Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

dowi spokojnie, nie przejmuj sie tak, jakoś sie ułoży, jakoś to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysiu - przykro mi. trzymaj się ciepło ❤️ coś nie tak z mailami bo asiamt wiedziała o kogo chodzi - że o babcię, a ja nie miałam pojęcia co sie stało. Do mnie chyba część waszych maili nie dochodzi, musicie sprawdzić jak wysyłacie kopie do wszystkich, czy jest 8 adresów. Ja się zorientowałam, że chyba te moje długaśne maila z tamtego tygodnia nie poszły znów do MOni. Sprawdzę w domu co z listą konaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi - musisz się zdystansować do sprawy bo osiwiejesz! wyluzuj na czas wyprawy do kraju. szkoda twojego zdrowia! Wdech, wydech, przejdź się nad morze, pochodź po plaży i wróć do nas spokojniejsza ;) noo to marsz przewietrzyć głowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochane, udanego łikendu, ekscytującego kibicowania i dużo golów! fajnych piłkarzy na ekranie, co by było na kim oko zawiesić, a nie powiesić hehe udanej pogody, pogody ducha, spokojnych i grzecznych dzieci, duuuużo czasu i laby, leniuchowania, udanych grillów, kiełbasek, popcornu, paluszków i dużo uśmiechu życzę ja kobrietta ;) chyba mnie poniosło hehe ale myślę że o niczym nie zapomniałam :P buźki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi kochana - tak jak piszą dziewczyny wrzuć na luz bo się wykończysz!!! Głęboko oddychaj i skoncentruj się na tym i na tych co masz obok siebie. A tak poza tym, to życzę udanego wypoczynku wszystkim, którzy będą się lenić, znaczy aktywnie wypoczywać w długi weekend. Ładnej pogody i miłej atmosfery, spokoju i beztroski w tych chwilach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej 🌻 Witajta Kobitki 😘 Ja schudlam kilo w jeden dzien, nie no normalnie mnie dzisaj uradowalo jedzenie czeresni, kurcze ale mialam zadowolona mine kota, ja pierdzu....odladamy sobie przy tym z malym jakis filmik, wiecie super relaks , mila atmosfera, a tu nagle jak mi w brzuchu zaczelo sruuu i tuuuuu, a ja az podskoczylam, i jazda w biegu i podskokach do kibelk. No a dzwieki to jakby ktos wode odkrecil, a moj maly jeszcze na telefon to wszystko nagral. Ubaw mial z mojego meczenia. Marcysia --nie smuc sie , przykre to , ale pomysl, ze tym co juz odeszli jest tylko lepiej.... Dowi---posluchaj rad dziewczynek, czyli marsz na powietrze, i rozluzl=nij sie , wywietrz glowe. OD myslenia tylko boli, a od natloku mysli nikt geniuszem nie zostal. Dziewczynki znikam spac , poczytam jutro dokladniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek u was swieto....odpoczywajcie kobitki...dziekuje za maile. ja jutro znowu do pracy, wiec znikne na caly dzien albo dwa. Nadal nie pale i nie jem tyle. Sprawdzalam silownie i ide od przyszlego tygodnia. ide spac, jakos mnie tak scina na sen. Pozdrawiam i zycze udanego dlugiego weekendu, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem pierwsza! ja już w pracy, ale tylko parę godzin i znów jadę nad wodę ;) stawiam wam kawę z mlekiem o (_)o \_/o I_Io od wyboru do koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie panieneczki ja tez w robocie gacie czerwone są, buty też, bluzka w paski, ale biało granatowe obym w łeb nie dostała za brak stroju od kibiców he he taki spokój w stolycy, brak korków, dojechałam chyba w 15 minut do pracy trasą, którą jedzie sie godzinę wszystko gotowe, tylko trawniki nie wszędzie przystrzyżone no i jak oni się szykokowali na to łełro są gotowe polowe izby wytrzeźwień, dobre co? i wychodzę po 12 w południe i lecę na ... zgadnijcie gdzie a my wczoraj pobuszowaliśmy na działce, mężuś skosił trawę, wiem, święto, ale to dla relasku, a ja powyrywałam trawę w rabatkach, bo z kory wychodzi zerwałam truskaweczki, było słoneczko, wiec były słodkie i poziomeczki, młody wszystko zjadł, na zdrowie zazdraszczam Paniom odpoczywającym nad wodą, chyba wiadomo kogo mam na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i napiłam sie wczoraj winka, wieczorkiem, podczas kłótni mężusia z jego mamą jak zwykle chodziło o sprawy kościółkowe, matko dzisiaj każdy nie w sosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie czekamy na pociąg. Jeden nam uciekł i 40 minut na stacji... ale już zostało tylko 20 :) dzięki za kawę. Ja już chce do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj, a gdzie Wy jedziecie? albo skąd wracacie