Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) już po USG są 3 dominujące pęcherzyki, w piątek zastrzk i w pon kolejne USG, żeby zob. czy pękły. To będzie ost cykl z CLO i naturalnymi starankami, w czerwcu insemka. Wspomagam się też wesiołkiem, xrozzza polecałaś więc zob. efekt ;) Jak u Was???? jak sę sytuacja miewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka fajnie że jesteś zagladaj tu częściej 3 to sporo a jaką mają wielkośc? i ktory dc? i pomaga Ci coś ten wiesiołek???? umnie jest 1 ma 13 mm w 9 dc ale ja w tym cyklu pije tylko ziółka. żadnych tabletek nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, morelka- piękne pęcherzyki, na pewno z nich będzie śliczna fasolka:) U mnie bez zmian, w przyszłym tyg idę po skierowanie na kauteryzację. Dziewczyny z innego topiku, z którymi piszę stale właśnie po tym zabiegu zaszły w ciążę w pierwszym cyklu, więc są moim światełkiem w tunelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, morelka- piękne pęcherzyki, na pewno z nich będzie śliczna fasolka:) U mnie bez zmian, w przyszłym tyg idę po skierowanie na kauteryzację. Dziewczyny z innego topiku, z którymi piszę stale właśnie po tym zabiegu zaszły w ciążę w pierwszym cyklu, więc są moim światełkiem w tunelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka a nie masz jeszcze @ ?? ja w sierpniu mam iśc na histeroskopie ale jak z tego nic nie będzie to się zdecyduje na to co Ty . trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje że Ci się uda i będziesz z kolejii moim światełkiem nadzieji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam @, dziś 36dc. Znam swój organizm i wiem,że już nie przyjdzie, po prostu się zatrzymała przy pco jak to zazwyczaj bywa, a w ciąży też nie jestem,bo wyszłoby w poniedziałkowej becie.Ale gin kazał czekać do poniedziałku, więc czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xroza a nie mozesz poprosić aby zrobić Ci za jednym razem histeroskopię i laparoskopię (kauteryzacje) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może owu Ci sie przesunęła i dlatego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa mój gin twierdzi że najpierw histero a jak będą wskazania do laparo to pójde ale pózniej bo mówi że może wystarczy zrobic ta histeroskopie i będzie ok . no niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gin twierdzi,że owulka się przesunęła i dlatego. Nie wiem tego dokładnie, bo nie miałam monitu w tym cyklu, a za bardzo nie czułam owulacji,żeby móc powiedzieć kiedy dokładnie ją miałam.Poczekamy-zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj był mój 10 d.c, pęcherzyki 15,12,10 mm zobaczymy może akurat któryś zaskoczy. Z kilkoma zawsze większe szanse na powodzenie, przynajmniej teoretycznie ;) Jutro zastrzykna pęknięcie i w sobotę działamy. Moja gin powoli zaczyna urlopować, więc HSG mam przełożone na lipiec (poniewąz najlepiej je wykonywać odrazy po @),a w czerwcu inseminacja. Dostałam już recepte na leki do stymulacji: Gonal F, Ovitrelle i jakieś tam czopek, ale ciężko rozczytać jak się nazywa ;) Co do wiesiołka, kurcze łykam 2 kapsułki dziennie od 1 d.c. i jakoś nie zauważyłam różnicy czyt, więcej śluzu... Xrozza, na Ciebie działał ten wiesiołek? Pije też czerwone winko na ednometrium. Xrozza, jak ziółka? Psioszka, najgorsz takie czekanie, mam nadzieję, że lada moment przyjdzie do Ciebie @ i będziecie mogli zacząć staranka :) Pozdrowionka dla Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xroza, pisałam, że biorę kapsułki z oleju z wiesołka nie widzę różnicy... Wczoraj zrobiłąm sobie zastrzyk na pękięcie pęcherzyków i dzisaj mam owulkę, po czym pzonaję?Wyobraźcie sobie, że tyle śluzu płodnego dawno nie widziałm u siebie. Ten wiesiołek jest rewelacyjny :D Wcześniej miałąm 2 cykle z CLO i zero, ale to zero