Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

moze po prostu sie stresujesz....to tez ma wplyw na miesiaczkowanie a tak wogole to mam 37 lat i staram sie od dwoch lat o dziecko,dodam ze mam 15-letnia corke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak jakieś 4 lata temu @ spóźniała mi się 2 tygodnie jak nigdy wcześniej, zawsze miałam jak w zegarku albo nawet wcześniej przychodziła. Tyle, że wtedy modliłam się by zobaczyć jedną kreseczkę i tak też się stało. Mój już teraz mąż sprawdzał co się pokazało na teście bo ja się bałam :) Okazało się, że to ciągłe wyjazdy wakacyjne pomieszały mi w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamka34 w końcu się uda :) a tak z ciekawości córa też czeka na rodzeństwo? Konsultowaliście to z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,czeka z niecierpliwoscia,wychowywalam ja sama przez10 lat a od zeszlego roku wyszlam ponownie za maz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex teraz nic tylko czekac cierpliwie do wizyty ;). Jak dla mnie ta temperaturka jednoznacznie wskazuje na ciaze ;). Czasami tak sie zdarza, ze nie widac odrazu drugiej kreseczki. Na szczescie masz dzisiaj wizyte wiec mysle, ze wiele sie wyjasni. Dobry lekarz nawet przez badanie ginekologiczne potrafi stwierdzic ciaze. Poza ty moja kochana plemniki zyja ok 72 godzin takze do zaplodnienia nie musialo dojsc w dniu staranek tylko nieco pozniej takze ciaza moze byc bardzo mlodziutka i tego Ci zycze! Ja tam czuje mimo wsztstko, ze to ciaza ;). No ala trzrba brac pod uwage i druga opcje, ze @ sue po prostu spoznia chociaz by z powodu stresu jak pisala jedna z kolezanek:). A kiedy Ty wogole mialas termin @ ? Witam zalamke :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka_23
Hej Dziewczyny!! :) Czy i ja mogę dołączyć do Waszego grona? :) W tym miesiącu zaczęliśmy z mężem pierwsze starania o bobaska :) Jest to w moim przypadku najodpowiedniejszy moment tak mi powiedziała gin.,bo nigdy nie wiadomo kiedy znowu coś mi urośnie... Jestem po dwóch operacjach jedna 4 lata temu wycięcie zmiany na jajniku prawym, druga miesiąc temu dwie zmiany na jajniku lewym jedna endometrialna a druga torbielowata...19.03.2012 byłam na kontroli po operacji - wszystko w porządku, wynik histopatologiczny w porządku :) Czuję się dobrze miesiączkę po operacji dostałam normalnie więc zgodnie z zaleceniami lekarza rozpoczeliśmy starania :) biorę kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monka_23. Fajnie, że wiosna obudziła w tylu kobietkach instynkt macierzyński :) Dopisuj się do tabelki i do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki:) Nie pisałam dwa dni ale mam kompletny brak czasu :( Jestem z Siedlec (mazowieckie 90 km od warszawy na wschód) Zbliża sie wizyta u ginekologa jutro 17.40 ....ciekawe co mi powie.. mam nadzieje że dam rade zaciążyć :) wiem że nie powinno tak się mówić ale chciałabym baaardzo żeby to było 4-5 cykli....Kurde jak sobie pomyśle że to trwa kilka lat u niektórych to mnie ciarki przechodzą.. W sumie mój @ trwał od niedzieli rano do wczoraj wieczorem :D to nie tak źle. I 3 dni dobre. Załamka_34 fajnie że jedno masz już odchowane :) Koniczyna79 wiem że jest trudno przekonać męża mój poprostu przytaknął mi na prośbe odstawienia antykoncepcji istwierdził że jak będzie to będzie fajnie.Wcale nie chcial rozmawiać o tym na początku!! Za kilka dni przyznal dopiero że boi się troche że czasy beztroski się kończą i że to straszna odpowiedzialność i sie po prostu troche boi. Kilka rozmów z nim przeprowadzilam i już sie nie boi:) Głownym argumentem było to że skoro jest moim mężem to chyba zakładał po ślubie powiekszenie rodziny:) W twoim wypdku to już troche inne bajka bo macie już 2jkę :) brzuch mnie boli jeszcze jak przy @ choc już prawie poszła:( Mam nadzieje że lada moment będzie któraś z nas w dwupaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandzia ubiegły cykl trwał 29 dni więc musiałabym dostać 17.03. Wcześniej miałam w miarę regularne cykle - maksymalnie 2 dni spóźnienia a teraz już 5 dzień się spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Jestem tu nowa. Od niedawna staramy się z mężem o dzidziusia i chciałam się poradzić a mianowicie chodzi mi o testy owulacyjne. Jakie polecacie i czy jest to skuteczne? Może testy pomogłyby mi określić dokładnie dni płodne i się uda. :))) Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex to jest