Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

witaj mala56:) moi teście są nawiedzeni na tym punkcie, pomimo że mają już wnuki, i żadne grzeczne/ mniej uprzejme argumenty nie działają, jak jeszcze nie zdecydowaliśmy się na dziecko to było po prostu wkurzające teraz to wkurzająco-przykre, ale to teściowie mogło być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, jak rano w czw pójdę to wyniki będę miała tak koło 15-16, ale mam takiego stracha, że szok ;) Dzięki za podtrzymywanie na duchu :) Miło z Twojej str 🌻 Ciekawe co się dzieje z Czarną, taknagle zamilkła... :( Daj znać jutro, jak z Twoim progesteronem ;) Czy była owulka... Dziewczyny u mnie na szczeęście rodzice i tescie są bardzo taktowni i nie zasypują nas tego typu pyt., ponieważ wiedzą, że się leczymy... Gorzej z dalszą rodziną i zanjomymi, szlak mnie trafia jak słyszę, któryś raz z kolei takie pyt. No, ale nic trudno się mówi i trzeba zacisnąć zęby ;) Pozdrawiam w zasadzie już poświątezcnie... Tak się objadłam, że zaraz pęknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jak tam po świętach, owocne zajączki i kurczaczki?Mam nadzieję:) My wróciliśmy z M właśnie od rodziców, w sumie to chciałam wcześniej wyjechać,bo już obgryzam paznokcie z nerwów na jutrzejsze hsg. Trzymajcie kciuki kochane! Odezwę się jak wrócę ze szpitala. Startuje przed 7 rano! Witaj Mała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka, kochana trzymam za Ciebie ogromne kciukasy :) Dasz radę, musisz być silna, pomyśl o dziecku :) Jak wrócisz, ze szpiatala daj odrazu znać ok? Teraz weź kąpiel, odpręż się z pewnością pomoże 🌻 Ja mam mega nabrzmiałe i bolące piersi, mam nadzieję, że to jakś znak. NIgdy tak mocno mnie nie bolały... Nic pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam:) trochę się nie odzywałam :D moje kochanie pojechało już do pracy:( dopiero w sobotę się zobaczymy.. u mnie nic ciekawego czekam na @ wczoraj miałam dostać ale cisza ale czuję że na dniach przyjdzie bo mnie strasznie piersi bolą, czekam na wizytę na 13 w piątek no chyba że akurat będę miała @ to przełoże wizytę chcę żeby mi zrobiła usg czy wszystko w porządku u mnie po drugim poronieniu, a tak poza tym siedze na allegro i szukam czegoś ładnego na prezent, w maju mam 3 komunie z czego 2 to nasi chrześniacy tylko nie wiem co dla dziewczynki co myślicie co lepsze kolczyki złote czy pierścionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Czarna gdybym ja miała szukac prezentu na komunie dla dziewczynki to chyba zdecydowałabym sie na kolczyki. Nadrabiałam dzisiaj zaleglosci w czytaniu Waszych wpisow ale sporo tego jest i w razie czego bede pytac:) morelkaa jak u Ciebie z tymi pecherzykami? Przepraszam ale troche sie w informacjach pogubilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Postanowiłam się przyłączyć Więc Zaczęliśmy od jakichś 2,5 tygodnia starać się o dzidzie. Ja mam 21,5 lat a mój partner 28 no prawie 29 w czerwcu bierzemy ślub ale już nie możemy się doczekać małego szczęścia. Czekam na okres(mam nadzieje że nie przyjdzie....)spóźnia mi się już trochę ale niestety nie mogę dokładnie powiedzieć ile bo nie zapisałam sobie kiedy miałam ostatnim razem..Biorę od miesiąca kwas foliowy , mój facet sporadycznie jak mu się przypomni....Poza tym niecały rok temu rzuciłam tabletki anty...i od tego czas mam nieregularne @...nie jakoś tragicznie ale zawsze to nie to samo jak są regularne..zawsze przed okresem strasznie bolą mnie piersi...teraz mnie nie bolą..Poczekam jeszcze tydzień i zrobię test...Tak pragnę tego dziecka i się nakręcam że boję się że przez takie moje zachowanie nic się nie uda..Mam nadzieje że mogę liczyć na wasze wparcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, w końcu coś napisałaś, a już się zastanawialiśmy wspólnie z xrozza co się z Tobą dzieje ;) Czyli szykujesz się do