Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Cześć dziewczyny! A więc sytuacja wyglada tak to jest to miał byc 7 monitoring ale go nie bedzie poniewaz moj gin jest caly tydzien na urlopie i nie wiem co i jak D...pka mam brac od 16 dnia ratujcie bo nie wiem, tak btałam ostatnie dwa cykle wiec chyba teraz tez od 16 dnia przez 10 dni po 1. moze testy owulacyjne kupic ale czy nie jest za pozno teraz jaks nie mam cisnienia na maluszka nie wiem, oczywiscie kochamy sie z mezem ale jakos o tym nie mysle tak jak cykl wczesniej. Wychodzi na to ze ten cykl bedzie nie kontrolowany w domu mam mojego chrzesnika jest cudowny Olaf. Grzeczniutki taki jak i siostra moja bo ja to rozdarciuch jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
hej ja celowałam na chłopca po to właśnie ta cola żeby chłopaczki męskie szybciej dotarły do miejsca przeznaczenia ale, co się urodzi to zobaczymy. W którym m-cu można to stwierdzić? Sprawdziłam na kalkulatorze i według pierwszego dnia ostatniej @ wychodzi że urodzę 20.04.2013 a, według dnia poczęcia 29/07 to 06.05.2013 fajnie co :) będzie już ciepełko ale, jeszcze wszystko to potwierdzi lekarz i pierwsze usg na które wybiorę się pod koniec sierpnia bo, tak mi kazał przyjść. Nad imieniem nie myślałam najpierw muszę usłyszeć bicie serduszka bo teraz to wielka nie wiadoma, na razie czuję się znośnie często siusiam, piersi jak balony i bolą, brzuch pobolewa, mam problem ze spaniem a, w poprzedniej ciąży spałam jak niedźwiedź a, teraz nawet do drzemki nie mogę się zmusić, apetyt mi dopisuje tylko czuję metal i ślinotok w ustach a, dzisiaj w nocy wstałam na siusianie i było mi niedobrze :( w którym tc miałabym się spodziewać tych złych uroków ciąży bo myślę że jeszcze wszystko przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam dzis wynik beta z 13 sierpnia tj 3634.00 :) jutro obbiore nastepny bo dzis powtórzyłam mam nadzieje ze bedzie rósł. teraz wychodzi 6 tydzien a z beta 6-7 patrzac na wskaznik 6 tydz. (158-31795) 7 tydz. (3697 - 163563) w sobote usg bo tydzien temu to nawet pechezyka nie widzial mowiac ze to przez tluszczyk na brzuchu i ze słaby ma sprzęt strasznie sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka skakanka noo warto sprobowac daj mezowi na 20-30 min przed starankami moze cos zadziala ;) kaska to zalezy od dlugosci cyklu im dluzszy cykl tym pozniej owulacja wystepuje i tez sie pozniej zaczyna testowanie - testami owu. - u mnie np. owulacja jest mniej wiecej 19-22 dc nie wiem dokladnie niestety - jak ja testowalam to raz mi pokazalo 2 kreski w 24 dc , a pozniej w 18 dc, a zaczynalam 1 raz od 10 dc bo nie chcialam przegapic a juz 2 cykl od 16 dc zaczelam testowac, a ty jakie masz dlugie cykle? kafii noo fajnie bedziesz rodzic jak bedzie cieplo i na spacerek bedziesz mogla isc itd. fajnie - lepiej niz w zime a w lato meczyc sie z brzuchem ;) hihi jak bedziesz miala szczescie to sie szybko dowiesz jaka plec okolo 20-22 tyg. pewnie zalezy czy dzidzia ci bedzie chciala pokazac hihi :p mojej szwagierce nie chcialo sie dziecko ulozyc tak zeby zobaczyc i dowiedziala sie pod koniec, moja kolezanka tak samo - 2 cory z tego wyszly heh :) a mdlosci itd. no to pewnie za niedlugo niestety mozesz cos miec choc przeciez nie kazdy je ma ;) - sa i szczesciary co nie czuja ze sa w ciazy !"! mam nadz ze i taka twoja ciaza bedzie :))) agalesna super wiesci !!! :) dziewczy w koncu jest postep !! yay . