Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

ach...chcialabym aby wam tez sie udalo kochane moje...teraz przede mna okres pelen obaw,poniewaz w wieku 34 lat to ja juz stara baba jestem i o dzieciatko trzeba zadbac lepiej niz zazwyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wchodze a tu takie dobre wieści!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super gratulujeeee!!!!!!!!!!! wreszcie sie którejś udało ;DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzewczyny :) Dzięki Panna i małą za miłę slowa :) puldrini, super wieści, gratuluję :) Na pierwsze długo czekałaś a teraz proszę.... :) Życzę Ci spokojnych 9 miesięcy a przede wszytskim zdrówka dla Ciebie i maluszka :) Jak dobrze usłyszeć, że się udaje wystarczy być cierpliwym :) Jak kochane zaczynam następny cykl, właśnie mi się @ rozkręca, więc czarna, xrozza mamy podogbe cykle ;) Może to jakiś znak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puldrini, jak mi się mordka cieszy!, serdeczne Gratulacje, dużo spokoju a przede wszystkim zdrówka! Zaglądnę tu jutro wieczorem, bo wyjeżdżamy z moim M na weekend! Czekam na więcej takich wiadomości! Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelke kobitki :) dopisujcie się nasze 2 kochane ciężaróweczki rivava i puldrini :D STARACZKI nick.................wiek............jak długo?......woj. ..........data nast.@ morelkaaa..........28 lat ........10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........57m-cy.........zach-pom.........08.04.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula299..........30...............4 rok ...............sląskie .......nie licze psioszka............27lat..........9m-cy..............śl ąskie.........17.04.12 Ajka86...............25............3 m-e.................śląskie.........30.IV.12 Panna łoda21.......22lata........miesiąc..............pomorskie. .....??????? ruda kura szuk sznura....26lat....3miesiące.........warszawa....20.IV.2012 mała 56......25 lat...1 miesiac........kielce.......09.04.2012 uleczka88........23lat......29mc....dolnoslaskie.....15.0 4.12 jestem pewna 29 ...29lat......5 m-cy.... śląśkie ..........? CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek............data rozwiązania.......woj. .....w przyszłości płeć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dziś niedobrze... zapaliłam sobie papierosa i wymioty normalnie ;/ to chyba antybiotyk bo na objawy ciążowe za wcześnie ;/ a w ogóle mam dużą szansę na bliźniaki bo u mnie w rodzinie są co drugie pokolenie :))) lekarz mówi że mam 50% na bliźniaki :) chciałabym bo tylko raz w ciązy i dwa bobasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jestem tu nowa, ale chętnie przyłącze się do waszego tematu:) Ja staram sie o drugą dzidzie(pierwszą ciąże straciłam w 10tc) od miesiąca...Byłam u gina dzień przed owulacja i kazał nam działac(wiec dzialalismy cale swieta)...ale caly czas sie maartwie jak to bedzie...cały czas szukam objawow podobnych do pierwszej ciazy(w tedy tez udało sie za pierwszym razem)..Czekam cierpliwie na termin @ i mam nadzieje ze zamiast @ ujrzę piekne 2kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
czesc dziewczynki morelka kurcze przykro mi ze sie nie udalo.ale ciesze sie ze masz do tego zdrowe podejscie i sie nie zniechecasz:D puldrini44 gratuluje ogromnie:) moj sen o myszach jednak dotyczyl ciebie:Dja tez mam juz 32 lata ale lekarz mi powiedzial ze ryzyko w ciazy w tym wieku to stereotyp. za granica np.w niemczech kobiety nie mysla o dziecku wczesniej niz po ukonczeniu 35 roku zycia.wiec jesli o to chodzi to ja sie nie martwie bo wiem ze mamy takie same szanse jak mlodsze dziewczyny.my dzis zaczelismy 14tc .za tydz .w poniedzielk idziemy do lekarza ,mam nadzieje ze dalej bedzie wszystko ok. a tak ogolnie jestem z was strasznie dumna ze wszystkie jestescie takie dzielne i sie nie poddajecie. trzymam za was wszystkie mocno kciuki Natalia90210 witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia- super :) tak Was sobie czytam i mi się wydaje ze mnie to jakos późno dopadła myśl o dziecku :) jak miałam 22 lata to ani z kim ani jak :D:D:D i wydawało mi się wtedy że w ogóle nie chce mieć dzieci, na szczęście przeszło. Mój mąż też mówił że przede mną nie chciał mieć z nikim dzieci :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Ważne że teraz sie staracie o fasolke:) No tak my sie zdecydowalismy dosc szybko (choc moj przyszly maz ma juz 30latek):) aczkolwiek patrze na moje starsze siostry ktore tak bardzo popadly w wir pracy i nie maja czasu na dzieci ze zdecydowałam że ja tak nie chce:) Teraz czekam na przyszły weekend żeby zrobic test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam :) jeszcze 6 dni! ale chyba zrobie wcześniej bo mam takie pryszcze jak nigdy i ogólnie koszmarną cerę- nawet jako nastolatka nie miałam problemów takich ;-) i żeby mi się palić nie chciało to coś jest nie tak. poczekamy i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może akurat już się rozwija fasolka w Tobie:) No ja od czasu poronienia mam nieregularne cykle (wahają się od 2-3 dnia) więc nie wiem dokładnie w który dzień robic test, ale pewnie mój piękny