Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Kara musi być :D :P Koleżka, teraz musi być już szybka akcja, sił regeneracja, bo weekend czeka na Ciebie ze wszystkimi swymi dobrodziejstwami :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W możliwości koleżki nie śmiem wątpić nawet :P:P:P Ja do 14 siedzę w pracy, więc już odliczam bo grillowany obiad czeka :) Wieczorkiem koleżanka wpada do mnie na % , więc grzecznie w domku :):P Maja a Ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grillwoy obiad...mnnniaaaaaaaaaaammmmm. Może jutro się takowym uracze:D Wychodzi na to,że ja dzisiaj będę najgrzeczniejsza z naszej trójki:) Chociaż nie wykluczam towarzystwa procentów w delikatnej dawce:) W takim razie smacznego i przyjemności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja smacznie być musi, ja uwielbiam jeść :P :P :P Nie no, ja również będę grzeczna :D tyle tylko, że mojemu nieodłącznemu humorowi towarzyszyć dziś będą delikatne %% :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regeneracja postępuje wedle planu :P :P Chrypka już powoli mija, tak więc, nocne manewry nadal w planach :P :P Choroba zostanie pokonana, jak zawsze, przed melanżem, zwycięzca jest tylko jeden. :P :P :P :P Maju, Brryyyyyy zaszalelibyśmy na jakiejś elektryzującej imprezie :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ludzkość miała z tym kłopoty, ja też, bo jestem nieźle obolały, skutki nocnego szaleństwa, poczułem dopiero następnego dnia, jak zawsze, budząc się w południe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dobrze mówisz, toż to byłaby mieszanka nie do ogarnięcia, podobnie jak mój dzisiejszy ból głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
Koleżko, nie czytałam całego wątku ale pierwsze strony które przejrzałam powaliły mnie pewnością jaką posiadasz co do zdobywania kobiet. Jakoś śmiem wątpić byś potrafił każdą na "manowce" sprowadzić. Nie wierze, że każda kobieta jest do zdobycia, kwestia tylko bajeru odpowiedniego. A co jeśli kobieta ma jakieś zasady? Na przykład nie chodzi do wyra z facetami, z którymi nie jest w związku? Wtedy ściemniasz jej, że zależy Ci na niej , że to coś więcej? A tak poza tym to bardzo mi się spodobał Twój światopogląd odnośnie uczciwości w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja było bardzo sympatycznie, tylko czasu na sen zabrakło :) Koleżanka miała u mnie " sesję psychologiczną ", która zakończyła się sukcesem i bólem głowy dnia następnego :P Maja a jak Twój weekendzik, było grillowanko ? :) Koleżankaaaaa, nasz koleżka to nieokiełznana duszyczka w szacie mega skromnego lowelasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
I co w związku z tym bryyy bo nie kumam? Co ma do tego nieokiełznanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżankaaaaaaa uważam, że nie ma kobiet nie do zdobycia, podobnie jak twierdz, zapewniam Cię, każdą można zdobyć. Dążenie do bliskości z osobnikiem płci przeciwnej, jest naturalnym, instynktownym, zachowaniem każdej kobiety, którą kręcą faceci. A facet, musi umieć, znaleźć się w sytuacji. Nie bać się, tylko sięgnąć, po to, co z życia najlepsze, czyli kobietę. Pod pojęciem zdobycia, nie mam na myśli wykorzystania kogoś, a sprawienie jej maksymalnej satysfakcji, płynącej z faktu, bycia z kimś. To o czym mówisz, jest raczej zagadnieniem szczerości, intencji, ze strony faceta. Zapewniam Cię, że jeśli na szalę położyłbym wszystko, a celem byłoby zdobycie przede wszystkim jej miłości, ogarnąłbym nawet tą, która do wyrka, nie myka z kimś, z kim nie jest w związku. Ileż przecież, można się opierać niepohamowanej miłości? Objawionej w osobie przystojnego faceta, od którego Justin Timberlake, mógłby się tylko uczyć? Dzień, dwa dni, do mocarnego melanżu, wspólnego weekendu za miastem? Potem zasady pryskają, zastąpione przez spontaniczne uczucie. Wiem, powiesz, że jestem mało skromny, ale uważam, że podczas zabiegania o względy kobiety, facet nie powinien się czaić, a raczej znać swoją wartość, cele które ma w życiu do zrealizowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka pewnie, że każda kobieta jest do zdobycia. Potrzeba tylko użyć właściwych sposobów dla danego modelu ;) :P Uważam, że nie ma nic gorszego niż przyczajony, cichociemny facet, który boi się zdecydowanie działać :P:P:P Choć ciepłe kluseczki, na pewno również znajdą swoje amatorki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy,skoro sesja zakończyła się sukcesem to ból głowy i brak można jakoś przeżyć:D Grilla nie było,ale inne pyszności i weekend generalnie udany,spokojny,ale przyjemny:) Koleżka...przepraszam,Justin:P To,że nie spotkałeś takiej,która by Ci odmówiła,nie znaczy,że taka nie istnieje. Proste?Proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja na grilla w takim razie będzie czas, bo zapowiada się piękna pogoda na długi weekend :D Jeżeli facet nie jest w typie kobiety, to choćby na głowie stawał ona będzie nie do zdobycia, choć z drugiej strony wygląd to nie wszystko i wtedy inne kryteria są brane pod uwagę :) Na pewno na każdą kobietę są jednak metody,na każdą inne, by nią zawładnąć i w sobie rozkochać :) Za flaczki z olejem dziękuję, choć i typ cwaniaczka odpada :P:P:P koleżka/ Justin, Ty lowelasie nasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja.. no co Ty? kto mógłby się oprzeć takiemu facetowi? wygolona klata, sprzęt, głowa- 6 na górze, 0 po bokach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Bryy. Ja sama też nie znoszę ciepłych kluseczek,ale też nie każdy męski i zdecydowany facet do mnie dotrze. Nie można ludzie mierzyć jedną miarą i generalizować. To,że gdzieś jeden tekst czy patent zadziała ,nie oznacza,że będzie działał wszędzie. Niestety u mnie pogoda do baaaaani.Zimno,cimno. Ale cały czas ,nieprzerwanie wypatruję oznak wiosny,któa uwielbiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej!! nie inaczej :D tak tylko chciałam się przywitać :) potem wpadnę, zrobimy trochę szumu na innym topicu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harry hairy
A ja jak zwykle polecam mase nowych filmów zdjęć itp. Filmy sa cywilne i te odważne...Każdy cos znajdzie. Codziennie nowe pozyscje. Zero reklam ściemy, wyskakujących okienek. Nie wierzysz sam sprawdź www.hairy.dzs.pl http://hairy.dzs.pl/ekskluzywne/hity-filmowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja u mnie na przemian słońce i deszcz :( Od jutra ma być lepiej już :) Maja a Ty skąd jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy jestem z Poznania,ale mieszkam daleko,daleeekooo. Nie będę tak na oficjalu pisać gdzie bo się Wani zlecą a ja sobie ciszę i spokój cenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×