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cola dla męża kupiona, chłodzi się w lodówce :) chociaż czytałam artykuł, w którym jasno napisane jest, że nie ma żadnych naukowych dowodów na wpływ kofeiny na ruchliwość plemników... ale czego się nie robi jak się chce mieć dziecko... Dziewczyny nie wiem na ile to możliwe, ale chyba leczenie działa. Wzięłam dwie dawki tych hormonów i w 10 dniu cyklu pojawił mi się śluz płodny - wręcz książkowy!! Mam teraz tylko nadzieję, że mąż wróci sprawny z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafii Ja dowiedziałam się we wtorek, czyli w 20 tygodniu. Ale moja przyjaciółka jest w 16tc i też już zna płeć. Wszystko zależy od ułożenia. Jak lekarz ma dobrą aparaturę to nawet wcześniej widać. U nas niestety usg beznadziejne dlatego tak późno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
anka-skakanka nie ma dowodów ani na colę ani na kawę ale, tak jak napisałaś podświadomie w to wierzymy, ja zastosowałam jeszcze inne myki żeby tylko się udało a, czy to jest zasługą to wie tylko ten na górze. Na zobaczenie płci to jeszcze sobie poczekam przytulanki były 18,5-26h po pozytywnym teście owulacyjnym więc jest szansa na synka ale, o tym wszystkim zadecydują nasze geny ;) alex a ty jak celowałaś że będziesz miała chłopca czy był to spontan? Wróciłam do pracy a, że mieszkam na Pomorzu 25km od morza to przedłużamy sobie urlop i na weekend wyjeżdżamy do domku przy plaży ponoć ma być upalnie :) muszę się odprężyć, wyciszyć, naładować akumulatory przed jesienią świeże powietrze dobrze mi zrobi, samopoczucie jako tako wieczorami czuję się gorzej a, w nocy nie mogę spać i latam do wc. Apetyt już się ustabilizował nie mam zachcianek i dużo tej nie jem, co mnie cieszy bo będę musiała się pilnować w pierwszej ciąży przytyłam 20kg a startowałam z 62kg, teraz startuję od 70kg/169cm wzrostu, niby nie dużo ale boczki tu i ówdzie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaffi ja przytylam w 1 ciazy 38 kg:) i troooooche mi zostalo :) ale kochanego cialka nigdy nie za wiele. ja odebralam dzisiaj beta. 13 bylo3634 a 16 tzn. wczoraj 7260 czy to dobrze? :) mam nadzieje jutro mam usg i modle sie o to aby to nie pozamaciczna albo puste jajo :/ zwariowac idzie. u mnie objawy to lekkie zaparcia, senność, baardzo delkatne mdlości(chociaz w 1 ciazy ich w ogóle nie mialam) i bol w dole pleców. do lazienki latam troszke czesciej niz przedtem ale bed przesady. W ogóle ten wynik bety to daje pewnosc o wieku ciazy??? bo mi tu wychodzi o tydziej wiecej czyli 7 a od 9 lipca tj. 6 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhsirhbhfu
Chlopca zrobic jest bardzo prosto i to bez zadnej coli,wystarczy bzykac sie w owulacje,jak sie nie wie kiedy to moznabkupic test,splodzic dziewczynke to jest wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafii O płci dziecka w ogóle wtedy nie myśleliśmy:) Po prostu chcieliśmy je mieć. Gorzej pewnie będzie trafić w dziewczynkę:) agalesna Wow 38kg? Normalnie nie wierzę:) Chociaż mam znajomą która przytyła 28kg i udało jej się pozbyć wszystkiego. Jest teraz chuda jak ten przysłowiowy patyk:) Ja na razie przytyłam 6 kg, z czego 3 kg tylko w ostatnim miesiącu. Wydaje się, że to niewiele, ale ja przed ciążą ważyłam 48kg przy wzroście 158cm i dla mnie to dużo. Teraz będę się trochę bardziej pilnować bo do tej pory jadłam dużo za dużo i efekty już są - okropny celulit na udach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups to troszeczke przytylyscie.. ja przytylam 15 kg i czulam sie jak slonik ;))) ale kochanego cialka z wiadomego powodu nigdy nie za wiele .... