Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Gość MmM 30+
koktajl z banana a Ty skąd jesteś??? to zdradzić chcesz tylko z czystej ciekawości jakby było z inną, dla emocji, adrenaliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl z banana
ja z wlkp tylko z czystej ciekawości dokładnie a Ty jak masz takie fantazje to może właśnie o to Tobie chodzi że mąż nie traktuje Cię jak s..ki a tego właśnie potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, prawdziwy samiec, w łóżeczku, powinien cię wymacać, wylizać, zerznąć jak suczkę. Wiesz o co chodzi? Najlepiej od tylu, za włoski i tak do końca Twoich możliwości. Puściłbym Cię dopiero wtedy jakbyś nie miała sił. Zaniósłbym Cię do samochodu i odwiózł do domu. Tak postępuje 100% samiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM 30+
Z mężem sex jest super, często on dominuje, od tyłu , trzyma mnie za włosy, jakis delikatny klapsik w tyłek, słowa typu "zerżnę" - wiec mi tego akurat nie brakuje. Ale z kims innym pewnie byłoby inaczej. Z tym,że ten inny to w grę wchodzi aktualnie akurat ON, musi to być facet, który nie tylko mnie fascynuje i podnieca alektóremu jakoś ufam, ze nie zrobi mi nic czego nie będę chciała, bo wiecie,że róznie może być, a ja jako kobieta siły by sie obronic bym nie miała, więc dla mnie musi być kwestia zaufania też w tych sprawach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl z banana
to chociaż dobrze jakby nie wiedział że jesteś mężatką chyba że już wie, i żeby nie znał męża, chyba że tak jak ja się z tym nie kryjesz ale wątpie bo facetowi to ciężej przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avokado84
koleżka11- wiesz, czego pragną kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM 30+
Ale i tak najbardziej bym chciała, żeby mnie przeleciało dwóch facetów naraz. Jeden by mi wkładał w cipkę a drugi w pupcię. Z tym, że to by musieli byc jacyś w miarę znajomi a nie obcy mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avokado84
MmM30+ u mnie jest dokładnie tak samo. Mąż to zwierzak. Ale jak pragnę czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM 30+
To o tych 2 facetach to podszyw. U mnie mąż to nie zwierz, bo bywa róznie, romantycznie, delikatnie też, nie zawsze tak jak opisałam, ale koktajl pisał coś,że może szukam innego bo mąż mnie nie potrafi "tak" traktować jak s... ON wie ze mam męża, ja wiem,że on ma narzeczona i nam pasuje taki uład, obojgu nam zależy na tajemnicy i swoich związkach :-) Znają się z widzenia (mąż i ON)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avokado84, w rzeczy samej, zaniósłbym cię do łóżeczka, nakrył kołderką, a jakbyś chciała jeszcze raz? Spełniłbym twoje życzenie, tak jak sobie tego życzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl z banana
no to idealna sytuacja po prostu rób i nie zastanawiaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajl z banana
tylko żeby nie było Ci lepiej z Nim ja wiem że z żona żadna nie ma szans i sie o to nie obawiam, ludzie podobno w takich sytuacjach potrafią się zakochać trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM 30+
Avocado a Ty juz zdradziłaś kiedyś? Masz kogoś "na oku" ? Ile lat po ślubie? Ile masz Ty lat? Masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM 30+
Koktajl, nie wiem jakby mi z NIM było. Całuje lepiej niż mąż ehhh :P Więc mozlwie,że sex z nim by mi sie bardzo spodobał, ale sytuacja jest jasna, nie ma zakochiwania się, obojgu nam zależy na naszych związkach, tylko ta chemia między nami :P Nie odejdę od męża, nawet jakby mi sex z NIM lepiej sie spodobał, sex to nie wszystko. Zresztą mąż jest super w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MmM 30+ - byłabyś pod moim bolcem piękną suczką, pieściłbym cię do granic możliwości, rżnąłbym cię ponad swoje siły, lubię trzymać suczkę za włoski. A gdy skończy się sex, suczka staje się dla mnie damą :D I love women :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM 30+
Koleżka, nie podniecaj mnie :P Znikam spać. Zajrzę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MmM 30+, mogę ci przesłać fotę mojego sprzętu :D Skupiłbym się na pieszczotach twojej łechtaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM 30+
he he, ale rozmowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w rzeczy samej, rozkręca się rozmowa :D Kobiety będące w związku, posiadające dzieci, są bardzo pociągające :D Potwierdzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak, na przykład wczoraj, widziałem taką jedną, fajną, "mamusie" w galerii, elegancko odstawiona, bardzo seksownie. Była ubrana w niezwykle zmysłowe czarne leginsy, podkreślające jej piękne kształty, nie mogłem oderwać od niej patrzalek, ona też. Wystąpił jednak jeden "mały" problem, była z dzieckiem, zbyt poważny to świadek, aby mogło się coś wydarzyć. Patrzyła się na mnie przenikliwie, jednocześnie spojrzeniem prosząc abym nic nie robił, jeszcze jedna piękna mama szukająca wrażeń, gdyby nie jej dziecko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka co ty łykasz przed snem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM 30+
He he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka masz takie odjazdy że sama bym to wzieła :P podaj nazwe :D dojrzała elegancka kobieta, dzieckiem na zakupach, mruga do ciebie znacząco, krzycząc w mysli "oj słodki , jestes cudowny tylko nie teraz!! nie teraz!!!😭" :D przecież to jakiś słaby scenariusz, trzeciorzędnego romansidła, żywcem z Wenezueli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki to sposób?:) hej marzyciel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok już podaję, tak działa zbliżająca się nocka, która oddzialywuje na mój temperament. Mówię Ci w moim przypadku to najlepsza witamina :D Z tym trzeba się urodzić :D Odnośnie tv, to niestety jestem zielony w temacie, rzadko oglądam tv, wolę zwiedzać świat. Mówisz tani scenariusz? Życie składa się z banałów, które możemy sobie jeszcze bardziej uprościć albo też podkręcić, wszystko zależy od człowieka. Wątpię aby jakikolwiek kontakt wzrokowy zawierał w sobie fabułę rodem z najznamienitszych dramatów. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×