Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Nowy, mnie tam polewa z samego siebie odpowiada :D Bez Nieustraszonej, to rykowisko już nie będzie takie samo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry temat Twoja Fanaberia :( I nie obrażaj autorki. {zły] Chociaż co ja piszę, Ona uwielbia być poniżana, dlatego zamiast marudzić napisz coś od serca, bo żywi się takimi jak Ty . Nie można pozwolić by zwyczajnie uschła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście, poważnie mam dać ci spokój? Chcesz? ; ] Ja właśnie mówię o tym, że nie mam energii tyle ile bym chciała. Takie uroki starzenia się. Postarzejemy się dzisiaj razem? ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba takimi jak Wy się żywi,nudziarzami którzy podbijają jej to marne gówienko które zwie się topikiem :O marna namiastka kobiety 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj wchodzę li tylko dla Nowego w mieście. Skurczybyk się tu zamelinował, więc jestem jakby zmuszona być tutaj. Wyprzedzając pytanie: bo ja muszę do niego gadać, choćby dla samej siebie. On do mnie nie musi, wystarczy że jest i ściemnia jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz mnie dręczyć ile przyjdzie Ci do głowy Bó :) Bez Ciebie uschnę :( Uwielbiam Twoje towarzystwo. :) Tylko nie wafluj się z Fanaberią. Ty Wiesz ja wiem i to wystarczy, po co się tłumaczysz jakiemuś frajerowi, chyba że chcesz urobić go po swojemu :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie może się jeszcze "zwąchacie" i ... ale nie uprzedzajmy przyszłych wydarzeń. Na razie Twoja Fanaberia, leci na ręcznym i swoje frustracje wyładowuje na forume. Dlatego cierpmy wszyscy bo jego ejakulacja, to nie fontanna. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżko11 myślałem że mi polecisz z tekstem, bo masz do tego talent a tu tylko pierdnięcie. :( Chyba za bardzo się oswoiłeś ze świadomością że jesteś wśród "swoich" :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorze, że ja nie mam z czego usychać. Chyba, że to schnięcie z tęsknoty to owszem. Nowy w mieście muszę ci to powiedzieć, znasz mnie bardziej niż sądziłam. Ciekawe kiedy mnie kopniesz w dóópę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie jest to, o czym wczoraj wspominałam. O tym to ja muszę być nastukana jak szpadel. Inaczej nie, bo strzelę se samobója. I dopiero będą jaja. Jaja przepełnione smutkiem. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja to idę. Mam dzisiaj pracę. :/ I to pracę niańki srańki u mojej fajnej koleżanki. ; ] Zatem mówię cmok i całuję w krok. Ciebie Nowy w mieście. Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze "orła cienia" nie przerabiałem. Na czym to polega Fanaberio ? Jak na publicznym ośmieszeniu, to daruj sobie, już wyzywano mnie od najgorszych. 💤 A może stać cię na coś więcej, skoro tak straszysz. :O Na zachętę podpowiem ci że już się obsrałem i dostałem gęsiej skórki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby coś to schodzę z anteny na dłużej, by jakaś mameja znowu nie poczuła się dotknięta tym, że na czas nie odpisuję. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Nowy za
informacje- tak to bym czekał do osranego wieczora na Twój post. A tak to idę na obiad :D {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO PROXXY PROXYY TO
DESZNIK VEL DUCH CAFE KTORY MA NA IMIE JANUSZ JAKBY KTOS NIE ZAJARZYŁ JESZCZE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykura
Gdyby baba pi*y i cycków nie miała, nawet pies by na nią nie naszczał....:) Charakter i psycha zrypane, szybki przekwit a potem tylko pierdzi i śmierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kogo Janusz a dla kogo pan Janusz, to już inna historia. {śpioch] Podobno Duch ma tak na imię. Niestety nikt tego nie potwierdził i nie sprawdził. Imię pojawiło się po zajawkach Ducha z Verą. I zostało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście mają tzypę i tzytzki, jedne większe drugi mniejsze ;) Dlatego szybo trzeba się spieszyć, chociaż ... trzydziestki ruchają się niesamowicie. Już nie ma kręcenia kółek z nieśmiałości na kolanie. Nie ma to że tamto. Na koniec, jeszcze dobrze snu ze włosów nie strzepnie a już smęci o tym bym sobie nie pomyślał że ona tak z każdym. :O Jakbym był lepszy. :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurwiają mnie posty takich koniobijców, jak ta pomarańcz. Jeszcze dziewczyny za rękę dobrze nie trzymał a już pisze że śmierdzą. :O Powinni zabronić pisać takim osobą na forume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej czasami trzeba się wkurwić by nie myśleli że płynie się z prądem rzeki - MotyLitza. To jakiś nowy projekt Nocny Motylu , czy wiechałem właśnie w ślepą uliczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech potyczki Ducha Z verą
to było coś, to się czytało. Łza się w oku kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bawię się w projekty Nowy. :) Nick zmieniłam, bo bardziej pasuje do moich pór urzędowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech potyczki Ducha Z verą
Vercia była wspaniała w tyraniu ducha a duch też nie był jej dłużny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera zawsze potrafiła i potrafi zrobić spektakl. :) Niesamowita dziewczyna. :) I co do afery z Duchem wierzę na słowo. Nie czytałem, nie znam. Do mojej świadomości docierały tylko strzępy informacji , jak się okazuje z prawdziwego pobojowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×