Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

niewiem może te i moje szamańskie zapędy pomogą skoro nic innego nie działa w każdym bądz razie próbuje wszystkiego i pije sobie te ziółka tak na lajcie . czytałam dużo pozytywnych opini że sie udaje czyli jednak coś działa ale wiadomo każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałaś swojego gina o nie? Bo ja biorę metformax codziennie, więc chyb abędzie to kolidować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam powiedział że mogę pić bo oczyszczą mi jajniki i przyznał się ze ma kobietke co jej się udało po ziołach . powiedzał że nie zaszkodzi a może pomoże i jak chce to niech pije ;D a na co ten lek jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insulinooporoność mam przy pco, lek ma pobudzić owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam prawdopodnobnie Pco .;/ ale cukier w normie prolaktyna też. a Fsh 7 po Clo 6 a Ty badałas Fsh i jakie Ci wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny na jakim etapie jesteście??? Ja czekam na 12. czerwca na testowanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, kolejny cykl do dupy.. @ dziś przyszedł, odechciewa się wszystkiego... jak mi się skończy @ ide do gina, już mam upatrzonego nowego powiem że staramy się już ponad rok trudno skłamie nie będę czekać, heh mam pytanie co do tych ziół o. Sroki co o tym myślicie? mam na myśli mieszankę nr 3 tą na owulkę, bo po moich obserwacjach wątpię że w ogóle miałam w tym cyklu zero płodnego śluzu.. i teraz się zastanawiam czy można to pić bez konsultacji z lekarzem? nie biore żadnych leków tylko witaminy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka te ziołka są na cykle bez owulacyjne jak masz owulacje to ja bym ziół nie piła .raczej te zioła są dl kobiet z Pcos Morelka jak tam daj znak jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka po braku sluzu nie można stwierdzic że nie było owulacji tylko po monitoringu lub badanie progesteronu w 23 dc ja tez nie mam sluzu a owu mam potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w którym dniu cyklu najlepiej iść na monitoring? ja mam 31-32 dniowe cykle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy takich cyklach najlepiej zaczac ok 13 dc monitoring ziolka mozesz zacząc pić razem z witaminami , nie mozna z lekami stymulującymi np z CLO. Ajaka a moze pobierz wisiolek albo siemien na poprawę śluzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelko powodzenia przy iui chodz ja sie juz nie bede az tak nastawiac iui rzadko sie udaje za 1 razem ale moze ty bedziesz miala wiecej szczescia oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27 dziękuje za informacje:) znalazłam forum na którym dziewczyny chwalą te ziółka, kilku dziewczynom udało się, i zobaczyły te upragnione dwie kreski, więc też spróbuje.. a na monitoring tez chce iść zobaczyć co tam sie dzieje, pamiętam że wcześniej jeszcze przed tym jak zaczęliśmy się starać wiedziałam że mam owulacje bóle i to czasem nawet dość intensywne miałam, a teraz nic zero nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije te ziolka 2 cykl ... narazie rezultatow brak ;( ale wierze ze sie uda ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27 to razem będziemy pić:) na pewno nie zaszkodzą a wierze że pomogą! a odczułaś jakieś zmiany odkąd je pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w marcu mialam laparo... poczatkowe 3 cykle nic sie nie dzialo, bo okres dostawalam co 15 dni(wiec nie moglo sie nic wydzarzyc) . W następnym cyklu zaczełam pić ziolka i pecherzyki zaczely same pekac. Nie wiem czy to wynik laparo czy ziol... teraz czas na kolejny krok... fasoleczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka, dobrze mi się wydawało ,że jesteś ze Śląska? Pisałaś,że zmieniasz lekarza. Mi mój gin polecił klinikę Angelius w Katowicach i właśnie 28czerwca mamy pierwszą wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka hmm nie polecam no ale moze tobie akurat pomoga moja dobra znajoma sie tam leczyla przeszla 5 iui byla królikiem doświdczalnym zmienila klinike na antrum i udalo sie za 7 razem ale 2 iui u nowego gina i mówi ze jak by wiedziala to by nigdy tam nie poszla tez czytalam wiele opini ze nie polecaja ale jak tó mówic punkt widzienia zalezy pd punku siedzenia i moze akurat ty bedziesz zadowolona gretkka bardzo dobry gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27 kto wie może to zioła.. uda się zobaczysz:) psioszka tak dobrze pamiętasz jestem ze Śląska:) na razie znalazłam u siebie poleconego podobno jest dobry, ale czekam na Twoją relację z wizyty, jeśli dalej nic nie zdziałamy (ale lepiej zmajstrować fasolkę;)) to może się skuszę do Katowic mam przy dobrych wiatrach 1,5 godzinki jeszcze mam pytanie, jak skończy mi się @ chce jeszcze przed wizytą zrobić sobie badania hormonalne żeby już z czymś tam przyjść, czy to są jakieś stałe h. które lekarze każą robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aajaka ja w neidziele rozmawialam z kolezanka o klinice w bialymstoku...ona miala porobione badania tutaj na miejscu... ale niestety tam lekarz chcial aby robila od nowa... takze moze nie ma sensu wydawac dodatkowo kasy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja bym chciała zrobic sobie zaraz po @ te badania i tak jak pisałaś ok 13dc iść na wizytę, badania będą " świeże " że tak powiem..nie wiem mętlik mam w głowie;/ dlatego pytam czy to są zazwyczaj te same każdej każą robić czy dopiero po rozmowie wnioskują jakie należy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz nie wiedziałam...nie intersowałam się tak tym wcześniej myślałam że bedzie łatwiej po prostu bez zastanawiania się czy ze mną wszystko jest ok, no ale jak widać wyszło inaczej, moj m powiedział że też się pojdzie przebadać czy jego żołnierzyki są w formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam z kompa, raz jeszcze dziękuje za podpowiedzi:) i życzę dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski:) pamiętacie mnie jeszcze? u nie było dużo pracy i delegacji więc nie wpadałam do Was:( Z tego co widzę nie ma żadnej nowej ciężarówki:( Ja też póki co nic z tego. Zastanawiam się czy jest możliwe mieć owulacje zaraz po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESLI MASZ KROTKE CYKLE TO MOZLIWE ja ostatnio w czasie okresu zauwazylam u siebie strasznie ciagnacy sluz i tez sie nad tym zastanawialam czy to mozliwe.. moja koleznaka twierdzi ze wlasnie w w czasie okresu jej sie udalo zaisc w ciazę ale mi wydaje sie niedokonca prawdziwe ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej szwagierki kolezanka miala wlasnie krótkie cykle jak się okazało postarali się w trakcie okresu i zaszła w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×