śluzu... Co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz Morelko to ciesze się , a teraz do dzieła trochę wina i do łożka ;D ja sobie popijam te ziółka i bardzo dobrze się po nich czuje . wczoraj się staraliśmy co nie co owu prawdopodobnie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza trzymam kciuki za nas, żebyśmy wkońcu zob. te II upragnione kreski :) Ja mam jeszcze jutro USG zob. czy pęchezryki pękły i są ciałka żółte. Ty masz monit w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja już nie ide na monitoring zbadam sobie tylko progesteron żeby wiedzieć czy była owulka . ale Ty jutro daj znać jak tam jak będziesz po .trzymam kciuki ja tym razem poluje dziś na mojego M. ale on coś chyba dziś nie skory kurde ide ogarniać sytuacje ;D Psioszka jak tam jest @ ???? daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, poluj, poluj szkoda żeby cykl poszedł na marne ;) Jutro oczywiście dam znać ;) Dziewczyny a co u Was, taka cisza?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musiałam się zbytnio wysilać założyłam mini i czekałam na rozwój wypadków szybko sie obudził i nawet do nocy niechciał czekać hahahha aż mi się chce śmiać ide sobie zaparzyć ziółek ;D Morelka niech się uda wreszcie !!!!!!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xrozza, niestety- ani @ ani ciąży, a dziś 40dc! Czyli znowu mi się coś popintrasiło z owulką i @. Jutro idę do dr i biorę skierowanie na laparo- nie ma na co czekać. Ręce opadają...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, to teraz pozostało na czekać na wynik :) psioszka, kurcze idz naprawdę na gin niech Ci da coś na wywołanie @, pewnie po HSG wszystko Ci się przesunęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka to idz i daj znać co powiedziała lekarz Morelko jak po usg pękły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystkie 3 pękły i wczoraj była dość świeża owulka, bo był widoczny jeszcze płyn w zatoce douglasa :) Pozostaje czekać.... Xrozza jak ziółka?Ile razy dziennie pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe justa małe prawdopodbieństwo :D ost 2 cykle miałam po 2 pęcherzyki i nic nie wyszło więc staram się nie nastawiać :) Jak u Ciebie?? Jak idą staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedna gruba krecha ... jutro pewnie przyjdzie nieproszona @... a tak liczylam na ten cykl... bo nawet nie mam zwyklych oznak @ a caly czas od owulacji pobolewal mnie jajnik.... i jak do tej pory nigdy nie robilam testow bo wiedzialam ze nic z tego to w tym cyklu zrobilam swoj 2 (a pozniej 3 ) test w zyciu ;( takze nic innego nie pozostaje jak czekanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz pękły no to czekamy ;D Morelka ja pije te ziółka na wieczór tak trzeba i półgodziny parze smak taki sobie ale co mi szkodzi pije sobie. one są na cykle bezowulacyjne oczyszczają jajniki chodz moglam zacząć pić te anty zrostowe ale trudno pije te zobaczymy ważne że był pęcherzyk justa który masz dc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xrozza co to za ziółka? Bo ja mam właśnie cykle bez owu, więc może mi pomogą? Gdzie je można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła ojca sroki mieszanka nr 3 ja kupywałam wszystkie zioła w sklepie zielarskim potem wymieszałam (trzeba mieszać z wiarą i nadzieją) i pije od 1 dc przez cały cykl dopiero pierwszy cykl z ziołami ale jestem zadowolona bo mam pęcherzyk bez żadnych leków żadnych Clo które i tak mi nie pomogło Skład: lebiodka - 50gr koszyczek rumianku - 50gr macierzanka - 50gr pokrzywa - 50gr dziurawiec - 50gr rdest ptasi - 50gr ruta - 20gr nagietek - 20gr nostrzyk - 20gr wszystko mieszasz zaparzasz pół godziny a 1 łyżeczke nie więcej pijesz na wieczór przed snem ważne żeby nie brać żadnych leków jak się pije ziola bo można sobie narobić dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×