Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

dowi kuruj się, kuruj, u mnie już trochę lepi, ale jesce nie do końca za to mój mężuś chce sobie ponarzekać, ale, ze wczoraj nas zostawił mam w nosie jego żale he he niech "cierpi" w samotności uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi----starajta się ,bo tutaj widzę ja największa staraczka:) Kobrietta a Ty się tak nie fochaj na mężulka ,chyba ,że też masz jakies plany na wyjezdzie i będzie staranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysiu - alez ja sie na niego nie focham, pożartowali my se troszku wczoraj, ale on żartowniś taki że się nie da strzelać fochem jak samobójem do swojej bramki hehe tak mysle nad tym co piszesz, hmmm drapie sie w głowę, yyyyyhh patrzam w kalendarz liczę, kalkuluję i środek cyklu wypada jak w mordę strzelił na wyjeździe, zaś będzie gór szczytowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi i Asiami podam wam patent jak pozbyć się kataru i udrożnić drogi odechowe, sposób dobry również dla dzieci. Rozgnieść kilka ząbków czosnku i położyć na spodeczku przy łóżku- na poręczy, oparciu, stoliku nocnym. Przez cała noc jak będziecie wdychać ten aromat to rano zobaczycie ulgę i poprawę. Dobry jest też syrop cebulowy i ciepłe mleko z miodem i czosnkiem sposoby naszych babć ale zdrowe i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szczytuj kochana:D Mój góral tez jutro wraca:Pa tu @ oj bedzie rozczarowany:P Jejku jakiego mam dzisiaj lenia ,dobrze ,że wczorajsza botwinka jeszcze się ostała i nie musze gotować.Dzieci będą pewnie rozczarowane ,że dwa dni ta sama zupa,ale w nagrode usmażę im naleśników:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczynki zaczynam walkę zadzwonili do mnie i zaprosili na test na jutro na 10 rano - odnośnie ewentualnej zmiany pracy tylko ciekawe co mi zaserwują czy ogłoszenie jest pod kogoś czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt----trzymam kciuki..tylko wystroi sie nam ładnie :Dco by wiedzieli ,że maja do czynienia z fachurą :D Może być na biało -czerwono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiecier :) Gotowałam zupę na jutro i zamiast prasowac (a tona ciuchów rośnie!) zrobiłam porządek w swojej skrzynce i wysłałam Wam zbiorczego maila :) ni ma szans bym była z Wami na bieżąco, wybaczcie :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane stawiam kawę i częstuje się tą od Moni. Monia - a ty spać nie możesz? 5:50 post? łooo matko choć ja niewiele później po tobie wstaje Asiamt - trzymam kciuki i od 10 nie puszczam aż do odwołania! a jak cię nie przyjmą (tfuuu tfuuu) to znaczy, że nie są ciebie warci! ;) a tymczasem mentalny kop na szczęście ...hop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak się cieszę wiadomością od mamy:D A u mnie dzisiaj kapuśniaczek z nieba pada,ale to dobrze bo jako kobita ze wsi wiem, że rolnikom jest ten deszcz potrzebny. A jak bedzie deszcz ,to będą plony i Wy mieszczuchy:D bedziecie miały ciut tańsze warzywka i owoce:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o 5.30 miałam pobudkę i przy porannej kawie się witałam. A o 6.15 wymarsz z domu. I mieszczuch ze wsi melduje,że ładnie mnie z rana podlało :) ale tak solidnie,że wszystko mokre a w butach kałuża,młody w wózku folią przykryty to suchy ;) może mi więcej włosów urośnie :) ale deszcz był super,taki ciepły. Zresztą ja od rana mam dobry humor :D Asiamt trzymam kciukasy! Mamo super wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki trzymajcie trzymajcie wychodzę ok 9.30, bo mam 2 przystanki tam tylko, ale w sumie to nie wiem czy tam bym chciała, szkoda mi tego miejsca tu gdzie teraz jestem i ludzi zresztą jakie ja mam szanse jak złożyło 43 osoby cv? ale pocieszeniem jest, ze zadzwonili do wybranych kandydatów, ale ilu ich jest to trudno ocenić, u nas zapraszamy zawsze 5 osób, a tam to z takiej ilości to moze być i 15 i zależy ile kto sobie zaśpiewa, wiadomo wezma najtańszego he he, ale treningowo iśc można, zeby z rytmu nie wypaść, rytmu szukania lepszej fuskzi oczywiście ma być dzisiaj test, takze jak dadzą durnowate pytania to różnie moze być, ja tam wolę rozmowę oko w oko, bo moja działak taka łatwa nie jest, zeby pisac, z ejest tak a nie tak, a rozwiazań moze być mnóstwo no, ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki trzymajcie trzymajcie wychodzę ok 9.30, bo mam 