Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

To teraz ja postawię kawkę :D w poniedziałek i we wtorek na raty szykuję moją młodzież do szkoły, jak jedno ma na 8 to drugie na 8.50 Dowi zumba dzień w dzień? ŁaŁ! Tez tak chcę! Ja mam 2 razy w tyg ale częściej nie miałabym pewnie czasu. Pij wieczorem kefirki coby zakwasów nie było :D ciekawam czy Ci się spodoba. Ja uwielbiam, ostatnio uczyłyśmy sie układu do tego "hitu" gangam, uśmiałyśmy się jak dzikie konie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia pewnie dzieci wyprawiła do szkoły i odsypia zarwaną nockę ;) Wazka dokarmiasz małego butelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy na spacerze. od rana wydreptaliśmy 6km... Teraz wracamy na drugie śniadanie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no to piknie! To tyle co moi maja tam i z powrotem w drodze do szkoły, tyle, ze do szkoły ich wozimy a ze podjeżdżają kawałek mzk albo maszerują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my poszliśmy sobie rano popatrzeć na pociągi :) mały to chyba kolejarzem zostanie :D a potem trochę okrężną drogą wracaliśmy bo poszliśmy koło fontanny,ale już wyłączona. Niedługo założą na niej iluminacje świetlne. Aż mi się nie chce wierzyć że za trochę ponad miesiąc Boże narodzenie. Na dworze tak ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę duuużą kawę. Jeszcze 4 nie spałam ,aż wzięłam tabletkę na spanie i ledwo wstałam żeby chłopców wyprawić do szkoły.Biedna córcia musiała leżeć w łóżku,bo jak tylko pojechali ja dalej zasnęłam i dopiero tata mnie obudził.Zrobił jej śniadanko o 10 a mi kawę.Mam nieraz takie noce,że zasnąć nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś pochmurno i chłodniej niż wczoraj to prawda Monika święta zbliżaja się wielkimi krokami, zawsze mam plany, że odrobię się wcześniej z porządkami i z zakupami a i tak co roku zarywam nocki tuż przed godziną 0 ;) ale mam wszystko świeżutkie i pachnące przynajmniej moja M juz ćwiczy na pianinie kolędy :D niestety ale ja zmykam do pracy Asiamt pewnie nie zagląda na forum z roboty, Kobrietta pewnie tyż przstraszona, Marcysia śpi, Tjulip pracuje nad młodzieżą, Wazka robi za "mleczarnię" (napisz nam jak znoisłaś cc i jak sie czujesz), Dowi szykuje się na trening, Arpad w trasie a Mama gdzies tam daleko układa nowe życie :D 👄 ❤️ Monis trwaj na posterunku! 👄 miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ogromna kawa z kardamonem dla Ciebie. Dziś wieczorem zaśpiewam Ci kołysankę,żeby Ci się lepiej zasypiało. Ale zanim zacznę śpiewać to wsadz zatyczki w uszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam na dwór po pocztę i wiecie u mnie wiosna:)słonko świeci i cieplutko.Nic tylko okna myć ,ale mi się nie chce tylko bym spała.Dobrze ,że mam jeszcze wczorajszy obiad:P Córcia dalej chora i pojadę z nią dzisiaj do lekarza ,bo niestety moje leczenie się nie powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zaglądłam na chwilkę, bo i tak mam ważne jakieś pierdołki w robocie, zajrzę wieczorkiem i poczytam co tam naskrobałyście miłego dzionka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka musisz mi napisać wszystko na temat Waszego psiucha. Czym go karmicie? I czy faktycznie jest taki drogi w utrzymaniu. Bo jak kupilismy naszego ,to troszkę się przeraziłam jak poczytałam co te psy muszą jeść.Hodowca kazał nam go karmić wołowiną:) Toż , wołowinę to my jadamy od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wpadaj! Będę całować Cię po nogach za umycie okien ;) ja dopiero wezme się za nie przed świętami a teraz jeszcze