Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Wiem wiem, sama zauważyłam jak wysłałam, że coś sknociłam :D Bystrzactwo jak nic... Cóż chyba czas zmienic leki, które biorę... bo mi szkodzą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - że ja go biję? mówisz o tych kilku razach pejczem i przykuciem kajdankami do kaloryfera? :P to się nie liczy! hehe żartowałam u nas nie ma przemocy w rodzinie, ja jego aj love ju, co cyca przyłóż i spa :D na jego nerwy tak klienci działają że czasem wchodzi do domu jak bomba zegarowa, ale spokojna głowa - leków uspokajanych nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak podzielę się z Tobą Monika truskawkami:D Kobrietta ....mamy podobne spostrzeżenia :D Trzeba miec duuużą odwagę ,żeby jechac autem w nieznane>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ię pochwalę że udało mnie sie odplaić poczę! nie wiem jak, ale się udało, będą ze mnie ludzie :D Dowi - widoki takie że złamałam sie w pół i poskładałam w koste rubika, korzonki mnie trochę w tym pomogły. Ty masz taki widok z ogrodu o jakim ja marzę i do takich widoków jeźdzę w góry. Weż mnie zaadoptuj pliss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mi przesłać, bo ja tylko te pierwsze zdjęcia dostałam...:( Chyba w sobotę były wysłane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta dziękować, dziękować, a gdzie ten widok z ogródka? Ja chyba więcej nie dostałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Doszły, to faktycznie te pierwsze są bez porównania - też były piękne, ale te są przecudowne.... Ahhh a u mnie za oknem Kaufland i Biedronka buuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma widok z okien na PKS :D nooo i na plac zabaw żeby nie było że całkiem betony dookoła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam dużo zieleni, nie mogę powiedzieć, że nie i plac zabaw. Na mailu można zobaczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta prosze bardzo adopcja w 100% zalegalizowana od teraz przyjezdzaj coreczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna raz jeżdżą, wyją, piszczą, pracowac się nie da mam dość, padam i myślenie mam za wolne, a tu jeszcze wyjce noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toz to szok...przyjechała koleżanka do córci i ja patrzę a Ona ma ubranka po A.i a ja stałam z rozdziawiona buzią i zamiast odezwać sie jak człowiek do mamy koleżanki ,to się zastanawiałam jakim cudem dziewczynka ma te ubranka.Jestem pewna ,ze to nasze ,ale ja jej nigdy nic nie dawałam. Głupio mi teraz ,bo mama koleżanki nie wiedziała o co mi chodzi. I teraz myślę ,jakim cudem.Oddawałam rzeczy do czerwonego krzyża i wychodzi na to ,ze jest ciężko w tej rodzinie a ja nawet sobie z tego nie zdawałam sprawy. Kurcze mam jeszcze dużo ubranek ,ale nie wiem czy jej nie urażę jak zaproponuje pomoc. i masz babo placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jak ją spotkasz,to zacznij tak: widzę,że pani córka ma podobną sylwetkę do mojej,jakby się pani nie obraziła,to mam po niej trochę ubrań. Są w dobrym stanie,więc szkoda wyrzucić,a w rodzinie albo chłopcy,albo większe dziewczynki. Jeśli to nie problem,to bym spakowała i następnym razem by pani wzięła? Tak trochę bułkę przez bibułkę,ale chyba w takiej sytuacji chyba nie powinna odczuć,że traktujesz ją jakoś z góry i się nie obrazi? Stawiam wieczorną kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta no gdzie Ty? ja już wszamałam swoją porcję :p a ztym Pieczyńskim dałam ciała, pewno, że żyje tez sprawdziłam i jakoś ten pan co był u mnie był przystojniejszy ;) to jakis inny umarł co na Nim oko zwieszałam tylko ni moge se przypomnieć niebawem mecz, nawet moi niektórzy mali pacjenci byli dzis w gabinecie w barwy narodowe odziani :) maile sprawdze póxniej miłego kibicowania pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Orły! Walczyliście