Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

kafii w sobote moze byc za szybko na testowanie, moze poczekaj pare dni po spodziewanaym @ w moim przypadku temp. sie obnizyla o 0.2 i w ten sam dzien dostalam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-skakanka1983
Marcysiu mam wystrzyżony krótko tył, podgolone nad uszami i dłuższą górę - taką w nieładzie :) bardzo mi się podoba! Mężowi też :) w ogóle czuję się taka sexowna z tymi krótkimi włosami :) a jutro idę do mojej gin po wyniki badań, zobaczymy co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafii
dziewczyny o ja cież pierdzielę chodziłam po mieście i zaszłam do apteki kupiłam 2 testy nie wytrzymałam i zrobiłam jeden i wyszła ta druga kreska ale bledsza :) a już go miałam wyrzucić, spanikowałam i zrobiłam drugi na nim jeszcze bledsza.I teraz nie wiem z pierwszego wynik odczytałam po godzinie bo myślałam że lipa druga się nie pokazywała a, ja nie sprawdziłam czasu,a na drugim bladziuteńka pokazała się niemal od razu. Co mam o tym myśleć 2 testy negatywne a, dzisiejsze 2 pozostawiają wiele do życzenia??? Jutro zrobię z rana to mi da 100% wynik, a wczoraj podrinkowałam myśląc że w tym cyklu mam lipę bo, oprócz temp. która cały czas na poziomie 37,0 ale tak jak piszecie że może ona spaść nawet w dzień @ to żaden jeszcze sygnał, do tego jak na @ wilczy apetyt, bolące piersi a brzuch przestał boleć, tylko źle się czuję ale to może być po wczorajszych wirażach Boże jak jestem w ciąży to teraz się zadręczę że przez alkohol mogłam doprowadzić do jakiejś choroby dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam u ginki. ostatnia @mialam 9 lipca wiec to ok 5 tydzien. na usg oczywiscie jeszcze nic niema fakt ze to stary sprzet 18 ide na lepsze usg i mam nadzieje ze tam zobacze swoje malenstwo. teraz mam zwolnienie i mam lerzec, brac D. na podtrzymanie i bete w poniedzialek oznaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
KAfii, nie pozostaje mi nic innego jak tylko...ogormnie pogratulowac:):):):) co sadzic o testach kochana-nawet bledzioch to ciążąa, wczesna:) Przynajmniej jakas miła wiadomosc na dziś:) Ty i Agalesna chyba dobra passę wnosimy. Alkoholem sie nie przejmuj, nie wiedziałaś, teraz będzie będzie pauza od niego, dziecku nic nie będzie. NAwet nie wiesz ile kobiet drinkuje/piwkuje dłuzej nie wiedzac, a dzieci zdrowe się rodzą. Trzeba naprawdę tydzien mocno pic i dłużej, to może wtedy. a JA MAM małego DOŁA(ale humor już sie powoli się poprawia), MAM WSTRzYZMANE STARANIA, byłam u gina i mam zapalenie pochwy, dała globulki, masci, a od dentysty dostałam na opuchnięty ząb antybiotyk na 7dni. Staram się 7miesiecy, z tego to 3 miechy bez staran albo z powodów losowych(nieobecnosc męża) albo chorobowo(jak ten 3). Ginka pocieszyła, powiedziała, że przez te delegacje nie zajdę w ciąze i ot jest powodem, że nie trafiamy, ale wrzesien9seszon na turystów na finishu:) mąz ma juz wolne i będzie w domu. Powiedziała, że kwestia czasu. Nie powiem pocieszyła, kazała od 10 do 14dc codziennie seksior, a u nas tego nie było, bo myslałam, że zaraz po okresie, albo w 15 do 16dc:( Szkoda, że predzej sie nie pogadałam z nią o tym. Przez 2 miechy wariowałam jak męża nie było w dni płodne i troszke po, zawsze wracał na przerwe od agroturystyki kiedy miałąm okres. PEwnie tez byście się wściekały na maksa na moim miejscu. Zal mi tego cyklu, był sluz płodny(od 2 cykłow go czuję), jajnik pobolewał, ale ona zabroniła i powiedziała , że i tak by nic nie wyszło(bo utrudnione zapłodnienie, żołnierzyki by zginęły), ale i trzeba podleczyc, aby był