Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

To kolorowych snów dziewczynki, wypoczywajcie. A ja jutro mam pobudkę... o %:30. Ehhh, a jeszcze kurczak z piekarnika mnie woła. Muszę skończyć obiad na jutro, zrobić sałatkę... Ach jo powiedziałby krecik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Forum nadrobiłam i zaraz biorę się za zdjęcia :) Łikend był dosyć sympatisz i odpoczęłam nawet. Za to przez w pn. i wt. nawet nie dałam rady włączyć komputera. Jestem ZAWALONA robotą :( A z powodu reformy bedzie jeszcze gorzej. Zawsze marzyłam żeby uczyć, ale nie wiem czy nie przekwalifikować się, bo za takie marne grosze i przy tej ilości pracy, to coraz ciężej mieć motywację i zaangażowanie, niestety. Asiamt, trzymam kciuki, żeby potoczyło się po Twojej myśli :) Lece na pocztę. Aż się boję co tam zastanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
74 maile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dżizassssssssssssssssssssssssssssssssssss :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało 35.... Poczytam dopóki młody się nie obudzi. Ja na początku pracy - kilka lat temu miałam 670zł na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o fanfary i brawa! Skończyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) Zdjęcia wszystkie super: synuś Asiamt cudo, Haneczka z córcią śliczne i mnie blond do Hani pasuje :) a wypieki Moni, ciasta znaczy się :P, to takie że ślinka cieknie. Ale ja takich rzeczy powinnam unikać jak ognia! Za cholerę nie mogę zgubić tych nadprogramowych kg :( Uda mi się zrobiły jak pnie dębu, opona tam gdzie ma być talia :( Ech........ Muszę się zaweźmiąć za siebie ;) Asiamt, mój też marki samochodów znał wszystkie jak miał niecałe dwa latka! Teraz rozpoznaje samochody po kształcie - nie tylko marki ale i modele! Samochody to jego miłość największa ;) Idę łepetynę myć, coby przed wyjściem do pracy wyglądać jak człowiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Asiamt kopa w tyłeczek! Powodzenia :) Tjulip witaj! Ja przerabiałam pocztę wczoraj ;) miałam 123 maile, niektóre po kilka razy się ściągnęły. Moniś ranny ptaszku :) dzięki za kawusię! Kobitki a jakbyśmy założyły sobie wspólną galerię na zdjęcia? Nie wiem jak to zrobić ale wiem, że są takie strony. Byłoby łatwiej. Zawsze można dodac zdjęcie i każda miałaby dostęp bo z tymi mailami to różnie bywa. Wie któraś jak to zdjełać? Miłego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przywitam .U mnie od rana leje i to tak konkretnie. Haneczka ...do tych zdjęć to trzeba zaangażować Monikę ,bo Ona chyba najlepszy fachura z nas wszystkich. Prawda Monika ,dobrze mówię:D🌼 Mama ,myślimy o Tobie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam drugą kawę. U nas nie ma słońca,ale jest idealnie tak jak lubię dwadzieścia parę stopni. Asiamt trzymam kciuki. Co do zdjęć to podejmuję się wyzwania-zrobić to tak,żeby były dostępne TYLKO dla nas,bo tak ogólnie dostępnie do sieci to nie wrzucę swoich fotek,Wy zresztą pewnie też nie... no zobaczymy-poczytam i zobaczę. Tjulip wysyłam kawę i śniadanie i jestem dumna, że nadrobiłaś zaległości :) Kobrietta szczytuj kochana szczytuj :p Marcysiu-nie przeceniaj mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam drugą kawę. U nas nie ma słońca,ale jest idealnie tak jak lubię dwadzieścia parę stopni. Asiamt trzymam kciuki. Co do zdjęć to podejmuję się wyzwania-zrobić to tak,żeby były dostępne TYLKO dla nas,bo tak ogólnie dostępnie do sieci to nie wrzucę swoich fotek,Wy zresztą pewnie też nie... no zobaczymy-poczytam i zobaczę. Tjulip wysyłam kawę i śniadanie i jestem dumna, że nadrobiłaś zaległości :) Kobrietta szczytuj kochana