Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

dowi ale apap też robi wrzody hehe spokojnie, jak weźmiesz 1,2 tabletki to nic nie spustoszy każdy lek jest szkodliwy, tylko trzeba miec umiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt ok juz lepiej mi heheh ja mialam wtedy 2 na dzien zapisane do skonczenia bolu , wiec nic raczej mi nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Monia może faktycznie buźka od potu lub od płynu którym się myję. O jaką pomarańczkę chodzi? Bo ja żadnego wpisu nie widzę... Dzis była u mnie koleżanka która już 2 lata o dziecko się stara...aż łzy w oczach miała jak na mojego synusia patrzyła...robiła mu zdjęcia a mi przykro było, bo czasem nie doceniany czegoś co dla nas jest normalne a dla innych marzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam to mam...zimę znaczy się:P dopiero wróciłam z miasta i dwa razy wpadłam w poślizg ,ale taki kontrolowany:) Dzieciaki za to szaleją na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka mam to samo kiedy widze kobiety z niemowletami, ja mam plus taki ze jedno dziecko juz mam wiec to cos innego marcysia nie szalej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi kochana jak masz jedno to i kolejne będzie:) Ale mam przyjaciółkę, która nie będzie miała dzieci (przyszła chrzestna synka mojego) ponieważ musiałaby mieć in vitro ( mąż ma baaaaaardzo słabe plemniki) a jest po operacji tętniaka w mózgu i nikt się tego nie podejmie. Zaadoptować też nie może bo mieszka w UK i bez obywatelstwa nie ma opcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ho ho! Brrr ale zimno! Właśnie wróciliśmy z piłki nożnej. Mały sobie poszalał a teraz tata mu czyta :) Dowi jak tylko przestaniesz tak bardzo chcieć to się uda! Ważka może być i od Twoich kosmetyków. Na taki maly organizm wszystko mocno działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka calkiem mozliwe , ze jesli to tylkop na buzi to moze to byc cos od ciebie, uczulenie na twoj pot, na proszek do prania, w ktorym pierzesz stanik , zawsze przed karmieniem postaraj sie dokladnie umyc, odswiezyc cala piers......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowilam szukac rozwiazan na moje H, narazie robie usg 27 stycznia, nigdy nie robilam....w kwietniu lub maju przejade sie po skonczonym sezonie zimowym do koleaznki to blisko stolicy, a moze i u niej znajde cos w sklepach ze sportowymi....ogolnie to mi tak zimno teraz ze hej....no kuzwa z 5 stopni w domu to maks.....oby do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia krem do skóry z podrażnieniami, suchej i popękanej. Wejdź na stronę emolium i poczytaj. Ważka oby już nie był potrzebny. Arpad otulam kocykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas na wesoło młody gorączka powyżej 39 i brzydki zapach z buzi, narazie na bufeniku i lipomalu jedzie, ale jak jutro będzie tak samo to do lekarza idziemy także nocka z głowy, na wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki, grzecznie popijam herbatke i biore antybiotyk , szkoda ,ze tak dlugo zwlekalam, 2 tyg cierpie, oby mi pomogly tabletki, bo razem z nastrojem, to wszystko mnie zamula.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad17 trzymam kciuki by bylo lepiej:) ja popijam goraca czekolade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry stawiam dobra mocna kawusie :) I tak dla Was wszystkich wszystkiego najllepszego z okazji rocznic, ja glowy nie mam do dat, juzt tyle tego jest ze hhoho urodziny imieniny ,rocznice w rodzinie , glowa juz nie spamietuje Wiec wszystkim Wam w mijajace juz i te ktore beda rocznice Wszystkiego najlepszego i oby takich bylo jak najwiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek plus harbatka z cytrynka normalnie jak wstaje to czuje sie jak wczorajsza przeczytana gazeta. Oczy jak u misia, okragle i wybaluszone.....opuchniete po spaniu...jejku jak to bylo fajnie jeszcze kilka lat temu wstac raniutko , buzke przemyc woda i zaczac dzionek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Dowi, Asiamt, Arpad, Kobrietta, Tjulip jak zdrówko? Lepiej ? U nas dosypało śniegu :) wczoraj wieczorem jechałam po syna i trochę mną ślizgało a jechałam autem męża z napędem na 4 koła, ciekawe jak dziś objadę moim gruchotem ;) teraz siedzę jeszcze w piżamce z kawusią ;) trochę czytałam ;) ale trza podnieś dupencję, rozwiesić pranie, ogarnąć kuchnię i do roboty! A tak bym sobie poleniuchowała w domu.... Czekamy na ferie, Marcysia już odpoczywa :D moje dzieci obecnie przeżywają wystawianie ocen na półrocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Dowi, Asiamt, Arpad, Kobrietta, Tjulip jak zdrówko? Lepiej ? U nas dosypało śniegu :) wczoraj wieczorem jechałam po syna i trochę mną ślizgało a jechałam autem męża z napędem na 4 koła, ciekawe jak dziś objadę moim gruchotem ;) teraz siedzę jeszcze w piżamce z kawusią ;) trochę czytałam ;) ale trza podnieś dupencję, rozwiesić pranie, ogarnąć kuchnię i do roboty! A tak bym sobie poleniuchowała w domu.... Czekamy na ferie, Marcysia już odpoczywa :D moje dzieci obecnie przeżywają wystawianie ocen na półrocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad starosc na nas wchodzi powoli:D ja tez od dluzszego czasu nie sypiam dobrze i wstaje jakprzetracona:( wogolw pozno chodze spac, wczesnie wstaje , bo dlugo spac nie potrafie, i tak jest juz hahaha. ale po kawie nie czuje juz zmeczenia. jeszcze 6 dni isciagna to cholerstwo z nogi, mam nadzieje ze bedzie juz ok. Bolu nie ma nie czuje uwierania, hmmm moze troszke szczescia i mi sie skapnelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka8 a wlasnie wczesniejposta onodze napisalam hehehe daj nam troszke sniegu:) my nic zero, niczym jesien, dzisiaj 2 stopnie tyko , ale zima w tym roku jakos nas omija szerokim lukiem:( a cora balwany chce lepic, ehhhh wogole zeszly rok tez taki ni w oko ni w dupe z ta pogoda , pory nie w porach, no ale chyba taki urok juz jest heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka leniuchujemy ,ale za dwa tygodnie będę Ci zazdraszczać. Chciałam z dziećmi jechać na lodowisko ,ale się okazało ,że gość który to prowadził zbankrutował :( szkoda . Ja wczoraj się śmiałam ,że wstawiłam auto do garażu i czekam do wiosny..R..mi napisał ,że u niego tez dosypało i nie może auta wstawić do garażu. Trzeba pracować na rodzinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×