Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Brryyyyyy aż promieniujemy pozytywną energią :P Chmurzyska przeganiamy, powinniśmy mieć zaproszenia, na wszystkie plenerowe impry :D 100% mega wypasionej pogody - zapewnione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, taniec jest niesamowity. Nie często jednak się zdarza, ze faceci do lubią. Tak doszłam ostatnio do wniosku, ze wymaga pewnej pewności siebie w jednej strony, a z drugiej - pozwala tę pewność siebie kształtować. Podobnie jak akceptację swojego ciała. Ale chyba znowu za dużo filozofuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka ja Tylko pozytywne fluidy przesyłam, nawet wirtualnie ;) :P Plenerowa impra, to ma specjalność, szybka akcja, organizacja i gotowe :P W połączeniu z Twoją mocą, pogoda zapewniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtaramtam, filozofia dobra jest :D :P Sama lubię swe mądrości prawić :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy, to coś czuje że byśmy się dogadały :) Z racji energii pozytywnej to raz, a filozofii dwa. Czy Ty aby z Poznania nie jesteś? Coś mi się tak kojarzy. A bywam tam czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtaramtam, ja jestem z Warszawki :) A Ty ?? Filozofia to moje drugie imię :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomnikgor
bryyyyy to fajna laska jest, sympatyczna,rozsadna szkoda ze nam sie kontakt urwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomnikgor
nie pamietam juz ale oczywiscie na jakims temacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szkoda, że z Warszawki. Tam raczej nie bywam. A już chciałam, podać maila i zaproponować Ci spotkanko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplementy ;) Tylko na pisaniu w jakimś sensownym temace mogliśmy się spotkać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomnikgor
tak bryyyy zgadza sie, wtedy powstal Twoj nick:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtaramtam a Ty skąd jesteś ?? Spotkanko przy kawusi z koleżanką o podobnych poglądach, byłoby zapewne sympatyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, ja nie kojarzę kiedy się pojawił mój nick :) :P Hej anulka, pewnie że pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomnikgor
ja pamietam:-) niestety nie moge rozmawiac ale serdecznie pozdrawiam i milej pogawedki zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy, ja mieszkam we Wrocławiu. Ale bywam też w Krakowie i czasami (rzadziej) w Poznaniu. Jak byś kiedyś się miała zjawić we wrocu, zapraszam na kawusię - tamtaramtam123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtaramtam, dzięki ale we Wrocławiu nie bywam niestety. Byłam raz przelotem tylko :) pomnikgor napisz na maila, gdzie wpadliśmy na siebie :P kafe.te@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka u mnie wszystko w porządeczku :) Kiedy do Pl przylatujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka 123
Dzięki koleżka11 :) Nie chcę nikogo innego :( przynajmniej na razie.Tajemnicza chemia...a ja nie jestem osobą którą można szybko "oswoić"... Jutro do pracy mam nadzieję że nie będzie to szewski poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka rzucaj czary na te chmurzyska, bo ja dziś swoją moc chyba straciłam :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy widzę, że chmurzyska próbują się na nas odegrać, ale próżny ich trud, i tak polegną :D :P Czym bliżej do weekendu, tym moc ich słabsza :P Marzycielka 123 co by się między Wami nie wydarzyło, czy Wasza relacja przetrwa, czy też nie, szczerość to podstawa. :) Macie jasno określony cel, sprecyzowany układ, z jakiegoś powodu, on go nie realizuje. Z jakiegoś powodu, brak mu konsekwencji w działaniu, jeśli mówi się "A" trzeba powiedzieć "B". Proste. Nie wnikam dlaczego tak jest, zmienił plany w stosunku do Ciebie? Być może, jedno jest pewne, powinien Ci, o tym powiedzieć. Bo widzisz, jeśli prawdziwa chemia to szczerość, jeśli pożądanie charakteru to zaufanie, fascynacja, przekonanie, że to jest to. Na pewnym etapie, wszystko zaczyna lecieć z automatu, chemia zamienia się w jeden z tych "filmów" do którego nie potrzeba słów, wystarczy spojrzenie, dotyk, porozumienie wiedzione instynktem uczucia. Nie ważne gdzie jesteś, kiedy jesteś, ważne, że jesteś z tą osobą, na której czujesz, że Ci zależy, i ona to odwzajemnia. Spróbuj z nim porozmawiać, szczerze, obgadać sprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka ja widzę, że Ty tu porad udzielasz :) Muszę zapamiętać, żeby wiedzieć do kogo w razie potrzeby, problemu się zgłosić :D :P Chmurzyska biorą nas na przetrzymanie, a jeśli chodzi o moc, to moja osłabła z poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy porady zakończone happy endem, moja specjalność :D :P Przez te wszystkie lata, mógłbym ogarnąć, ze dwa fakultety w tym temacie :D :P A jak się jeszcze spotykają dwa zakręcone temperamenty, impreza że szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chmurzyskami jeszcze nie skończyliśmy, jak z nimi skończymy, zostanie po nich jedynie błękit nieba :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×