Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Riedla to uwielbiam. Jest jeszcze dużo kapel. Tego Se coś tam nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem he he witajcie ja to lubię bon joviego, georga miachaela, wiem, rozrzut niezły, ale oni na 1 miejscu bon jovi to dla mnie na piedestale zawsze a tak poza tym arpad kobieto, co Ty najlepszego chcesz zrobić? upał Ci na główkę upadł, ja mam cycki z miseczką C i kiedyś też narzekałam, ale odkąd znam mojego męża, to mam wszelkie kompleksy wybite z głowy, gapiów nie brakuje, ale mam to gdzieś a macica? no coś Ty, może tak być, ze jeszcze zapragniesz dzieciątko, bo poznasz tego wymarzonego, wyśnionego, cudownego faceta i zechcesz mieć maluszka, a tu zonk zastanów się kobrietta co do @, no cóż, szkoda, tak chciałam, zebyś zaciążyła, ale następnym razem się uda jak to mówią, jak raz sie udało to za drugim też sie uda i fakt, te nasze dzieciaczki, to straszne szczęścia, piszesz ze łzami w oczach, a ja czytam ze łzami w oczach jakaś taka wrażliwa jestem, że hej a ja dziewczynki w robocie jestem później, bo zlitowali sie nad nami i zrobili nam 6 godzinny system pracy z okazji upałów, narazie przewidziany jest na 6 dni taki wybieg, ale jak znam realia i pogodę, to dłużej tego nie będzie he he przyszłam do pracy na 10,15, wychodze normalnie, a jutro będe od 8.15, a wyjdę o 14.15, fajowo, przynajmniej mniej sie przykleję a u nas grzmi, o, będzie burza a w sobote pluskaliśmy się w baseniku i spedziliśmy cały dzień na działce, bo w domu wysiedzieć się nie dało, opaliłam się co nieco, uda mam czerwoniutkie, chociaż chciałam łydki mocniej opalić a wczoraj połaziliśmy po starówce, zabraliśmy babcię na obiad do Bazyliszka, Monia moze będzie wiedzieć gdzie to jest, to to samo co Kompania Piwna na Podwalu, zjałam sobie pstrąga z masełkiem czosnkowym, cytrynka, zapiłam soczkiem z pomarańczy, wyciskanym potem lody, młody od kelnera dostał lizaka, a my po kieliszku wiśniówki, bo tam na pozegnanie każdy dostaje kieliszek wiśniówki, fajna sprawa babcia zachwycona wyprawą, a młody mało mi nie rzygnął jak jechaliśmy, bo jakąs dłuższą trase wybraliśmy, ale dał radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i nie lubie tej muzy: umcyk, umcyk, umcyk buum, buum buum, buum - którą mnie pół niedzieli bombardowali małolaci nad wodą, a ona ryczała przez otwarte bagażniki ich fur :O dodam że chłopcy mieli stuningowane auta, wielkie kolumny na tylnich siedzeniach i łańcuchy na szyjach niczym smycz dla pasa :D jaka to muza to wam nie powiem, nie łorientuje się w tuningowanych bigbitach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta ha ha ha żuki czyli the beatles...:D ja też lubię Riedla,ale lubię też Bajora i Kaczmarskiego,więc też rozrzut duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - to mieliście łikend atrakcji ;) u was było najgoręcej z tego co mówili w radio, my spędzilismy czas tak leniwie nad wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w sobotę to mozna było wyleźć ze skóry i stanąć obok siebie a dzis w nocy szalały burze, nie było wesoło, ale bez gradu i wichur, ale trzaskało nieźle, przynajmniej kwiaty mi podłało na działeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jeszcze lubie metalikę he he, stare dzieje, ale lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt ja też, ja też, a podoba mi się też ta wersja instrumentalna - kilka kawałków Metallici zrobione przez orkiestrę symfoniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, ogólnie ma fajne