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie jakos leci, teraz nawet nie mam czasu myslec o dziecku itd. bo biegam za prezentem urodzinowym dla meza na nastepny tydz. nie wiem co mu kupic - musze cos dla niego zorganizowac a po jego urodzinach rowno tydzien sa moje urodziny :)) wiec teraz latam szukam organizuje itd ;) - nie wiem co on moze jeszcze ode mnie chciec ;) i dostac heehe :)) - ale ja wiem co ja moge chciec od niego :P hahaha! ;) a akurat to ze bym przytyla w ciazy to moj maz by chyba padl ze szczescia - od lat stara sie mnie utuczyc i nic mu nie idzie heheh ;) no ale dziewczyny nie przesadzajcie z ta waga, tez wszystko zalezy od budowy itd. ale chyba 15-20 kg to trzeba liczyc ze sie przytyje no ale te 30-35 kg to juz masakra mi by chyba kregoslup pekl, ale to tez pewnie predyspozycje - geny itd. swoja droga ogladalam na youtube o kobiecie ktora jadla surowa zywnosc bedac w ciazy i przytyla tylko to co wazy dziecko plus krew itd. i nic pozatym - pare godzin po porodzie miala taki plaski brzuch ze szok - w zyciu bym nie powiedziala ze w ciazy byla !!! meksyk normalnie ! kafii oo to widze ze mieszkamy w tym samym wojewodztwie ;) - ja mam ok 20 km do morza :), hih -ohhhh zazdroszcze przedluzonych wakacji !! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm mi lekarz powtarza, że mam się nie objadać i najlepiej jak się przytyje w ciąży 10-14kg bo później ciężko zrzucić. Ja bym chciała, żeby po porodzie zostało tak jak jest teraz (oczywiście bez brzuszka i celulitu). Kiedyś byłam za chuda a teraz wyglądam jak kobieta:) W moim przypadku 30kg też byłoby chyba niebezpieczne dla kręgosłupa a poza tym kobieta pewnie gorzej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
10 to naprawde sukces... u mnie tez nie bylo zle , miesiac, poltorej po poroszie wazylam o 3 kg mniej jak przed ciaza... oczywiscie odstawilam malego ssaka i wrocilam do pracy i odzyskalam swoje... mam nadzije ze jak kiedys w koncu sie uda ze efekt bedzie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Nie powstrzymałam sie kupiłam testy owu dziś troche póżno bo to 15 dc ale sukces dwie kreski jedna ciut bledsza ale nie wiele poza tym cały tydzień przytulanki i dziś oczywiście też to tylko jeden dzień nie 11 dc znów mam nadzieje ze sie uda tym razem chociaz jakos tak nie myslelismy ze musimy na sile tym razem bylo inaczej i bez gina bo na urlopie wiec jeden monitoring w tyl poza tym od dzis dupek przez 10 dni na wszelki wypadek zrobie test jeszcze jutro spróbowala mierzenia tempki ale tez od dzis i powiem szczerze ze tego nie lapie o co chodzi z ta tempka jaka kiedy ma byc u mnie dzis rano 36,5 a teraz jest 37 standardowo mierzona pod jezykiem ponoc jedna z najdokladniejszych trzymajcie kciuki a i wypróbowalam tym razem tez Wasz kochaniutkie sposób nogi do gory w zasadzie powiedzialam o tym mojemu P i sam mi po wszystkim powiedzial teaz nozki w gore Poza tym ciesze sie z Wami Waszymi malymi szczesciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie chyba bada tak czy siak nici w tym cyklu bo cos czuje ze mam infekcje - cos sie dzieje napewno boli mnie brzuch plus jakies uplawy ;/ - wiec wybieram sie do lekarza w najblizszym czasie kaska 3 mam kciuki !! :) musi cos sie udac ;) elizabet zastanawiam sie jak tam u Ciebie, sa jakies postepy ;) ? - moglabys mi takze napisac jaki mialas wynik TSH ze swoja niedoczynnoscia ;)? jesli mozesz - bo dzis wlasnie sobie zrobilam i rzekomo jest ze' ala niedoczynnosc' a znow jak bylam u lekarza miesiac temu to 'wszytsko ok' wiec juz nie wiem o co im chodzi.. ;/ wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmarnie przechodzę owulację - ból jajnika, senność + efekty uboczne działania lekarstw...... Mam pytanie, czy mówicie partnerom - chodź, bo dziś dzień płodny, może się uda... czy po prostu prowokujecie zbliżenie? Ja mu powiedziałam i biedny działał po ogromną presją, co nie zawsze kończyło się pożądanym finałem.... Z resztą, wiedząc ze teraz jest okres płodny sama nie mam ochoty na zbliżenie... choćby mąż na uszach stawał, robił to, co zawsze działało ja nic nie czuję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania u mnie jest bardzo podobnie... poprostu seks stal sie mechanizmem do robienia dzieci... ja M nie mowie kiedy sa dni plodne... niech od ma troche przyjemnosci ;))) zrszta jak wiedzial to zawsze bylo cos nie tak ... konczylo sie placzem albo jakas klotnia. teraz nie wie co i jak( chociaz pewnie sie domysla) i jest o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u mnie jest inaczej na poczatku bylo zle czulam sie okropnie ale z czasem moj P sam sie zaczal pytac kiedy te dni i tak mu to wytlumaczylam ze od 10 dnia do 20 co drugi dzien a czasem nawet codziennie poza tym jak mam @ to moj P jakby mogl to by mnie zjadl a potem to roznie. Dzis brzuch mnie pobolewa dolem takie jakies dziwne skurcze a to 16 dc wiec do @ jeszcze daleko bola mnie tez krzyze ogolnie bolesci jak na @ tem 37,1 mierzona teraz test owulacyjny rano kolo 10 jedna bardzo widoczna kreska druga bardzo bardzo bardzo slaba o dziwo boli mnie lewy jajnik ktorego nigdy nie zulam zawsze prawy co o tym myslicie piszcie bo ja zglupialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Nie było mnie, bo neta nie miałam, i mam silne zapalenie okostnej, to ten leczony kanałowo ząb tak dał znac:(:( W sobote i nd myśłałam, że umrę, w niedzielę w nocy to juz apogeum, nikomu nie życze takiego bólu, myślałam, że zwariuję. Spuchłam okropnie, wszysycy mówią, że inna dziewczyna, dosłownie prawy bok podwójny. Tak więc wita Was chomiczek:):):) Mam miec pantomograf, biorę 2 tydz silniejszy antybiotyk. Pomyslałam, że dobrze, że nie było starań, bo dziecko byłoby z wadą....W samą tylko nd połknęłam 10 tabletek przeciwb.ólowych, a od wczoraj antybiotyk ponownie:( No i będę miała prześwietlenie całej szczęki dolnej i górnej......Los w ogóle mi nie pomaga przy dziecku, wrećz utrudnia, same kłody pod nogi, jak mężą nie było w te dni, to ostatnio drożdząki przypałętały w dni płodne, potem ten ząb:(:(: Nie mój czas na dziecko, szkoda, bo jak widzę te się piękne brzuszki u dziewczyn to też się chcę......W niedzielę mam dostac okres, ale pierwszy raz bede się cieszyc, szczegolnie po tych rtg i lekach:) Choć przez ten stan zapalny może się i przesunąć. Mam takiego doła, jak kanion kolorado, takie przygnębienie do mnie prz6yszło, że od wczoraj nie może wyjść:(:(:(:(. MArcysiu, i co upatrzyłas coś dla męzula??? Fajnie obchodzicie urodziny, w odstępie tylko tygodnia:) Wydaję mi się, że możesz miec drożdzaki, wystarczy pokąpać się dłużej w basenie i upały temu sprzyjają, i wtedy o nie nietrudno. Idż do lekarza, niech przepisze Ci globulki i maść dla Ciebie i mężą(on też musi, inaczej będzie efekt ping-ponga), leczenie nie jest trudne ani długie czy męczące:). Tylko niestety starania trzeba przełozyc, bo jak pomyslę, że miałabym się kochac z mężem z tym, to nie dziękuję i moja ginka kazała się leczyc zamiast starac:(. Pięczenie, ból i te upławy, mama nadzieję, że nie wrócą wraz z przyjmowaniem antybiotyku. Bo jak nie masz takich objawów jak ja, to tańcz z męzulem