zdrowy płód:(:(:( Wczoraj to w ogole okropny dzien, od rana zaczął polec zab po kanałowym leczeniu, z lekartswem, spuchłam w pare godzin...i dzis antybiotyki i leki od ginki:( Ale cóż, mam nadzieje, że wrzesien i kolejne będa owocne. NA dodatek lipa, bo mąz dzis będize i tylko po to, aby w nocy usnać na jego barku, dobre i to:):) Juz mi humor wraca. Tak więc kobiety, które macie 28dniowy cykl, kochajcie się codziennie od 10 do 14dc. Zawsze przez te 5 dni ma prawo wystapic owulacja:) Anka-skakanka, fajnie, że mąz tez zadowlony z fryzurki:) JA tez mam skrócone, góra dłuższa. No i wierna blondowi jestem. A Ty jaki mas zkolor? MArcysiu, nie znikaj, przeciez możemy gadac nie tylko o staraniach:) Mam przeczucie, że wrzesien lub pażdziernik nasz, bo tu na ogól parami idzie:):) Wiem o jaką fryzurkę Ci chodzi, ja ja miałam przez 2 lata, aż się nie znudziła. Miałam odhodowac swoje włosy naturalne, czyli ciemny blond, ale za bardzo pokochałam jasny blond. Koniczynko, odpoczywaj i jak bedziesz na siłach, pisz:):):) My poczekamy:) CZas szybko leci, najgorsze te tygodnie będą, ale potem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
KAfii, nie pozostaje mi nic innego jak tylko...ogormnie pogratulowac:):):):) co sadzic o testach kochana-nawet bledzioch to ciążąa, wczesna:) Przynajmniej jakas miła wiadomosc na dziś:) Ty i Agalesna chyba dobra passę wnosimy. Alkoholem sie nie przejmuj, nie wiedziałaś, teraz będzie będzie pauza od niego, dziecku nic nie będzie. NAwet nie wiesz ile kobiet drinkuje/piwkuje dłuzej nie wiedzac, a dzieci zdrowe się rodzą. Trzeba naprawdę tydzien mocno pic i dłużej, to może wtedy. a JA MAM małego DOŁA(ale humor już sie powoli się poprawia), MAM WSTRzYZMANE STARANIA, byłam u gina i mam zapalenie pochwy, dała globulki, masci, a od dentysty dostałam na opuchnięty ząb antybiotyk na 7dni. Staram się 7miesiecy, z tego to 3 miechy bez staran albo z powodów losowych(nieobecnosc męża) albo chorobowo(jak ten 3). Ginka pocieszyła, powiedziała, że przez te delegacje nie zajdę w ciąze i ot jest powodem, że nie trafiamy, ale wrzesien9seszon na turystów na finishu:) mąz ma juz wolne i będzie w domu. Powiedziała, że kwestia czasu. Nie powiem pocieszyła, kazała od 10 do 14dc codziennie seksior, a u nas tego nie było, bo myslałam, że zaraz po okresie, albo w 15 do 16dc:( Szkoda, że predzej sie nie pogadałam z nią o tym. Przez 2 miechy wariowałam jak męża nie było w dni płodne i troszke po, zawsze wracał na przerwe od agroturystyki kiedy miałąm okres. PEwnie tez byście się wściekały na maksa na moim miejscu. Zal mi tego cyklu, był sluz płodny(od 2 cykłow go czuję), jajnik pobolewał, ale ona zabroniła i powiedziała , że i tak by nic nie wyszło(bo utrudnione zapłodnienie, żołnierzyki by zginęły), ale i trzeba podleczyc, aby był zdrowy płód:(:(:( Wczoraj to w ogole okropny dzien, od rana zaczął polec zab po kanałowym leczeniu, z lekartswem, spuchłam w pare godzin...i dzis antybiotyki i leki od ginki:( Ale cóż, mam nadzieje, że wrzesien i kolejne będa owocne. NA dodatek lipa, bo mąz dzis będize i tylko po to, aby w nocy usnać na jego barku, dobre i to:):) Juz mi humor wraca. Tak więc kobiety, które macie 28dniowy cykl, kochajcie się codziennie od 10 do 14dc. Zawsze przez te 5 dni ma prawo wystapic owulacja:) Anka-skakanka, fajnie, że mąz tez zadowlony z fryzurki:) JA tez mam skrócone, góra dłuższa. No i wierna blondowi jestem. A Ty jaki mas zkolor? MArcysiu, nie znikaj, przeciez możemy gadac nie tylko o staraniach:) Mam przeczucie, że wrzesien lub pażdziernik nasz, bo tu na ogól parami idzie:):) Wiem o jaką fryzurkę Ci chodzi, ja ja miałam przez 2 lata, aż się nie znudziła. Miałam odhodowac swoje włosy naturalne, czyli ciemny blond, ale za bardzo pokochałam jasny blond. Koniczynko, odpoczywaj i jak bedziesz na siłach, pisz:):):) My poczekamy:) CZas szybko leci, najgorsze te tygodnie będą, ale potem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafii
