Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Kobrietta ten płaski to mi się super sprawdza w pokoju na panelach,ale w kuchni na płytkach jak chlapnie tłusz to już tak sobie. Ale ja wtedy walczę na dwa i jest ino mig sucho. Ja mam w pokoju u małego na suficie księżyc-wyślę Ci mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżyc w pokoju na ścianie u małego też mam z ikea :D ma tez dużą lampe kule papierową. Tu chodzi o lampę stojąca z mojego pokoju, w którym mój czort się bawił aż za nadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój księżyc jest wiszący z sufitu :) A to nawet nie wiedziałam,że takie stojące są,myślałam,że te papierowe to tylko te lampiony wiszące z sufitu... Możesz odebrać pocztę? Bo mmsem Ci nie poślę,bo coś mi się skiepściło w ustawieniach i cały czas mam błąd wysyłania. I dzięki za kciukasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jesteś w te rysunki :) ja znów nie wiedziałam, że jest lampa księzyc zwisający, mój ma na ścianie taki granatowy do zasypialnia, który daje delikentne świtło. A ja szukam klosza do mojej zniszczonej lampy, a bezsensu jak mam kupowac całą lampe, bo co zrobie z tą jak jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A klosz musi być papierowy? Jest tyle fajnych kloszy plastikowych lub z materiału-i nie chodzi tu o takie PRL-owskie abażury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że na to nie wpadłam! - na klosz z materiału, tylko to jest duża lampa na 1,5m. POtrzebuje klosz długa tube, ale dzieki za pomysł poszukam materiałowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale klosz może być inny niż ten pierwszy-np. taki w formie latarni tylko od góry,ważne żeby szerokość tej nakładki na "kij" od lampy pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, ale ja mam na tym "kiju" stelażu lampy rozstawione 2 żarówki w odległości ok. 40-50cm, więc musze kupić i tak cos w rodzaju tuby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie znajdziesz to weź wymiar, kup materiał i daj do krawcowej :D o ile tuba nie musi mieć dodatkowo swojego stelaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć spełnione:) U nas cdn.smarkania i kasłania ,ale mam nadzieję ,że jesteśmy już na końcówce :) Widzę ,że my wszystkie mamy lampki z księżycami :) Moniś trzymam kciukasy i myślami jestem z Tobą. Ważka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia, ty mi nie pisz, że dopiero wstałaś?! :P aż zazdraszczam kuruj się razem z dzieciakami :) chcesz herbatki z cytrynka i miodkiem? to ci zrobię :) mówisz- masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio kcem:) Coś Ty ,to ze jestem chora nie zwalnia mnie z obowiązków:( Rano trzeba wstać i wyprawić do szkoły M... bo pozostała dwójka została w domu. Obiad już się gotuje i chyba naprawdę pójdę się położyć.Wystarczy ,że tylko siądę na chwilkę i zasypiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o - proszę bardzo gorąca herbatka, a tu masz ciepły kocyk spac ci się chce, bo choróbsko tak wymęcza człowieka, prześpij się to ci się lepiej poczujesz. A co gotujesz dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop tra la la la la ;) Wkraczam tanecznym krokiem. Ale było fajnie! Dzieciaki się świetnie bawiły. Pokaz miał być 15 minut a trwał pół godziny bo maluchy szalały :D Najlepsze były takie około roku,które jeszcze dobrze nie chodziły :) od grudnia małego zapiszę,ale będzie wesoło ;) Marcysia to może chcesz cieplej zupki? \______/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, a widać, widać że tanecznym krokiem, ty widziałas jaki ze mna masz synchron? :D fajnie, że macie takie zajęcia, sama bym małego zapisała jajkby u nas takie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|xxxxxxxxxxxxxxxx| |xxxxxxxxxxxxxxxx| |ooooooooooooooo| |ooooooooooooooo| |vvvvvvvvvvvvvvv| |ooooooooooooooo| |ooooooooooooooo| |xxxxxxxxxxxxxxxx| |xxxxxxxxxxxxxxxx|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia