Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Ale skoro mialas owulacje to dlaczego mimo to nie udalo Ci sie zajsc w ciaze? Mowil cos lekarz na ten temat? Przepraszam ze tak pytam bezsposrednio -nie chcialam Cie bron Boze urazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mowil ze jak nie podziala Clo to mi przepisze Metformax czy jakos tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, tego lekarz Ci nigdy nie powie dlaczego tak się stało, że się nie zachodzi. Oni mogą tylko gdybać, a natura jest natura i tak zrobi swoje. W każdym bądź razie jak teraz nie wyjdzie idę na HSG a potem może laparoskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,Morelko, ja brałam CLO 5 cykli w dużych dawkach i owulki nie było, metformax biorę do tej pory, ale on ma nie tylko wpływ na owulkę, więc dlatego biorę go cały czas. Morelko HSG to nic wielkiego, wszystko do przeżycia, a chociaż będzie wiadomo czy jajowody są drożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka trzymam kciuki z całego serca niech Ci się wreszcie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa to mam nadzieje ze uda sie chociaz tobie trzymam kciuki ja tez marze alby 4 letni okres czekania sie skonczyl jak dopiero do 2 próby podchodze w sierpniu i mysle od razu we wrrzesniu no cóz z iui ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka, tak wiem, że HSG da się przeżyć, ale zawsze nerwy jakieś są ;) xrozza, bardzo dziękuję :) paula, Ty w porównaniu z nami jesteś tutaj weteranką, życzę Tobię oraz innym dziewczyną z topiku aby nam się w końcu udało :) Musi się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Byłam u ginekologa mam zrobić 7 badan poziomów hormonów bo lekarz mówi że to co się ze mną dzieje to nie ejst normalne. ale to dopeiro w sierpniu zrobie bo musi byc miedzy 21 a 24 dniem cyklu a przez 14 dniowe spoznienie okresu teraz mi wypada czas na badanie jak bede nad morzem. Mam dość. Mam dość że moje ciało robi co chce a nie co mu każe, i zmusze je do tego czego ja chce. Jakby siłą woli dało się zajść w ciążę to miałabym już 5 dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odebrałam wyniki prolaktyny po obciążeniu i jest aż 405 15x więcej a po tabl powinno być 5 x więcej max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wzielam piata tabletke Duphastonu wczoraj. Kiedy moge sie spodziewac @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny byłam dziś u swojej gin, i jedyne co we mnie wykiełkowało to 4cm torbiel masakra jakas, przepisala mi duphastan teraz czekam na @, i mam zacząć brać 14dc, kazała mi też zrobić PRL,TSH, testosteron i CRP no i mąż też ma iść się przebadać....powiedziała że do roku się niby czeka ale że nie będziemy tyleczekać skoro juz pare miesięcy nie ma rezultatów....to przynajmniej coś pozytywnego, załamałam się przyszłam do domu i ryczałam, po tym jak wybiore lek i dostane @ mam przyjsc na kontrole z wynikami i jak to powiedziala "ostro się za mnie wezmiemy" ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, najważniejsze, że lekarz podszedł do sprawy poważnie, a badania hormonów pomogą w odpowiedniej diagnozie :) Trzymaj się kochana :) xrozza, co oznacza w praktyce tak duża prolaktyna??? Konsultowałaś już to z gin?? mała, niestety nie pomogę, bo nigdy nie brałam tego leku ;) Ajka, będzie dobrze, musi być. Teraz nie możesz się złamywać, trzeba walczyć... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duża prolaktyna blokuje owulacje i pradowpodonie to niemuszą być policystyczne jajniki tylko niemam owu przez dużą prolaktyne..;/ mam iśc do lekarza wypisze leki na zbicie. no i narazie się wstrzymujemy z histeroskopią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz ..
A TY morelko sie tak nie nakrecaj z ta 1 IUI bo mozesz sie rozczarowac i to bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, to może rzeczywiście prolakatyna jest winna temu, że nie możesz zajść w ciąże. Dobrze, że można ją zbić przez leki, także głowa do góry :) a histeroskopia nie będzie potrzebna :) tego CI życzę :) u mnie ok, w pon robie test, ale w sumie nic nie czuje, tylko pierwsze 2,3 dni czułam podbrzusze, teraz nic. Także pewnie nic z tego w tym cyklu... a ile masz, niech cię głowa o to nie boli, nie Twój problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam:) co tam słychać? ja siedze chora w domu jakieś choróbsko mnie dopadło,przepraszam że nie pisałam ale jakoś nie mogłam,u mnie wszystko się popsuło mam już dość narazie chcemy się wstrzymać ze staraniem,niewiem czy pamiętacie w marcu po @ wyszły mi dwie krechy na teście okazało się że to było poronienie a nie @ i teraz znowu,muszę poszukać naprawdę dobrego lekarza bo żaden nie ma pojęcia dlaczego tak się dzieje, pani z laboratorium mówiła żebym zrobiła badania na toksoplazme czy coś takiego nie pamiętam dokładnie nazwy, pójdę i zrobię jak tylko wyzdrowieje.będę szukać przyczyny aż do skutku.przecież tak nie może być!!!!!!!! morelko życzę ci aby na teście pojawiły się dwie grubaśne krechy:) oczywiście reszcie staraczek życzę tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna może faktycznie, jak odpuścicie trochę, odpoczniesz i znajdziesz nowego lekarza z pomysłami to się uda. A przypomnij czy chodzisz/chodziłaś do zwykłego gina czy do kliniki niepłodności?Bo może warto wybrać się do takiego specjalisty?! U mnie 25dc, 5 dni temu odstawiłam luteinę, @ na razie brak. Nie napalam się, tym bardziej,że jestem u siostry w Anglii z dala od M:) Miłego weekendu staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna przykro mi, że znowu Ci się to przytrafiło :( naprawdę musicie znależć przyczynę bo w przeciwnym razie może Ci się to powtarzać. Przynjamniej wiesz, że w ciążę możesz zajść bezproblemowo, gorzej z podtrzymaniem... Pozdrowienia dla wszytskich :) Ja chyba jutro zatestuję, co ma być to będzie może to trochę za wcześnie 13 dn. po owu, ale trudno dłużej nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna a może Ty masz jakieś zrosty albo polipy?????? moja rada idz na histeroskopie. to tu może byc przyczyna Morelko testuj trzymam kciuki z caaaałych siłłł za 2 grube krechy;D i daj odrazu znać bo już niemoge się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelko nie pisze
bo nie na 100% nie udalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelko nie pisze
bo na 100% nie udalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko, ja chyba nie zrozumiałam... udało się czy nie? Ja dostałam dziś @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki! co tu taka cisza? co u Was? morelko zatestowałaś? Ja czekam na @ dziś/ jutro pewnie przyjdzie bo już wszystkie 'objawy' czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj popołudniu idę jednak na betę, czyli wynik dopiero jutro. Jednaka mam przeczucia, że się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ręce mi się trzęsą zrobilam test ba dwa testy przed chwila i sa dwie kreski!! nie moge w to uwierzyc... ale zastanawiam się czy to ze jak bylam tydzien temu u gin i wykryla mi torbiel to czy on nie wplynal na test? bo wrecz boje się w to uwierzyc ze moze jednak się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka idż jak najszybciej na bete i wtedy zobaczysz, nie chcę cię martwić ale są też przypadki że torbiele dają fałszywe wyniki ale mam nadzieję że w twoim wypadku to ciąża:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×