Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

ja mogę powiedzieć ze samo takie hartowanie to boli co dopiero karmienie dziecka. Ale narazie staram się nie myśleć ze nie dam rady, wręcz odwrotnie. JA dzisiaj sprzątam, prasuje, robię pranie, mycie podłóg nie wiem czemu ale na weekend chce żeby było czysto, mówię do męża że zanim synek się urodzi musi być wszystko zrobione, a że czuję się super to biegam dzisiaj. :-) własnie zjadłam mały lunch chwila odpoczynku i dalej do roboty :-) Anka jak z tą Twoją wizyta? kiedy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyte mam dzisiaj,na 16.30.. Kurna stopy to juz mam spuchniete 24/7..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja wlasnie nie wiem.. jak patrze na stopy to nie sa az tak spuchniete, kostka normalnie wyglada- ale nie moge juz zalozyc butow ktore nosilam jeszcze tydzien temu! Zostaly mi tylko takie "człap-człaki" :o Wiec nie wiem czy spuchly az tak czy co.. Ja na 18.00 ale z polozna tylko- a tu wiecie cisnienie, zmierzenie brzucha i do domu.. :o hate dla tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sporo spuchnięte nogi i dłonie, z resztą ja mam po mamusi tendencję do rozstępów i do zatrzymywania wody w organizmie za czym idzie spuchnięte nogi, stopy, a to już uroki ciąży..ja to juz dawno nie mogę założyc butów które nosilam przed ciążą, ostatnio musialam zakupic adidasy bo nie mialam butów na juz, a w szafie kolekcja nie mała, tylko wszystko za małe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa ja bede miec to samo..Cisnienie,mocz,sprawdzenie pulsu i obmaca jeszcze malego przez brzuch,zeby sprawdzic ulozenie i koniec.No,ale w sumie co wiecej maja robic? Teraz to i tak pozostaje juz tylko czekac. Kotka napisze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po poprzedniej ciazy musialam kupic duzo nowych butow,bo wiekszosc niestety zrobila sie za mala.Ze standardowego 37 zrobilo sie 38.. Kotka z ta woda mam tak samo..:O Chociaz tym razem nie jest tak zle,bo z Sebkiem ostatnie 2 tyg to spuchlam jak balon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka co jeszcze...? hmm no uważam, ze na tym etapie ciazy takie KTG to powinna byc podstawa co wizyte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego to chyba nigdzie nie robia..chyba,ze pojdziesz do szpitala i tego zazadasz.. Tymbardziej,ze to nie zajmuje 5min..Pod ktg lezy sie chyba conajmniej godzine.Jak mialam problemy z nerkami to lezalam chyba nawet 3 godziny.Jak mnie przyjeli do szpitala w dniu porodu to lezalam prawie 2godz. Jesli tetno jest ok to chyba nigdzie nic wiecej juz nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, ze nie robia..;) Jednak w PL robia co tydzien w tym okresie. Kurcze a taki zacofany kraj niby nasz ;) Nie mowiac o usg w trakcie ciazy na porzadku dziennym i wizytach u ginekologa co miesiac.. Smieszne to dla mnie, nawet lekarza na oczy nie zobaczyc 9 miesiecy.. No coz juz koncowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sobie zrobie cos do jedzenia, moze frytki? tak sobie leze, wsluch*je sie w brzuszek ale niestety to ciagle nie to. w sumie mam jeszcze dwa tyg do terminu wiec to jeszcze czas. a ja sobie wkrecam ze w kazdej chwili moge dostac skurczy. a co bd jak urodze po terminie? to juz wogole beda shizy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co, tak poszalałam dzisiaj z tym sprzataniem że czuję wszystko w brzuchu i na plecach. leże z nogami wyciągniętymi do góry. Chociaż nie wierzę że poruszałam go tak że mogloby mnie ruszyc.Przynajmniej nie muszę sie martwić ze nie mam posprzatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po wizycie. Glowa gleboko w miednicy,maly gotowy do wyjscia...tylko czekac..Powiedziala,ze do terminu na bank nie dotrwam co musze powiedziec,ze mnie ucieszylo. Jesli w ciagu tyg nic sie nie wydarzy to mam przyjsc znowu. Nie podobaly jej sie tylko moje spuchniete stopy..ale mocz ok,cisnienie tez,wiec pewnie znowu woda sie zatrzymuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka: to masz zajebiście konkretną lekarke, bo ja nie powiem jestem z mojej zadowolona ale nie jest tak konkretna. To trzymam kciuki za szybki poród, bo chyba jesteś gotowa.? Ja nie wiem czemu ale ide w zaparte ze urodze w ten weekend, nie wiem czemu? Wiem ze jak mam urodzić to urodze dzisiaj jak nie to nawet mogę po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak.Jestem juz gotowa..Jestem tak wymeczona,ze jeszcze troche i zaczne sie modlic o porod;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowilas lekarce o tych Twoich bólach? skomentowała to jakoś? bo mozna powiedziec ze kazda ma takie same i moze i mnie czeka wczesniejszy poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok temu mi mówili
że mam 3 cm rozwarcia małe głowa w dół napiera już i urodzę za kilka dni. Tygodnia nie wytrzymam. Jak tydzień po terminie zgłosiłam się na wywołanie byli w szoku. Wim, ze już nie możesz się doczekać życzę Ci żeby było to już tuż tuż ale nie nakręcaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co no z pierwszym dzieckiem sie nie pomylila.A czytalam,ze w drugiej ciazy zadko zdarza sie,zeby trzeba bylo wywolywac porod,chyba,ze w poprzedniej trzeba bylo. Mowilam,to powiedziala tylko,ze to dobrze,bo znaczy,ze macica sie szykuje do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, fajnie ze chociaz wiesz... Konkretnie wiesz ze na dniach masz rodzic... A ja tak czekam, cos tam leci, brzuch boli ale nie wiem... Swoja droga teraz to nie jest najlepszy moment na dzidzie. Niech poczeka troche, bo ja jestem wykonczona psychicznie:( naprawde mam dosyc wszystkiego:( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. jestem w 38tc, a moja córeczka ciągle strasznie się wierci... czy też wasze skarby są tak bardzo ruchliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly jest bardzo silny i ruchliwy wtedy jak chce odpoczac. pomalu chyba ustawia sie w miednicy bo BOOLI... Ale jak dlugo tak moze byc ustawiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia:( Ale nie dużo nam już zostało:) Ja też mam termin tak jak Ty na 25marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ewela24
Moja dzidzia to tak się wierci ostatnio że mało mi brzucha nie rozerwie:) może dlatego że chce się przekręcic główką w dol bo jak narazie ciągle jest ułożona pośladkówo:( nogi mi chyba wcale nie spuchly a przynajmniej niczego takiego nie zauważyłam, tylko troszkę palce u rąk i też bym pewnie nie zwróciła uwagi na to tylko obrączka zaczęła troszkę uwierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja się strasznie wierci, i mam straszny ból jak na @. a nogi to jak balerony:( A ułożona jest już dawno główką do dołu, już mogła by wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ewela24
Ją też już wyczekuje końca bo czuje się jak słonica:) jutro idę do lekarza ustalić termin cc i będę wiedziała kiedy i o której godzinie zobaczę mojego skarba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
hej dziewczyny niestety z powodu tego jednego wyniku dodatniego na paciorkowce bede musiała miec w czasie porodu podane antybiotyki i ja i dzidzia. Moja mała ma juz 3078:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×