niech nabieraja kolorku ;) Marcysiu, szkoda córci, zawsze to lepiej leczyc bez farmakologii ale jak trzeba... miłego i dzięki za aromatyczna kawę juz powinnam jechac a jeszcze mam mokre włosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu napiszę wieczorkiem, my trafilismy na rozsądnego hodowce i nasz pies jest względnie tani w utrzymaniu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ponownie hihi wkoncu poprasowalam zaleglosci rzeczowe po praniu haha:) tak ta zumbe mam codziennie , a przed zumba mam 2 godzinny trening na wzmocnienie i ujedrnienie ciala. mam trenera a raczej trenerke, ktora mnie poprowadzi , dobierze diete cwiczenia. i dziewczyny Za DARMO takie porady u nas na silowni. place 499 koron na miesiac to jakies 250 zl niecale a moze siedziec od rana do rana i korzystac ze wszystkiego co maja . wiec co do tego to u nas super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co zrobić z tymi reklamami, szlag mnie zaraz trafi to co Dowi podesłała u mnie nie może byc zainstalowane,bo za stare czy co macie coś innego??? młody śpi, wybawiliśmy się, ale to i tak nie zastąpi nam całego dnia razem, pomimo, że mama to zły policjant hehe dzisiaj mówi do babci, żeby jechała do Z. bo dobrze by było, żeby mamusia przyszła taki synuś mamusi, chociaż tatuś pozwala na wszystko włącznie ze skakaniem z łóżka na niego, na plecy no, ale mamusia wszystko widzi i zakazała cudownej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt..mnie też szlag trafiał i zainstalowałam Simple Adblock:) Byłam z córką u lekarza i jestem o 100 lżejsza :) mam nadzieję ,że leki pomogą,najgorsze jest to ,że dostała tabletki i A...nie potrafi ich łykać.Dobrze ,że można je pokroić ,ale i tak jest kłopot. Wiecie ja dzisiaj po tych tabletkach na sen chodziłam cały dzień do tyłu a teraz jestem rześka jak skowronek o świcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki marcysia, zaraz coś spróbuje,ale nie potrafię hhe biedna maleńka, ale dobrze, ze u lekarza byłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorną porą! mnie tez wkur..aja te reklamy a szczególnie ta co babsztyl cyce se poprawia wrrr nie chce tego i już! ale instalować programów za bardzo ni umiem, muszę syna poprosić ja gotuję obiad na jutro, pomidorową i łazanki, wzięło mnie jak w tamtym tyg koleżanka w pracy powiedziała, że ma, na dynię przepisu Moniki też mam smaka czytałam, że dynia w odpowiednich warunkach moze przezimowac do marca, wiecie jakie to muszą być warunki bo kupiłabym ze 3 na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem po zumbie przetrwalam hehehehuffffffff bylo super ale teraz zdalam sobie sprawe z mojej kiepskiej kondycji ah szkoda gadac ale do konca wytrzymalam i bylam z sebie dumna a ile radochy mi sprawilo jutro corcie zabieram bo mamy tam specjalne pomieszczenie gdzie nawet dzieci moga sobie pocwiczyc z opoekunka a moja mala wrecz przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam w telefonie reklam bo wyłączyłam wyświetlanie grafiki. A z lapa to tak mało korzystam,że mi to nie przeszkadza. Haneczka dynię w spiżarni w skrzynce w sianie się trzyma. A ja nie mając warunków po prostu kroję i mrożę. Marcysia ale mam nadzieję,że przynajmniej te leki szybko córci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzieci pojechały do szkoły,córka w nocy kaszlała ,ale tak jak by mniej :) U nas z rana lekki przymrozek i słonko. Mam włączoną tv. i mówią o podwyżkach mięsa,śmieszne jest to ,że importujemy najwięcej mięsa ,a mięso mamy najdroższe ...nieponimaju tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×