Monia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to bardzo dobrze się ubrałaś! No może paski powinny być nieco jaśniejsze-przecież dziś z Grecją gramy-czyli masz barwy z obu flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy. Z domu wyszliśmy o 6.50 i liczyłam,że o 9 będziemy już na miejscu. A tu zonk :( A mi się chce kawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, tylko naszym moze się to nie podobać he he wracam podziemiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Ja tez juz siorbię kawkę ,tylko juz taka przestudzona ,bo w miedzy czasie byłam w sklepie po zakupy . Kupiłam koszyk truskawek i bedzie wyżerka . A wczoraj byłam na procesji i moja córcia była najpiękniejsza. A ja założyłam niby sprawdzone buty a te sie wściekły i się chyba rozciągnęły ,czy co ....klapały mi ,myslałam ,że wszyscy to widzą...masakra,namęczyłam sie jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się ubrałam na galowo, a co! wiem, wiem, powinno być na goolowo :P mam sukienkę i żakiecik, tylko nie czerwono biała, wtopa! ale postaram się po pracy kupić 2 małe flagi i se włożę za uszy, coś jak faceci mają w autach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - niech zgadnę, lecisz na.......... działeczkę? ;) Monika - a ty skąd wracasz? byłas się urlopowac i się nie pochwaliłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam ;) Jak wygramy to nikt Ci słowa nie powie-tyle,że wracasz przed meczem-to jednak zostają tylko podziemia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też sobie kobriettę wyobraziłam z tymi flagami za uszami he he dobre no i lece na działaeczke po truskaweczki i na zakupki brawo należy sie Pani milion w zwiazku z wygraną mój Adaś bez humoru podobno, nie chce nic jeść, spał 12 godzin, bo wczoraj nie było drzemki, bo spał rano do 9.30 a późniejsz poszedł spać o 20 i tak spał do 8 dzisoiaj moze nie chory, co? teściowa bez humoru, to może i jemu sie udzieliło bleeee jak ja nie cierpię takich klimatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa urlopowałam się :D o 8 zameldowałam się w pracy podpisać jakieś tam regulaminy i 7 minut mi zabrakło do pociągu powrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrra jedziemy! Kobrietta bardzo godnie i dumnie! Marcysia kurczysz się? A widzisz człowieki też się pierze w 40 stopniach :) Asiamt poboczą się i im przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze żeby nie było, że ja jestem nie tutejsza, nie kibicuje i nie wkręciłam się w narodowy meczowy wir, to nad woda będę się przechadzać wśród wędkarzy ubrana w pareo z flagi ;) Moniak - no to miałaś wycieczkę ;) ale teraz masz już weekend! asiamt - mój też w dzień nie spi, kładziemy go ok. 20, śpi do 8 rano, ale też pogoda taka fajna na spanie. Tez nie lubię jak w domu wiszą gradowe chmury. Może na działke jak pójdziecie to się wszystkim humor poprawi, zaserwuj pyszną karkóweczkę z grilla - przez żołądek do serca- to od razu im uśmiech wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na działkę pójdę chyba sama z młodym, bo mężuś leci do koleżki na meczunio, wielki kibic z niego tzn. nigdy go piłka nie inetresiła, ale teraz stwierdził, ze w smuie musi to zoabczyć, będzie parę uliczek dalej, bo mieszkamy blisko naszych przyjaciół z rodzinnego miasta, spotkają sie we trzech, na piwku i wróci po meczu, chiba a ja nie mam ochoty ogłądać miny teściowej, zresztą ja też sie wtrąciłam wczoraj, co prawda nie kłóciłam, ale coś tam powiedziałam na temat odchudzania jej drugiego wnuka i niby racje mi przyznała, ale mówiła, z e nikt nie jst doskonały i weź tu gadaj, dziecko grube a oni mają to gdzieś, i tak leci kabarecik no i po truskawki pójde sama z młodym, chyba, ze się rozpada będę sie trochę bała tam sama, bo może nikogo nie być, a czasem bezdomni sie tam szlajają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta mój śpi, bo inaczej ok 17 to już maruda straszna ja wracam o 17 i mężuś też, wiec chcemy z nim pobyć trochę i kładziemy go spać ok lub po 21, najczęściej ok 22 wieczorem ja spi w dzień, to do wieczorka ma dobry humor, nie jest zmęczony i mozna gdzieś razem pojechać, wyjść, a tak byłaby lipa jeszcze teraz mamy zamiar śmigac na rowerach po pracy, więc musi być przytomny he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś bierze młodego w fotelik, a w zasadzie bedzie brał, bo jeszcze nie próbowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×