Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Oj kobietki toście przeszły, dobrze, że to daleeeko za Wami i teraz możemy se pisać i czuć się spełnionymi i szczęśliwymi :-) wiem, że z depresja i innymi zaburzeniami psychicznymi nie ma żartów i tutaj nikt nie może się wymądrzać! nie rozumiem tylko osoby, która już ma depresję stwierdzoną ale uwaza, że leki be, psychoterapeuci be sami do bani i tak sie uzala nad sobą, męczy innych i psuje im zycie...mam taką w rodzinie ale to może napiszę kiedyś w mailu bo obecnie jesteśmy w konflikcie i już nie wiem jak z tego wybrąć ale szkoda mi też czasu na pisanie o tym elaboratów i zawracanie Wam głowy, najpierw to muszę Wam te zdjecia i relację z wczasów wysłac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi udało się wyjśc bez leków... zmiana myślenia o 180st., czerpanie radości nawet z porannej wypitej kawy, ze spaceru z dzieckiem przy akompaniamencie śpiewu ptaków przy naszych alejkach parkowych, łapanie każdego radosnego sygnału dnia i promyka słońca, i codzienne dziękowanie Bogu, że mały jest już zdrowy :) i tym oto sposobem udało mi się z tego wyjść, ale wiem, że u większości nie jest tak rózowo i bez leków nie dyrydy haneczka - wysyłaj te zdjęcia z riwiery, bo nas zima zastanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wyśle, wyślę tylko ja nie mam takich programów i zdolności najpierw synus musi mi je wgrac na laptopa, potem muszę se zapisać, które chcę Wam wysłać więc muszę miec chwile spokoju i czasu :) muszę się Wam pochwalić, że zakwitł mi I słonecznik a i inne się szykują! :-) będzie ich sporo :) bardzo lubię słoneczniki :) to takie kwiatki, które zwracaja się zawsze do słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! słoneczniki sa takie promienne, pozytywne kwiaty :) a u nas zakiełkowały z nasionek roslinka - papryka z danonek, maly ma radoche, że urosła roslinka i podlewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta ,u mnie tez była podobna jazda z porodem. Pojechałam do lekarza na kontrole i lekarz nie mógł wyczuć pulsu ,biegiem mnie wieźli na salę operacyjną. Nawet nie pamiętałam jak się nazywam ile ważę w takim byłam szoku. Dostałam za małą narkozę ,bo zaczęłam się wybudzać jak mnie zszywali .to było straszne ,czułam jakieś wkręcanie (okazało się ,że to macice mi wpychali na miejsce) szarpanie i nic nie mogłam zrobić. Mały też leżał w inkubatorze a ja wyłam i wyłam.Był taki maluteńki ,kości obciągnięte skórą.Dobrze ,że mam znajomą lekarkę która była ordynatorką na oddziale niemowlęcym ,bo się super zajęła małym,nawet jak nie miała dyżuru to przyjeżdżała i go pilnowała. Oj dobrze ,że to juz za mną . I jak patrze na synka ,to nie chce mi się wierzyć ,że wyrósł z niego taki fajny chłopczyk. Boże jak ja kocham te dzieci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i stawiam kawę c\_/ Ledwo żyję, moje nogi..... Zeszliśmy miasto wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu butów dla małego, ale mu kupiłam takie adidasy, a w zasadzie półbuty: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/00006001098495/p%C3%B3%C5%82buty%20dzieci%C4%99ce.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_padding=all&filter_size=212@25&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece A co do dylematu, to moja prababcia kiedyś powiedziała tak: "Nie ma to jak mieć syna, przynajmniej na starość kobieta usłyszy, że jest kochana, przez 20 lat młodszego faceta i będzie to szczere" :D :D :D A prababcia miała 2 córki i 2 synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne butki :) Ja tez dopiero przyszłam ,byliśmy z dziećmi nad wodą .Mamy kawałeczek jakieś 100m.Po godzinie mały zgłodniał i musieliśmy wracać do domu. Teraz z powrotem mnie ciągną ,a ja jakoś po tej rannej pobudce jestem śnięta i do tego ten upał naprawdę daje popalić. Nie narzekam ,bo za kilka dni będzie pewnie zimno i też będę jęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia a kopnął Cię kto kiedy w tyłek???? Za jakie kilka dni będzie zimno, JAKIE KILKA DNI SIĘ PYTAM! Za kilka dni, to ja będę wygrzewać doopkę nad morzem, więc będzie ładnie, ciepło, słonecznie, koło dwudziestu kilku