Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Maja, czekam, aż mnie w końcu odwiedziesz od tej praktyki, swoim przenikającym spojrzeniem :P Miłego wieczoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka, Ty lowelasie :P Maja do Poznania swego czasu jeździłam w odwiedzinki do rodzinki ale również i ich wyniosło dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
Koleżko a więc mówisz, że nie cofnąłbyś się przed niczym? czyli udawałbyś zaangażowanie uczuciowe nawet? Jeśli tak, to rzeczywiście mógłbyś po dłuższym czasie, o ile jesteś wolny i bez żony, (na pewno nie po dniu czy dwóch itd.) zdobyć i mnie... I zgroza mnie dopada jak o tym myślę... Ale tylko pod tym względem, że nie wyczułabym Twojej nieuczciwości. Bo jeden już próbował nawet i tego sposobu ale mu się nie udało. Ostatni z kolei, niby mu zależało ale żonę miał więc też rozsądek wziął u mnie górę. Tak więc, pomijając sytuację, o której wspomniałam wcześniej (udawanie zaangażowania), nie zawsze kobietę da się zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżankaaaaaaa niekoniecznie udawanie :P To zależy od wielu czynników, konkretnej sytuacji. Życie to najlepsza przygoda. Macie nad nami zdecydowaną przewagę, kij ma dwa końce, kto wie, co by się stało, kiedy zobaczyłbym Cię w realu? Pierwsza rozmowa, spojrzenie...Być może, że ległbym pod wrażeniem Twojego wnętrza, oczów, włosów, całej reszty :P Wtedy uderzyłbym do Ciebie, z najszczerszymi intencjami, jak przystało na zaangażowanego faceta. :) Zakładam, że taki właśnie scenariusz, mógłby nas połączyć uczuciem. brryyyyyy pogoda iście wyskokowa :P W sam raz, na wyjątkową stłuczkę, w świetle jupiterów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka pogoda sprzyjająca :P Dziś się nie ruszam z domu ale jutro bądź czujny:P Tajemniczość i elektryzujące spojrzenie ukryte pod okularem ... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
Taki właśnie scenariusz byłby jak najbardziej OK. Ale nie o tym mówię. Zgroza mnie dopadła na myśl o tym, że może nawet i bym Ci się spodobała ale doskonale byś wiedział, że nie jestem kobietą z którą chcesz być tak na prawdę. Gdybym pociągała Cię fizycznie i byłby to jedyny powód (no może poza Twoją ambicją i chęcią zdobycia mnie dla samego zdobycia), dla którego podjąłbyś działania mające na celu owe zdobycie. I znając moje podejście do tego tematu, dążyłbyś do tego mimo wszystko. Stąd moje pytanie brzmi - czy Twoja filozofia pt. prawdziwy samiec wie jak zdobyć samicę i to czyni (przepraszam za to uproszczenie) obejmuje również sytuację, o której mówię. Czyli czy nie cofnąłbyś się przed niczym, jeśli bym Ci się spodobała fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
Jeśli tak jest to właśnie zdałam sobie sprawę, jakie ryzyko wiąże się z byciem atrakcyjną. Oczywiście atrakcyjność jest względna ale mam na myśli najbardziej powszechny model atrakcyjności czyli szczupłość (nie chudość) i wzrost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
A w ogóle to jeszcze naszła mnie taka refleksja. Patrząc na to, co przyniosła rewolucja seksualna i biorąc pod uwagę wyzwolenie kobiet w seksie, odpowiedź na pytanie kto tu kogo zdobywa wcale nie jest taka jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżankaaaaaaa filozofia działania, zdecydowanie, to jedno, "zabawa" uczuciami, to drugie. Filozofia, jaką reprezentuję, odnosi się do sytuacji, w której obie strony mają ochotę, oraz postawy, którą facet, według mnie powinien się wykazać w takiej akcji. Tak jak mówiłem, wszystko zależy od konkretnej relacji, w której człowiek się znajdzie. Jeśli tylko ktoś potrafi, załapie na to zajawkę, pewnie będzie miał okazję, użycia "sposobu" o którym mówisz, i z reguły, na krótką metę, będzie to skuteczna "strategia". Czy to zrobi? Czy też nie? Zależy od upodobania, wartości, którymi w życiu się kieruje. Jeśli o mnie chodzi, to nie mógłbym się "bawić" Twoimi uczuciami, tylko