szczytuj :p Marcysiu-nie przeceniaj mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam drugą kawę. U nas nie ma słońca,ale jest idealnie tak jak lubię dwadzieścia parę stopni. Asiamt trzymam kciuki. Co do zdjęć to podejmuję się wyzwania-zrobić to tak,żeby były dostępne TYLKO dla nas,bo tak ogólnie dostępnie do sieci to nie wrzucę swoich fotek,Wy zresztą pewnie też nie... no zobaczymy-poczytam i zobaczę. Tjulip wysyłam kawę i śniadanie i jestem dumna, że nadrobiłaś zaległości :) Kobrietta szczytuj kochana szczytuj :p Marcysiu-nie przeceniaj mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zdjęcia tylko dla wtajemniczonych. Kiedyś dostałam link na taką str pica.. Coś tam. Nie pamiętam, sprawdzę w domu. I tam dziewczyny mają swoją galerię, wchodzi tylko ten kto ma namiary. Marcysia descyk u Ciebie? U mnie nadal upał :) kocham słońce więc nie narzekam ;) dziś po pracy idę z młodą do dentysty, znów ubędzie z portfela :( ma trochę zębów do lakowania, no ale trzeba dbać o piękny uśmiech ;) Asiamt kciuki zaciśnięte! Daj znać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleję z tymi jagodami ,niech juz się skończą . Wczoraj napiekłam jagodzianek z 1 kg.mąki i dzisiaj nie ma znaku:D Ma...l rano poprosił o następną dostawę bułeczek:D Asiamt---pewnie teraz sie denerwuje na rozmowie,albo i nie.... Kobrietta---nie szalej za bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nieee jeszcze jestem, tylko nie mam czasu, bo czytam tak jak Monia kazała i coś tam piszę, wychodzę za pół godziny, na 10.30 mam spotkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już je czuję, jest mi baaardzo gorąco, ale to chyba menopauza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonniika
Asiamt kciuki ściskam tak, że aż bolą. Wysłałam Wam trochę historii...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie nie śmiejcie, bo moja chrzestna dostała w wieku 41 lat. Strrrrrasznie to przeżyła. Teraz musi ciągle łykać tabletki z wapniem, bo jest zagrożona osteoporozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem nie było tak źle he he, ale ół godziny mnie kękolili ao to pytania ogólne, a to związane z praca, a to kazusik (tu zdałam), bo z pytań luźnych to nie wiem, bo nie mówili i takie tam, mają sie odezwać tak czy siak he he, już po bólu aa i było mia tam strasznie gorąco, więc dziękuję za fluidy dziewczynki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół godziny i miękolili miało być, chyba już brak mi szarych komórek po tej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie uśmiałam przed chwilą z małego:D Przyszedł z dworu i aż się zapowietrzył jak opowiadał,że tata znalazł pod kamieniem małą kobrę:P. Dzieci naoglądają się Discowery i myślą ,że zaskrońce to grozne węże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na mailu i widziałm fajne foteczki Moniko, super wygłupy, fajnie się bawicie, a ja tu w murach a co do historycznych zdjeć, to chaba każda z nas tak wyglądała he he, normalka, ale z usg fajnie wyłapana buźka, profil idealny, maleńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia-to miałaś ubaw. A ja właśnie siedzę z farbą na łebie :) Asiamt a co o mojej roślinności sądzisz-specjalistko ogrodowa nasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieleń wspaniałą, pięknie utrzymana mówię Ci to ja, specjalistka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przynajmniej męża mogę pochwalić mieli dzisiaj egzaminy z wf-u, jak co roku zdał wszystko na 5 i czasy miał najlepsze to ja przy nim wysiadam, ze ho ho, ale jestem też dumna, ze taki wysportowany, co w jego zawodzie chyba rzadkość he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×