Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Morelkaa mnie się wydaje że długo ale jak poczytam że dziewczyny starają się po 5 lat to mój rok to nic do nich. Mam już synka prawie 9 lat, w styczniu ubiegłego roku udało się tylko na krótko mój aniołek odszedł w 9 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśmin, rok to wcale nie mało... dla osoby, która się stara to cała wieczność, tym bardziej, że już masz za sobą poronienie. Bardzo współczuję... :( Masz postawioną może jakąś diagnozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmin witaj dołącz do nas /współczuje Ci poronienia:( Morelko dobrze więc nic niemowie żeby niezapeszać jeszcze 2 tygodnie i sie przekonamy oby to były dobre wieści . test 13 w piątek oby szczęsliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na progesteron ide w piątek i dopiero odbiore wewtorek chyba mnie zje z ciekawości ale cycki mnie bola więc prog musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Diagnoza: wykonałam wiele badań ale wszystkie w porządku , tylko ta nieszczęsna prolaktyna mam za wysoką ale biorę bromergon i jest w normie.Jak już pisałam wcześniej mam synka i jest mi łatwiej. Jakiś czas temu przestałam tak emocjonalnie podchodzić do sprawy bo inaczej bym się wykończyła. Już nie mierzę temperatury, nie robię testów owulacyjnych , nie przypisuje sobie objawów ciążowych luzik :P Wam też proponuje podejść do sprawy na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, rzeczywiście długo musisz czekać na te wyniki, maskara. U mnie jak idzie się rano to wyniki już są po 15. Jaśmin32, pewnie inaczej do tego podchodzisz, bo masz już jedną pociechę ;) Ja niestety chciałabym wyluzować , ale się nie da... W głębi duszy cały czs o tym myślę ;) Teraz świąta i człowiek zajmie się porządakmi, gotowaniem to może troszkę się zapomni... Pozostałe dziewczynki co z Wami?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przygotowania do świąt dziewczyny? Ja niestety dzisiaj w pracy do 16. Także narazie nie czuje atmosfery świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś wolne sprzątam gotuje i ogólnie ciesze się na te święta będe miała gości ;D Morelko do 16 współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz Xrozza, zazdroszczę :) my w święta wybywamy do moich rodziców i teściów, wiec gości mieć raczej nie będziemy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
Witam, autorko topicu mowiłas zeby zgłaszaly sie te rowniez kobietki, ktorym sie udało. Ja jestem w 10 tyg ciazy, chociaz z mezem jestesmy 2 lata po slubie nie planowalismy dziecka , wiec 2 kreseczki byly dla nas ogromnym zaskoczeniem. Wiec moze i wy podejdzcie do tego co ma byc to bedzie bo psychika, czyli myslenie i nastawienie do tego jest najwazniejsze. Zycze Wam abyscie rowniez niedlugo zobaczyły 2 kreseczki na tescie a pozniej bijace serduszko maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1000, Gratuluję :) Co do podejścia co ma być to będzie to niestety, ale się z Tobą nie zgadzam, dlaczego? Między innymi dlatego, że nie każda kobieta bez pomocy lekarza, hormonów, zabiegów itp ma rzeczywiście szanse na naturalne poczęcie dziecka. W moim przypadku jest to raczej nie możliwe.. Oczywiście nakręcanie sie z pewnością nie pomaga, bo psychika odgrywa w tym całym procesie bardzo ważną rolę. Niemniej jednak, pozostawienie i leczenie na cud nie w każdym przypadku sie spr. ja przynajmniej w to nie wierzę ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już dzisiaj wybywam do rodziców. A we wtorek hsg...mam nadzieję,że w święta trochę o tym zapomnę i nie będę się denerwować. Wesołych Świąt dziewczyny! A nowej koleżance gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka, trzymamy kciuki za wt, daj znać jak będziesz po wszystkim... Wesołych Świąt dziewczynki :) Smacznego jajka i mokrego dyngusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam i całej Waszej rodzinie abyście na co dzień przeżywali swoje własne święto 'zmartwychwstania' poprzez odradzanie się w waszych sercach miłości do najbliższych oraz wiarę w potęgę i trwałość uczucia. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt dziewczynki ;* i spełniania tego jedynego marzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivava
