Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaaaa90

dobry dietetyk- Poznań

Polecane posty

Gość gość
Witam, Chcę się wybrać do p. Anny Sędziak na Marcelińską. Jak wygląda pierwsza wizyta? Wywiad, analiza składu ciała. Na czym to polega? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja potwierdzę mojego przedmówcę, zdecydowanie polecam P. Ewę z NH na Głogowskiej, przesympatyczna i kompetentna, tu macie nr do kontaktu 605 964 949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dietetyka z Centrum Medycznego Lekarze. Bardzo dobry specjalista - widze efekty po sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo dobre efekty uzyskałam po tym jak udałam się do Pani dietetyk Anety Łańcuchowskiej w poradni Halsa, jestem naprawdę zadowolona z jej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Michala Kwiatka, mega spoko gość. Jak na razie pod jego okiem zjechalam prawie 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić Dietetyka Łukasza Wiertla, ogarnięty gość, wszystko wytłumaczy, pomoże widać, że lubi to co robi na stronie można znaleźć kontakt: www.wiertel-dietetyk.pl/ Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria1968
ja również szukam dobrego dietetyka w poznaniu- już u kilku byłam.... ale bez skutku. w tej chwili mogę Wam odradzić Ewę Piszczek z Naturhouse (system pewnie ten sam co we wszystkich Naturhouse), ale to kwestia osoby. Byłam umówiona na 15 (chyba jako pierwsza) i pani dietetyk spóźniła się 25 minut (a 30 minut trwa wizyta). oczywiście nie było usprawiedliwienia ani przeprosin z jej strony, wchodząc do gabinetu czekały już dwie kolejne osoby. Presję czasu można było więc odczuć. Ogólnie może i miła, ale do czasu rozmowy o pieniądzach- jak powiedziałam że dla mnie 450 czy 500zł na dietetyka miesięcznie to za dużo- dała mi do zrozumienia gdzie są drzwi i że zajmuję tylko jej cenny czas. a kogoś z Naturhouse w Poznaniu polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Dietetyka Łukasza Wiertla ma ogromną wiedzę, a także interesuje się gotowaniem. Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do jakichkolwiek diet, ale niestety po zimie ciało nie wyglądało za dobrze. Zdecydowałam się na Pana Łukasza, ponieważ bardzo szybko umówił mnie na wizytę. Dieta ustalona według indywidualnego zapotrzebowania a co najważniejsze według preferencji była naprawdę bezproblemowa. Posiłki zostały podane włącznie z dokładnym przepisem i co najważniejsze były różnorodne. Efekty widoczne, a przede wszystkim udowodnione specjalistycznym pomiarem zrobionym w gabinecie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonnia
Ja chodzę do NH w poznaniu na Głogowskiej, mega sympatyczne kobitki, poleciła mi koleżanka z pracy i miała rację, już 5 kg mniej a mija 4 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga122
Ja chodzę do Pani Patrycji Mazur. Kiedyś przypadkowo zobaczyłam ją w dzień dobry TVN, zadzwoniłam z ciekawości do jej gabinetu zapytać się o cenę wizyty i okazało się że ceny są zupełnie podobne jak u innych dietetyków. Dieta spersonalizowana specjalnie pode mnie więc naprawdę pełna profeska :) Jeżeli którejś się przyda to podaje dane: Poradnia Dietetyczna Kaloria ( http://kaloria.com.pl ) Boranta 15 61-608 Poznań 696 070 167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Sędziak? Hahahahaaa...to jakaś KPINA! Świetna? W braniu kasy i w "nie jedz tyle grubasie" - w domniemaniu. TYLE sam wiem. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Natalia Klapińska przyjmująca w Poradni Dietalia. Moim zdaniem najlepsza. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasku
A ja polecam Sylwię Rozenkop. Młoda, sympatyczna, wykształcona (Uniwersytet Przyrodniczy). Od niedawna na rynku dietetyków w Poznaniu. Warto dać jej szansę. Napewno się nie zawiedziecie! www.dietetykbalance.pl lub.tel:725442990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zdrowo schudnąć, pragniesz zmian, zgłoś się do centrum Zdrowia i Urody Be Fit. Pomożemy oczyścić organizm, schudnąć, zwiększyć masę mięśni i odczuć więcej energii. Poddaj się badaniu analizy składu ciała i ustal z dietetykiem indywidualny program żywieniowy. Dodatkowo: - dokładna waga ciała, - ustalenie stopnia miażdżycy i zawału serca, - wskaźnik tłuszczu w ciele, - metabolizm spoczynkowy oraz wiek metaboliczny, - poziom nawodnienia, - wskaźnik tłuszczu brzusznego, - mineralizacja masy kostnej, - masa tkanki mięśniowej, - indeks oraz ocena fizyczna ciała. UWAGA WARTOŚĆ POMIARU BEZPŁATNIE! Obowiązkowa rejestracja telefoniczna pod nr 507 560 068 Mieścimy się w Poznaniu na ul. św Rocha 19F/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradnia