Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Hej:) U nas we wszystkich sklepach na osiedlu są choinki i latarnie też już przystrojone w lampki. A dziś spadł snieg...więc do weekendu na pewno choinkę ubierzemy bo już tak nastrojowo jest. A 21.12 jedziemy do rodziny więc długo się nie nacieszymy choinką. Ludzie już dawno prezenty kupują, ja nic nie mam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podłogi to codziennie myję w kuchni i u małego. Bo jak coś robię to zawsze się chlapnie-choćby wodą i potem zostają ślady na podłodze. U małego to jak on je,to często czymś napaćka i zaraz mnie woła żebym sprzątała. Kobrietta,a skąd wziąć mądre ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też wczoraj obserwowaliśmy jak stroili i ustawiali na placu ogrome choinki,a mój miał radość bo był D Ź W I G ! Wazka a jak mały-ładnie przybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądre ręce? a ja wim myslisz? hehe dla dzieciarni prezenty juz kupiłam, bo wiedziałam że będzie tego sporo, wyszło mi 8! został dokupic jeszcze jednen w biedronce wypatrzyłam koraliki do robienia korali dla dziewczynek. W tym roku doszło dziecko mojej siostry, jestem chrzestna i tak mkołaj, choinka, i zaraz po w nowy rok ma urodziny. Dochodza jeszcze inne chrzesniaki i nasz smyk. I strzelam bankruta :O jestem goła i weosła. Zostało mi kupić prezent dla małżona i rodziców i siostry aaaa io teściowej to jeszcze 5! Ide obrobić bank! macie kominiarki i idziecie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta moja mama ma takie fajne getry-jeszcze nie używane ;) to z nich zrobię maski. I ruszam razem z Tobą :D Mi został prezent dla rodziców i teściowej. No i dla starego jeśli będziemy sobie kupować. Jak na razie na mikołajki dostanie kupony na życzenia-był tu taki temat i dziewczyna pisała np. życzę sobie mieć dziś rację :p Zrobię mu takich kilka,a co niech chłopina się trochę poraduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia w czwartek będe u lekarza to się okaze. Wczoraj miał pobraną krew i mocz ale to dlatego że po wazeniu zgłosiłam jej zielone kupki których od kilku dni nie ma więc moze niepotrzebne te badania, ale lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas każdy robi prezenty tylko dla swoich dzieci.Tak się przyjęło i tak w.g mnie jest dobrze. Już wam pisałam jakie prezenty sobie życzą moje dzieciaki:) to mi wystarczy:P ważka napisałam Ci maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My u tesciów nie robimy sobie prezentów - tylko dzieciom, więc muszę kupić mamie, tacie, babci i chłopakom- w tym synowi szwagierki. Babcia zawsze chce rajstopy antyżylakowe i coś jeszcze jej dokupie a innych pomysłó nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w Lidlu moja mama kupiła fajne garnki dla mojego brata...ja tez takie chcę i poproszę Mikołaja ,a co tam jak szaleć to szaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama wiele lat temu zakazała mi kupowania kuchennych rzeczy( jakiś właśnie garnków, talerzyków, kubków, solniczek,cukierniczek itd które lubiłam kupować) stwierdziła, że oprócz tego, że jest kucharką jest też kobietą, więc teraz to jakies kosmetyki czy bieliznę,,,kurde a taka fajna patelnia z tefala na promocji w media expert jest za 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi własnie jakiś czas temu stary tak powiedział, odnośnie praktycznych preznetów, czy byłabym szczęśliwa dostając żelazko? :P ale nikt nie pobije mojej mamy! chyba 3lata temu kupiłam jej z siostra dwa albumy kulinarne Ewy Wachowicz, jeden o gotowaniu i drugi o pieczeniu - pieknie wydane. Na drugi rok pod choinkę dotałyśmy z siostrą ... uwaga... nie zgadniecie! Ja ksiązke o pieczeniu (niecierpie) a moja siostra o gotowaniu - te same Ewy Wachowicz. co miałam o tym mysleć? moja mama stierdziła, że przecież miała duzo ksiązek o gotowaniu i nam sie przydadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lidlu są jakieś tanie patelnie-nie wiem po ile,ale chyba tanio bo prawie każdy kupował :p A ja polecam do codziennego