2 przystanki tam tylko, ale w sumie to nie wiem czy tam bym chciała, szkoda mi tego miejsca tu gdzie teraz jestem i ludzi zresztą jakie ja mam szanse jak złożyło 43 osoby cv? ale pocieszeniem jest, ze zadzwonili do wybranych kandydatów, ale ilu ich jest to trudno ocenić, u nas zapraszamy zawsze 5 osób, a tam to z takiej ilości to moze być i 15 i zależy ile kto sobie zaśpiewa, wiadomo wezma najtańszego he he, ale treningowo iśc można, zeby z rytmu nie wypaść, rytmu szukania lepszej fuskzi oczywiście ma być dzisiaj test, takze jak dadzą durnowate pytania to różnie moze być, ja tam wolę rozmowę oko w oko, bo moja działak taka łatwa nie jest, zeby pisac, z ejest tak a nie tak, a rozwiazań moze być mnóstwo no, ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki trzymajcie trzymajcie wychodzę ok 9.30, bo mam 2 przystanki tam tylko, ale w sumie to nie wiem czy tam bym chciała, szkoda mi tego miejsca tu gdzie teraz jestem i ludzi zresztą jakie ja mam szanse jak złożyło 43 osoby cv? ale pocieszeniem jest, ze zadzwonili do wybranych kandydatów, ale ilu ich jest to trudno ocenić, u nas zapraszamy zawsze 5 osób, a tam to z takiej ilości to moze być i 15 i zależy ile kto sobie zaśpiewa, wiadomo wezma najtańszego he he, ale treningowo iśc można, zeby z rytmu nie wypaść, rytmu szukania lepszej fuskzi oczywiście ma być dzisiaj test, takze jak dadzą durnowate pytania to różnie moze być, ja tam wolę rozmowę oko w oko, bo moja działak taka łatwa nie jest, zeby pisac, z ejest tak a nie tak, a rozwiazań moze być mnóstwo no, ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ale nawklejałam, coś nie chciało mi ruszyć i kliknęłam 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - ja trzymam trzymam cały czas i nie puszczam! Monika - 6.15 wymarsz? na spacelerk? ja cie podziwiam kobito :) w łikendy jak jestem z synkiem to o 6 by mnie wołami nie wyciągnęli na dwór ;) mlody zresztą wstaje po 8, często przed 9. więc moge się wyspać w łikend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej wycieczka niż spacer-przyjechaliśmy do dziadków :) Ale zdarza mi się,zwłaszcza latem wychodzić na spacer o 6.30-7 póki nie jest za gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - ja rozumieć opady, plony, urodzaj i niskie ceny :) ale może niech ten deszczyk omija trochę mnie mieszczucha bo mamy tylko 13st., pizgawice, pochmurno, zaraz lunie a ja za moment jade w teren na ten deszcz:( jaaaaa chce słonka buuuuuuu marcysiu możesz mnie udobruchać już tylko dobrym obiadem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.35 to asiamt już pognała na rozmowę, dziewczyny wstrzymujemy oddech i trzymamy kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć asiamt już pewno po ciekawe jak Jej poszło jakieś dobre wieści od mamy? Ja dopiero późnym wieczorem będę mogła sprawdzić pocztę. U mnie w nocy i rano były takie ulewy, że brrr... A dziś pogrzeb... Wg prognoz od jutra ma być upał nie wiadomo jak zniosą to roślinki.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziękuję za kciuczki, były mi potrzebne było ciekawie, 20 pytań i 10 osób, przed nami też było 10 osób, czyli w sumie 20 i tyle widziałam na liście narazie znalazłam 1 błąd, ale czytam i zaraz znajdę drugi to co pamiętam to sprawdziłam i jest dobrze, moz e mi się jeszcze coś tam trafić źle, bo nie pamiętam wszystkich pytań, ale ponad 10 mam napewno dobrze, zobaczymy, pytanka bardzo pdchwitliwe, niemal identyczne odpowiedzi, ale jednokrotnego wyboru na szczęście łoj tam, zobaczymy co dalej he he zjadłam mufinkę, bo mnie wessało i wyczerpało, a miałam sie nie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a danke, jakoś tam bedzie napewno tylko pytanie jak? he he hu hu obaczym, ja sie nie nerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt---to tak bezstresowo ,i dobrze:) Gorzej jak by od tego testu zależało Twoje byc ,albo nie być.A tak to luzik:D Kochane mam mężulka i On juz w kuchni rządzi.Obiadek szykuje,nie wiem skad On ma tyle siły ,przeciez jechał ponad 12 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, lajcik marcysia on dla Ciebie tak szykuje, jak się tyle nie widzi kochanej osoby to skrzydeł sie dostaje pomimo zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - miłość uskrzydla, ja dziś zmokłam jak kura, a i tak mam dobry humor, la la la la :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×