Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeterjanka taka jedna....

Myślę o założeniu własnej działalności ale trochę się boję że nie zarobie nawet

Polecane posty

Gość nowy na forum 123
teraz zeby sie wybic to tzreba znalesc nisze rynkowa i w niej dzialac albo stworzyc potrzebe i produkt lub usluge ktore to ta potrzebe zaspokoja lub tez unowoczesnic istniejace juz produkty. Bo na zwyklym handlu towarem ktorym i tak wiekszosc handluje bedzie ciezko sie wybic na rynku. Mozna pomyslec nad innymi sposobami zarabiania. MLM, programy parnerskie, reklamy, wlasna strona www z ciekawymi tresciami lub uslugami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Ilnicki
A ja polecam marketing wielopoziomowy. Czyli mlm. Od dwóch lat zajmuje się nim profesjonalnie i sobie bardzo chwalę. po pierwsze nie wież że bez pracy da się zarobić. Wybierz firmę i produkt, do którego będziesz mieć przekonanie. I pamiętaj każdy biznes wymaga inwestycji. W mlm inwestycja finansowa nie jest największa. Ale trzeba poświęcić przynajmniej na początku trochę czasu na naukę tego biznesu. I pamiętaj to będzie twój biznes, a nie twojego sponsora. Jeśli będziesz miała ochotę o tym porozmawiać zapraszam moj telefon 512710376 lub 531025987 skyp; ika_phu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasiorek2012
kasiorek jaką potrzebę zaspokaja twój produkt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasiorek2012
Paweł Ilnicki samo mlm bez dobrego produktu nie zadziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy na forum 123
kasiorek2012 masz racje, szkoda komukolwiek tutaj pomagac. proponujesz cos grzecznie a wszyszy odrazu cie wysmiewaja i wyzywaja. Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Ty tępy rusko mongolski żebraku Pójdziesz wreszcie gdzie indziej żebrać ? Śmietniki pooglądaj złamańcu jeden, parszywy oszuście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Ilnicki
Zgadza się. Przy wyborze firmy do współpracy należy się kierować czy dany produkt nam odpowiada i czy będzie miał zbyt. Jak długo firma działa , jakie jest nasycenie rynku. Ile kosztuje wpisowe,. jaki obrót potrzebny jest na kwalifikacje. itd. Ale to jest już dłuższa rozmowa nie chcę tu nikogo zanudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten srodek o ktorym
ludzie pisali ze cos im pozatykal i popsul samochody :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo jak wtryski się zapchają
to przecież oszczędność jest 100% Na stacje paliw można nasikać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy na forum 123
To teraz udowodnijcie ze te tabletki sa gowno warte. Bo samo pisanie ze ktos tam cos tam wlasnie jest chuja warte i piszac w taki sposob wychodzicie na idiotow. czekam na dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy na forum 123
Dzieki za odpowiedz. Wlasnie na to czekalem. udowodniles ze jestes tylko glupim dzieciakiem ktoremu sie nudzi bo brakuje mu przyjaciol i siedzi na necie i pisze glupoty i sie tym podnieca. Idz sobie zwal. Nieudacznik hahahahahhahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy na forum 123
szkoda czasu na rozmowy z takim debilem jak ty. Jestes nikim tak samo jak twoi starzy. Prezentujesz dno. Zegnaj frajerze i prawiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę mało konstruktywne wypowiedzi. Trochę zmienię temat. Warto poczytać niezależnie jak zarabiacie, ile i gdzie. Możliwe, że już dzisiaj możesz skończyć z pracowaniem. Nie jest to zależne od Twoich starań, szczęścia czy poświęconego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tu mówi o żebraniu? Pokazuję co można zrobić z kapitałem , który już się posiada. Wiele osób myśli, że na lokacie bankowej świat się kończy. Liczby mówią same za siebie - ponad 400 mld zł oszczędności gospodarstwa domowe trzymają na kontach bankowych i mają z tego ochłapy. Dla tych, co chcą więcej jest to możliwe. Wracając do żebrania. Wystarczy, że masz 150 tys.,a odsetki z tego mogą być 2000 zł, to nie najgorsza pensja. I masz wybór albo idziesz do pracy, albo nie jak chcesz. I nie musisz żebrać, chyba że chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokserka_12
mam do zbycia po zakończeniu działalności towar sprzedawany na allegro, jest na niego dość duży popyt i jest bardzo popularny na allegro, cena po kosztach,ale najlepiej zakup całości sprzedałam 2500szt tej marki i mogę podać po jakich cenach idzie (skany z mojego konta allegro) i mogą być skany z konta bankowego, jakie miesięczne są dochody z tego. oferowany przeze mnie pakiet to 840sztuk Cena do negocjacji Na oferowanych pakiecie można zarobić 6tys.-8tys. Dominują bluzki i sukienki, są tez spodnie kurtki i stroje kąpielowe. Kolekcja wiosnenno-letnia Warunek jest jeden: transakcja musi być zrealizowana przed 16 maja. Można odebrać osobiście ubrania. kontakt:strefahurt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×