sam nie wytrzyma i będzie kazał mi robic jak najszybciej :) Ja od czasu do czasu czuje delikatne jakby skurcze i kłócie ale boje się że to sobie wkręcam...ehh tak bardzo chciałabym sie nie rozczarowac tym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny okres miałam dostać koniec marca coś koło 29.03 i nic..nadal nie ma. Boję się sprawdzić...bo już raz mi się okres spóżnił 12 dni...Tym bardziej że miałam grypę 30-31.03. W poniedziałek zrobię test oczywiście jeżeli wcześniej nie pojawi się @.. Na razie czuję jakby mi coś pulsowało w brzuchu, coś jak przed okresem, ale okresu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu 2011 odstawiłam plastry. Staram się od grudnia 2011r. Mam teraz nieregularne cykle i jak na razie czekam na tą dobrą nowinę. Okres mi się spóźnia już 14 dni ale chorowałam na grypę i obawiam się że to dla tego.... W poniedziałek robię test no chyba że pojawi się @... Już raz się cieszyłam bo okres spóźnił mi się 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu 2011 odstawiłam plastry. Staram się od grudnia 2011r. Mam teraz nieregularne cykle i jak na razie czekam na tą dobrą nowinę. Okres mi się spóźnia już 14 dni ale chorowałam na grypę i obawiam się że to dla tego.... W poniedziałek robię test no chyba że pojawi się @... Już raz się cieszyłam bo okres spóźnił mi się 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Natalio:) Zauważyłam że jesteśmy w podobnym wieku i tez w czerwcu biore slub i również uważam że pięknym byłoby w dniu tego slubu mieć świadomość że jest nas troje:):):)no i mój facet też ma koło 30tki bo 29:):):):) Przykro mi z powodu Twojej nienarodzonego dzidzi ale jak my wszystkie trzymasz sie dzielnie i to jest teraz najwazniejsze:)Trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki:) Ruda Za Ciebie tez trzymam mocno kciuki:) Oby Twoje objawy były skutkiem fasolki:) najlepiej żeby były dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Natalio:) Zauważyłam że jesteśmy w podobnym wieku i tez w czerwcu biore slub i również uważam że pięknym byłoby w dniu tego slubu mieć świadomość że jest nas troje:):):)no i mój facet też ma koło 30tki bo 29:):):):) Przykro mi z powodu Twojej nienarodzonego dzidzi ale jak my wszystkie trzymasz sie dzielnie i to jest teraz najwazniejsze:)Trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki:) Ruda Za Ciebie tez trzymam mocno kciuki:) Oby Twoje objawy były skutkiem fasolki:) najlepiej żeby były dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Natalio:) Zauważyłam że jesteśmy w podobnym wieku i tez w czerwcu biore slub i również uważam że pięknym byłoby w dniu tego slubu mieć świadomość że jest nas troje:):):)no i mój facet też ma koło 30tki bo 29:):):):) Przykro mi z powodu Twojej nienarodzonego dzidzi ale jak my wszystkie trzymasz sie dzielnie i to jest teraz najwazniejsze:)Trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki:) Ruda Za Ciebie tez trzymam mocno kciuki:) Oby Twoje objawy były skutkiem fasolki:) najlepiej żeby były dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Natalio:) Zauważyłam że jesteśmy w podobnym wieku i tez w czerwcu biore slub i również uważam że pięknym byłoby w dniu tego slubu mieć świadomość że jest nas troje:):):)no i mój facet też ma koło 30tki bo 29:):):):) Przykro mi z powodu Twojej nienarodzonego dzidzi ale jak my wszystkie trzymasz sie dzielnie i to jest teraz najwazniejsze:)Trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki:) Ruda Za Ciebie tez trzymam mocno kciuki:) Oby Twoje objawy były skutkiem fasolki:) najlepiej żeby były dwie:) 16.06.2012 ślub koscielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna młoda21dzięki bardzo:) teraz pozostało mi czekac i nie ześwirowac;) jestem pewna 29 zrób test i nie bój się:) takie nerwy czy jesteś czy nie mogą zaszkodzic maleństwu więc dla spokojnej głowy zrób test:* Dziewczyny ja uciekam i pojawie sie w poniedziałek bo cały weekend czeka mnie rozwożenie zaproszen ślubnych:) Zycze udanego weekendu! I czekam na pozytywne wieści od was:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
ja czegos nie rozumiem. jestem pewna 29 i panna mloda21 dlaczego piszesz pod dwoma nickami?? albo ja czegos nie ogarniam albo ....ehh...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pod dwoma nickami ? Przecież mam tylko jednen !? Jak chciałam wysłać posty to mi sie coś powiesiło i powyżej (proszę zerknąć) dodałam o podobnej tresci kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pod dwoma nickami ? Przecież mam tylko jednen !? Jak chciałam wysłać posty to mi sie coś powiesiło i powyżej (proszę zerknąć) dodałam o podobnej tresci kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! staram się o ciąże już dosyć, dosyć długo, dziś mija 41 dc. miewam cykle 34 dniowe nadal brak okresu, boję się robić test bo żyję sobie narazie w ogromnej nadziei aczkolwiek w 2 połowie cyklu brałam NOLICIN na zapalenie pęcherza a także NIMESTIL przeciwbólowy proszek, dlatego nie robię testu gdyż myślę e te leki tak mi opóżniły ten cykl, nie chcę się nakręcać . Co myślicie na ten temat może któraś z Was brała takie leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×