użytku mydło w płynie cien z Lidla-to przezroczyste,błękitne. Pięknie pachnie-jak męska woda po goleniu. O właśnie się dowiedziałam,że będą bony w pracy to kupię staremu to etui na dysk twardy :) no czasem dostaje się jakieś miłe wiadomości z roboty. U mojego starego kompletna golizna w tym temacie,dobrze że choć u nas coś dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś te patelnie nie sa za tanie 80 zł chyba ,ale jak wzięłam w rękę to wydawały się konkretne...ciężkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawał mi sie przypomniał. Mąż kupił głupiutkiej żonie nową patelnie, ona uradowana robi mu na niej jajecznice i miesza ja widelcem. Mąż wparował do kuchni, ze niezdziwieniem: Czego skrobiesz widelcem po teflonie? - żona w płacz - sam jesteś Poteflon chamie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepraszam,ale wczoraj jak byłam w Lidlu to tylko ja pszy kasie nie miałam tej patelni,więc myślałam,że są tanie. He he dobry żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, dobra jest Twoja mama. Moja odkłada do szuflady prezenty, które jej nie odpowiadają np broszkę z bursztynów (nie nosi broszek) czy jakieś świeczniki i potem sama oddaje na prezenty i zawsze martwi się czy nie odda osobie od której to dostała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to trzeba pamiętać od kogo się dostaje, by potem kwasu nie było :D ja nie trafione prezenty chowam, albo lądują w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia a może te patelnie u nas były przeterminowane i dawali za darmo :D? U nas teściowa jest pod tym względem bezproblemowo bo kupisz jej 15 świeczników to dla każdego znajdzie miejsce a na dodatek sama kupi sobie jeszcze z 5 :) A moim rodzicom też łatwo coś kupić. Oni ze wszystkiego są zadowoleni-nawet z mikołaja z czekolady. Także tu na szczęście nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojcu to kupię piłki tenioswe plus skarpety sportowe, zestaw który na 100% mu się przyda a mamie nie mam pojęcia, mężowi też nie wiem co kupić. Syn chce piłkę, na allegro zamówiłam też gre Twister ( sama taką miałam jak byłam mała i nie wiem czemu jeszcze synowi nie kupiliśmy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice tez sa zadowoleni z prezentów, tylko raz taka mama wyskoczyły z tymi ksiązkami od nas, jak diabeł z obrazka że nas zamurowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęśliwa, mam kochającego męża, wspaniałą 19 miesięczną córkę, spodziewam się kolejnej córki, duużo dużo obowiązków, pisanie pracy dyplomowej i ciągły brak czasu..... ale szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie podpytywałam rodziców i mama chce książkę i portfel, a tata nowe etui na okulary i nic więcej,więc mu dokupię taką fajną poduszkę pod kark. A mąż dostanie etui na dysk i zestaw wierteł lub tarcz do szlifierki kątowej. A teściowej kupimy zegarek,bo jej się szkiełko zbiło. O i małemu jeszcze do tego wyrka jakieś auta dorzucimy :) Jak to czasem telefon z pracy poprawia humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie Monia? hehe ja mamie kupie jakiś sweter ciepły, Broń Boże ksiązki kulinarne :D tacie chyba ciepłą kamizelke albo grubsza koszule, siostrze chiba tez sweterk, małzonowi sweter policyjny, dzieciowi ksiązeczke elektroniczną do nauki literek, godzin - juz kupiłam, wyrwałam calkiem niedrogo na all. Nie wiem co teściowej, pewnie ją zarzucą książkami, to co ja mam kupić? cięzka sprawa i młodszemu bratu może słuchawki. Wiola i haneczka co kupujecie starszakom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta a może kosmetyki zegarek bransoletkę torebkę portfel prostownicę/karbownicę do włosów ładną kosmetyczkę z wyposażeniem typu cążki,pilniczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dzieki :) co dwie głowy to nie jedna! zaświtało mi z torebka, jak sie mnie pytała gdzie kupiłam swoja małą torebke na pasku, bo jej by się tez taka przydała jak idzie na zakupy, coby tylko portfel wrzucić i okulary. Bingo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×