Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

zaraz spadowywam na chałupę do mojego prawie 3 latka jutro na zakupy, a w niedzielę na imieniy do 10 miesięcznego solenizanta Kacperka, ochlejem się straszliwie, ale chłopy pewnie za kołnierz nie wyleją, zeby tradycji stało sie zadość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie dziewczyny wiec tak jak szybko mi to do glowy przyszlo tak jeszcze szybciej wylecialo:) a smiechu co niemiara no i moj mezo oczywiscie gdzies tam wyczytal ze od masazu rosna i on na to , wiesz jestem najlepszym masazysta i jaktu takiego nie kochac hehehehe zawsze znajdzie sposob by uszczesliwic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam napisać, ze se sama do siebie piszę dobra dziewczynki, jakby co to zamykam kompa i życzę Wam miłego weekendu, bez trosk i już papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leć do domku. A ja dalej obserwuję grę i okrzyki mojego syna maja,maja-zamiast moja,moja :) Śmiesznie popatrzeć jak takie szkraby ganiają. Jest tu też taki chłopiec który jeszcze nie chodzi i on często wraczkowuje na boisko i kładzie się na piłce :D Asiamt a zwłaszcza ten 10miesięczny,pewnie ze dwie butle wyciągnie ;) Miłego weekendu. Kobrietta szczytuj radośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samiutka w domu siedzę to poodpisywałam Wam na maile ;) Dziewczyny a macie jakieś wieści od Tjulip? Dawno Jej tu nie było... Tjulip hop hop!!!!! A wiecie, że mój młodzieniec nie pozwolił mi nawet wyjść z auta jak Go odwiozłam :( U nas pada deszcz :( taka pogoda do dupy :( smętna W dodatku w naszych rejonach pierwsza ofiara świńskiej grypy, w pobliskich szpitalach leżą chorzy z zdiagnozowanym wirusem tego paskudztwa. Wypoczywajcie, ćwiczcie na siłce, kurujcie się, dbajcie o siebie, szczytujcie ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka ja maila nie dostałam:P Dowi wiesz jak jest mały biust to wystarczy stanik push up założyć a jak za duży to niczym tego nie zatuszujesz. I niestety na duże silniej działa grawitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka tak wiemzdaje sobie sprawe , ze to niewygoda, ja na moje wsumie nie narzekam , ale jak to kobieta zawsze chcialaby cos poprawic hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja to bym miała co poprawiac ale im starsza jestem tym bardziej zdaję sobie sprawę że to bez sensu:) Teraz mój priorytet to schudnąć to co przed i w czasie ciąży się nazbierało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitajta z gór! A h o j! Coby nie wypikowal Neta mam na telefonie to dziś piersiejszy raz dowas z tel pisze hehe inauguracja mojego noeego tel :-D wczoraj facjata nie zarylam w walizce,o 24mylam jeszcze podłogi a potem malowalam pazury coby w pracy wyglądać przyxwoicie,a nie jak menelka,zatem spać poszłam o 1! Spalam 5h i rano nie wiedziałam jsk się nazywam,ale dałam radę. Teraz patrzam na szlaki,sprawdzilam w trl.pogodę,fachura się zrobiłam,a co! :-p wychodzi ns to że jutro będzie spoko bez dessczu i spadających kup jak u moni na basenie:-D sciskam was wszystkie i całuje w czulka i czulki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek herbatka z cytrynka kuuzzwa chce przestac palic, nienawidze tego ,ze pale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cycyki urosly od tabletek antykoncepcyjnych, do 17 roku zycia mialam duze B, potem po pierwszych dwoch miesiacach tabletek juz bylo D, itd....a teraz H za male...a bierzcie sobie , prosze dla jednej ciut i dl adrugiej...a wlosy dla kogo, chetnie podziele...dzisiaj mam podobne jak na zdjeciu, do polowy plecow, ciemny zloty blond, naturalny, bo nie farbuje, wiec sa jakie sa....nie modeluje, nie susze, czasami czesze raz na kilka dni, mam wielki nielad artystyczny, troche sie pokreca, sa dzikie ....A teraz ja zloze zamowienie....poprosze zgrabne uda, plaski brzuch, zero celulitu, jedrne cialko i zabranie jednej dziesiatki z daty urodzenia, i wyrzucenie 15 kg, z wagi obecnej.....eeehhhhh A ja chyba mam grype....cholera wie.... Kochane ja to naprawde jestem wielka noga, ze nie powiem ddu...pa z komputerami, ja to nawet bym nie wiedziala jak sie zamawia przez internet i nie mam karty na placenie...jak mozna za oplata przy odbiorze to ok , to zamowie do rodzicow oni zaplaca i mi wysla....spodobaly mi sie te Halens, wlasnie takie bym chciala.. To jest jedyny rodzaj ,ze sie w nim nie dusze napisze tam i sie zapytam co maja... Dziewczynki milego dnia TJULIP odezwij sie , gdzie zniknelas ? juz sie wszystkie martwimy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Ale poleniuchowałam ;) czekam w łóżku na kawusię bo powstać ni moge :o chyba i mnie cosik zbiera :o U nas leje i leje ciemno buro:( wstrętna jesień w środku zimy :o Arpad powiem Ci, że nigdy nie myślałam, że duży biust może tak dokuczyć. Musisz coś z tym zrobić tak jak piszesz! A ja uwielbiam takie długie poburtane włosy tylko, że moje krótkie cieńkie zawsze ugładzone. Co ja się nieraz nakombinuję żeby trochę życia w nich było ;) Kuruj się coś długo Cię już trzyma. Wazka poprawię się i wyślę fo Ciebie maila tylko, że mnie ciężko się zebrać do mailowania. Miłej soboty 🌼 O moja kawka idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdrowie pytam tjulip kochana odezwij sie ????? kochane a ja nockemialam nieprzesspana od godz 1 w nocy nasza corcia wstala wyszla ze swojego pokoju ido nas ,, dzien dobry,, a my w smiech heheh godzjejsie pomylily hahah i tak do 4 nad ranem nam dokuczala ,smiala, chowala istraszyla heheeh . bylo wesolo. milego weekendziku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i herbata \_/&\_/ Arpad ja chcę włosy :D w zamian mogę oddać o parę lat młodszą metrykę ;) Kobrietta witamy z dziewiczego szczytowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moniś dziękuję za herbatkę:) Kawki nie mogę ,mój żołądek już jej nie zniesie. Po antybiotykach znowu mam bóle ....dzisiaj już lepiej ,ale czuję się tak jak by mnie ciężarówka poturbowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane , ja dzisiaj wstalam z okropnym bolem brzucha. wypilam tylko goraca herbate i polozylam sie znow do lozka, corka w szkole. u nas wogole jakis wirus panuje co slysze t o kazdy chory, ah szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie było szczytowania,musielismy dzień wcześniej wrócic:-( napisze na maila co tam u nas, pozdrawiam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy ze spaceru i z zakupów. Dowi to gorąca mięta dla Ciebie i dla Marcysi. I może termofor na brzuszek? Albo masaż,ale o ten to już muszą Wasi Panowie zadbać. A mój mały ciągle Pan i Pan. Pytam czy idziemy kupić pieczarki- nie ma, pan wziął, stoi samochód-pan zostawił, jest puste miejsce na parkingu to pan wziął auto :) I wszystko wszędzie pan. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziekuje za miete. lyklam troche zioleki przeszlo, troche gdzies tam jeszcze czuje ale nie jestt zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki oj ja nadal zdycham , to chyba grypa, zatoki albo oskrzela, moze pluca....kuzzwaa zycze nam abysmy sie juz wykurowaly...Marcysia i Dovi zdrowka dla was tez.....ja za tydzien wracam do pracy i musze byc zdrowa...jeszcze dzisiaj w domku w wyrku, ale jutro juz polece do doktorka.... a kolo mojego bloku robia ulice, znaczy etapami w calym miasteczku zmieniaja asfalt i chodniki na kostke brukowa...kuzwa halas mam od rana, ciekawe kiedy skoncza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad Ty kobito nie żartuj sobie...przecież z tego co doczytałam Ciebie męczy już kilka dni a Ty jutro dopiero do doktora? Masz klapsa .... a co? Ja dostałam kopa od Moniki ,że nie brałam osłony a Ty masz za to że zwlekasz z wizytą;) A teraz na poprawienie nastroju serniczek dla Wszystkich ,jeszcze cieplutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i herbata wazka jak tam mały? Nadal jestes na diecie świątecznej? ;) Arpad marsz do lekarza bo normalnie ugryzę. Marcyś serniczek palce lizać,ale mi to pod udział bo jak się dorwę,to nic dla Twego ślubnego nie zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Monika - mały dobrze, czasem mu wychodzą drobne wypryski - trochę jak potówki.Dietę mam poświąteczną:) Za dużo ważę. Nie kuście serniczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie. Czy wy w czynszu płacicie taki składnik jak eksploatacja? Ja właśnie zamierzam robić raban bo nikt z rodziny nie płaci czegoś takiego. Moje własnościowe mieszkanie (z kw) a płacę 167 zł za to, że je eksploatuje. Dla mnie to jakieś chore. Fundusz remontowy jest swoją drogą, podatek itd ale EKSPLOATACJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wazka ja Ci nie pomogę w sprawie czynszu a co do wagi...kochana ja ostatnio byłam 12 lat temu w ciąży a wyglądam hmm muszę się dobrze maskować ;) u nas dzis w nocy porządnie przymroziło, tak niespodziewanie, musiało być z -15 a ja wybywam na mój maraton :( w domu będę po 20, właśnie wszamałam obiad ;) dziewczyny co tam u Was? Arpad byłas u lekarza? a inne chore? buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ważka ja też niestety Ci nie pomogę:( nie znam się kompletnie na tym. Haneczka aż Ci zazdroszczę tej zimy i mrozu...naprawdę. Mój mały juz trzeci dzień gorączkuje.Zaczął w czwartek ,później były dwa dni dobrze i od niedzieli apiać od nowa. A ja ciągle się męczę z tym żołądkiem...wszystko sie porąbało :( Trzeba mieć nadzieję ,że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek witam chore i zdrowe... ja dzwonie do lekarza na razie zajete, ale chce isc dzisiaj popoludniu. Mi ten katar sie zatrzymaj , ale jakby mi wszystko w gardle i plucach teraz siedzialo...., oslabiona na maxa sie czuje.... Duzo zdrowia nam wszystkim zycze...., jak sie lepiej poczuje to poszukam jeszcze sklepow ze stanikami....musi mi byc wygodnie z cyckami zyc...a o operacji myslalam tylko dla wygody, bo o wyglad to ja tam nie lubie dbac i mam gdzies czy wisza czy stoja...eehhha boje sie krojenia mnie...wiec jak znajde staniki to nie bede nawet myslec o operacji....a wczoraj wyslalam moje dziecko na poczte zaplacic rachunki , z duza kasa....i sobie poradzil...pani w okienku mu nawet napisala ile on jej dal ile zaplacil i jaka reszta, potem maly poszedl mi zrobil zakupy , no mowie wam cudo , taka pociecha z niego....jeszcze raz zdrowka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×