Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Gość hop hop hop
Nie mogę pisać ze swojego konta bo się wiesza,to na pomarańczowo muszę. Przynajmniej się wyświetla. Oj madry. Żeby mu jeszcze nie przyszło do głowy sprawdzac czy ogień jest ciepły. A moi dalej szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
Kobrietta obiadem się nie najadłaś,że literki wciągnęłaś :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
Napisałam Wam maila,że kafe zdechło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to,że już część postów było a za chwilę znikają, normalnie czary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie natrafilam i sie usmialam... Przychodzi 3 letnia dziewczynka do sklepu zoo. "Poplosę tego białego klólika z wystawy". "a może chciałabyś tego czarnego?" "Plosę pana, mojego pytona to pieldoli, jakiego on jest kololu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta z rana dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do > pracy, bo jest chora. > - A co pani jest? - pyta szefu. > - Mam jaskrę analną. > - że co!? Czym to sę objawia?? > - Po prostu nie widzę dzis możliwosci przytoczenia swojej d**y do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała amerykańska dziewczynka przychodzi rano do kuchni i widzi półnagiego mężczyznę, który grzebie w lodówce. Dziewczynka: Czy pan jest naszym nowym babysitter? Mężczyzna: Nie. Ja jestem nowym motherfucker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kapitanie! Kapitanieee! Pedał za burtą! Kapitan: - O rety! Jak mu pomóc? - Poślij mu calusa xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Karol i Hela spędzają powtórny miodowy miesiąc, na uczczenie 40tej rocznicy ślubu. Lecą sobie do Australii. Nagle głos pilota : - Drodzy pasażerowie, silniki odmówiły posłuszeństwa. Możemy lądować awaryjnie na wyspie przed nami, ale prawdopodobieństwo że ktoś nas odnajdzie jest równe zeru. Dziękujemy za wyrozumiałość. Karol drapie sie w głowę i mówi do Heli: - Kochanie opłaciłaś rachunki za mieszkanie? - Tak najmilszy, uregulowałam tuz przed wyjazdem. - A za telefony ? - Też zapłaciłam najdroższy. Karol myśli, myśli, myśli... - A ZUSy nasze popłaciłaś ? - O Boże, kochanie na śmierć zapomniałam! Och dowalą nam karę! Karol całuję ja tak jak nie całował od lat 30tu, śmieje się, wrzeszczy jak wariat: - Przeżyjemy! Znajdą nas! Te skur***** znajdą nas, nawet na końcu świata!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kawaly to na jutrzejszy poranek, lece spac u mni ejuz godzinka pozniej, a ja rano wstaje, a juz sie odzwyczailam.......posmiejcie sie zdrowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Arpad Ty aparatko :) ale się uśmiałam :D :D Marcysiu ja stara baba też znam amoniaczki ale nigdy nie piekłam choć przepis mam ;) Mi się chłopina coś rozkłada :( taki marudny przy tym... :o U nas pochmurny, smętny dzień, ziewam okrutnie, dobrze, że mogę udawać, że to celowe ćwiczenie ;) Asiamt jak synuś? Arpad lepiej Ci? Kobrietta a u Was jak zdrowie? Monika i Marcysia wybieracie się na sanki? Dowi gratuluję sukcesów córci! Wazka jak tam dieta? Mamo ❤️ Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Mi też Arpad hymora z rana poprawiła :G U nas też smętnie ,szaro buro ble...dzieciaki jeszcze śpią a ja już rozpaliłam w piecu i kawkę sobie piję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 7 w robocie :-( na szczęście czwartki mam luźniejsze Byłam wczoraj u fryzjera mam nowy fryz ale nie mogę się przyzwyczaić A i znów pękło mi naczynko w oku, nie mam takiego wylewu jak poprzednio, wzięłam w końcu skierowanie na podstawowe badania i robię jutro przed robotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze haneczka ...zrób badania i bedziesz spokojna. A mi się pomieszało i myślałam ,że dzisiaj wtorek...nie wiem jak żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam wielki kubek z herbatą z cytryną, bo mąż mi coś chrząka i mam nadzieję, ze choroby do domu nie przyniesie. Ja jak na razie trzymam się zdrowa - pewnie dlatego że w domu siedzę i nie mam za dużo styczności z zarazkami. Dieta tak sobie:) Ale nie najgorzej - z kolacji na razie zrezygnowałam bo tak mi najłatwiej:) Haneczka a co za fryz teraz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×