Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Dowi ja jak brałam hormony ,to w przeciągu miesiąca 10 kg.przytyłam:(Tylko ,ze wtedy starałam się o dzidzię i byłam gotowa przytyć dużo więcej ,aby zostać mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta co byś tylko nie żałowała ;),bo co jak co ,ale talentu śpiewaczego ,to ja nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz mi powtarza ,ze mam nie chudnac boon mnie kocha taka jaka jestem , ale i tu wielkie Ale ja sie ze soba zle czuje a silownia pomoze mi byc bardziej aktywna i nawet na zdrowie mi to wyjdzie wiec warto a i zyskam na tym , mam nadzieje hehehehe kochana spiewaj spiewaj bedzie milo, i ja sie dolacze choc glosu spiewaka nie mam heheheh z mezem planujemy dzisiaj karaoke heheh jak mala pojdzie spac, jaknarazie jest w rauszu zabawy wiec ciezko ja polozyc spac, zwlaszcza ze weekend jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi mężów naszych to słuchać nie możemy...wiem coś na ten temat:DMój też mi ciągle powtarzał ,jaka to ja sliczna ,amerykancka.A ja sobie tyłam ,bo przecież i tak mojemu sie podobam.Tylko doszło już do 80kg i zaczęło się ...bóle kręgosłupa i nóg. Także niech faceci sobie gadają co chcą ,ale jak my się sobie nie podobamy ,to znak ,że trzeba się wziąć za odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :D otwarłam następne piwko bo trza było podlać palmę pijaka, troszkę palma, troszkę haneczka ;) i tak se pijemy w soboty :D to proponuje do śpiewania repertuar "Starego dobrego małżeństwa", znacie? To mój ukochany zespół z czasów liceum :) "zrozum to co powiem, spróbuj to.....ze mną można tylko pójść na wrzosowisko ...." i inne la la la :O idę sprzątać dalej ale zajrzę, impra trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde...miała wyjść otwarta mordka, która śpiewa z całej piersi a nie taka..ni umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o albo takie cudo do śpiwania: "kajś był Janicku, kajś był do rana, u dziewcyny u jedynej bo była sama....", "tańcowała Maryjanka z Wickiem, z Wickiem, wybiła mu śtyry zymby cyckiem, cyckiem, czemuś ty sie Maryjanko trzonsła, trzonsła, wybiłaś mi wszyćkie zymby z dzionsła, z dzionsła"! po górolsku! Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zimny, on zimny, ona gorąca, on zimny, on zimny ona go trąca. I lewą nóżkę na niego kładzie bujaj się bujaj Ty stary dziadzie. a jak ja też cosik zaśpiewam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bystro woda, bystro wodzicka pytało dziewce ło janicka, hej lesku szumny, lesku zielony, kaj mój janicek umilony! hej! zostało mi odkurzanie a dzieci umyją podłogi i pijem! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja porcjuję kurki,bo znajoma mi dwie wsiowe podrzuciła. Dziewczyny skrzydełko czy nóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody śpi, kłóciliśmy się dzisiaj ze dwa razy, prawie na noże, oczywiście z młodym, bo mi fontannę chciał robić w zlewie w kuchni było ostro,a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ślubny wypił piwo i pije właśnie wino z kartonu, buhahahaha,kurka,normalnie z kartonu i twierdzi, ze super,no, napewno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt mały pewnie chce zostać strażakiem albo budowniczym i będzie budował fontanny :) przyślij go do mnie-u nas w mieście prezydent wszędzie stawia fontanny,to mały będzie miał pełne ręce roboty. Moi panowie czytają bajki,a ja walczę w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa Monia, ale u mnie to już pół kuchni pływało, wściekłam sie, a dla niego była to cudownaaaaa zabawa, hehe a że jestem przed @ to wściekłość podwójna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt wiem,bo my w jednym czasie mamy ;) Mój stary dziś wziął się za naprawę lapa. Okazało się,że jak upadł to coś tam się wstrząsnęło i jak próbowałam go potem włączyć to zrobiłam zwarcie i coś się sfajczyło... Ale stary powiedział że to naprawi-na szczęście he he. Jutro tylko musi ze starego sprzęta coś wyjąć i przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kochane, wracam do mojego T., bo się chłopina obrazi, cały dzień samotny na działce w knigach, a tu jeszcze żonka olewka hehe, wybrała koleżanki miłego wieczorku panieneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhu, to mnie rozumiesz Monia hehe ach nie mogę się z Wami rozstać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie dolacze do dzisiejszej imprezy. Zaraz wychodze , chyba pierwszy raz od dawna z domu. Ide sie pobawic na miescie , popic piwka. Nastroj juz od dluzszego czasu do duupy. Brak ochoty na wszystko. To wypije razem z wami , na zdrowko kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to leć do ślubnego i korzystaj póki możesz :p Haneczka coś jakby mi gdzieś tam świta,ale nie mogę skojarzyć co i gdzie :D hulali w Opolu i pili kakao, hulali w Opolu i pili kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kufa ale jaaz :D wino z kartonu :D ślubny przyniósł mi jeszcze wino nasze swojskie z 2009! dziewczyny, jak to buja i szumi fiuuu fiuuu ma moc! :P zapodaje wam muze, ruszajcie biodrami: czy normalny zdrowy byk, może z krówką cy cyk cyk,. ależ owesze czemu nie, jemu tez nalezy się :P a teraz moje odkrycie roku: zespół "Muzyka końca lata", z tej reklamy na tvn, jak to dupcie buja :) http://www.youtube.com/watch?v=OrIaeZQFsoY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×