ja rowniez dolaczam sie do zyczen.zycze wam tylko jednego :) upragnionych dwoch kreseczek.jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przygotowania do świąt dziewczynki?? ;) Słuchajcie od dzisiaj czuje ból piersi i to tak konkretnie, oprócz tego w nocy obudził mnie potowrny ból jajników i tak się zastanawim czy to zbliżający się okres czy może coś zupełnie innego... Chyba umrę z ciekawości i zrobie betę w czw ;) Jak sądzicie wyjdzie już coś? W czw. będzie 28 d.c. Miłego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w czwartek już coś powinno wyjść na bank raczej w 100 % oczywiście z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się niemogę doczekac jakie wieści u Ciebie Morelko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!:) udanych świąt życzę:) mój małż wrócił więc nie miałam czasu zaglądać;) postanowiliśmy zakupić testy owulacyjne a może akurat się uda:) jutro jedziemy do teściów moich.. ach i och się ciesze...znowu rozmowy a dlaczego nie jesteś w ciąży a wnuka chcemy ehh, mój plan na jutro 'uśmiechać się, uśmiechać i przetrwać' ;) Ajka86...............25..........3 cyke.....śląskie...30.IV.@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa..........28 lat ........9 m-cy..........wlkp.............. ok. 21.04.12 czarna14741......27 lat..........57m-cy.........zach-pom.........08.04.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula299..........30...............4 rok ...............sląskie .......nie licze psioszka............27lat..........9m-cy..............śl ąskie.........17.04.12 Ajka86...............25............3 m-e.................śląskie.........30.IV.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris26
Kobietki wiem, ze łatwo jest mówić, ale wiele dziewczyn zaciążyło, gdy starania odpuściło i podeszło do sexu na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówieeeee
loris26 no niestety nie zgodze sie z toba bo jak np ktos ma problemy jeden albo drugi partner to nawet odpuszczenie i luz nie pomoze po roku lub 1,5 roku nie udanych prób warto zrobic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko jeszcze 4 dni zleci ja od @ zaczynam ostry trening wróce do starań w lipcu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) chciałabym sie przylaczyc. Jestem z woj.swietokrzyskiego i w lipcu skoncze 25 lat. W sierpniu biore slub:) od jakiegos czasu coraz czesciej mysle ze chciałabym juz miec dziecko-chyba dojrzalam. W 2008 roku lezałam w szpitalu bo na 5 miesiecy zatrzymal mi sie okres,wszystkie wyniki miałam w porzadku-stwierdzono zaburzenia przysadkowo-podwzgorzowe i wypisali. Zapisali mi tabletki anty ale je odstawilam po roku bo chciałam sprawdzic czy mam regularny okres-mam teraz co 30 dni. A akurat dzis dostałam @ wiec od rana jestem na tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chetnie sie przylacze Jestem z woj.swietokrzyskiego, sierpniu wychodze za maz,mam 25 lat i mysle ze to juz ten czas tzn coraz czesciej mysle o zalozeniu rodziny. W 2008 roku miałam zatrzymanie okresu na 5 miesiecy-bylam z tego powodu w szpitalu,stwierdzili zaburzenia przysadkowo-podwzgorzowe,zapisali mi tabletki anty i wypuscili do domu. Odstawilam je po roku bo chciałąm sprawdzic czy cykle mam regularne-obecnie sa 30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, tylko i wyłącznie beta wchodzi w grę ;) W sumie już tylko 3 dni zostały, rzeczywiście ten czas leci jak oszalały. Kurcze tylko nie mów, że nas opuścisz na czas ćwiczen? Nawet nie próbuj :P Ajka86, powodzenia z testami owu :) może akurat u Was się spr. Rodziną nie ma się co przejmować... mała56, witaj :) zapraszamy :) od kiedy zaczynacie staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka pewnie już odlicza dni trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!!!!!!!! ;D jasne że nieopuszcze bede zagladać kiedy będzie wynik w czwartek już popołudniu?? tak? ja wewtorek odbieram progesteron zobaczymy co tam mała przepraszam że pominełam Witam Cię serdecznie !!!!!!11 jasne że sie do na przyłącz i wpisz się do tabelki Ajka mnie też kiedyś pytanio kiedy dziecko to w końcu odpaliłam że jak przyjdzie czas!!! jak będą szwedy normalnie [wiem oni nierozumieją a ja niechce im mówic o swoich problemach (teściom) moja mama tylko wie] no i się zamkli ale ogólnie jak słysze takie pytanie to mnie kłuje mocno... ;( Czarna co u Ciebie odezwij się do nas kochana?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xrozza masz racje nie ma nic gorszego niz wieczne pytania tesciow albo rodzicow kiedy zostana dziadkami,u nas tez juz padaja pytania kiedy bocian przyleci. My starania to chyba dopiero teraz zaczniemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×