Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Angelowa: to ja myślę ze stąd te bóle krocza takie jakby własnie mialo cos ze mnie wyjsc i bóle na odbyt. Muszę więcej spacerowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa: to ja myślę ze stąd te bóle krocza takie jakby własnie mialo cos ze mnie wyjsc i bóle na odbyt. Muszę więcej spacerowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszaj sie jak kolwiek! Mowie nawet stac na przeciwko TV i sie krecic, zeby malec uciskał głowką w ta szyjke i pobudzal ja do rozwarcia :) Mi sie czasem wydaje, ze tez juz jest, czasem mam taki napór na krocze, ze ruszyc sie nie moge.. ale nie wiem po chwili juz tak nie czuje go i mysle , ze moze tylko sie ulozyl tak.. Ehh dobija to domyslanie sie :P A jeszcze jak mozna sobei pomarzyc, to by te wody w nocy odeszly :D mąz przynajmniej bedzie ze mna i nie bedzie lecial z pracy prosto do szpitala ;/ ;) No i teeeeraz jakosssss juzzzzzzzz Ale czuje do terminu czekanie :o I albo skurcze trwajace dwa dni krzyzowe albo wywolywanie :o :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
dziewczyny my wszystkie mamy takie same obawy:)ja tez nie wiem ani czy mam skurcze ani czy dam sobie rade z takim bobaskiem. ja własnie nawet stwierdziłąm ze musze wziąc prostownice do włosów a moja mama do mnie ze po co mi jak pewnie nie bede miała siły zeby prostowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze nawet nie myślałam o takich rarytasach na porodówce;) a nawet nie miałabym jej gdzie wsadzić .Moja torba tzn moja i maleństwa wygląda jak na jakiś wyjazd tygodniowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ja jednak wezme prostownice taka malutka podrózna a akurat bede załowac ze nie wziełam;p ja staram sie ograniczyc do 1 torby takiej sredniej wielkosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ewela24
Dołączam się i ją, termin na 20.03, wszystko wskazuje na to że będzie to cc:( ale napewno będę wiedziała w piątek po wizycie u mojego gin. Brzuszek mi się już powoli obniża i trochę łatwiej mi się teraz oddychą, ale za to mam problemy z pęcherzem, co pół godziny do łazienki nie ma zmiłuj:) niestety takie są uroki ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
haha ja np stwierdziłam ze nie bede miec miejsca na ubranie na wyjscie ze szpitala dla siebie;p wiec mi dowioza jak bede wychodzic:) mi sie juz brzuszek troche obnizył z tydzien temu i tez mam masakre z sisianiem teraz najgorzej np ok 4 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela, witaj. ja do kibelka tez co chwile, ale wcale lepiej mi sie nie oddycha:( ale czy brzuszek mi sie opuszcza? chyba tak. tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ewela24
Torby spakowanej jeszcze nie mam, myślę że mam jeszcze czas chociasz wszystko co potrzebne już kupione:) zastanawiałam się czy dla lepszego samopoczucia można się troszkę podmalowac tzn troszkę pudru nałożyć i rzesy rozczesac, czy położne będę się patrzyły na mnie jak na wariatkę?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ewela ja zapakowałam krem matujacy z podkładem i tusz do rzes:)moze nic za duzo ale zawsze cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ewela24
Też sobie spakuje taki mały zestaw podręczny:) może się nie przyda ale zawsze lepiej wziąsc niż później żałować że się nie wzięło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, nawet nie bedzieci
e mialy czasu, zeby isc umyc włosy a co dopiero makijaz i wlosy!!!??? prostownica? ja bralam prysznic 3 min, a kolezanka z sali patrzyla na malenstwo, nie ma czasu, bo jest strach zostawic malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no własnie pozniej stwierdzimy ze moglysmy wziac a to duzo nie zajmuje przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no to akurat 5 minut mi starczy zeby włosy umyc i prysznic wziac a zeby wyprostowac to minute bo mam krótkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ewela24
Ją nie mam zamiaru zostawiać swojej dzidzi na sali i iść się "pindrzyc" do lusterka, tylko ewentualne poprawki zrobić na sali jak malutka będzie spala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, nawet nie bedzieci
jak malutka bedzie spala to ty tez, wierz mi bedziesz tak zmeczona, ze nie pomyslisz nawet o pindraczeniu - nie mowie tego ze zlosliwosci tylko z doswiadczenia. szkoda dzwigac niepiotrzene rzeczy :) milego i bezbolennsego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
full makijazu nie bedzie ale jak dam rade to zawsze cos wykombinuje a jak nie dam to nie uzyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wezme podklad, puder i tusz. prostownica tez. e tam, a jak ktos mnie odwiedzi? i zobaczy mnie taka rozczochrana i bez makijazu? to mnie nie poznaja ;) a te 3 minuty znajde na poprawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
lepiej miec niz nie miec:) zreszta ze szpitala tez trzeba jakos wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ewela24
Dokładnie, w torbie sobie może leżeć i wcale nie muszę tego wyjmowac jeśli będę aż taka zmęczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
damy rade dziewczyny:) zeby sie nas nasze dzidzie nie bały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do torby ubrania na wyjście też mi się nie zmieściły .Dopiero mi przywiozą przy wyjściu.Co do kosmetyków .Ja w styczniu miałam trzy dniowy pobyt w szpitalu i wzięłam ze sobą tradycyjnie swoje kosmetyki ,których używam na co dzień.Czyli kredkę do oczu podkład i tusz.Teraz wezmę to samo ,ale tylko tak na wszelki wypadek ,bo wątpię żebym miała kiedy tego użyć.Widziałam co się dzieje na salach na których leżą takie mamusie z pociechami i w sumie żadna podmalowana nie była.Włosy jedynie w kitek związane i tyle:)Podejrzewam ,że u mnie będzie tak samo ,ale lepiej będę się psychicznie czułam mając swoje kosmetyki przy sobie w razie czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no dokładnie lepiej dla naszej psychiki bedzie zeby miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki, nie mozemy pokazac, ze doslownie od 1 dnia zycia dzidzius zabiera nam 24h na dobe. te 5 minut musimy wygospodarowac. bobas chce miec zadbana mamusie ;) ciekawe jak to bedzie w praktyce, bo teoretycznie to wszystko wyglada tak pieknie:D my po porodzie i karmieniu ladne, umalowane, a dzidzius spi obok, nie placze tylko daje nam odpoczywac;) ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny faktycznie pomyslalyscie o wszystkim, mnie nawet do głowy nie przyszlo zeby wziasc jakis tusz lub puder, z resztą bede przytulac moje malenstwo a wolalabym zeby nie dostal na dzien dobry uczulenia od pudru od calowania :-) heh No ja mam dwie torby podreczne jedna dla małego i druga dla mnie. W sumie to dla synka jest przepełniona niz dla mnie.Co do ciuchów na wyjscie ze szpitala nie myslalam jeszcze, mąż dowiezie w ostatni dzien. dziewczyny slyszalyscie o piciu soku z ananasa? ponoc nie mozna za bardzo bo moZe spowodowac wczesny poród, a ja pije i nic mi nie jest.Poprostu lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×