gutka dziękuję Ci za gratulacje i słowa pocieszenia tobie też na pewno się uda, ciąża wczesna bo staranka były 29/07 także 2 tygodnie,wiesz już nie myślę czy to ciąża ale, o tym żeby się utrzymała, dzisiaj zrobiłam rano kolejny test druga nie pokazała się od razu i też taka blada jak wczoraj tylko na teście jest napisane że po 5 min. odczytać wynik i wyrzucić a z drugą kreską wynik całkowity ukazał się w granicach do 7 min??? Temp. od owulacji mam w granicach 39,9-37,0 normalnie teraz cały czas 37,0 tylko wczoraj było 37,3 ale to balowanie z dnia poprzedniego mi wyszło, dzisiaj 39,6 to tak jakby o -1 spadło! czy jest to jeszcze możliwe żeby przy takich dwóch kreskach dostała @ i lipa z ciąży? piersi po bokach bolą jak cholera wydaje mi się że przed samą @ ból już ustawał , teraz bolały po owulacji i ze dwa dni teraz. Nie mogę zrobić Bety bo my odsyłamy to do innego miasta tylko w środy a, teraz w środę święto także pozostaje mi czekanie, mam ładna pogodę to odpocznę bo kończy mi się urlop :( miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
KAfii, bez wątpliwości, nawet po tych 7 min to ciąża. Ale fajnie, że Ci chociąz bledziocha pokazało we wczesnym etapie, bo moim koleżankom 2tyg jeszcze nie potwierdzało, a były w ciązy:) Odczekaj 5dni, wtedy będzie ciemniejsza kreska, a w dniu @ to już tłuścioch:) Ja mam dzis dzien owu, ale....lecze drozdżaki, globulki, czopki, masci, mąż tez musi i zero seksiku:( Do tego ząb i cały bok spuchnięty, skuteczna antykoncepcja nie ma co:) Ale pocieszam się(bo co juz się dołowac bardziej), choć żal wielki, że mąz będzie już w domu we wrzesniu do listopada, skonczy sie nasza delegacja, podleczę zeby, tego drożdzaki i wtedy powinno coś zaowocowac:) Miłego weekendu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafii bardzo prawdopodobne ze ciaza :)! poczekaj najlepiej pare dni i powtorz test a jak nie to smigaj na bete to bedzie pewnosc :)jest odsetek ludzi ktorym wyszedl pozytywny test taki bladzioch ale nie byly w ciazy - no ale mam nadzieje ze ty do tego odsetka nie bedziesz nalezec ! bo w koncu to rzadkosc taka ze ..... wiec czekam na dobre wiesci !! :)))) -a spodziewany okres mial byc jutro? gutka e tam rozchmurz sie nie ma tego zlego co.... no wiesz ;) bynajmniej teraz wsyztsko za jednym zamacheem sobie pozalatwiasz i pozniej bedziesz ready to go... na calego hihih a jezeli chodzi o wlosy to troche szkoda mi sciac bo takie dlugie no ale przydalaby sie jakas zmiana - kiedys samą mnie naszlo i poszlam wzielam nozyczki i sama sie uciachalam - taka gruuba grzywe - nawet mi fajnie wyszla chyba jakis ukryty talent hahah ;) , teraz bede miala pelne rece roboty, musze sie uczyc i szukac pracy - chociaz nie znosze szukac nowej pracy ehh... no ale coz trzeba przezyc :) no i z cykli i podejscia to ide na zywiol - bedzie dobrze! :)))))))))))))) a jeszcze tylko wspomne o planowaniu plci - bo gdzies kiedys przeczytalam (ludzie sie wypowiadali) ze np. w ich przypadku zblizenie bylo w dniu owulacji i wtedy tez doszlo do zaplodnienia i maja dziewczynke i na odwrot ze pare dni przed owu byl seks i jest chlopak - wiec ciekwa jestem jak to sie ma w zestawieniu procentowym - w skutecznosci - wiadomo ze sie traktuje z przymruzeniem oka ale.... no by sie chcialo zaplanowac plec z drugiej strony... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc justa - co tam slychac u ciebie :)? jakies nowosci ;), klendarza nie pokazywalas raczej ale chetnie przejrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-skakanka1983