w nocy i nie tylko:):):) No i kup sobie jogurty naturalne, maślankę, kefiry, ze szczepami bakterii, i będzie dobrze:):):):) Anka-Skakanka, ja jak mówiłam swojemu to widziałam presję i stres, qwięc moja dobra rada, absolutnie nie mówiły partnerom o tych dniach. niech oni mają chociaż radośc z seksu. Ja też zauwazyłam, że u mnie seks....to tylko robienie dziecka, ale w inne dni(bo tylko takie nam wychodza byc ze soba) to seks jest piękny i namiętny. Ale jak już podchozę do mojego mężą tak, mówię, kurczę skończyły się już dni płodne(a akurat są:):)P), mówię, że szkoda, ale i tak fajnie się pokochac w inne, to wtedy mężulo - uszy mu do góry i do dzieła, hahah. Szkoda tylko, że u mnie takie utrudnienia na tej linii:(:(:( Mam nadzieję, że po wyleczeniu zęba, po tych rtg już będę miałą spokój i męża na codzień:) Kaśka, zobaczyc dupek Ci pomoże:):):) Ja to wiem:):) Po pozytywnym tescie owu przychodzi do 24-48 godzin, więc nic dziwnego, że teraz boli Cię jajnik:) Może juz w tym cyklu się uda, tylko już nie mysl tak obcesowo, bo beda nici:):):) Zrobiłas co trzeba:)P) i teraz zajmij umysł czym innym:) Marcysiu, jaki miałas wynik TSH??? JA sobie zrobiłam na własna rękę i miałąm 1. Nie wiem czy to dobrze czy zle, i ile ważny jest ten wynik??????? Chyba zaniosę mojej gince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Ale się rozpisałam:):P:) Ale nie ma to jak wyrzucenie z siebie wszytskiego;):) Dziewczyny - Trzymam kciukasy za pozytywne wyniki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka Strasznie Ci współczuje:( w zeszłym roku też się tak męczyłam z zębem a na dodatek byliśmy jeszcze wtedy nad morzem i całe wakacje skopane:( Życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia- a jaki miałaś wynik TSH? Ja miałam 5 a później jak sie nie mylę to ok. 4,93...a teraz na lekach 1.7 więc jest ok:) Tylko, że nam się i tak nie udaje... Zresztą teraz i tak odpuściłam, właśnie przeliczałam, bo wcześniej tego nie robiłam i wychodzi mi, że kochaliśmy się w 10 i 14dc czyli na skraju dni płodnych bo cykle miałam 27-39 dniowe a ostatnio to mi się nawet skrócił bo nawet 26 dniowe cykle.... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli między czwartkiem a niedzielą dostanę @... Wkurza mnie tylko jedno, że przed @ mam tak bolące piersi, robią się duże jak bym kamienie nosiła, bardzo mi to przeszkadza....mam taki dyskomfort a ten ból mija dopiero gdzieś na 3 dzień @....czyli kilka dobrych dni muszę się z tym męczyć...:( nie wiem czemu akurat ja tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka-skakanka ja mojemu nic nie mowie i jest ok bez presji, wazne ze ja wiem choc teraz i ja tego nie licze ;) kaska testy owu lepiej ponoc robic po poludniu a nie rano- no i tez nie uzywac' 1 -ego moczu' do testow owu gutka czesc chomiczku :P, hih oj wiem ze to nie smieszne i strasznie ci wspolczuje! pewnie bol straszny nie do wyobrazenia przeze mnie bo w koncu to glowa... ale sie zalatwilas no masakra... i widze ze sie ostro szprycujesz antybiotykami ;/, szkoda mi ciebie bidulko nie martw sie - pociesze cie troche (o ile tomozna nazwac pocieszeniem :P) ze chyba do mnie tez jakas infekcja sie przypaletala ;) hhehe tylko wlasnie pewna nie jestem bo nic sie nie dzieje oprocz bolu brzucha i uplawow ktore byly duze a juz minely... jeszcze nie bylam u lekarza dopiero gdzies w piatek bede mogla sie wybrac ;/ no a ty lepiej ze masz to teraz anizeli mialabys w ciazy sie meczyc z tym nieszczesnym zabkiem ;) wiec nie ma tego zlego cy by na dobre nie wyszlo jak to sie