Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Tak będę musiała zrobić. Kurna mały blady aż sińce ma pod oczami. Dzisiaj na obiad robię pizzę ,mam nadzieję że będzie jadł-to jego ulubiona potrawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane slonecznym porankiem:) daje wam troszke sloneczka i ciepla:) dzis dzien zakupow, trzeba uzupelnic zapasy:) pozdrawiam i zycze milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia ja nie pomogę bo mój też taki jadek,małojadek-zje w sumie wszystko ale w minimalnych ilościach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z zaśnieżonych gór :D jest pięknie! Drżę tylko przed dzisiejszą podróżą. Miłego wypoczywania! 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysiu przez kilka dni gotuj to co synuś lubi. Musisz przeczekać ten brak apetytu po chorobie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim ja nadal chora, to juz prawie dwa tygodnie, wiec jutro leze do lekarza juz po antybiotyk, inaczej nie dam rady, a wracam do pracy, wiec musze byc zdrowa, bo nie ma kto mnie zastapic i bede musiala nawet na czworaka isc. A mnie jakos humor opuscil, wkurzam sie ,ze nie mam swojego mieszkania, ze ciagle wynajmuje, ze wydaje pieniadze w bloto...a kredyt to pwazna sprawa i niestac mni ena to ...nie mam swoich czterech katow, nawet malych i ciasnych , ale moje...i ni emam swojego miejsca na ziemi nigdzie....eeehhhh 🌻 Kobrietta jak pokaleczona raczka ? Milego czytanka i odpoczywaj kobietko !!!!!! Tjulip jak u ciebie, wzrasta nadzieja w przyjazn ? Asiamt a jak u ciebie z szefem juz lepiej ? I gratuluje tej silowni..!!!! Marcysiu no niestety , jak maly nie je to faktycznie rob jego ulubione danka i nie wymagaj aby jadl duzo, on musi dojsc do siebie.... Dovi jak noga ? Haneczka tylko sie nie zaraz od pacjentow.... Monia jak ty dajesz rade w zimie na basen chodzic . jejciu ? Wazka a jak maly , przeszla mu juz calkiem wysypka ? I faktycznie z tym ubezpieczeniem to jazda nieziemska.... milego dzionka wam zycze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Przeszła ale znowu na jednym policzku się pojawiła...mniej ale jednak. Na tym policzku który częściej ma do piersi przyklejony...może to potówki... Napadało u nas duuużo śniegu:) Akurat jak wielkopolska rozpoczęła ferie, więc fajnie. Na siłownie idę o 16 jak mąż wróci z psem ze spaceru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane noga dobrze 21 ide sciagnac ta szyne , mam nadzieje ze nie bede musiala miec tych srub, bol przeszedl i zdaje sie isc wszystko w dobra strone "_ pozdrawiam i jeszcze raz milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki macie meila:), ktorego juz kilka dni temu mialam wyslac, ale sie wachalam ocena sytuacji nalezy do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi odpisałam choć nie do końca wiem o co chodzi? Marcysia? Wazka może to od Twojego potu. Arpad bierz się cholero za leczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie cala rozmowe z marcysia przeslana, teraz bedziecie wiedzialy dlaczego:) jest calosc opisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U nas od dzisiaj ferie,hura,byczymy się. A ja gamonica wczoraj spadłam ze schodów ...nie wiem jak to się stało ,ale wylądowałam na tyłku i z wszystkie schody zaliczyłam...tak pask ,plask:P dobrze ,że mam sport ten tyłek to sobie kości nie połamałam ...amortyzacja niezła :P Tylko ręka mnie dzisiaj boli.... ała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia moze dolekarza z ta reka lepiej:) wiesz moze masz wybita albo zlamana, lepiej wczesniej zareagowac: a masz napuchnieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tai zacina sie i posty wysyla dlugo, albo wcale , juz od kilku dni sie tak dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to , kilka dni i bedzie dobrze, bo z tego co wiem ze jak puchnie to jest zlamana, chyba nie jestem pewna. wiec jak tylko stluczona to staraj sie nie obciazac jej i po kilku dniach powinno byc dobrze, moze jakis zel na lapke , albo masc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do koleżanki na pomarańczowo, znam Dowi z najlepszej strony to super dziewczyna jak to mówią psy szczekają karawana jedzie dalej, więc możesz pisać co chcesz ja zdania nie zmienię :) napisałam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja łapka - dziekuję dziewczyny! duzo lepiej, boli mnie tylko mały przytrzaśnięty palec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz w mordę nie mam czasu, ale napiszę przedstaw sie pomarańczko kochana, na pomarańcze to każdy moze walić ale jej dałam co hehe Dowi nie przejmuj sie głupotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hu hu ha, hu hu ha nasza zima zła :) Oj przymroziło dzisiaj,że ho ho! Plussszzz i woda popłynęła po pomarańczce,bo się zesrała, smrodu narobiła,a wody nie spuściła... ot i tyle komentarza z mojej strony. Kobrietta całuję paluszek ;) Jak tam się czujecie z małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche lepiej, ale mały kaszle.. pewnie odkasłuje wydzielinę a do mnie korzonki znów zawitały, kufa znów ledwo sie ruszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow chora , mam infekcje gardla, goraczke, i zastanawiam sie skad?? przepisal mi lekarz na 10 dni antybiotyk Dalacin. zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta moze weź ten ketonal, to trza leczyć, a on jest przeciwzapalny, trza coś po prosru przeciwzapalnego, albo do znachora, wybieraj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sprawdzałam czy wogóle coś tu sie pojawi, bo pisze i nie widzę jak wysyłam a chyba mnie wysłuchali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt kafe szwankuje od kilku dni a co do ketonalu, ja slyszalam ze robi spustoszenie w watrobie, niewiem mowcie jak wiecie bo ja ostatnio tez na kolke nerkowa dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×