Guttka mam ciemny brąz. Kaffi GRATULUJĘ :) w piątek odebrałam wyniki, byłam u gin, wydała prawie 700 zł (wizyta + realizacja recepty), ale.... wg Pani doktor na Boże Narodzenie będę mogła ogłaszać radosną nowinę... zobaczymy... Pani doktor ma dość dziwną metodę... powiedziała, że wszystkich hormonów mam za mało... Kurację zaczęła od.... odchudzenia mnie. Mam schudnąć w szybkim tempie ok 10 kg, co mnie trochę przeraża, bo mam prawidłową wagę.... Powiedziała, że może wahania wagi rozreguluję trochę organizm i zacznie pracować. Do tego dostałam hormony działające na przysadkę mózgową - przysadka reguluje funkcjonowanie innych organów i może wymusi owulację. Jeśli w przeciągu 2 następnych cykli nie zajdę (czyli wrzesień i październik), od listopada włączy mi znowu clistilbeyget + coś na pękanie pęcherzyka. No to czekam na rezultaty :) PS .... hmm jak mam dni płodne muszę się nastarać żeby męża na figle zachęcić.... a tuż po okresie i tuż przed nie mogę się od niego opędzić.... Macie tak? czy tylko mój jakiś taki dziwny.. :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Dziś sama siedzę w domu i dobrze mi z tym, nie miałam chęci bycia na działce u męża, duzo turystów i nie lubie takiego oblężenia, hoć pokój jest do spania:). Pewnie gdybym nie miała tego przeklętego "zapalenia" i opuchnietego zęba to bym była u niego, i co noc molestowała męzula, bo dzis lub wczoraj dzien owu, wczoraj jajnik bolał, ale sluz wiadomo, przed globulkami i czopkami był płodny(czwartek i piątek:(:( . Dobra zona jestem co???? Za to jaka wena mnie złapała na porządki. Nawet dywan umyłam(wiadomo jak to z psem), i swojego Mateuszka(tak nazywam autko), ale po południu zaczęłam źle się czuć, nie dość, że ząb to do kompletu głowa. ANka-skaknka. Wyobraz sobie, że u mnie to samo. Tuż przed okresem mąz napalony, nie mogę się odpędzić, w czasie okresu tez i parę dni po....A w trakcie dni płodnych....Ach. Choć ostatnie cykle były bez męża w dniach płodnych, wtedy mniue k...ca strzelała i byłam zła na los, bo w czasie okresu męzulo akurta mógł byc na chociąz 2 dni. Anka, warto dac tyle kasy na leczenie, skoro ma pomóc, czasami trzeba sie podkurowac hormonami. Myslę, że Twoja ginka jest dobra i wie co mówi, tego się trzeba trzymac:):):):) Moja powiedziałą, że jak mam zajsć w ciąże jak nie kocham się z mężem w dni płodne????!!!!! Nie wiem, wiem, że może potrwac, czekam więc cierpliwie na wrzesien, pazdziernik, listopad, daje sobie na zajscie, kochając się w dni płodne 6 miechów. Ale już się boję wrzesnia, bo dzwonią turyści i rezerwują terminy domków na wrzesień:(:(:( Paranoja jakaś. aNKA, DUS MĘŻA, bierz te leki i może ten cykl będzie udany:):):) nie nastwiaj się za bardzo, ale nie przepuśc tych dni, próbuj:) Dostałas może duphaston wsród tych leków???? Ja go mam na lepsze wyznaczenie owu, bo bez dupka nie miałąm regularnych okresów, ale owu było cięzko wyznaczyc, teraz tez jest według mojej ginki 10-14dc według usg. A cykle dzieki duphastonie 28dniowe. Dziewczyny, jak Wam weekend mija? Marcysiu, jak masz takie długie włosy to po co ścinac. Ja miałąm raptem za brodę nieco, to takich nie żal ściąc. Zresztą mi w długich bradzo zle, jestem wtedy przygaszona. Pasują mi długości najwy żej do pół szyi. takie na boba, bombkę . Wygląda na to, że Tobie też Akno-Skakanko w takich krótszych długościach dobrze:) Marcysiu, i dobrze, że wpadniesz teraz w ir szukania pracy, nauki, trochę mysli odejdą od jednego tematu. Kafi, jak samopoczucie, masz typowe objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafii
