Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalamburka85

spostrzezenia w UK

Polecane posty

jak to kur Strasznie mnie to zlosci i nie wiem nawet co mam im odpowiadac na to glupie pytanie. Przyjechalam tu tylko z mezem, nikt nam nie pomogl, odkladalismy kase w Pl na ten wyjazd, nie wydajemy na glupoty, wolimy oszczedzac i 'cos' miec. Przy czym inni polacy z tego co mowia chodza ciagle na imprezy, pala dosc sporo, kupuja caly czas nowe ciuchy, take awaye, wiec pieniazki sie szybko rozchodza, ale ja im nie wyliczam, a oni mi niestety bezcelnie wyliczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kur
pierwsza sublokatorka przynosia niedopite wino i nie zużyte do końca mydło - pprezenty od koleżanek pokojówek. Czy te kobiety robiły to z biedy? że wynosiuły cudze resztki- zeby się nachlać za friko? Nie brońcie ludzie patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche przesadzasz
oj no to moze dokladnie tak??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę tez nadmienić że poznałam wielu NORMALNYCH i sympatycznych Polaków.To o czym piszecie to dla mnie abstrakcja.Chyba to normalne że po tylu latach jeden się dorobił super auta czy domu a inny przepuścił wszystko na imprezy,podróże.Każdy ma inne priorytety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kur
Masz szczęście. ja też poznałam fajnych. Niestety tylko garstkę. Za to sa to ludzie absolutnie wspaniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvhj
ciesze sie że mieszkam w PL i nie mam takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kur
I trudno nie być złym, jak jedziecie z koleżanką Murzynką autobusem, gadacie sobie i nagle słyszycie, ze "łokurvva ta czarna małpa to ma dobre usta do lodzika" I to rykiem na cały autobus... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze ci polacy sa wielce oburzeni i daja mi to wyraznie odczuc, ze ja po pol roku pracy dostalam takie stanowisko, a oni pracuja 5 lat przez agencje i nadal nie maja stalej pracy, ale kiedy ja pracowalam po 12ha co dzien dla tej firmy, a jeszcze jak przychodzilam nieprzytomna i zmeczona do polnocy uczylam sie jezyka, tlumaczylam, sluchalam dialogow itp. to oni pewnie imprezowali z reszta Polonii, wiec niech teraz nie maja pretensji. Sami nie maja ani wyksztalcenia, ani nie znaja jezyka, a poza tym co drugie slowo K... i mysla ze Anglicy tego nie rozumieja...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kur
a innym razem- jadą do szkoły dziewczynki- za nimi dwóch starszych typków. Zionących na kiolometr. Słyszę- "cała dupka wystaje, taką to można łatwo zaruch.. małe kurewki takie..." Jedna z dziewczynek odwraca się- tak na oko 13 lat- "Proszę pana, my tak tutaj chodzimy do szkoły ubrane"... Mina prymitywa bezcenna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafalgarqaaa
To ze ktos oglada tylko polska tv, i ma tylko polakow znajomych to nic zlegol. Ja znam takich ludzi pelno. Pracuja z anglikami,ale anglicy nie naelza do grona ich znajomych. Zaden nie jest zazdrosny o anglikow, nie rozumie tak naprawde tego TWOJEGO spostrzezenia:D. wrecz mnie smieszy. I podejrzewam ze wymysliles to sobie zeby zaczac jeden z durnych,kolejnych tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peranuka
wczoraj mialam przyjemnosc posluchac rozmowy dwoch Polek w metrze, najpierw obrobily dupe siedzacym obok dwum Angielkom bo mialy tatuaze i kolorowe wlosy, potem w rozmowie okraszonej kurwami opowiadaly sobie o jakiejs imprezie jak zygaly do rana, na koniec zaczely obgadywac jakies kolezanki w pracy ze jedna zarabia tyle a druga tyle potem wyliczaly ile na polskie bedzie kosztowalo jak kupia sobei jakies tam kosmetyki i ciuchy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kur
To wytłumacz dlaczego kilka osób to potwierdza i wszyscy piszą o takich samych ludziach? Bo to typowe. Może masz więcej szczęścia. Te historie, to kropla w morzu. Można o tym napisa książkę. Żegnam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie nie jezdze autobusami, ale nie rozumiem, jak mozna byc tak prymitywnym. Kiedys przyczepil sie do mnie w pracy jakis cygan (jak inni polacy on tez pracuje u nas fizycznie, przez agencje)i mowi do mnie, ze 'Polaki to to pija wodke, a on by tego do ryja nie wzia itp. chociaz ja mu mowie, ze ja alkoholu nie pije a on swoje. Kiedys myslalam, ze na prymitywow dziala kultura, wydawalo mi sie wtedy, iz widza, ze nie maja do czynienia z byle kim,ale chyba nie kazdego chama ta sie tak podejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbark soczki :D
do lo kur.. a je kogo sie czepiasz?? swoich rodakow? ty zalosna kreaturo! dzwine ze takie przypadki sie trafiaja tobie ciagle.widzisz i slyszysz smieszne sytuacje , nastepnym razem pokaz jakis dowod na to twoje pierdolenie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki dzik zły
to po co tu wlazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki dzik zły
to po co tu wlazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze sa z pewnoscia takze sympatycznie Polacy na poziomie, ale jak nie od dzis wiadomo pusty dzwon bije najglosniej, a wiec najbardziej rzuca sie w oczy i ...uszy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamburka85
nie trafalgara nie wymyslilam sobie tego a po drugie to mysle ze ty jestes tez taka ograniczona jak ci o ktorych pisalam siedz sobie w tym polskim stadku i ogladaj cyfrowy polsat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój dziewczyny, to mialy byc tylko spostrzezenia na temat Wielkiej Brytanii, kazdy moze miec inne i trzeba sie na wzajem szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamburka85
dla wielu polakow kazdy inaczej wygladajacy czarny czy bialy jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafalgarqaaa
Na jakiej podstawie stwierdzasz, ze ogladam cyfrowy polsat hehe:D I kto tu jest ograniczony?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki dzik zły
Po co bronisz pustaków? Uraziło cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki dzik zły
"uderz w stół , a nożyce się odezwą"? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafalgarqaaa
ciasteczkowy- cygany czesto maja takie gadki wlasnie, np. nasram ci do ryja, albo zajedz moja kupe :D:D:D mozna sprawdzic na polskim czacie na interii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbvfdfdvdf
Za dużo generalizujecie. Przecież wiadomo że wyjeżdżają w większości nieudacznicy którzy nie potrafią się dorobić w własnym kraju. To co wy oczekujecie inteligencje najwyższych lotów na ojczyźnie ? Ja czasami latam do UK na imprezy albo spotkania biznesowe. Jest ładnie nie powiem, ale w życiu bym nie chciał tam żyć. I jeszcze kierownica nie po tej stronie co trzeba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafalgarqaaa
dziki mi to lata co ten idiot p[isze, ja mam swoje zdanie na ten temat i je jasno wyrazilam. to co ogladam i w jakim jezyku nie wie nikt ,wiec mozesz sobie dalej pitolic do woli, a ja mam to gleboko w szanownej D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafalgarqaaa
a co ty wiesz o zyciu polakow w uk. skoro latasz tam na impry?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki dzik zły
generalizujesz. W tym kraju nie trzeba być nieudacznikiem bez szkoły, żeby się "nie dorobić" Wniosek, ze dysputę kończyć czas- wszak w domu wisielca nie mówi się o sznurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×