szansa,że zaszłaś.Nie ma co się nakręcać aby się nie rozczarować,ale czytałam na forum że czasem testy dosyć długo nie pokazują ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie nowe dziewczyny. Martyna ja korzystam z Ovulation test strip,zamówiłam je na allegro za bardzo małe pieniądze,już nie pamiętam,ale coś koło 30 zł za 20 testów. To ój pierwszy cykl starań dlatego narazie nie inwestuje w droższe jak nie będzie wychodzić to pomyśle o zakupie innych z apteki albo afrodyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacyjnych nigdy nie stosowalam bo trzeba mieć owulację :( abo przynajmniej wiedzieć że kiedyś w jednym miesiącu wystapi. Jak w czwartek pójdę do ginekologa i unormuje mi cykl to też zakupię owulacyjne:) narazie leżą na półce 2 ciążowe acon o czulości 10miu i jeden o czulości 25 miu :) Ajjjj szkoda że to czekanie na dni plodne trwa tak długo i jest tylko raz w miesiącu :(.... Jak któraś z was ma PCO To chętnie poczytam o tym jak was leczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melinda32 dzięki, tez się zaopatrzę w takie :) najgorsze jest to czekanie i doszukiwanie się w sobie objawów ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna doskonale Cię rozumiem,ja u siebie widzę już wszystkie objawy:)a @dopiero w Prima Aprilis,więc staram się nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna doskonale Cię rozumiem,ja u siebie widzę już wszystkie objawy:)a @dopiero w Prima Aprilis,więc staram się nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jak robiłam test to tak się stresowałam że ledwo tę pipetkę mogłam w ręce utrzymać. Tak mi się ręce trzęsły. Ale już się uspokoiłam i staram się nie denerwować. Co ma być to będzie. Jeszcze 4 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony pomyślcie co by bylo jakby w ciążę dalo się zajść chociaż 3 razy w miesiącu( 3 razy uwalniana komórka) bylo by 3 razy więcej niechcianych ciąż i 3 razy wiecej aborcji i dzieci w domach dziecka....więc skoro da się tylko raz w miesiącu zaciążyć to widocznie tak mialo być. Nauczylam się już że trzeba brać i akceptować życie takim jakim się dostało. Nawet te moje nieszczęsne domniemane PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację choć ja nie mogę zrozumieć czemu tak jest że rodzi się tyle niechcianych dzieci a jednocześnie znam tyle par które oddałyby wszystko za to by móc je mieć a nie mogą :( to takie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie myslę o tym że mam taki silny instynkt macierzyński od ok. 16 roku życia że moje dziecko jest już kochane..zanim nawet zostanie przez nas poczęte:) zawsze o tym marzyłam i wierze że teraz moje marzenie się spelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to jest niesprawiedliwe, ale co zrobić, takie życie. Miejmy nadzieje, że nam się uda bez żadnych problemów zajść w ciążę. Trzymam za Was kciuki dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartynaW witaj w naszym gronie :). Alex ja tam jestem przekonana, ze jestes w ciazy ;). Co do podejscia meza do ciazy... W moim przypadku to wlasnie maz nalega na trzecie dziecko :) :) :) i czwarte i piate :D. Ale w naszym przypadku wiecej nuz trojka nie wchodzi w rachube bo jestem po dwoch cesarkach i byloby to zbyt ryzykowne. Teraz razem bardzo chcemy miec kolejnego dzidziusia wiec z niecierpliwoscia czekamy na przyszla wiosenke :). Ja nie mam pieknej sytyacji finansowej bowiem maz utrzymuje rodzine a ja ze wzgledu na dzieciaki jestem w domu.. Nie mam kompletnie z kim ich zostswic.. Mlodsza teraz pojdzie do przedszkola wiec moze uda mi sie rozpoczac jakas prace. Dobrze by bylo bo wtedy mialabym jakies swiadczenia gdybym zaszka w ciaze. Mimo wszystko rodzinka jest dla nas najwaxniejsza ;). Co do testow owylacyjny to sie nie wypowiadam bo nie mialam z tym do czynienia.. Nie mialam takiej potrzeby bo jak to powiedzial moj lekarz plodnosci mizna mi tylko pozazdroscic :). W kazda ciaze zaszlam w pierwszym cyklu staran. Mam nadzieje, ze i tak samo bedzie w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej troche czasu mnie nie bylo, 6 dni po owulacji mialam klucia po prawej stronie pod pepkiem jakby w okolicy jajnika, klulo przez 4 dni, potem zaczely bolec mnie piersi, tylko jakos pozno niz na okres, zawsze bola mnie wczesniej, jakos dziwnie sie czuje, brzuch pobolewa ale jakos inaczej niz na @, w piatek testuje, tzrymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×