dziewczyny dziękuję wszystkim za gratulacje mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ;) wczoraj miałam mieć @ i nie mam test wczorajszy z II kreskami a, dzisiaj temp. nadal 37,2 także jestem dobrej myśli, z tymi objawami to tak jak pisałam tydzień przed @ zaczął boleć mnie straszne brzuch takie ciągnięcie i pieczenie w jajnikach, głowa pobolewała gdzie mnie nigdy głowa nie boli a, teraz piersi bolą dużo mocniej i są jak balony mam ciągłe uczucie ślinotoku w ustach ale nie wymiotuję chociaż myślę że to jeszcze przed mną :( Dziewczyny jak się liczy tygodnie ciąży od pierwszego dnia ostatniej @ czy od dnia poczęcia? bo ja ostatnią @ miałam 13/07 to wychodzi że skończyłam 4 tydzień, ale starania były 29/07 to zaczynam 3 tydzień i to wydaje mi się rzeczywistym tygodniem ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystkim szczęśliwym posiadaczkom dwóch kresek serdecznie gratuluję. Jestem juz po @ w zasadzie to jest dzis 10 dzień cyklu jutro znów monitoring zaczynam w tym cyklu i sama nie wiem odpuścic starania czy próbować bo chyba juz nie wytrzymam tych rozczarowań. W srode jade do Krakowa po moje jedyne dziecko tzn siostrzenca mojego ukochanego ma 4 miesiace siostra piec lat mlodsza i wyprzedzila mnie ehh. W rodzinie snuja proroctwa czego mam juz dosc co miesiac wydaje sie im ze to teraz ze to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny smieszne to jest ale u mnie jest to samo z seksem ! identyko haha hmm dziwne .. :) Kaffii SWIETNA NOWINKA SUPEERR! GRATULACJE !! ps. myslisz ze cola pomogla heh ;)??? gutka a chcialam cos zmienic zaczac nowy rozdzial czy co zaczynajac od wlosow heheh ;) ' nowy 'poczatek' czy jakkolwiek chcesz to nazwac ;) potrzebuje zmiany zamiast rudych do pasa beda ala ciemny braz krotkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Tydzień mnie nie było a tu same dobre wieści:) Serdecznie gratuluję przyszłym mamusiom:) My wczoraj wieczorem wróciliśmy. Pogoda bardzo przeciętna ale za to towarzystwo wspaniałe więc wyjazd zaliczamy d bardzo udanych. My odpoczęliśmy i nawet królik wrócił jakiś spokojniejszy:) Ja dziś urządzam sobie wieczór spa - pomysł narodził się właśnie na wakacjach kiedy to zorganizowałyśmy sobie takie wyjazdowe spa:) Także manicure i pedicure już zrobiony a po kolacji kąpiel, depilacja i maseczka co by trochę męża postraszyć jak wróci z boiska. Jutro kolejna wizyta u gina i mam cichą nadzieję, że przy odrobinie szczęścia poznam płeć maluszka. Po południu odwiedzi mnie też kuzynka ze swoją czteromiesięczną córeczką więc czeka mnie dzień pełen wrażeń. Po raz pierwszy zobaczę małą na żywo bo mieszkają w Szkocji i to jej pierwsza wizyta w Polsce. Jutro się odezwę co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Braz też ładny kolor, może faktycznie ta zm8iana dobrze na Ciebie wpłynie:):):) Warto popróbowac w czym nam najlepiej. ja miałam wszytskie kolory na głowie, od jasniutkiego blondu do czarnych(w nich wyglądałam jak truposz:P). A treaz mam takie za uszy, i blond, na górze bombka, grzywka na bok i to jest zdecydowanie moja fryzurka:) Mnie to już tez śmieszy, z tym seksikiem...Wiecie co???? Na ironię losu, za 12dni mam ciotę, i wtedy mąz ma wolne. Supcio, co???? Amma nadzieję, że wylecze tę infekcję, bo się trochę ciągnię, nawet nie ma mowy o małym bzyku-bzyku, bo boli:( Kafii, ja