Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzacyyyy

Czemu pelnosprawne kobiety nie chca facetow na wozkach inwalidzkich??

Polecane posty

tez poznalem takiego chlopaka sparalizowanego,bylo z nim zle,pytal sie mnie czy usiadzie na wozek czy bedzie dobrze,pocieszalem go ze wyjdzie z tego,ale w czesniej juz wiedzialem,ze jest umierajacy,A co do odszkodowania,to tez mialem problemy, pare lat sie sadzilem o rente i odszkodowanie,ale udalo sie bo trafilem na porzadna firme i prawnikow.. Nic nie pomoze lamentowanie,czasami nie da sie niczego przeskoczyc,obejsc,zalatwic od tak,trzeba cierpliwosci,wytrwalosci,spokoju,ale widze,ze przeszlas bardzo duzo w swoim zyciu,a co do przyjaciol znajomych,zostaja ci wartosciowi,ale ja jestem taki,ze nie lubie zawracac komus glowe,dobrze miec przyjaciela w tej jednej osobie ktora mozna kochac i byc kochanym. ...A mieszkasz za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnego nie chce, ani na wózku ani zdrowego. Bo faceci to degeneraci. Odstrzelic ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mieszkam w Niemczech od 1,5 roku. To byl skok na gleboka wode. Nie dawalam rady z moich 1200zl zarobionych na kasie w Dino, utrzymac siebie i syna. Bo alimentow nie dostaje od trzech lat ;) poczatki byly koszmarne, kobieta samotna, z dzieckiem, blondynka.. obca, a trafilam w gniazdo Turkow i Bulgarow, w dzielnice gdzie strach bylo samej wieczorem do sklepu wyjsc. Teraz jestem w innym landzie i powoli dochodzimy do stanu ktory mozna nazwac calkiem normalnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze bez alimentow,za 1200 to napewno bylo ciezko,nie rozumie faceta ktory nie lozy na wlasne dziecko,brak slow..Podziwiam,CIE,sama z dzieckiem,na gleboka wode w innym panstwie,calkiem innym srodowisku,miedzy turkami,blugarami,szacunek dla CIEBIE..Jestes silna kobieta,zaradna,fajnie,ze powoli dochodzisz do normalnosci,no ale jesli jest sie samemu to trzeba podjac jakies kroki,mimo,ze bylo trudno by zapewnic godziwe zycie dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romanok :) nie ma czego podziwiac na prawde, trzeba sobie zdac sprawe tylko ze swiat kreci sie dalej bez nas. Bez Ciebie, beze mnie. Jesli sam swojego swiata nie zmienisz, nikt tego nie zrobi a ryzyko.. ryzyko jest zawsze, zawsze moze mi sie nie udac, byl Moment gdy myslalam ze chyba znowu wroce do Polski.. ale do czego, po co..dac satysfakcje innym by mowili: zobacz ta juz jest z powrotem. bo tu tez nikt niczego za darmo nie da..tu Euro nie Spada z nieba jak deszczyk..moglam zostac, siedziec na kasie, i dalej jesc na obiad ziemniaki i kapuste :) tu tez trzeba niezle zasuwac zeby sie utrzymac na wodzie. Tyle ze jest szansa na prace, ktorej w Pl nie mialam. I jest szansa na milosc nawet gdy juz myslisz ze nigdy nie przyjdzie. jest szansa poznac kogos, kto Cie pokocha za Twoje Wnetrze, Osobowosc, Charakter i nie bedzie zauwazal nawet ze czyms sie roznimy :) Pozdr Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest ryzyko..duzo osob wyjezdza,za praca,ja mieszkam blisko granicy 3km od granicy z niemcami i tu odnas duzo osob pracuje w niemchech calymi rodzinami bo w polsce nie zarobia tego co tam,dobrze,ze blisko niemcy to jest udogodnienie.Milosc przychodzi z nienacka,nie wiadomo kiedy,nie trzeba szukac,zawsze jest szansa,ze ktos pokocha,za to jakim sie jest czlowiekiem,a nie bedzie patrzal na wady fizycznie,w koncu cialo kiedys sie zestarzeje,a co zostanie to charakter,ktory sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie tylko tym sie milosc rozni od zauroczenia. Bo osobe ktora jest Ci kochana, bliska, ta jedyna, bedziesz kochal i gdy juz pierwszy siwy wlos sie pojawi, i zmarszczki, i jedna faldka tam czy tu wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA WSZYSTKIM WYPOWIADAJACYM SIE NA FORUM ZYCZE ZDROWIA I MILOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu przeczytałam Twoje wypowiedzi.. są bardzo mądre. Musisz być wartościową kobietą. Może chcesz mieć taką chociaż internetową przyjaciółkę na dobre i na złe? Ja mam 22 lata. Jestem zdrowa, ale też nie mam przyjaciół. Mieszkam na wsi. Nie mam z kim pogadać, wygadać się. Nie mam chłopaka a mówią, że jestem ładna. To nie ma żadnego znaczenia. Czuje się samotna. Może mogłybyśmy się wspierać w trudnych chwilach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet sprawnym ladnym ciezko znalezc dobrych znajomych,a co dopiero niesprawnym,ale co z tego,ze ma sie znajomych wielu,gdy nie mozna na nich liczyc,gdy sie tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprzyjaznie sie,poznam fajna dobra kobiete,poruszam sie na wozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×