lekarza i bardzo dobrze, mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego... 3 komunie :D To troszkę dostaniecie po kieszeni ;) Co do prezentu, ja bym się zdecydowała kupić kolczyki, taka 8 latka lepiej je wykorzysta niż pierścionek. Pierścionek to raczej dla starszych dziewczynek... Tak mi się wydaje ;) mała56, już nie ma pęcherzyków, ponieważ była owulka i 2 pękły ;) Były staranka i teraz będę testować w czw., także proszę o trzymanie kciuków ;) Panna młoda21, witaj zapraszamy :) to czekamy na dobre wieści za tydzień :) Nowe dziewczyny dopiszcie się do tabelki ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
czesc dziewczyny. chcialam wam napisac ze dzis snily mi sie myszy.a jak mi sie snia myszy to zawsze dowiaduje sie o ciazy....morelka licze na ciebie :D ciekawe jak psioszka po hsg :) milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rivava, heheheh ale mnie rozbawiłaś :D :D Oby Twoje sny były prorocze 🌻 :) Jak się czujesz?? Wszystko w porządku, kiedy się wybierasz na wizytę do gin? Psioszka być może już po wszystkim, na pewno da znać obiecała ;) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa..........28 lat ........9 m-cy..........wlkp.............. ok. 21.04.12 czarna14741......27 lat..........57m-cy.........zach-pom.........08.04.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula299..........30...............4 rok ...............sląskie .......nie licze psioszka............27lat..........9m-cy..............śl ąskie.........17.04.12 Ajka86...............25............3 m-e.................śląskie.........30.IV.12 Panna łoda21.......22lata........miesiąc..............pomorskie......???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaaaa
Panna młoda21 radzilabym sie tak nie nakrecac na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani dobra rado dziekuję za sugestie ale jestem dorosłą osoba i wiem co dla mnie jest dobre a co nie. Nie nakręcam sie tylko jak napisałam ma nadzieje! A w czwartek trzymam kcuki za morelkęęęę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem już w domku! Wszystko trwało 2h:) .Nic nie bolało, no może tak jak przy @. Wyniki jutro, ale doktory takie miłe, chociaż nie było mojego gina, że wszystko mi pokazywali i mówili. Lewy sprawny,drożny, prawny mniej,ale przepchnęli go kontrastem i się udrożnił! Bosz...jaka ja jestem szczęśliwa! Dostałam śniadanko, wyjęli wenflon i do domu. M też dzielnie zniósł. Cała ta procedura nadawała temu strach i powagę, ale nie taki diabeł straszny... No i lekarze kazali dziś się przytulać, bo podobno dziś jest najlepszy moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszkaaa tak się ciesze, że wszystko dobrze! achh to dziś czeka Was pracowity dzień/ noc hehe :) czarna ja też stawiam na kolczyki :) ale prezenty w dzisiejszych czasach na komunie to problem, kiedyś zegarek, łancuszek albo rower i spraw była jasna;) Panna młoda21 witam serdecznie i trzymam kciuki aby @ nie przyszła ;) KAROLA witaj :) morelkaaa kto wie może nocne sny o myszach były 'dla Ciebie' ,oby! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
normalnie wyczuwam jakies fluidy ciazowe:D psioszka..czyli u ciebie ten jajowod mogl byc problemem.ciesze sie ze juz wszystko jest ok.he he....to do dziela.od poczatku tyg.takiego dobre wiesci to dobrze wrozy:) morelko ja do gina jutro jade.za kazdym razem sie boje ale wierze ze wszystko nadal jest ok. juz nam leci 13tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka, super wieści, widzisz i po co tyle niepotrzebnych nerwów ;) Nie taki diabeł straszny jak go malują ;) Najważniejsze, że teraz już wszystko ok i zaczynacie staranka :) Trzymam kciuki za dzisiaj... Ajka86, a może to dot. psioszki, bo zaczynają z dwoma drożnymi :) Umówmy się, że to dla wszystkich, takie pozytywne fluidy, które rivava- nasza jedyna ciężaróweczka