nuty, jak ja to mówie, tych najnowszych juz nie znam, ale starocie to i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a leć lec, przecież głodomorki nie mogą głodować i sama nad takim, bądź podobnym sie zastanawaim, tylko u mnie raczej inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i kobrietta gratulacje dla synka za życie bez pielcuh, super nasz w drodze też raczej bez nich się obywa, na spanie jeszcze tak, ale jak krótko jedziemy to nie zakładam i jest ok, i sam woła siusiu, łapiąc sie za ptaszka, wiec widać duży postęp he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane le mi sie humor poprawil po wiadomosci od mamy , jak dobrze ze sie udala operacja kobrietta nie martw sie ud sie w nastepnym cyklu arpad dostaniesz po dupie za takie mysli , nie rob niczego o czym pisalas bo pozniej mozesz zalowac reszta kochanych dziewczyn buziaki u mnie 8 dni do testowania , zobaczymy czy sie udalo no i w nocy w sobote juz wyjezdzamy . tato przyjedzie pociagiem do swinoujscia wiec jak zjade z promu bedziemy mieli towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka Dowi trzymamy kciuki mocno za testowanie i życzymy udanej podróży, to fajnie, że tata będzie Wam towarzyszył a z mamą super sprawa, oby tak dalej, a niedługo razem piwka popijemy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - buhahahha żuki to the beatles :D nie wiedziałam jak bum cyk cyk ;) ale tak to jest jak się podobnie jak u ciebie miało ruski w podstawówce i niemiecki w średniej, angielskiego to ja ni w ząb. Uwierzycie, że ja dopiero niedawno się dowiedziałam że Sting to żądło?! :P ja zawsze myśląłam, że Sting to łebski facet z ułańską fantazją - wymyślić takie melodyjne pseudo artystyczne spadające tak w ucho fiuu fiuu a tu zonk! musze zacząć uczyc się anglika bo wstyd, przez tą niewiedzę nie kumam tylu rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - musisz zajść w ciążę, nie ma bata, bo inaczej jak nie ty to kto ze snu marcysi? posiejesz popłoch jak nic ;) trzymam kciuki! Fajnie że tato wam potowarzyszy w podróży - zawsze weselej. AAa i rozmowa w 6oczu cie nie ominie, zycze powodzenia oraz szerokiej i szczęśliwiej drogi. Skrobnij jak dojedziesz coby my wiedziały że dojechałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane napisze napewno, jak tylko dojade namiejsce to cos naskrobie o rozmowie zemnie nie ominie dobrze pamietam brrrrrrrrrrrr az mi niedobrze ale musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ,fajne to łóżeczko,tylko tak jak napisałaś na dłuższą metę sie nie nada . Ja dzisiaj mam chandrę, jak zwykle po wyjezdzie męza:(Nie zamartwiam sie za bardzo ,bo wiem ,że jutro będzie lepiej:) Jak pisałam odwiedziłam dzisiaj ortopedę i jestem załamana nastawieniem lekarzy.Na dzień dobry wysłuchałam wykład ,ze ubezpieczenie nie takie ,że bidny lekarz będzie musiał płacic za takich pacjentów jak moje dziecko i jeszcze mnóstwo podobnych dupereli. Szczęka mi opadła i nawet nie potrafiłam się odszczekać,zapytałam tylko co mam teraz zrobić ,a pan doktor z łaską odpowiedział ,że zbada moje dziecko. Na szczęście okazało się ,ze ze stopkami jest wszystko w porządku. Całe szczęscie ,że nie muszę za często odwiedzać takich,,lekarzy'' Najgorsze jest to ,że ja sie w ogóle nie znam na tym wszystkim i nie wiem jakie mam prawa. Ach....i jak tu się dziwić Mamie ,ze uciekała z tego kraju i szukała pomocy tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam napisać z pracy (ale miałam dziś full pacjentów), że u mnie na piedestale muzycznym stoi