Dietalia w Poznaniu. Przyjmuje w niej Pani Natalia bodajże w dwóch punktach. Ja bylam przy ul. Kasprzaka 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy temat aktualny, ja byłam w paru gabinetach aż w końcu gdzieś u fryzjera wpadła mi w ręce ulotka gabinetu dietetycznego. Nazywa się "Lekkotrawnia". Pani dietetyk super, młoda z pomysłem, potrafi słuchać, efekty są, polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lekkostrawnia", literowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Moonia, Naturhouse Poznań Głogowska okazał się najlepszym wyborem. jestem już po kuracji i straciłam 20 kg w 5 miesięcy. To był mój cel, a dodatkowo lepiej się czuję po zmianie diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaToNieWypada
Ja ze swojej strony polecam Panią Kasię Krych, która pracuje w klinice Esthetique w Poznaniu. Pani Kasia jest przeciwniczką stosowania diet "od-do", pomaga raczej w całkowitej zmianie stylu życia. Do tego jest profesjonalistką. Udało mi się schudnąć po ciąży i już zostałam przy mojej wadze idealnej 56 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duśka882
Polecam dietetyków z tej przychodni http://www.mediconcept.pl/ . Długo chciałam zrzucić zbędne kilogramy ale udało mi się to dopiero po zasięgnięciu porady dietetyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasianowak
Tylko i wyłącznie PAni Olga Marzol!! Mega profesjonalna, bardzo proludzka i zawsze chetnie odpowiada! U mnie - 10 kg w 2 miesiace i leci dalej! Posiłki smaczne i przede wszystkim - nie chodze glodna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlemawojt
Ja w Poznaniu, choć znam aż pięciu, to nie polecę żadnego... Ewidentnie naciągali na wizyty, a efektów nie było widać mimo, iż trzymałam się zaleceń diety... Po latach (!) poszukiwań znalazłam faceta na południu Polski, który przygotowuje m.in. diety dla maratończyków. Przeraziła mnie trochę odległość (przeszło 150 km), ale zaryzykowałam i pojechałam do niego. Wizyta kosztuje tylko 100 zł (na co w Poznaniu nie ma szans), a efekty i samopoczucie warte są dojazdów raz w miesiącu. Do Pana Daniela jeżdżę już 6 miesiąc, udało się zrzucić 7 kg. Zostało mi jeszcze 3, a potem celem będzie utrzymanie osiągnietej wagi. Po pół roku nie mam nawet wątpliwości czy się uda. Jeśli szukacie rzeczywiście specjalisty, polecam pojechać do Daniela Milewicza. Trzeba się wcześniej umawiać (tel, gdyby ktoś chciał: 665 97 96 97), bo termin oczekiwania na wizytę to nawet 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełeeee
Ja mogę polecić Poradnię Dietetyczną Jolanta Kaleta w Suchym Lesie. Mam ułożoną dietę na 2 tygodnie i po 2 tygodniach już widzę pierwsze efekty :) Mogę polecić: www.joladietetyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwenetth
Pani Iwona Stachowiak - szczerze polecam. Na diecie wcale nie głodowałam, wszytsko ułożone pod moje upodobania kulinarne. I 16 kg mniej w 5 miesięcy <3 Namiary na panią Iwonę www.poradnia-stachowiak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Jak by ktoś był zainteresowany prostym i skutecznym programem na odchudzanie to serdecznie zapraszam :) Znam firmę która się zajmuje czym takim i ma cały program Zdrowotny w którym schudnie kazdy zdrowo ,bezpiecznie ,bez efektu jo jo . Ja Osobiście schudłem z wagi 106 kg na 73 kg w 4 miesiące. A moja znajoma prawie 51 kg w 7 miesiecy. Program ten usuwa przyczyne nadwagi i regeneruje cały organizm od podstaw. Dzieki temu chudniemy łatwo i szybko. Zainteresowanych zapraszam na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Jak by ktoś był zainteresowany prostym i skutecznym programem na odchudzanie to serdecznie zapraszam :) Znam firmę która się zajmuje czym takim i ma cały program Zdrowotny w którym schudnie kazdy zdrowo ,bezpiecznie ,bez efektu jo jo . Ja Osobiście schudłem z wagi 106 kg na 73 kg w 4 miesiące. A moja znajoma prawie 51 kg w 7 miesiecy. Program ten usuwa przyczyne nadwagi i regeneruje cały organizm od podstaw. Dzieki temu chudniemy łatwo i szybko. Zainteresowanych zapraszam na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie :) Jak by ktoś był zainteresowany prostym i skutecznym programem na odchudzanie to serdecznie zapraszam :) Znam firmę która się zajmuje czym takim i ma cały program Zdrowotny w którym schudnie kazdy zdrowo ,bezpiecznie ,bez efektu jo jo . Ja Osobiście schudłem z wagi 106 kg na 73 kg w 4 miesiące. A moja znajoma prawie 51 kg w 7 miesiecy. Program ten usuwa przyczyne nadwagi i regeneruje cały organizm od podstaw. Dzieki temu chudniemy łatwo i szybko. Zainteresowanych zapraszam na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×