Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gdy wypływał z portu stary bryg Jego dalszych losów nie znał nikt Nikt nie wiedział o tym że Statkiem - widmem stanie się - stary bryg .da.dG./*2 Hej Ho na umrzyka skrzyni I butelka rumu Hej ho resztę czas uczyni I butelka rumu Co z załogą zrobił stary bryg Tego też nie zgadnie chyba nikt Czy zostawił w porcie ją Czy na morza dnie? - nikt nie wie gdzie Hej ho na umrzyka skrzyni... Przepowiednia zła jest że ho ho Kto go spotka marny jego los Ale my nie martwmy się Hej, nie martwmy się - rum jeszcze jest Hej ho na umrzyka skrzyni... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechętni jacys. ;) Przybyli po głowę autorki,czy kogokolwiek. Wolą się żreć miedzy sobą ale śpiewu nie znają widać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drągal
O widzę, że mój cukiereczek666 tutaj jest. Piękna umówmy się na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznik ile jeszcze bedziesz
miał nicków?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznik ile jeszcze bedziesz
Wlaśnie widać czym starszy tym głupi jak BUC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tak tu Ci się spodobało że nawet się zaczerniłeś. :D Grunt to dobra zabawa. :) 🖐️ Sęk w tym że temat jest o "nienawiści" , już nie ważne do kogo, byle by pisać z pełnym przesyceniem goryczy i jak się tylko da naubliżać osobą tutaj piszącym i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto by jednak przekonać się czy ma się ku temu predyspozycje. Na ten przykład łoś koleżka11 i celtycki wojownik Garry nie dali rady. O ile ten drugi ratuje się jeszcze stopką, tak łoś totalnie zawiódł. :( Jak się okazuje już wcześniej urobił sobie niunię, niejaką panią 3x6, która za Nim przyleciała aż tutaj. To nitz gdyby pojawiła się wcześniej, jak zdrowo tyrał NieUstraszoną. Pewnie dostałby buziaka i pochwałę jak to zuch z niego, ale twardy chujek zmiękł i zaczął słodko podpierdywać autorce topicku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nikim "nikim nie ten teges", tak tłumaczy się tylko facet pełen winy i wyrzutów sumienia. :D Ja tam czytałem jak wyznajesz swoje uczucia, do tej nieszczęsnej sieroty z workiem ziemniaków na plecach. Chociaż bardziej powinienem napisać "pyry", tak bowiem nazywają to warzywo w okolicach, z których wysyła te swoje smutne posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę tylko Garry wyszedł tu z twarzą. Chociaż już chłopakowi chciałem przestawiać nos. Ma te swoje "gry pozorów" i najwyraźniej dawno sobie zdrowo nie zaruchał , to go zupełnie nie tłumaczy, ale potrafi zachować odpowiedni dystans. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy pojawiła się NieUstraszona z kropką, dla mnie przynajmniej, już nitz nie będzie takie same. :( Pozostaje tylko Dek z małpą. Ona i Jej zdrowe odpały ;) , przynajmniej są wiarygodne, jak na poziom forume. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×