po to, żeby - nazywając sprawę po imieniu - wykorzystać sytuację. Zapewniam Cię, że nie musiałbym ściemniać historyjek o związkach, żeby zdobyć Twoje względy, jeśli tylko poczułbym, że to jest to. :D Zawsze byłem bezpośredni, potrafiłem wyartykułować, o co mi chodzi, jeśli seks to seks, miłość to miłość. Proste. Teraz zaczynam się rozglądać, za nieco głębszymi relacjami, więc nie ma zadań nie do wykonania, Kobiet nie do zdobycia. :P Liczą się tylko, intencje, przyświecające zdobywaniu. Do tego niebagatelne wnętrze, błyskotliwość, energia działania, sukces gwarantowany. To o czym mówisz, rewolucja, wyzwolenie Kobiet, to jeszcze lepiej, Kobieta wyzwolona, mężczyzna bardziej zadowolony, z mojego punktu widzenia. :P brryyyyyy mykam, mykam, dzisiaj samochód podkręciłem, wiec jest gotowy, na zmysłowe puknięcie zderzaczkami :P :P Rozglądam się pilnie :P :P Teraz, wiosną, facetom dosyć trudno się jeździ po mieście :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka wiem, że trudno, bo sama jestem wzrokowcem :D :P Wszystkie zmysły muszą działać, bo inaczej zderzaczki mogą poważnie ucierpieć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kobiety wyzwolone, to również uważam, że jest ich coraz więcej i coraz bardziej się z tym obnoszą :D Koleżka, czyżbyś za stabilizacją zatęsknił ?? Czas i pora :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy w sobotę ma być podobno do 25/30 stopni, nie wiem jak to przeżyję :D :P Sezon odważniejszych kreacji, prezentowanych przez wyzwolone Kobiety :P :P Muszę być wyjątkowo czujny, inaczej zagrożenie na drodze murowane :D :P :P Brryyyyyy na każdego przychodzi pora :P :P Nawet na Justina :P :P Czekam teraz na wyjątkowe spojrzenie, które ustabilizuje, moje nie do końca stabilne życie :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipnotyzujące spojrzenie, ponętne usteczka, falujące bioderka... ;) :P ;) Koleżka uważaj, bo cały długi weekend ma być gorący, a co za tym idzie " niebezpieczeństwo " :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
Ciesze się, że masz granice swojej filozofii. Mogę zatem spać spokojnie, hehe :) Powodzenia zatem w szukaniu swojej drugiej połówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy pogoda niemal perfekcyjna, ponad 22 stopnie, bezchmurne niebo :P :P :P Do 10, miałbym już dwie stłuczki, jedna brunetka, druga blondynka :P :P Muszę więc uważać, żeby przeżyć do poniedziałku :P :P :P A jeszcze w planach puknięcie w zderzaczki, tak na styk, w sobotę :P :P :P :P koleżankaaaaaaa oczywiście, że możesz spać spokojnie, w moim towarzystwie zawsze :) :P Mam ochotę na "drugą połówkę" i dam jej znak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżko a w jakiej
branży pracujesz, że tyle autem jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka, ja do pracy doleciałam spokojnie :) Choć moje ciemne włoski, niejedno spojrzenie przykuły ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie w bankowości, nierzadko trzeba dojechać na spotkanie, więc muszę być mobilny. :) Ale ogólnie, lubię jeździć, także kiedy tylko mogę, mam okazję, mykam sobie tu i tam, np. po sklepach itd. Brryyyyyy ciemne włoski...Mniam :P :P :P I my się jeszcze nie zderzyliśmy, musimy nadrobić zaległości :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhmmm, ciemne i długie :P :P :P Co do jazdy, to ja również lubię spędzać za kierownicą czas :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy mam słabość do ciemnych i długich :P :P :P Weekend jak marzenie, pogoda full wypas :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
Koleżko, szkoda że nie mieszkasz bliżej bo w chęcią bym Cię poznała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka słabość masz ?? No wreszcie jakaś :) bo już myślałam, że nie ma na Ciebie siły :P:P:P koleżanko, koleżka to mobilny facet, więc może i większą odległość pokona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×