chyba dupę Ci zleję. Co Ty wyprawiasz??? jesteś w ciązy, nie szalej, bo wszystko będzie dobrze. A już z ta temp to odpuśc, bo psychicznie zacznie Ci skakac. Miałąm kumpelę, która dosłownie co pare godzi mierzyła, a potem przez te nerwy zaczęła jej tempka skakac, Ginka powiedziała, żeby nie mierzyła. Ciesz się swoim stanem, wypoczywaj, nie dżwigaj, jedz na co masz ochotę.....:) Domyslam się, że usmiech teraz cały czas gości na Twojej twarzy:)Ciąż liczy się smiesznie, bo nie od poczęcia, ale od ostatniej miesiączki. CZyli masz 4tc:) Kaśka, ja bym na Twoim miejscu, zaczynała od 11 do 14dc codziennie, ale bez nastawienia na robienie dziecko, tylko na przyjemnośc z mężęm, tak bym mózg nastawiła. Jak nie wyjdzie trudno, a jak będzie poyztyw to jeszcze lepiej. Czyli podsumuwując, bez nastawienia na dziecko. Nie martw się, i Ty doczekasz się swojego maluszka, i będzie rodzeństwo cioteczne u Was:) Alex, fajnie, że pobyt się udał:) Napisz bo wizycie, czy chłopczyk czy dziewuszka siedzi w Twoim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafii mi lekarz liczy od daty ostatniej @ i z tego co wiem to własnie tak się to nalicza:) ja od momentu zobaczenia dwóch kreseczek nie mierzyłam już tempki i Tobie też radzę. Lepiej się niepotrzebnie nie stresować bo temperatura to rzecz indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex fajnie ze wypoczywasz sobie :), dobrze jest pojechac zmienic scenerie zeby naladowac baterie :) czekam z niecierpliwoscia na wiesci co kto tam w brzuszku rosnie :)))) gutka no strasznie chcialabym zmienic wlosy, w sumie nie powinno mi byc szkoda przeciez odrosna i to szybko :) , a z kolorami powiem ci ze jedynego koloru jakiego nie mialam to blond moja siostra i mama 2 blondyny ale jakos nie wydaje mi sie zeby to byl moj kolor a nie probowalam nawet robic bo az sie boje co by z tego wyszlo ;)))) moze kiedys siw skusze hejeh w ramach eksperymentu a ty kobieto kuruj sie jeszcze nadejdzie nasz czas !!! masz pecha meza nie ma w te dni co trzeba ale normalnie smiem twierdzic ze chyba czekasz na mnie bo u mnie tez narazie nici heheh ,zawsze cos..! kaffi kiedy lecisz do lekarza :))) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska a na monitoring idziesz 1 raz czy ktorys juz ?? eee tam nie sluchaj proroctw w swoim czasie zajdziesz i tyle z monitoringiem powinno pojsc szybciej ;) wiec nie martw sie ! po prostu milo spedzaj czas z mezem i juz ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafii
no to u mnie wychodzi że minął miesiąc od poprzedniej @ 13/07 czyli leci 5 tc :) jakieś to dziwne ale wnikać nie będę. Temp. już nie mierzę od wczoraj to ciąża na 100 % już dzwoniłam do mojego gina powiedział mi jakie mam wyniki przynieść i przyjść pod koniec sierpnia początek września mam nadzieję że wszytko przebiega znakomicie. Anusia86-temp. mierzyłam codziennie od 1 dnia @ o 6.15 bo wstaję tak do pracy w weekendy było trudniej bo lubię sobie pospać ale warto było się poświęcić, a temp. mierzyłam w pochwie Marcysia00-nie wiem czy cola zadziałała czy nóżki na ścianie ale się udało i wszystkim oczekującym życzę tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Będzie, a właściwie już jest, chłopiec:) Wszyscy tak mówili od samego początku, tylko ja twierdziłam że to dziewczynka. Tak naprawdę płeć jest mi obojętna, najważniejsze żeby dzidziuś zdrowy był. Ale cieszę się, że już wiem. Można zacząć kupować;) A pierwsze prezenciki już są. Kuzynka przywiozła mojemu bąbelkowi edukacyjnego pluszaczka, książeczkę i buciki:) Mam jeszcze parę ciuszków kocyk i śliniaczki, które dostałam od znajomych moich rodziców ale to będzie musiało poczekać bo większość jest dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-skakanka1983