Ferdek z Queen i Sade. Kiedyś uwielbiałam też Madonnę ale teraz nie bardzo. Z sentymentem słucham Modern Talking (nie pamiętam czy tak się pisze). Dowi ja również trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt ale Ci dobrze ;) u mnie w pracy nikt nie wpadłby na taki pomysł.... a ja pod koniec dnia już nie wiedziałam co plotę, w dodatku mam praktykantkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia to fajnie, że ze stopami ok a lekarze...cóż...rzadko spotyka się takiego z powołania Monia ja tez buszuję po necie w sprawie łóżka tyle, że małżeńskiego ;) i nadal nie mam pewności co wybrać taki szalony wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka u mnie tez lataja świetliki:D Ja to lubię posłuchać Wangelisa,Enio Moricone,a kocham Seala😘 A Modern Tokiink,czy jakos tak.... nieeee:P choć to jest zespół z mojej młodości:D Moje koleżanki sie kochały w tym zespole ,a ja słuchałam Pink Floyd,albo Led Zepelin...taka byłam na odwrót:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham Wam łapką spod gruszy ;) wybyliśmy w sobotę na mini wczasy i tak oto jesteśmy gdzie jesteśmy jest dużo ludzi, dużo śmiechu, swojskie jedzenie i dobra zabawa :) odpoczywam... :) buź, buź, cmok, cmok :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stukam się z wami wieka kawą, jest jescze ktoś, oprócz Moniki na topiku? czy wszyscy śpią?" :P ja też śpię, ślubny pracował do późna i się budziłam zapalonym światłem, młody dostał uczulenia hmmm od slońca? możliwe? od 3dni, po południu robi mu się czerwona duża plama od brody aż do nosa, dziwne jak mu nie zejdzie, pójdę do lekarza. Monika, haneczka też szukam łóżka dla młodego, Monika twoje jest bardzo ładne. ale ten wymiar nie za mały? 140cm, to trochę krótkie bo łożeczko dzieciowe ma 120cm. Tu będziesz się musiała nastawić że za 3 lata trzeba będzie je wymienić. ja chyba się zdecydowałam na to http://allegro.pl/lozka-lozko-grzes-s-160x70-w-gratis-3-roz-gliwice-i2423896990.html, choć jeszcze myślę nad innym, podobnym Monika do twojego: http://allegro.pl/lozka-lozko-dla-dzieci-grzes-o-expres-wys-gratis-i2418512730.html myślałam też nad tym http://allegro.pl/lozko-sosnowe-gabi-materac-i-kurtyna-gratis-i2446563389.html ale boje się że młody spadnie z niego, a dla nas chce wymienić narożnik, ale muszę mocniej starego moletować, bo on się nie zgadza, bo niby nowe łóżko 3lata, ale totalnie nie wygodne. KUpiłam je bo się zachłysnęłam nowoczesnym wyglądem, a w użytkowaniu okazał się twardym, kanciastym meblem. najlepiej to sobie nawet w sklepie rozłożyć, położyć się, posiedzieć, bo potem wychodzi taki zonk jak u mnie. marcysia dobrze że z nogami ok, a lekarz ehh co poradziśz, wzawsze się znajdzie taki oszołom co będzie mieć dużo do powiedzenia niezwiązanego z tematem, olej to dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! http://www.youtube.com/watch?v=JY1RJ585Fvk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej powstałam z wyrka ;} jutro już tak nie pośpię, o nie....pobudka o 6 dzieci śpią, w domu błoga cisza, ptaszki ćwierkają :) zjadłam kanpkę z konfiturą MOJEJ roboty (robię I raz) zaraz zrobię sobię kawusię i tylko myśl o pracy mnie dołuje... :( Kobrietta fajne jest to bArtek, ja wczoraj zamówiłam w końcu, miałam straszne dylematy bo w katalogu było czarne a ja chciałam białe łóżko i musiałam robić wizualizację, zamówiłam takie tylko w białej, matowej ekoskórze z innymi nogami http://www.lozka-newdesign.pl/madison Tjulip wypoczywaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×