Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

a ja chleb raczej wcale, albo kanapkę w pracy i tyle czasem jakąś słodką bułkę, drożdżówkę z czekoladą a mój ślubny bez chleba ani rusz, do wszystkiego, to samo jego mama he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pieczywo to sporadycznie jest ta tapecie, częściej kasze, ryż, czasami ziemniaki, ale z wygody wolę kaszę z warzywami zrobić, bo tylko wrzucę do garnka i się gotuje, a ziemniaki trzeba obrać, a ja tego jakoś tak szczególnie nie lubię, choć to tylko 5 minut, ale nie lubię i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też nie lubię obierania ziemniorów, ale jak trza to trza czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tylko od czasu do czasu. Ja ryż czy kaszę robię tak - gotuję wodę z kostką rosołową, jak zacznie się gotować wrzucam warzywa - trochę warzywek w paski, trochę mieszanki chińskiej. ze dwa brykiety szpinaku, trochę marchewki z groszkiem i do tego kaszę lub ryż. I wtedy jest pyyyyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to musi być dobre, ja to dziś jadłabym nie wiadomo co tu gorąco, a mnie się jeść chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre i zdrowe, bo tak to zawsze jakiś sos do tego, a jak z warzywami, to bez sosu jak najbardziej smakuje. Dobra szykuję się, bo na 12:30 mamy bilans.... A chce mi się iść, ciągle jakaś burza się kręci. Dobrze, że mamy przychodnię pod nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhu to idźcie i badajcie się i dajcie znać jak tam młody sie popisał niechaj trzyma fason he he powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od dentysty, ale dziś tylko prześwietlenie zęba i rozmowa, jutro czeka mnie dentysta sadysta - już mi zapowiedział że se z godzinkę przy mnie pomajstruje. Jak usłyszycie jutro w godzinach rannych: Ludzie ratujcie! to bedę ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie było i ominęły mnie fantazje erotyczne uuuuu szkoda ;) a u mnie chcleb to jest z pięć dni, ślubny je i buki tez wcina razem z młodym, ja nie jem jasnego. W razowego zapatruje się w naszej fajnej lokalnej piekarni, ale takich 8 kromek razowych to mam na tydzień. A co do szybkiego gotowania, ja mam dziś chińczyka - sama robię ;) prościzna a jaka pyszna ;) tylko małemu wybieram grzyby, a resztę je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kobrietta, żeby tak wszystkie wizyty u sadysty kończyły sie na rozmowach, byłoby super a co do chińszczyzny, to ja też robię z ryżem takową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robisz swojego chińczyka? bo ja kupuje gotową mieszanke warzyw chińskich, piers kurczaka, sos fix do chińczyka i albo makaron sojowy albo razowy, albo zwykły - zależny co mam, albo jemy tak samo bez makaronu pierś przysmażam na łyżce oleju z przyprawą do kur, dodaje mieszakne warzy i rozrabiam w wodze fix i dodaje i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokładnie tak jak Ty, ale bez przyprawy do kur, taki chyba przepis jest na opakowaniu, o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i my z ryżem, makaronu nie używałam do tego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pochłodniało, jest jakieś 22-23st. ale wieje chłodni wiaterek przez okno mi na ramiona asiamt wachluje kartką na twój nick na ekranie, czujesz chłód? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czuje czuje, dawaj dalej, dawaj zbierają sie chmury i może będzie bum bum z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaka - basen mały ma full wypas! gorzej taki napompować ;) ale widać jaki jest w nim szczęśliwy! ja dzis tez młodemu przy okazji wyjścia do dentysty, kupiłam po drodze basen 1,2 szer. na wyjazd, tez będzie miec radochę. A ostatnio w Intermarche kupiłam mu pontonik auto formuła 1 - ale będzie sie cieszyła jak mu napompujemy;) a pompke elektryczną kupiliśmy w biedronie, co by nam płuca nie pękły od pompowania ustnego tych atrakcji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna balans ząb mnie ćmi a muszę do jutra wytrzymać :( asiamt - wachluje cie dalej hehe powinnaś już dostać gęsiej skórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dostałam, ale udaru tfu tfu choroba jasna, ale grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie inna Polsza, chmurnie, zbiera sie na deszcz, ale powietrze jakieś takie rześkie, jest czym oddychać aż się fajnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a u mnie nie, nawet słońce wyjrzało ja chcę mrozuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy z patelni. Ale mi młody numer zrobił-nie chciał się ważyć ani mierzyć,już wiedział co go czeka... jest za długi o 2 cm-w siatce się przez to nie mieści. No i za chudy 12kg. Ale przekonałam panią doktor,że lepiej chudy i długi niż mały i gruby. Co zrobię,jak młody ma do wyboru ciastko lub marchewkę,albo jeszcze lepiej ogórka małosolnego,to ciastko wepchnie mi do buzi,a rzuci się na ogóra... Ale co tam-grunt,że wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta ja mam taki zestaw małego lekarza (w zasadzie młody ma ;) ) to mogę pomóc z zębem-tam są takie fajne obcęgi :D nasz basen ma 2x2.5-kupiliśmy małemu na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo widze, ze mamy tu "olbrzyma" duży ten Twój mały facet Monia i bardzo dobrze to super, ze zdrowy, oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw małego lekarza tez mamy hehe młody zakłada okulary z zesawu lekarskiego, słuchawki do sprawdzania serducha (zapomniałam nazwy hehe) zakłda frotowe rękawice jak profesjonalny lekarz :D bierze strzykawę i robi miśkom zastrzyki, nie ma że boli, wszyscy dostaja w dupala po zastrzyku hehe :D Monia jak dasz radę mojemu zębowi to zapraszam. Za ile będziesz? bo nie wiem czy mam juz wiązać nitke do klamki i zęba? :P mój ma 101cm, w kwietniu skończył 2,5l. więc chiba tez byłby poza siatką centylową tak myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam go na siatce centylowej, wage ma w normie, a wzrost wyszedł poza siatkę centylową, czyli jest za wysoki do swojego wieku? no to będzie koszykarzem NBA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×