Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

kochana mam 14 okien i specjalna puchata myjke isciagaczke wiec okna umyc to pestka szybciutko idzie na jedno okno ok 5 minut wystarczy a wstalam o 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 powiadzasz łeeee to pikuś a co do reklam, to w pracy niestety nie mogę sobie nic sama zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 okien? ło matulu żeczywiście pikuś :D nie masz zacieków ani smug od tej myjki? ja mam taką ściągaczke to i tak po niej musze wytrzeć okno ręcznikiem papierowym i najdłużej mi schodzi na to wycieranie smug, bo patrzam z każdej strony okan czy jest lśniąco i dlatego tego nie cierpię, jedno okno mi schodzi z 15 minut. Może ja mam tą zbieraczke do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana smugi nie mam ani jednej najmniejszej a te okna to fakt nie duzo bo tylko 14 ale wielkie rozsowane takie tarasowe ze od podlog po sufit wymien moze sciagaczke , widocznie zle sciaga ostatnio mi glowe zaprzataja mysli o mamie ja tam jej sie wiedzie w nowym miejscu, i jak zdrowie , dawno nie pisala , wiadomo nie mainternetu ale tak jakos o niej ostatnio mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, 14 to nie dużo, noooo, jak dla mnie to o wiele za dużo, oczywiscie do mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 okien to bardzo dużo! nie znam nikogo kto miałby 14 okien w domu do umycia, poważnie. Ja mam 4 duże okna i drzwi balkonowe i mnie telepie na samą myśl o ich myciu. Lliczba 14 do umycia byłaby dla mnie horrorem hehe musze poszukać nowej myjki ... albo gosposi :P też myslę o naszej mamie i mam nadzieję, że tam daleko wszystko ładnie sie im układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tych okien tak duzo bo my mamy wielki dom tutaj a jauwielbiam wielkie okna , bo swiatlo dzienne ladnie rozswietla pomieszczeia a my mamy piwnice arter pietro i poddasze wiec sie uzbieralo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi nie wiele brakuje do zamknięcia powiek i śnienia hehe kurka a 3 kawy nie dam rady pić, bo żołądek tego nie zniesie, podnieście mi ciśnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa dopiero wstałam ,tak mnie przymuliło ,że zasnęłam.M..przyjechał ze szkoły a wyrodna matka nawet obiadu nie zrobiła:P Dobrze ,że podszykowałam sobie wszystko i już prawie dochodzi na kuchni. Tak sobie liczę te okna i naliczyłam 13...nigdy nie zdawałam sobie sprawy ,że aż tyle.Do tej 13 -stki doliczyłam okno w łazience i kotłowni:D bo je też muszę myć. Monika też Ci zazdroszczę tego basenu i sali zabaw:) Córka mnie ostatnio męczy na wyjazd do kina ,bo uwidziła jakąś reklamę z fajną bajeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kobrietta ,że mnie też od kilku dni boli,ale mam jeszcze tabletki.Po niedzieli muszę iść do lekarza po następna receptę,bo to leczenie może potrwać nawet 6 m-cy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia ty mnie nie strasz że to nawet pół roku? :( załamka jak mnie znów zacznie boleć ide po receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki kurujcie sie bo niedługo wiosna a ja zamówiłam 2 bluzki młodemu z endo, promocyjne oczywiście, zobaczymy co to jak przyjdą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jesteśmy w domu. Koleżanka dostała telefon od męża z pretensjami,że on wrócił wcześniej z pracy a jej w domu nie ma :O Jak można dać się tak traktować? Ale każdy żyje jak chce. A jutro rano idę na... pokazowe zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci...:) no zobaczymy czy mojemu rozrabiace będzie się podobać? Pokaz ma trwać 15 minut. Jak mu się spodoba to go zapiszę. A o 16 mam się zameldować u lekarza. W godzinę powinno być po wszystkim. Ja o dziwo dziś mam nadwyraz dużo energii. Może to