mowi :))) a powiem ci ze dla meza nic jeszcze nie upatrzylam ale mam jeszcze cale dwa dni wiec cos sie znajdzie ;), a TSH masz okej norma jest chyba od 0,5-4 czy cos takiego Elizabet TSH - mialam 7,4 mIU/L wiec troche jest, a wlasnie bylam ciekawa ile ty mialas - no ja robilam ostatnio badania i nic nie wyszlo a bylam gdzies na mescie i robili testy TSH to sobie zrobilam i wyszlo... ehh i bede szla z tym do lekarzajemu to oznajmic bo jestem taka zmeczona ze sie az dziwie ze w ogole wstaje z lozka ;) i musze cos z tym zrobic no i to jest pewnie powod dlaczego nie moge zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niektórych laboratoriach norma TSH jest nawet chyba do 5, ale te normy są za wysokie, moja endokrynolog mówiła, że prawidłowe jest do 2.5... Marcysia musisz iść koniecznie do endokrynologa, zajście w ciąże jest bardzo utrudnione przy takim TSH, będziesz brała leki obniżysz i zajdziesz w upragnioną ciążę:) Ja w pierwsza ciążę zaszłam po pół roku starań a choruje na tarczyce od 18 roku życia....(mam 34) A teraz to ja już chyba za stara jestem....obudziłam się z ręką w nocniku :D Zaczynam do tego podchodzić na luzie bo denerwowanie sie i tak nic nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka akurat podleczysz sie i w ciaze Cie juz nic nie ruszy ... teraz maz bedzie mial wiecej czasu dla Ciebie wiec napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Gratuluję nowym mamusiom! Ja idę dziś do gina i mam nadzieję że mi przedłuży zwolnienie bo jeszcze nie jestem gotowa iść do pracy wsród inne brzuchy których u nas pełno. Generalnie już nie płaczę, ale jak ktoś zaczyna poruszać temat albo sama muszę o tym rozmawiać to wtedy wszystko wraca i moze łez leci. Jesetm dalej bardzo słaba po mojej stracie, czuję sie osłabiona i mam zawroty głowy. w pon musiałam wyrwać zęba który mi poszedł w tej ciąży i cały się pokruszył i podczas znieczulenia dostałam dziwnej reakcji. Oprocz drgawek stresowych miałam mocne zaburzenia wiedzenia, tak przez 15min, potem przeszlo, dalej mam zawroty głowy, muszę o toteż zapytać gina, co on na to? Mam też nadzieję że mi da skierowanie na badania hormonalne. Mam nadzieje ze tam wszystko ok i ze nie bede musiala czekac te pol roku na staranka i wroce tu do was szybko. Mam bole brzucha, raz w polowie cyklu byl taki nie do wytrzymania, bralam wtedy srodki przeciwbolowe i czekam teraz na pierwszą miesiączkę po poronieniu. Totalnie nie wiem kiedy ona wystapi i jak bedzie wygladala bo na razie testy owulacyjne wychodzą negatywne a to już 20 dzien cyklu, ale czesto ten pierwszy cykl jest wlasnie bezowulacyjny wiec sobie tlumacze ze na razie nie ma owodu do obaw. Trzymajcie kciuki zeby wyszlo na usg ze nie ma torbieli i zrostów , czyli komplikacji po zabiegu. Ja głęboko w to wierzę i napisałam już do siostr Dominikanek o przesłanie paska św. Dominika opiekuna starajacych sie i brzemiennych kobiet. Mam nadzieje ze dojdzie i bede mogla sie do niego modlic o pomyslne rozwiązanie następnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wyczytalam w ulotce duphastonu taka informacje - " ze w badaniach zasugerowano istnienie co najmniej dwukrotnie zwiekszonego ryzyka SPODZIECTWA drugiego/ trzeciego stopnia wsród chłopców urodzonych przez matki, ktore przyjmowały progestageny przed ciaza oraz/ lub we wczesnej ciazy." czy ktos mi wytlumaczy o co chodzi???? u mnie mdlosci coraz wiecej nawet w nocy przez to spac nie moge:[ na szczesie bez biegania do lazienki ale i tak nie mile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×