stopni. A nie żadne zimno. Nu nu nu mi tak mówić, bo pogrożę palcem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitam wieczorową porrrą właśnie robie zakupy na allegro, młody mi pomaga,a raczej przeszkadza :P i zajrzałam do was :) Monika buty całkiem fajne, ja byłam też zobvaczyć jakies buty na małego, ale nie ma nic godnego uwagi teraz byam z młodym w łazience, bo: mamo sikuuuu! musze mu pomóc w ściągnąc portki. Stary go nauczył sikac na stojąco i komicznie to wygląda jak taki mały smyk sika jak stary, pytam po chwili już? - nie, bo jesce kapie! :D marcysia za naszą namową widać się zaopatrzyła w browarki, taka mała skrzynka? :) mi też ślin a cieknie na małe z sokiem, ale ja mam diete! schudłam ...uwaga.... nie uwierzycie .... 20 ...dkg buhahahahah no ale zawsze coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Monika - co ja co, ale nad morzem na bank będzie ciepło! twoje całoroczne wyczekiwanie musi zostać dostrzeżone w najwyższych niebiosach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście uważam,że szału nie ma jeśli idzie o te buty-ale jak się nie ma co się lubi. To co mi się podobało to kończyło się na 22 lub zaczynało od 26... ale co poradzić? Pan ochroniarz nie chciał małemu obciąć palcy,więc musiałam brać to co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł a u nas parno, duszno, burzowo... ja przed chwilą wróciłam i już mam nerwa bo córka se wymyśliła pieczenie i szuka szklanki o średnicy 5cm do wykrawania ciastek, nie może być ani mniej ani więcej bo tak jest w przepisie! Koniec i kropka! wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie,że nie wierzę,że jedziemy? Bo w sumie to jeszcze mój nie ma podpisanego urlopu. Niby tam już pozamykał sprawy,ale zawsze może coś wyskoczyć. I mówi mi wczoraj,że to i tamto załatwił,ale urlopu jeszcze nie ma,a ja mówię,że już ubrania naszykowałam... a on,że ok powie szefowi,że musi go puścić na urlop,bo żona ma ubrania naszykowane :D ale jakoś tak nie czuję,że to już tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika możesz zacząć odliczać: adin, dwa, tri, czetery, piat, szest, siem, wosiem ........ i bum jedziemy! ;) a ja nie wierze, że nastepny urlop dopiero za rok! buuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też jak pomyślę, że trza tak długo czekać na urlop :( dobrze, że Wszystkich Świętych wypada w czwartek, już sobie zaplanowałam urlop na piątek bo muszę mieć 32 dni wcześniej zgłoszony Marcysia na zdrowie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały już padł ,zasnął na golaska i tylko świeci mu się biała, nieopalona pupa:D Przecież jak ja wstałam ,to on za mną przydreptał do kuchni. Kobrietta a Twój synek dosięga do kibelka ,bo my dla chłopców mieliśmy stołeczki,co by łatwiej mogli trafiać do celu:) Haneczka jak 5 cm,to ma być 5 ,nie Wiesz ,że jak będzie szklanka większa to ciastka nie wyjdą:) MOnika dla szefa to powinien być dobry argument ,bo co Ty zrobisz jak walizki spakowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta a co kupujesz na allegro ? Mi dzisiaj przyszła paczka z ubrankami dla dzieci i znowu mi się udało ,bo wszystko pasuje:)Mały szczęśliwy ,że ma takie same spodnie jak jego starszy brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam zestaw prysznicowy przesuwany, bo mam punktowy i mnie trafia że mi leci na twarz i musiałam zawsze trzymac słuchawke, a teraz sobie ustawie do mojego wzrostu i kupiłam fajna miarke wzrostu dla małego - w statek piracki z majtkami - małpkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta poszukaj butów bata. Koleżanka kupuje. Ja nie mam przekonania do zamawiania w sieci-a do Warszawy nie chce mi się jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka tez walcze z molami! kupiłam łapki Rajd na mole spożywcze, takie nalepki z lepikiem do szafek i wyłozyłam w szafkach duzo liści laurowych i gozdzików ale to i tak nie rozwiązuje problemu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam od szwagierki kasze, bo miała za dużo i jak mi zaczęło cos latać po kuchni to przeglądałam szafki, aż znalazłam, ale od tego czasu nie moge się tego pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×