dzielnie! Teraz do soboty trza wygrać z Czechami :) z tych emocji wypiłam połowę wiśniówki ;) jak ja wstanę rano...? dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska gola la la la :p a ja jutro 5.30 wstaje,też nie będzie łatwo. To byle w sobotę wreszcie wygrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale najgorzej nie grali prawda? Było kilka emocjonujacych momentów :) Błaszczykowski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę po ścianach. Ale pogoda :( a tak w zasadzie,to dzień dobry i kawa c duuuża. Grali o nieco lepiej jak z Grecją,szkoda tylko,że trochę skuteczności Lewandowskiemu zabrakło. No i ten błąd obrońców przy golu... bo Tytoń to akurat nie miał w tej sytuacji nic do gadania. Taka głupia bramka w zasadzie z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna! Litości nie macie dla biednej Tjulip :P Tyle naskrobać???? Dwa dni czytałam! I znów odpiszę tylko i spadnę bo na więcej dziś czasu nie bedzie 😭 😭 No nic. Dam radę. Ap ropo pracy... Byłam kiedyś w pewnym urzędzie z rana coby szybko sprawę załatwić przed pracą, a tam, najpierw musiałam odsiedzieć swoje na korytarzu (zaznaczam, że byłam jedyną petentką) a jak już zostałam poproszona do pokoju, oto jaki obraz ukazał się mym oczom:siedzą dwie panie po przeciwnych stronach biurka, przed każdą świeżutka, aromatyczna kawa, a po środku talerzyk z ciastami, w tle sączy się muzyczka z radia..... Nic tylko iść tam do pracy!! :P Ups, dziecko wstało, idę tulić :) Miego! :) Ps. Dla Kubusia B. 👄 👄 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitam się i....znikam do pracy , u mnie zaś pada Tjulip chciałoby się takiego błogostanu w pracy...ja czasem na kibelek ledwo wyrywam z gabinetu.... miłego dnia 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjulip brak Ci hmmm chyba odrobiny bezczelności. Ja bym wypaliła czy się mogę poczęstować tym ciastkiem,bo tak ładnie wygląda ;) a tak poważnie,to w urzędach też nie taki raj-miałam praktyki w gminie podczas wyborów-nie wiedziałam jak się nazywam i gdzie mieszkam,do tego meldowanie po kilkunastu cudzoziemców codziennie-oczywiście wszyscy w celach turystycznych ;) i do tego cudny huk drukarki igłowej przez 8h... Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Zawsze gdzieś jest jakiś lepszy i gorszy czas. U nas też się zdarzało,że z przyczyn losowych robiła się luka 2-3godzinna. Wtedy też było co robić-choćby tony korespondencji,ale można było usiąść jak człowiek i coś dziabnąć ząbkiem. No i oczywiście jest coś takiego jak podejście do pracy-moje jest naganne-zostawałam po godzinach, brałam pracę do domu, przychodziłam w soboty-nikt mi za to nie płacił,ale półkę miałam czystą. I po co? Żeby dostać stos rzeczy do zrobienia,z którymi koleżanka się nie wyrobiła. Teraz już nie będę taka głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOOLSKA BIAAAAAAAŁO CZERWOOOOOONI ;) jest dobrze, jest dobrze ;) stawiam kawuche w dobrym humorze! ślubny mnie wczoraj wpieniał że niby dopinguje Rosjanom - taki żartowniś bo miał ubaw ze mnie że się pienię :D ale luz nasi dali radę! koko koko łełro spoko hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip - ja kilka razy tez miałam taki widok w urzędzie z samego rana: kawka, ciasteczka na stole i pogaduszki a petenci czekają. Kiedyś tak jak Monia naście lat temu miałam staż w Urzędzie i często nie było czasu po tyłu się podrapać, ale jak była chwila to dziewczyny ciastem częstowały i zapijało się szybko kawą, bo już robota goniła - no chyba że to nas tak gonili, stażystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawkę:D U mnie wczoraj chłopcy dopingowali z flagami w rękach:D Mały aż zasnął z tą chorągiewką w rączce ,a jego ostatnie słowa przed snem były...ja nie będę pałkazem:D A u mnie dzisiaj słonko od rana,tak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×