Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

mnie brzuch boli tak jak na @ nie tylko w nocy ale też w ciągu dnia, zrobił się ciężki jak siedzę lub leże i chcę się podnieść łapie mnie skurcz, jestem w 38tc, czy Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę jak brzuch mi się kurczy i obkurcza, i czuję jak się delikatnie przy tym rusza, poprostu wiesz ze to nie dziecko tylko skurcze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy macie podczas siedzenia takie parcie dziecka na narządy? Bo ja właśnie tak mam że dziecko mi strasznie uciska i to boli... czasami aż takie nerwy w środku przechodzą .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek alez to mogą byc wody!! Sączenie wód! Nie mozna wlasnie tego kontrolowac poprostu cieknie.. Moze zabrzmi nie teges, ale powąchaj wiesz jak mocz pachnie a wody pachną podobno słodkawo.. Ja od wczoraj mam wiecej upławów, a nie mialam cala ciaze prawie nic. Nie wiem czy to cos oznacza. Ból krocza i napieranie głowka to jedyne co mi doskwiera tak na codzien.. Skurczy brak..czasem zaćmi cos w podbrzuszu ale co to jest.. W nocy wydaje mi sie, z ejak sie przebudzam to boli podbrzusze ale na pol spiaco to potem sie zastanawiam czy to na serio bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa: ponoć to dobrze, ja czytałam i slyszalam ze to normalne przed porodem, ale czy jest oznaką wczesniejszego porodu nie wiem.Nie wydaje mi sie.To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek spokojnie..cierpliwosci..do 25go jeszcze spory kawalek..ja urodzilam dokladnie w terminie.. Sprawdz tylko czy to nie wody przypadkiem. U mnie nie mialy zadnego zapachu.Naprawde wygladalo to prawie jak zwykla woda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka - to dwa dni wcześniej niż ja:) też masz uczucie że urodzisz wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w dniu porodu nie bylo zadnych skurczy..a jednak urodzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa, to co ze mnie leci nie ma zapachu. Tylko ze najpierw powinien mi odejsc ten czop, a nic takiego nie zauwazylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek nie kieruj sie czopem,ja nic takiego nie zauwazylam u siebie,nie kazda wie kiedy odszedl,nie czuc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula: ja juz ze dwa razy mialam przeczucie ze urodze wczesniej i nic. Wczoraj to tyle naskakalam w domu ze sprzataniem, pranie itp.,.. i nic mnie nie ruszylo nawet mnie nic nie boli.Tylko te skurcze brzucha. Kolezanka mówi ze jak mnie bolalo to kazdy myslal ze urodze szybciej, a teraz nic sie nie dzieje czyli cisza przed burzą.Zobaczymy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula co do tego ucisku na narzady, w sumie to chyba nie mam,ale jak siedzę to czuje go bardzo nisko w kroczu :-) cięzko mi wstać, brzuch się obnizyl a ja tego nie widzę.Wychodz synek wychodz :-) Boisz się porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko tak sobie czytam Każda z was już jakieś tam objawy ma.Skurcze itd.a u mnie nic się nie dzieje a termin za 12dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek wiesz kazdy organizm jest inny.. Moglas nie wiedziec kiedy ci czop odszedl np. w toalecie :) Nie wiem nie slyszalam, bo komus tak mocz wyplywal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem co Ci poradzić Pysiulek, moze zadzwon do lekarza i powiedz ze prawdopodobnie wody Ci odchodzą i co masz zrobic w tym wypadku, lub do szpitala pojechac i wszystko sprawdzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie,zadzwon i pewnie beda chcieli zrobic ci usg,zeby sprawdzic ilosc wod. Mozesz tez zadzwonic do swojego szpitala i poprosic o rozmowe z polozna,moze kazac ci przyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz mówił ,że jak mi tylko wody odejdą to żebym się zabierała do szpitala .Więc może zapytaj lekarza ,nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mi odeszlo tyle wod,ze moglabym sie w tym wykapac,a skurcze pojawily sie po godzinie czy dwoch.Czasem tak sie zdarza,ze wody zaczynaja sie saczyc,ale z tego co wiem,to szpitale maja jakis "sposob" na uzupelnienie wod. Zadzwon to ci wszystko powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pysiulek tu chodzi o dzidzie, najwyzej wróćisz do domku :-) ja raz tak pojechalam bo wlasnie myslalam ze mi wody odchodza sprawdzili i odeslali do domku. Ja nawet nie czekalam, bo to nie o mnie chodzi.. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek dokladnie znajoma lezala kilka dni i jej probowali uzupelniac bo troszke wczesniejsza ciaze miala i chcieli pociagnac jeszcze :) To nei zawsze musi zalac pol pokoju, nie zawsze musza byc skurcze. Kazda, kazda ciaza i porod jest inna. Podjedz na IP i niech cie zbadaja przeciez nic sie nei stanie jak cie odesla do domu :) Ja musze cisnac zaraz po tym jak mi cos sie zacznei dziac bo mam tego GBSa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamiauczka nie już się nie boje, wcześniej dużo o tym myślałam czy boli bardzo, jak to będzie itp a teraz to już mi wszystko jedno jak boli ... teraz już bym chciała szczęśliwie urodzić:) już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula mam tak samo :) Czasami chwyci taka panika, ze to przeciez ma byc poród bedzie bolało jak diabli.. ale chyba tak naturalnie przychodzi na koniec spokoj i oczekwianie niecieprliwe by juz sie zaczelo i miec malucha po tej stronie brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×