Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

MotyLitza lepiej wyjaśnij co to jest "ósmoklasista", nie tylko ja to czytam a podejrzewam że gimgówna również i do tego pragną być oświecone. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to interesują Cię problemy ósmoklasisty ? Cóż za przewrotność a może to już czysty surrealizm. :P :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy zwolnij bo sie jeszcze zapalisz ;) agresja z Ciebie az kipi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ty się Nowy o mój mózg nie martw. Nigdzie spadać nie zamierzam. Czekam na siostrę i nudzi mi się:) A że mnie demencja czasem dopada, to już weekendowa norma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście 24.03.2012] 12:32 [zgłoś do usunięcia]Nowy w mieście proxxxy jak myślisz ? Mogę do Ducha pisać "Janek" Nie idziesz z duchem czasu, Nowy. Nie wiesz jakie są najnowsze trendy na kafe? Teraz do ducha cafe vel desznika zwracamy się per MISZCZU. "Chociaż co Ty możesz wiedzieć o Duchu ? " Z dnia na dzień owa osoba staje się dla mnie bardziej czytelna i droższa mojemu sercu. "Jak jeszcze Cię nie wyruchał , to pewnie walisz konia pod swoje posty" Ruchanko z duchem? Niestety to już na zawsze pozostanie w sferze marzeń :( Ps Nie lubię Cię Nowy. Nawet bardzo nie lubię :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi mój :P pijam tylko i wyłącznie małą czarna :) 🖐️ Wyobraz sobie że nie pomyliłam sie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam że zapytam , czy tu jest zakaz wchodzenia ? bo jakos znaku stop nie widze , moze na starość ślepne ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne proxxxy, kogoś kochasz, to i musisz kogoś nie nawiedzić. Zachowujesz pełną równowagę. Sęk w tym że jeszcze nie wiesz że Twoje emocje mi koło chuja latają, dlatego prędzej czy później wylądujesz w zakładzie dla obłąkanych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozklejam się, to twoja specjalność:) Idę, bo się doczekałam. Miłego przynudzania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ślepniesz Klaro :) To takie ostrzeżenie jak na pudełkach papierosów, są ale nikt sobie z nich nic nie robi. No może po za tymi co mają talent w Origami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie trzeba Cię przebadać Klaro od stóp po czubek głowy. Chętnie bym się tym zajął osobiście ale nie skończyłem medycyny. :( I teraz znam kobietę, na ile sobie pozwoli :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
O czym wy tu pieprzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O niczym 💤 wpadło parę osób od Herbatnika, aż dwie, proxxxy wiadomo swoje, parę pomarańczy - norma po za tym nitz. ...a jeszcze Tobie próbowałem naubliżać, ale jakoś mi nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Bo się boisz,że jestem facetem? Kto się na mleku sparzył, na serek dmucha. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Mowa trawa. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Pani NieUstraszona, kłaniam się także wszystkim Obecnym tego wieczoru na Kafeterii! W związku z nikłym zainteresowaniem problemu mizoginizmu, postanowiłem zakończyć swoją bytność tutaj. Życzę powodzenia Autorce i innym...zaczernionym użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPIERTALAJ W
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×