Kaffi zainteresowało mnie Twoje stwierdzenie: nie wiem czy zadziałała cola czy nóżki na ścianie. O ile nogi znam i stosuję, o tyle nie wiem, o co chodzi z tą colą...? Mogłabyś mi wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Cola przed seksem z pół godziny wypita podobno powoduje poprawienie ruchliwości plemników kofeiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Alex, gratuluję chłopczyka:):):) Tatus też pewnie szczęsliwy, że ustrzelił w chłopca:):):) Tak, powoli można kupowac ciuszki:) Macie jakieś typy imion? Ale czas leci, niedawno pisałaś o 2 kreskach, a tu proszę.... Spoko, w takim razie chyba też spróbuję z tą colą:) MArcysiu, pewnie, że czekam na Ciebie:) Szczególnie na wrzesien lub pażdziernik i na to, że wtedy napiszemy, że są 2 kreski:) Ja w to wierzę. Kaska, wyluzuj i nie mysl za dużo, ale się staraj. Nie możesz miec takich czarnych mysli, najgorszy ten monitoring, wtedy człowiek ma wszystko zaplanowane i pod presja jest. Nie może Ci gin wyznaczyc po prostu w jakie dni współzyc? Wtedy na pewno Ci sie uda, bo tak tylko dół. Bierzesz dupka, a skoro tak, to automatycznie masz wyznaczona owulacje według długości cyklu. Chodzisz prywatnie? Bo może byc tak, że gin naciąga, nie chce oczywiście tego o Twoim mówic i go oceniac. Chodzi mi o Twoją osoba, żebys Ty na tym dobrze wyszła. Nie wiem, ale mam przeczucie, i to silne, że jak odpuścisz umysłem i tym monitoringiem to zaciązysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka Oczywiście, że tatuś szczęśliwy bo będzie miał z kim w piłkę grać. Ale wiem, ze marzy też o córeczce więc następnym razem będziemy celować właśnie w dziewczynkę. Póki co to dookoła same chłopaki. Moja przyjaciółka też się wczoraj dowiedziała, że najprawdopodobniej będzie miała synka (jest dopiero w 16tc i lekarz nie miał jeszcze stuprocentowej pewności). Dwie inne dziewczyny które chodzą do tego samego lekarza spodziewają się chłopców i dwie moje koleżanki ze studiów niedawno urodziły chłopców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex super ! no moge sie domyslec jaki tatus dumny :) !plec nie wazne aby zdrowe bylo !a z reguly jest tak ze na 2 dziecko sie dopiero celuje w plec (przeciwna) heheh a imie masz juz jakies :)? u mnie to najgorzej z imieniem dla chlopczyka by bylo wiec ja mam 'nadzieje' ze dzidzia numer 1 bedzie chociaz dziewczynka zebym nie musiala cudowac z imieniem :p hhehe (wiem glupio to zabrzmialo ) ;) ale imienia naprawde nie mam ani 1 !!! kaffii nie moge sie doczekac az pojdziesz do lekarza aby wszystko potwierdzic ! bardzo sieciesze ze ci sie udalo w sumie nie az tak dlugo ci to zajelo a wiedzialam ze dasz rade w tym cyklu ! :) ;) gutka ok umawiamy sie wrzesien/pazdz. !! heheh ;) - ja juz zaczelam troche watpic czy mi sie uda jeszcze w tym roku narazie sie zajmuje soba a mezus mowi ze czasem za duzo gadam o dzieciach ;) wiec troche ucichlam z tym ale no nie moja wina moje prawie wszystkie kolezanki maja dzieci i czesto gadam z siostra i mi pokazuje moja chrzesnuce/siostrzenice - rosnie tak szybko masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-skakanka1983
z tą colą nie wiedziałam, ale jutro z samego rana zakupię mężowi! Przyjmuje te leki od gin: dostinex i glucophage, czuję się po nich fatalnie.... jedynie nadzieja, że się uda zmusza mnie do przyjęcia kolejnej dawki... Gdyby nie chęć posiadania dziecka nie wzięłabym tego więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×