nam przesyła :) rivava, 13t.c. :) widać już brzuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka to super ze juz jestes po wszystkim i ze diabel nie jest jednak taki straszny:) Trzymam kciuki za Ciebie i za morelkee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby proroctwo się spełniło :D dobre wieści poświąteczne byle tak dalej dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka super że wszystko ok teraz to tylko się starać i czekać na efekty a ja nadal czekam na @ ciekawe kiedy dostane oj coś czuję że będę musiała przełożyć wizyte:( morelka pewnie dłuży ci się czas , nie długo bedziesz wiedziała ale ja coś czuję że udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka no to dobrze że już po terea zmusi byc tylko lepiej!!!!! Czarna jesteś juz się zastanawiałam gdzie Cię wywiało Witam nowe dziewczyny Panna młoda Karolaa ;D Morelka trzymam kciuki cały czas teraz pewnie sie dłuży ..byle do czwartku Dziewczyny odebrałam progesteron 48,31 normalnie taki wielki że aż mnie zastrzelił!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
no ja trzymam kciuki za was wszystkie razy cztery:) bo ja trzymam i moja dzidzia tez trzyma:) morelka co do brzucha..to sama nie wiem. mam wrazenie ze nie moge go juz wciagnac jak dawniej i dwa kg wiecej mam.cycki mam mega wielkie :) xrozza ja sie nie znam na tych normach ale rozumiem ze nie jest taki jak oczekiwalas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa..........28 lat ........9 m-cy..........wlkp.............. ok. 21.04.12 czarna14741......27 lat..........57m-cy.........zach-pom.........08.04.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula299..........30...............4 rok ...............sląskie .......nie licze psioszka............27lat..........9m-cy..............śl ąskie.........17.04.12 Ajka86...............25............3 m-e.................śląskie.........30.IV.12 Panna łoda21.......22lata........miesiąc..............pomorskie. .....??????? ruda kura szuka sznura....26 lat....3 miesiące.........warszawa....20.IV.2012 ja się też przyłączam :) Nie miałam czasu wcześniej napisać- okazało się że mam zapalenie przydatków. Właśnie wrociłam od lekarza, boli jak cholera ale nie to jest najgorsze- najbardziej się boję, że np zaszłam w ciążę a teraz mam silne leki (ginekolog poinformowany, że jest opcja ciążowa ale i tak ;/). Miała któraś z Was takie coś? Mam zwolnienie z pracy i siedze w domu w cieple :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, brawo taki wynik, tylko pogratulować ;) Owulka była, czyli szansa zawsze jest :) rivava, dziękujemy za kciuki :D 2 kg pewnie w cycki poszło :D ruda kura... witaj :) zdrówka życzę, żebyś szybko mogła wrócić do staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa..........28 lat ........9 m-cy..........wlkp..............ok.21.04.12 czarna14741......27 lat..........57m-cy.........zach-pom.........08.04.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula299..........30...............4 rok ...............sląskie .......nie licze psioszka............27lat..........9m-cy..............śl ąskie.........17.04.12 Ajka86...............25............3 m-e.................śląskie.........30.IV.12 Panna łoda21.......22lata........miesiąc..............pomorskie. .....??????? ruda kura szuka sznura....26 lat....3 miesiące.........warszawa....20.IV.2012 mała 56......25 lat...1 miesiac........kielce.......09.04.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem dziewczyny zalamana. Zaczełam z moim przyszlym mezem temat staran o dziecko ze musimy usiasc i porozmawiac czy oboje jestesmy tego pewni. Odpowiedział mi ze "siurnie w noc poslubna" i zaczal sie smiac. Moze i zartowal ale oczekiwałam innej odpowiedzi ze jest zmeczony i pogadamy jutro a on tak po prostu sie polozyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×