Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Kobrietta przydałby Ci się taki opiekun jak mój syn, on na weselu pobawi się poje sobie i potem sie nudzi, w tamtym roku poszedł spać z synkiem mojej siostry i ta nie musiała zwozić teściowej (mieliśmy wspólny pokój na piętrze) a na ostatnim weselu tez spał z 2,5l kuzynem a rodzice w spokoju balowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobitki spadam ,musze pogasić światła i pootwierać okna ,bo zaraz oszaleję ...i po co był ten prysznic? Uf ,czyżby ten lech tak mnie rozgrzał. I tak na koniec cichutko ..kukurikukupaloma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mi młody wyrósł tutaj, albo mi się wydaje spoważniał bardziej, mówi do mnie, że mnie kocha i o innych też, ale czy rozumie o co go? może coś czai, że to jest w rodzaju miłości, ale samego słowa chyba raczej nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadzieję, ze z mamą wsio ok, nic nie piszą, może nie mogą, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie coś za długo, nie wiem, może nie ma dostępu do neta albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale mam nadzieje ze u niej wszystko jest na dobrej drodze, bardzo bym chciała koncze kobitki, musze kompa zwolnic miłych snóf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranocki ja tyz zmykam 👄 i tez tak bardzo martwię się co z Mamą, ciągle chodzi mi po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kawe stawiam tym razem ja spac niemoge cos ostatnio:) zycze wam kobietki milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chętnie się napiję. Doczytałam coście naskrobały. Kukuruku,to się działo. Asiamt- jak synek z gardłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam drugą kawę \_/o mój mały szaleje. Właśnie spektakularnie zaliczył glebę,po czym wytarł się,bo trawa jeszcze mokra i poszedł dalej... radośnie coś pokrzykując w nieznanym mi języku... A teraz ma problem,bo mu taczki utknęły w żywopłocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahhahahahahaha :D:D:D nie moge, padłam i nie wstane! poryczałam się ze śmiechu Monika z twojego ostatniego posta, fantastycznienie ubrałaś w słowa tą scenę rodzajową :) uwielbiam czytać takie rzeczy w taki sposów napisane hahahah ja częstuje się kawą wirtualną i ide po moja prawdziwą parzoche hehe dziś mam w planie odwiedzć moją psiółe, ale z małym jadącym obok mnie na rowerze :) ma chłopak zacięce, kaska na dynke i wio, jemu tylko rzucić hasło: idziemy na rower i waruje już przy drzwiach jak pies czekając aż ja sie zbiorę :) mam nadzieje, że nie będzie padać, bo cos się chmurzy i strasznie parno, aż mokra jestem, a wcale tak gorąco nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta to ja leję po nogach,bo oczami wyobraźni widzę Twojego małego skaczącego i radośnie popiskującego pod drzwiami,bo mój reaguje dokładnie tak samo na hasło idziemy pograć w piłkę? I wtedy jest goool, goool!!!! i istna eksplozja radości. I mam dobre wieści-kto mnie pierwszy ucałuje??? Z mamą wszystko ok. Przeprowadzają się na stałe. Na razie nie ma dostępu do netu-tylko od tej koleżanki co u niej mieszkali na początku. Jak uda mi się wreszcie usiąść do lapa,to Wam prześle maila,bo z telefonu próbowałam 4 razy i mnie wywala z poczty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcesciaraa
chyba jestem szczesliwa, mam sliczne zdrowe dzieci:)kochajacego meza, jestesmy 2 lata po slubie,,,no i nawazniejsze,cos dla siebie-przce która kocham!!!!czego chciec wiecej??tylko wziasc sie musze za siebie,,,znalezc jakies hobby,,,ktos mi cos zaproponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara-zależy co Cię interesuje? Ja np lubię malować, gotować i słuchać starych dobrych kawałków i lubię się uczyć-często coś czytam-na ile czas pozwala i dowiaduję się nowych rzeczy na różne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaka super wieści! :):):) 👄 ciesze się ogromnie że z Mamą ok! ;) i nie moge się docekać kiedy przeslesz nam od niej maila, siedze już jak na szpilkach sprawdzając poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcesciaraa
oczywiscie lubie sluchac muzy, z nauka to tak srednio,bardzo lubie gotowac i kombinowac z jedzeniem,,,mysle raczej o zadbaniu o siebie, zeby czuc sie lekko i zdrowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pogoda zrobiła się jesienna, leje jakby zerwanie chmury, zrobiło się ciemno jak o 21 w nocy! super zwłaszcza, że ja w sandalkach odkrytych i sukience letniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara-dbanie o siebie,to nie jest dla mnie hobby,a zwykła codzienna czynność. Kobrietta-to nie sprawdzaj tak ciągle bo łącza przegrzejesz,ja za jakąś godzinę będę mogła usiąść,bo na razie ganiamy po ogrodzie jak dwa dzikie zwierzaki wypuszczone z klatki... freeeedooommm, freeeedooommm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×