trochę adrenalina? Ważka trzymam kciuki. Marcysia jak człowiek chory,to i siły nie ma. A ja dziś wracając spotkałam znajomą,szła do lecznicy odwiedzić swojego psa. Ma takiego kundelka niewielkiego i ten już niby duży i mądry (5 czy 6 letni) pies wypadł z balkonu... tak wyglądał między prętami,że spadł. Dobrze że akurat któryś z sąsiadów szedł i go znaczył jak leżał na betonie. To cud,że przeżył upadek z 3 piętra. W każdym razie znajoma będzie zabezpieczać balkon żeby ten skoczek znów nie wypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt daj linka do endo dla Kobrietty,bo ja nadal bez lapa,stary nie ma kiedy do niego usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękować, dziękować :D Dobrze będzie. Wyniki histo pewnie za ok.2-3 tygodnie. A ja właśnie obcinam pazdziorki,bo już mam długie i składam z małym pranie :) a drugie się pierze. Ostatnio przejęłam pałeczkę od ślubnego. Jak mały nie śpi w ciągu dnia to wbrew pozorom jakoś mam więcej czasu na wszystko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, będzie napewno ok a mój młody w sobote rozwieszał pranie ze mną, no ciekawie to wyglądało nic nie dał po sobie poprawić i tak zostało na suszarce pogniecione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój akurat naprawdę pomaga. Ja zdejmuję z suszarki,a on nosi na kanapę do złożenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ależ mój też, nosił aż z pralki na suszarkę, tyle, z ułożeniem juz był kłopot, bo tak ma być, bo to on zrobił co sie będę z 3 latkiem kłócić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta, a odnośnie spędzania czasu-Ty w piątek się pakujesz i w parę chwil jesteś w pięknych górskich okolicznościach przyrody... tego dopiero można zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nocną porą z cafelatte pycha! stawiam wam (_)o ja się relaksuję przed lapem hehe skończyłam przed chwilą myć podłogi nowym mopem teleskopowym i to moje odkrycie roku! zawsze miałam tradycyjny mop, jak dredy ludzi reggae i tylko rozmazywał i zostawiał mase kłaczków. A ten zbiera wszystko i nawet wilgotny nie zostawia całkowicie mokrej podłogi. Musze kupić lepszy teleskop i będzie git. Chyba polubię mycie podłóg :D Przede mną leży jeszcze wielka jak górnicza hałda - kupa prania :O nie mam weny już by się z tym uporać. Wole poserfować chwilę po allegro :D miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi spóźnione ale szczere życzenia dla męża,dopiero doczytałam. Kobrietta,a co Ty jeszcze buszujesz? Ale mi ochoty na frytki narobili...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz takiego płaskiego mopa? Zwanego też euromopem? Ja mam takiego i jestem średnio zadowolona. Używam więc 2 jednocześnie, najpierw głowa fana regee,a potem płaski mop do wytarcia i wypolerowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! dziękuje za kawkę, a prawdziwą ide zaparzyć bo szoruje nosem po klawiaturze :D tak Monika, to ten mop o którym piszesz, taki płaski z nakładką z materiału. Wg mnie super ściąga wszystkie brudy, ja w życiu tyle kłaczków nie zgarnęłam tym tradycjnym mopem, po nim zawsze miałam coś na podłodze, a po tym nowym lśni ;) a ma któraś z was ten mop parowy? bo ciekawa jestem Monika - ja dziś trzymam mocno kciuki za ciebie! :) Wazka - za ciebie też mocno, i to podwójnie za ciebie i małego! Niech to będzie szybkie i szczęśliwe rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, nic nie kupiłam, patrzyłam na klosze papierowe do lamp tych ikea, miałam nadzieję że dokupie klosz, bo mój juz podarty w kilku miejscach przez małego wcześniejsze wybryki, jak rzucił np. piłką, i sklejony od wewnątrz tasmą klejącą :D okazuje się że nie ma można dopić kloszy tylko całą lampe i masz babo placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×