Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Gość tymbarrr
Koleżka dwa zakręcone temperamenty,to nie lada wyzwanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, wyzwanie, ale i nieustannie towarzyszące emocje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzwania, zakręcone temperamenty, to super sprawa :P Energetyczne spotkania, przy kawce, w plenerze, na imprezie, zawsze moc podkręconych doznań :P :P I like it :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda niegroźna, wypalenie sił i pomysłów zawsze możliwe, .lecz przy odpowiednim i systematycznym podkręcaniu wszystko można ominąć :P:P Koleżka, to jest to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące temperamenty, pełne zaufanie, instynktowne uczucie, żądze niepohamowane :P Jak wulkan w Yellowstone, niezniszczalne, niewyczerpalne, niezatapialne, nakręcone, mocą życia :P :P Czym bliżej do weekendu, tym chmurzyska, w większych opałach :D :P Jeszcze Narzeczona w głowie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka a gdzie Twoja narzeczona się podziewa, bo dawno Majeczki tu nie widziałam :) Z chmurkami rozprawimy się koło środy, by stresu przed weekendowym szaleństwem stolicy oszczędzić :P Błękit nieba + słonko świecące, wieczorkiem niezliczone gwiazdy = magiczny weekendzik w plenerze :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy, Narzeczona zostawiła buziaka, powiedziała, że wróci po więcej :P Niedługo będzie z powrotem :P A koleżka zakręcony, ostro myka i myka, pod drogach, czekając na stłuczkę, buziaków całe atrakcje :P Chmurki po wschodniej stronie zaczynają już wymiękać, powoli ale zdecydowanie :D :P W okolicach środy, czwartku, powinny być rozkminione na 100% :P Także weekend musi być udany, nie ma innej opcji :P To jest to :P Plenerowe spotkania, czarująca sceneria, żywiołowa, naenergetyzowana zabawa, super sprawa :P :P Trzeba będzie pomyśleć Kafeteryjnym Melanżem Integracyjnym :P :P KMI outdoor version :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po mojej stronie mocy, chmurki zaczynają pękać, jak domki z kart :D coraz częściej pojawia się błękit nieba :P :P Jest git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka i moja moc powróciła, chmurki ustępują miejsca słonku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy spróbowałyby tylko nie odpuścić :P :P :P Energetyczny Koleżka wkroczyłby do akcji, po Twojej stronie mocy :P Chmurzyska do piątku mają robić wypad, zarówno z nad stolicy jak i okolic, a najlepiej całej Europy :P Jak robić dobrze, to wszystkim, po maksie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka dobrze kombinujesz :D :P Ale wybacz, nie da się wszystkim robić dobrze, każdy preferuje co innego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
koleżanka 11 ma racje to facet musi dać sygnał. myślę że jak by ten kolo chciał to dawno by cię przeleciał to w cale nie takie trudne coś wymyśleć na poczekaniu i zniknąć na pare godz.po prostu może przemyślał sprawę i ma wyrzuty sumienia a tobie nie wie co napisać.jak byś się czuła jak zaprosiłabyś go na bzykanko a on by odmówił bo ja już nigdy nie czuła bym się kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy staram się, staram :D :P Tam gdzie trafię, zrobię dobrze :P :P :P Impreza z koleżką, jak surfowanie po oceanie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka ale mam ubaw z Tobą, w dobry nastrój mnie wprawiasz wieczorową porą :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
a w ogóle to koleżanka 11 ma fajne podejście -Pamiętaj, samiec powinien pierwszy wyciągnąć łapkę, aby złapać cię za tyłek, chwycić za włosy i porządnie zerżnąć. Taka jest prawda właśnie za to uwielbiam mojego męża kiedyś chciałam spróbować z innym a tu porażka tylko mnie całował i głaskał myślałam że już nigdy się do rzeczy nie zabierze a jak już się zabrał to nie wiedziałam czy mam płakać czy się śmiać taki jakiś powolny jak ten ślimak a na drugi dzień mi napisał że mnie kocha że jestem ideałem i on chce żebym wzięła rozwód ha ha dupek na orgazm musiałabym czekać do śmierci.zmieniłam numer tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy robię co mogę, nawet chmurzyska po Europie rozganiam :D :P Na sam widok mojego uśmiechu, wymęczone, mają już dosyć :P :P anulka96 siemanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie bardzo w temacie jestem a czytac mi sie nie chce:) wiec kolezko badz tak mily i mniej wiecej stresc rozmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyy sorry ze tak dlugo ale bralam prysznic,co tam ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka96 z grubsza streszczenie akcji wygląda tak, oboje mają ochotę, patrzą na siebie, wiertara po maksie, ona czeka na jego ruch, on rozdaje karty, ona je umiejętnie rozgrywa, facet wie, czego chce, jak zdobyć, sprawić, żeby wieczór zamienił się w pasjonującą przygodę. :) Prawda, że proste, just do it, kwintesencja ostatniej prostej, na drodze konsumpcji relacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezka no bardzo ci dziekuje za streszczenie bo czytac by mi sie nie chcialo:)lenistwo to lenistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka a co ciekawego pytałaś :) Razem z koleżką przeganiamy chmury znad stolicy :D :P Czarujemy wspólnie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyy no opowiadaj co tam u ciebie przeciez tyle czasu nie gadalysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym bliżej piątku, tym czary mocniejsze, coraz bardzie wykręcone ;) :P :P A chmurzyska, mają spływ, do krainy wiecznych opadów, tam się wypadają, do białego rana :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, kursuję między pracą a domem, w przerwach wypady do koleżanek, lub plenerowy relaksik :) :P Jeśli chodzi o inne tematy, to nie to miejsce ;) A jak Twoje sprawy, jak Ci się układa z facetem ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka, ma siła powróciła :) :P Chmury poszły w świat, odsłaniając mi niebo gwieździste ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×