Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość palet
a tak na marginesie ...... skoro mezczyzni to osobna rasa (ludzie) to jakiej rasy sa kobiety ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka247
ojjj wedłig mnie kobieta też człowiek... a dewianta z topiku na szczęście jeszcze nie spotkałam na swej drodze... każdy z nas ma swoje dobre i złe strony, cechy, przyzwyczajenia... tak to już z nami jest. nie ma ludzi idealnych, ani normalnych, sa tylko niezdiagnozowani ;) tak jak ja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Palet, ty nie jesteś mizoginem. ty jesteś TYLKO GŁUPI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
coz fakt , oziebla ex ....... potem bylo tylko lepiej i tak jest do dzisiaj ale to dzieki tej kostce lodu dostrzeglem co w damskich glowach piszczy i chwala jej zato niestety jestescie w roznym stopniu ale zawsze WYRACHOWANE i kalkulujace nie jestes tego swiadoma czy wstydzisz sie tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Stawiałam na mamę...że ci go odgryzła jak próbowałeś ją prze...ć. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W oryginalnej pisowni Adam oznaczało "człowiek", a Ewa "ta, która rodzi". Jako, że przez tysiąc z hakiem lat jesteśmy poprzez naszą kulturę zmuszani do takiego postrzegania świata, to pewnych kodów kulturowych wyzbyć się nie możemy, one są w nas wpisane do takiego stopnia, że próby ich wyeliminowania kończą się fiaskiem. Niech ktoś tutaj z forum otworzy sobie Tao Te Ching i spróbuje w zrozumiały sposób przedstawić o czym traktuje najświętsza księga Taoizmu. Trudno je zrozumieć, chociaż Chińczycy chowani w swoim kodzie kulturowym nie mają z tym najmniejszego problemu. Z pewnych schematów się nie da uwolnić. Bo nawet negację tych schematów przeprowadzamy w sposób, którego nauczyła nas ta kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
widze ze niejestes w stanie podjac samokrytycznej wymiany zdan....i albo obrazasz albo czepiasz sie drobiazgow albo uciekasz ...... jestes arogancka i tepa cala twoja przebojowosc polega na darciu mordy i obrazaniu i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Co do Paleta - pomyliłam się w ocenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Biedny, pobity Palet...bbuuuu.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palet
a teraz zegnam , jest pozno ..... milej nocy przed monitorem zycze :D napewno jeszcze mi nawrzucasz po moim wyjsciu ale mam to gleboko gdzies to co mialem do napisania juz napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka247
No dobrze Garry, ale... "człowiek" i "ta która rodzi" raczej na równi traktowani być powinni, a przynajmniej z należytym im wzajemnym szacunkiem, czyż nie? Owszem, naleciałości kulturowe są odczuwalne do dziś, ale i tak przecież już postęp osiągnęliśmy moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
pochlebiasz sobie - ani myślę rozwodzić się nad takim bezmózgim Yeti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Garry pisze o szacunku...chyba do samego siebie. Nie dalej jak dobę temu wrzucał mi od ku.rew... :-D Krynica mądrości - kryształ nie człowiek. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - postęp w stronę czego właściwie? Bo ja czasem już sam nie jestem pewien. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewykluczone, że nie dalej jak za dobę będę znów wyzywał Cię od kurew NieUstraszona. Nigdy nie wiesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Kultura nie jest mocną stroną tego internetowego tchórzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Iskierką spłoszona, narowista klaczka zwiała Garremu, mimo słodkich i gładkich zza Wielkiego Muru, słówek... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspomnę kto ostatnio wyjechał z Sun Tzu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Ale jak ktoś wiał, to obity, a nie przez niezgodne z natura autora-wypowiedzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka247
Wiesz Garry... zaczęłam się zastanawiać teraz nad tym ,czy rzeczywiście postęp w stosunkach damsko-męskich nastąpił, czy to tylko płeć nasza się się łudzi... Też już sama nie wiem. Chodziło mi o postęp dotyczący traktowania kobiet przez mężczyzn... z jednej strony coraz częściej spotykam wypowiedzi typu: "kobiety są doskonałe same w sobie"... wiem, że to może wydać się śmieszne, ale miło czytać takie wypowiedzi. Miło usłyszeć od mężczyzny słowa podziwu odnoszące się do (np) codziennych, standardowych czynności pozostających w "obowiązkach" kobiety. Zdarzyło mi się to ostatnio! Poczułam się doceniona. Czytając wypowiedzi na tym topiku, dochodzę do wniosku, że jednak naiwna byłam, ponieważ szacunek mężczyzny w stosunku do kobiety trwa dopóty, dopóki nie dostanie się do jej łóżka.... ale szczerze powiedziawszy... nie chciała bym musieć w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
...i iskierka zgasła... (a dalej o popielniku i Jacusiu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Jak mawia przysłowie: głupich nikt nie sieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka247
tak ogólnie to przepraszam za wcięcie się w temat ;) dobrej nocy życzę wszystkim niezależnie od ich poglądów dotyczących płci przeciwnej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
iskierka247 - cały Garry to zwyczajny mizogin. Widzę, że wlazłaś koniotrzepowi w pajęczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
POŁAPAŁA SIĘ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Sorry Winnetou (Garry). Uważam że jesteś podłym człowiekiem i nie będę ci ułatwiała bajerów na moim topie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka247
Skoro piszesz, zapewne tak jest. Walcz NieUstraszona, nawet z samą sobą jeśli będzie trzeba ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie postęp w stronę rozmywania się granic, czy tu kulturowych, czy pewnych... "Atrybutów" danej płci doprowadzi tylko do jakiegoś zbiorowego szaleństwa, ale to tylko takie moje pierdu-pierdu. W końcu to WHO mówi, że do 2020 roku co trzeci mieszkaniec Europy będzie miał problemy z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×