ręcznie haftowany kocyk. Ale że ja nie za dobra jestem w robótkach ręcznych,to krzywo wyszło. Kobrietta no synchronizacja,że mucha nie siada :D Jest u nas tych zajęć trochę. Właśnie się zastanawialiśmy na co go zapisać. Do wyboru była piłka nożna na hali, karate i tańce. Piłka jest od 6mcy-5lat,potem nie bardzo gdzie jest kontynuować zajęcia,bo następne są dopiero dla dzieci 10+. Karate też dla maluchów jest do 3roku życia,a potem musiałabym jeździć do rodziców,bo u nich w miejscowości jest klub karate,u nas nie ma. I jako jedyne te taneczne jakby mu się spodobały to może kontynuować bo tych zajęć u nas jest pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty taka spryciula, namalowałaś kocyk z lotu ptaka :) a ja z przekroju :P ja bym zapisała małego na tańce i piłke nożną, niech sobie pobiega i sie wyszumi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy macie już upatrzone prezenty na mikołaja dla swoich maluchów? bo oczywiście królik królikiem, ale cos trzeba dziecku kupić x 2 bo jeszcze pod choinkę. Ja myslałam nad dwustronną tablicą do mazaków z magnezami i do kredy, nad psem interaktywnym, magiczną edukacyjną tablicą, nie wiem sama tyle tego jest i weź tu bądż mądrym. nie wspomnę że z małżonem mamy 5 chrześniaków do prezentów jeszcze + 3prezenty urodzinowe w bliskiej rodzinie i bankruta strzele, nie wspomnę że jeszcze prezenty pod choinkę dla najbliższych, męza, rodziców, rodzeństwa. Macie numer do Prowidenta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście ...nikt tak się mną nie zaopiekował 😘 I wiecie ,że juz mi lepiej:) Mój mały w przedszkolu ma zumbę,troszkę mnie wkurza ,że trzeba płacić z góry,ale J...lubi te zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki piszę z domu, bo w robocie trwa inwigilacja hehe sprawdzają kto gdzie siedzi w necie i narazie nie chcę korzystać w pracy wogóle z netu, chociaż pocztę swoją mogę sprawdzać zobaczymy jak im to wyjdzie kontrolują też wyjścia i przyjścia,normalnie jak w więzieniu albo to plotki, okaże się wkrótce Monia jak poszło? napisz cały dzień myślałam o Was dziewczyny: Monia I Ważka Ważka ochhhh,pewnie już tulisz maleństwo, zazdraszczam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawę \_/o Więc ledwo żyję. Wczoraj po powrocie do domu usnęłam, obudziłam się po smsie od Marcysi 🌼. Ale potem dłuuugo nie mogłam usnąć...a jak usnęłam to mi się jakieś głupoty śniły,a potem mały przyszedł bo i jemu coś się śniło i chciał się przytulić. Potem odprowadziłam go do jego łóżeczka i znów odechciało mi się spać. Wyniki będą za jakieś 2-3 tygodnie. A ja dziś ledwo żyję. Za to mój dzieć radosny jak skowronek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Monika trzymam kciuki za pomyślne wyniki! :) i tulam cię mocno! Wazka - ojj tak, ty juz tulisz swojego synka, dlatego składam gorące gratulacje jesli tylko nas czytasz 🌼 :) Asiamt - mam nadzieje że nic na ciebie nie znajdą ;) i tu wrócisz za dnia Marcysia - lepiej się już czujesz? Haneczki, Tjulip, Dowi - a wy gdzie? pustki takie tutaj że strach A chciałam zakomunikować że nam się rodzina powiększy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta odpowiadam na pytanie o prezenty. Nasz na mikołaja dostanie taki mały metalowy model samochodu za 20zł. Zbiera całą kolekcję. A na gwiazdkę będzie nowe łóżko...już takie dorosłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo króliczka :) potrzymałam w napięciu? hehe już mamy upatrzonego i "odłożonego", Pan ma go nikomu nie sprzedawać, bo dziś go odbieram. Jest śliczny, brązowy taka kawa z mlekiem, z ciemnym noskiem - po prostu uroczy! jest karłowaty, zatem mniejszy od tych popularnych miniaturek. Jak będę mieć już go w domu to prześlę wam foto. Matko ja pisze jak o człowieku hehe ale przeżywam bo bardzo dawno żadnej zwierzyny nie miałam w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×