM, ŻE DZIŚ MÓJ PIERWSZY DZIEŃ TEJ DIETKI :) pózniej sie jeszcze odezwę, bo jadę synka do przedszkola zawiezć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam fajnie ze zaczynasz sb a moj oststni dzien 1 fazy jutro wazenie i druga faza wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)----zawijaski-ruloniki z liscia salaty zielonej a wnim zawiniete mozarella. szynka chuda z indyka. jajko na twardo z chrzanem 250 ml soku pomidorowego 2)-- serek light topiony plius seler 3)-salatka kurczakowo-pistacjowa 4)- zupa grochowa, szparagi gotowane na parze 5)-ryba na parze plus boczniaki 6)- galaretka aromatyzoawana z herbat bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo co tak cicho i glucho? ja mam juz nowa wage elektroniczna , ktora wazy bardzo dokladnie , a jutro wazenie , wiec bedzie bardzo dokladne piszcie co u was jak wam idzie? dziewczynyyyyyyyyyyyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie miałam czasu zajrzeć.... :) u mnie dzis było tak : 1. omlet z pieczarkami 2. orzechy włoskie 3.ryba duszona z warzywami 4.plasterek serka light 5. bigos SB 6. serek ze słodzikiem i kawą :) serene63 trzymam kciuki za Ciebie na jutrzejszym ważeniu, sama jestem ciekawa Twoich wyników, bo w pierwszym tygodniu SB ładnie schudłaś :) pochwal się jutro wynikiem :) ja nie wytrzymam tygodnia bez ważenia, ale postaram się opanować trochę na te 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×